bank

Odrobinę o krajowych instytucjach bankowych

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Usługi banków są niby wnikliwie sprawdzane, zatem jeśli któryś bank będzie za bardzo kontrowersyjny, pewnie zajmie się nim urząd finansowy - wiadomo o czym mowa. Jednakże tak czy siak na tych urzędach, zwłaszcza takich polskich, w żadnym przypadku nie można zbytnio polegać. Chyba we wszystkich krajach sektor finansowy jest nieco poza kontrolą państwa. Wiadoma kwestia: wolny rynek to coś świętego, lecz nie zapominajmy, że w razie jakichkolwiek problemów banku, będziemy jako polscy podatnicy zobowiązani dorzucić się na ratowanie banku...

Sytuacja rynkowa pożyczek.

 • Posted on: 26 February 2021
 • By: addmean
Author: pfala
W obecnej chwili przy wzroście bezrobocia oraz większej ilości wydatków na żywność czy artykuły niezbędne do funkcjonowania. nie jedna osoba może mieć deficyt środków potrzebnych do życia. Zdarza się także, iż brakuje nam do dziesiątego lub musimy uregulować należność. Sięgamy często wtedy po różnego rodzaju kredyty poza bankowe.

Jaki typ drzwi warto wybrać do naszego domu?

 • Posted on: 5 February 2021
 • By: addmean
Drzwi wewnętrzne
Author: star5112
Prywatny dom jednorodzinny to z pewnością marzenie dużej części z nas. Jest to bowiem spełnienie naszych wszelkich wyczekiwań co do posiadania całkowitej niezależności oraz samodzielności w życiu. Jesteśmy zobowiązani jednakże uświadomić sobie, że jego zbudowanie jest zadaniem niezmiernie ciężkim. Z jednej strony naszym największym kłopotem może okazać się zdobycie wystarczających środków płatniczych na wszelkie działania.

Nieruchomości w tym roku

 • Posted on: 2 October 2020
 • By: addmean
Inwestycje, nieruchomości
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Dobiegający końca dwa tysiące dwunasty okazał się korzystny dla wszystkich, którzy nabywali mieszkania. Według ocen znawców, nowy 2013 rok będzie nawet bardziej opłacalny. Ceny mieszkań będą cały czas obniżać się jeszcze przez dłuższy czas. Jedyną barierą w zdobyciu lokum może być fakt, że do kraju nadciąga nieubłaganie recesja. A to wydarzenie zaś spowoduje, że banki niechętnie będą udzielać pożyczek.

W Polsce w dalszym ciągu mnóstwo młodych rodzin posiada mieszkaniowe problemy

 • Posted on: 11 September 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
W Polsce nadal mnóstwo młodych małżeństw ma mieszkaniowe problemy. Przede wszystkim cały czas brak jest na mieszkaniowym rynku lokali, fachowcy oceniają, że może ich być nawet kilkaset tysięcy. Drugim powodem takiej sytuacji są bardzo wysokie koszty, które wiążą się z zakupem mieszkania.

Zakupienie swojego lokum to aktualnie cel wielu młodych osób

 • Posted on: 22 August 2020
 • By: addmean
Osiedle domków jednorodzinnych
Author: r. nial bradshaw
Source: http://www.flickr.com
Nie ma chyba obywatela, która nie myślałaby o tym, jak się odłączy od rodziców, jak otrzymać swoje mieszkanko, tak by nie należy było płacić za najem kolejnym ludziom. Na szczęście dzisiaj mamy szanse używać z wielu ciekawych ofert, które mają sprawić, że młodzi ludzie w końcu będą mogli się przenieść do własnych domów, gdzie nikt im nie będzie narzucał jak mają żyć, jak mają coś zrobić, albo jak mają wyglądać ich pokoje. A na dodatek wszystkie oszczędności jakie wyłożą w dane mieszkanie, będą dla nich też na przyszłość.

Jak starać się o kredyt na mieszkanie?

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
Nieruchomość
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
Każdy ma marzenia o własnym kącie, najlepiej o mieszkaniu, jakie będzie mógł urządzić oraz wyposażyć tak, jak zawsze chciał. Wynajmowanie lokum bowiem wiąże się z koniecznością akceptacji warunków, jakie w nim panują, a mieszkając u rodziców również nie mamy za wielkich możliwości, zwłaszcza gdy dysponujemy wyłącznie jednym pokojem. Dopiero swoje mieszkanie daje nam szersze spektrum działania, lecz należy je najpierw zakupić. Zebranie gotówki zajmuje lata, toteż najlepszą pomocą są kredyty na mieszkanie.

Funkcjonalny bagażnik na dachu Twojego auta, czyli jak przewieźć wiele spraw nie tracąc przy tym cennej przestrzeni w aucie.

 • Posted on: 3 July 2020
 • By: addmean
progi dachowe
Author: Jorge Láscar
Source: http://www.flickr.com
Który bagażnik na dachu wybrać, jeśli planujemy niejednokrotnie z niego korzystać?


Bardzo często zdarza się, że także najlepszy samochód posiada jednakże za niewielki bagażnik, aby zmieściły się tam wszystkie potrzebne do wyjazdu przedmioty.

O czym należy pamiętać jeżeli się będzie kupować całkiem nowe mieszkanie od firmy deweloperskiej.

 • Posted on: 30 June 2020
 • By: addmean
nowe mieszkania toruń ceny
Author: Classen
Na rynku mieszkaniowym w Polsce w dalszym ciągu brakuje kilkuset tysięcy nowych mieszkań. Mimo że aktualnie deweloperzy bez przerwy oddają kolejne budynki, to i tak ciężko im jest nadążyć za popytem.

Jeżeli musisz przeprowadzić wycenę mieszkania, wyszukaj specjalistów, którzy podejdą do tego rzetelnie

 • Posted on: 23 August 2019
 • By: addmean
nieruchomość do wyceny
Author: Phillip
Source: http://www.flickr.com
Czasami mają miejsce sytuacje, kiedy niezbędna jest wycena nieruchomości. Konieczność taka zachodzi bardzo często w chwili, kiedy człowiek stara się o udzielenie kredytu hipotecznego. Bank chce mieć świadomość, że pieniądze udostępnione klientowi bezpiecznie do niego wrócą i nakazuje dokonanie wyceny nieruchomości, jaka ma stanowić zabezpieczenie kredytu.

Czy opłaca się dopłacić za wykończenie mieszkania „pod klucz”? Zapoznaj się z zagadnieniem, by podjąć odpowiednią decyzję

 • Posted on: 4 July 2019
 • By: addmean
wnętrze mieszkania
Source: flickr.com
Własne mieszkanie to spełnienie marzeń wielu młodych par, które ostatnimi czasy zaczęły wspólne życie. Wynajmowanie mieszkania nie jest złe, lecz lepiej jest płacić kolejną ratę w banku, aniżeli znowu dawać komuś pieniądze za kilkadziesiąt m, które nigdy nie będą nasze.

O ile masz zamiar wycenić nieruchomość w Warszawie to pomoc rzeczoznawcy niezaprzeczalnie będzie niezbędna

 • Posted on: 30 October 2018
 • By: addmean
grafika
Rozumie się samo przez się, że nikt z nas nie znosi przepłacać, dlatego też w trakcie nabywania jakiejkolwiek nieruchomości winniśmy się skontaktować z ekspertem, jaki niezaprzeczalnie udzieli nam wielu wartościowych rad.