system

Kilka zdań o łaźniach parowych

 • Posted on: 10 September 2021
 • By: addmean
spa, relax
Author: Mighty Travels
Source: http://www.flickr.com
Ogólnie zdajemy sobie sprawę, iż łaźnie parowe mają idealny wpływ na skórę, jak również zdrowie. Wspominając, od lat znane są ze zdrowotnych cech, gdzie duża wilgotność wyróżnia się atutami co do ludzi z owej łaźni korzystających. Przede wszystkim możemy z tych łaźni korzystać bez specjalnych wytycznych, co do ilości kąpieli, a ludzie nie przepadający za gorącem saun tym bardziej mogą być częstszymi bywalcami łaźni.

Magazyny

 • Posted on: 13 July 2021
 • By: addmean
Salon, system regałów 2SEE
Author: Black Red White
Source: Black Red White
W magazynie przechowuje się towar przeznaczony, przykładowo, który ma trafić na sklepowe półki. Oczywiste jest, że muszą być one dobrą metodą chronione i przechowywane.

Czemu kominki są tak popularne w naszych domach, jak się sprawdzają w roli ogrzewania.

 • Posted on: 11 July 2021
 • By: addmean
kominki
Author: http://www.baars.pl
Source: http://www.baars.pl
kominki stanowią coraz częściej spotykane wyposażenie wielu domów i mieszkań. W zasadzie każdy z nowych budynków ma na nie przeznaczone odpowiednie miejsce, także w wielu starszych domach ich mieszkańcy się decydują na ich wstawienie.

Wielu fanów off-roadowych wojaży marzy o tym, by posiadać niebywale mocny samochód, który przejedzie niejedną trasę

 • Posted on: 7 May 2021
 • By: addmean
skały
Author: the BRT
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy miłośnikiem aut, ale nie szybkich, tylko masywnych aut, to powinniśmy pomyśleć o dobrym dżipie. Są one idealne na pokonywanie różnych nierówności oraz ogólnie jazdę po lasach i polach.


Jeśli już chcemy kupić samochód, którym chcemy przykładowo pokonywać błotniste tereny w Bieszczadach lub wjechać nim w Interior na Islandii, to należy pamiętać, że powinien on posiadać porządny silnik.

Żurawie potain mają różne zasięgi

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
dachówka
Author: Intro Media
Source: Intro Media
Gdy pragniemy coś zbudować, to mamy świadomość, że niektóre prace robione okazują się być na wysokościach. Dlatego właśnie potrzebujemy właściwego sprzętu, aby móc tam wszystko wykonać.


Żurawie potain są w stanie wiele unieść


Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że czasem w czasie robót budowlanych musimy unieść coś masywnego na dużą wysokość.

Renowacja chłodni może być możliwa, przekonaj się o tym już dziś

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
plac zabaw dla dzieci
Author: Poul-Werner Dam
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj wielu ludziom wydaje się, iż zakup nowiutkiego urządzenia jest lepszym rozwiązaniem, aniżeli reperacja sędziwego. Ma to sensu, tylko jeśli renowacja miałaby przekroczyć koszt zakupu nowego urządzenia.


Niestety żyjemy w czasach, gdy wyprzedawane artykuły mają zazwyczaj stwierdzony z góry czas w jakim winny działać.

Czym może wyróżnić się inteligentny budynek.

 • Posted on: 14 August 2020
 • By: addmean
inteligentny dom
Source: flickr.com
Inteligentny budynek jest najnowocześniejszym rozwiązaniem opartym na sieci czujników jak też jednym, centralnym systemie zarządzania zintegrowanymi instalacjami. Stosowana w jego ramach magistrala KNX umożliwia bezproblemowy przepływ danych między elementami składowymi instalacji i zapewnia szerokie spektrum możliwości działania. Dzięki wykorzystaniu informacji z receptorów oraz detektorów inteligentny budynek sam dopasowuje się nie wyłącznie do obecności mieszkańców, lecz także do czynników wewnętrznych oraz zewnętrznych takich jak choćby nasłonecznienie bądź wilgotność powietrza.

Inteligentny dom, lub raczej niepotrzebny gadżet? Co musimy wiedzieć o nowoczesnych systemach sterowania

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
nowoczesny dom
Author: Scott Jordan
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze kilka lat temu inteligentne systemy sterowania widzieliśmy tylko na filmach science-fiction. Możliwość wyłączenia światła w dowolnym pokoju albo ustawienie temperatury w naszym domu praktycznie z każdego miejsca na świecie wydawała się futurystyczna. Za sprawą nowoczesnej techniki już obecnie są takie rozwiązania. A jakie konkretnie?

Zabezpieczenie przedsiębiorstwa przed różnorodnymi sytuacjami jednakowo w trakcie pracy oraz po jej upływie

 • Posted on: 10 July 2020
 • By: addmean
zakup
Author: MS więcej niż OKNA
Source: MS więcej niż OKNA
Różnorodne firmy ze względu na swoją szczególną specyfikę działań posiadają odmienne powszednie potrzeby. Jednak da się wyznaczyć jeden wspólny aspekt – potrzebę bezpieczeństwa.

Regały magazynowe są produkowane na specjalne zlecenia

 • Posted on: 4 July 2020
 • By: addmean
ogromna hala magazynowa
Author: arileu
Source: http://www.flickr.com
Należyte zagospodarowanie powierzchni w magazynie, to nie tylko umieszczenie niezbędnej ilości regałów, lecz to także stworzenie miejsca, jakie umożliwi wjeżdżać do magazynu różnorodnym pojazdom i maszynom, które będą zaopatrzone w produkty. Optymalne rozplanowanie miejsca w magazynie, gwarantuje głównie doskonały komfort pracy personelu i co ważne, prosty dostęp do wszystkich produktów, które znajdują się na regałach.

Zastosowanie przemysłowej automatyki w mniejszym produkcyjnym zakładzie – jakie niesie ze sobą korzyści?

 • Posted on: 27 April 2020
 • By: addmean
Rzecznik patentowy na spotkaniu
Author: itupictures
Source: http://www.flickr.com
Automatyzacja procesów produkcyjnych w wielkim przedsiębiorstwie ma znaczący wpływ na uzyskane zyski – pozwala na przyspieszenie wykonywania pracy, a także polepsza bezpieczeństwo zatrudnionych osób.

Zestaw do monitorowania jako przyrząd do kontroli otoczenia

 • Posted on: 15 November 2019
 • By: addmean
łazienka
Author: KALDEWEI
Source: KALDEWEI
W dzisiejszych czasach osiedla mieszkaniowe monitorowane już nikogo nie zadziwiają. Nie jest to jedynie odstępstwo, lecz wymóg czasu. Kamery monitoringu asystują nam współcześnie niemal na każdym kroku.


Nadzorowanie jako elektroniczny system asekuracji, którego zasadniczym zagadnieniem jest zwiększanie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców, oraz ochrona dóbr materialnych przed kradzieżą, lub dewastacją.

Jakimi sposobami za pomocą różnych maszyn i urządzeń sobie usprawnić typowe prace porządkowe.

 • Posted on: 25 October 2019
 • By: addmean
powierzchnie do sprzątania
Author: Nicholas Eckhart
Source: http://www.flickr.com
Bez regularnego sprzątania każde miejsce bardzo szybko zrobiłoby się brudne i niechlujne. Dlatego też sprząta się domy i mieszkania prywatne, obiekty publiczne i przemysłowe, ale również place, podwórka czy chodniki.

Wprowadzanie systemu HACCP - a więc, wszyściutko co jesteśmy zmuszeni wiedzieć o wspomnianym systemie

 • Posted on: 30 April 2019
 • By: addmean
wdrażanie systemu haccp
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Czym bywa skrót HACCP i w jakim sektorze gospodarki jesteśmy zmuszeni go zamieścić? Jakie są jego zasady a także etapy? To wszyściutko nie posiadając żadnego problemu odnajdziesz wewnątrz naszym dzisiejszym felietonie, wyłącznie w dobry sposób go przeczytaj!

Jakie są typy ogrodzeń i bram używane w dzisiejszych czasach w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
bramy garażowe
Author: Normstahl
Source: Normstahl
Po zbudowani swojego wymarzonego domu warto go ogrodzić, w naszym kraju jest to zwyczaj z wielu powodów powszechnie stosowany. Dobrze dobrane i zrobione ogrodzenie nie tylko zapewni bezpieczeństwo i odgrodzi od wścibskich sąsiadów, ale także będzie stanowić element dekoracyjny. Ogrodzenie obecnie pełni również inne role, takie jak ochrona przed hałasem, powinno być więc trwałe i solidnie wykonane, ale również zwyczajnie ładne.