bank

Odrobinę o krajowych instytucjach bankowych

 • Posted on: 10 July 2020
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Usługi banków są co prawda szczegółowo monitorowane, a więc jeśli jakiś bank będzie za bardzo przesadzał, pewnie zajmie się nim urząd finansowy - no wiadomo o co się rozchodzi. Jednakże tak czy siak na urzędach państwowych, w szczególności takich polskich, w żadnym przypadku nie należy zbytnio polegać. Chyba w każdym państwie sektor finansowy jest trochę poza kontrolą. Wiadoma sprawa: wolny rynek to coś świętego, ale nie zapominajmy, że w razie kłopotów banku, będziemy jako zwykli podatnicy zobowiązani dorzucić się na ratowanie danego banku...

Funkcjonalny bagażnik na dachu Twojego auta, czyli jak przewieźć wiele spraw nie tracąc przy tym cennej przestrzeni w aucie.

 • Posted on: 3 July 2020
 • By: addmean
progi dachowe
Author: Jorge Láscar
Source: http://www.flickr.com
Który bagażnik na dachu wybrać, jeśli planujemy niejednokrotnie z niego korzystać?


Bardzo często zdarza się, że także najlepszy samochód posiada jednakże za niewielki bagażnik, aby zmieściły się tam wszystkie potrzebne do wyjazdu przedmioty.

O czym należy pamiętać jeżeli się będzie kupować całkiem nowe mieszkanie od firmy deweloperskiej.

 • Posted on: 30 June 2020
 • By: addmean
nowe mieszkania toruń ceny
Author: Classen
Na rynku mieszkaniowym w Polsce w dalszym ciągu brakuje kilkuset tysięcy nowych mieszkań. Mimo że aktualnie deweloperzy bez przerwy oddają kolejne budynki, to i tak ciężko im jest nadążyć za popytem.

W Polsce w dalszym ciągu mnóstwo młodych rodzin posiada mieszkaniowe problemy

 • Posted on: 24 June 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
W Polsce w dalszym ciągu wiele młodych małżeństw ma mieszkaniowe problemy. Po pierwsze bez przerwy brakuje na mieszkaniowym rynku lokali, eksperci szacują, że może ich być nawet blisko miliona. Drugim powodem tego typu sytuacji są bardzo wysokie koszty, które wiążą się z kupnem własnego mieszkania.

Jak starać się o kredyt na mieszkanie?

 • Posted on: 9 June 2020
 • By: addmean
Nieruchomość
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
Każdy ma marzenia o własnym kącie, najlepiej o mieszkaniu, jakie będzie mógł urządzić i umeblować tak, jak zawsze chciał. Wynajmowanie lokum bowiem wiąże się z koniecznością zaakceptowania warunków, które w nim panują, a mieszkając u rodziców także nie mamy zbyt dużych możliwości, szczególnie gdy do naszej dyspozycji jest wyłącznie jeden pokój. Dopiero swoje mieszkanie daje nam szersze spektrum działania, lecz należy je najpierw zakupić. Odłożenie oszczędności zajmuje lata, więc najlepszą pomocą są kredyty mieszkaniowe.

Zakupienie swojego lokum to aktualnie cel wielu młodych osób

 • Posted on: 29 May 2020
 • By: addmean
Osiedle domków jednorodzinnych
Author: r. nial bradshaw
Source: http://www.flickr.com
Nie ma chyba obywatela, która nie myślałaby o tym, jak się wyrwać od rodziców, jak zorganizować własne mieszkanie, tak aby nie warto było opłacać za wynajem obcym osobom. Na szczęście dzisiaj możemy używać z wielu ciekawych ofert, które powinny powodować, że młodzi ludzie w końcu będą mieli możliwość się wprowadzić do swoich domów, gdzie nikt im nie będzie mówił jak powinni funkcjonować, jak mają coś wykonać, czy jak powinny prezentować się ich pokoje. A dodatkowo wszelkie oszczędności jakie wyłożą w konkretne mieszkanie, będą dla nich też na przyszłość.

Jaki typ drzwi warto wybrać do naszego domu?

 • Posted on: 25 March 2020
 • By: addmean
Drzwi wewnętrzne
Author: star5112
Własny dom jednorodzinny to bez wątpienia pragnienie dużej części z nas. Jest to bowiem wypełnienie naszych wszelkich oczekiwań co do posiadania kompletnej niezależności oraz samodzielności w życiu. Powinniśmy jednak odnotować, że jego zbudowanie jest zadaniem niebywale trudnym. Z jednej strony naszym najogromniejszym kłopotem może okazać się pozyskanie odpowiednich środków finansowych na wszelkie działania.

Jeżeli musisz przeprowadzić wycenę mieszkania, wyszukaj specjalistów, którzy podejdą do tego rzetelnie

 • Posted on: 23 August 2019
 • By: addmean
nieruchomość do wyceny
Author: Phillip
Source: http://www.flickr.com
Czasami mają miejsce sytuacje, kiedy niezbędna jest wycena nieruchomości. Konieczność taka zachodzi bardzo często w chwili, kiedy człowiek stara się o udzielenie kredytu hipotecznego. Bank chce mieć świadomość, że pieniądze udostępnione klientowi bezpiecznie do niego wrócą i nakazuje dokonanie wyceny nieruchomości, jaka ma stanowić zabezpieczenie kredytu.

Nieruchomości w tym roku

 • Posted on: 7 August 2019
 • By: addmean
Inwestycje, nieruchomości
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Dobiegający końca 2012 okazał się bardzo dobry dla wszystkich, którzy planowali kupować mieszkania. Wg analiz ekspertów, nowy 2013 rok będzie nawet lepszy. Ceny mieszkań mają ciągle obniżać się jeszcze przez dużo miesięcy. Jedyną przeszkodą w zakupie mieszkania może okazać się fakt, że do Polski nadchodzi powoli recesja. A to wydarzenie zaś oznacza, że banki niechętnie będą udzielać pożyczek.

Sytuacja rynkowa pożyczek.

 • Posted on: 12 July 2019
 • By: addmean
Author: pfala
W obecnej chwili przy wzroście bezrobocia oraz większej ilości wydatków na jedzenie czy artykuły niezbędne do funkcjonowania. Każdemu może zabraknąć pieniędzy. Zdarza się także, iż jest parę dni przed wypłatą a my jesteśmy zmuszeni pożyczać lub musimy uregulować należność. Sięgamy często wtedy po różnego rodzaju pożyczki poza bankowe.

Czy opłaca się dopłacić za wykończenie mieszkania „pod klucz”? Zapoznaj się z zagadnieniem, by podjąć odpowiednią decyzję

 • Posted on: 4 July 2019
 • By: addmean
wnętrze mieszkania
Source: flickr.com
Własne mieszkanie to spełnienie marzeń wielu młodych par, które ostatnimi czasy zaczęły wspólne życie. Wynajmowanie mieszkania nie jest złe, lecz lepiej jest płacić kolejną ratę w banku, aniżeli znowu dawać komuś pieniądze za kilkadziesiąt m, które nigdy nie będą nasze.

O ile masz zamiar wycenić nieruchomość w Warszawie to pomoc rzeczoznawcy niezaprzeczalnie będzie niezbędna

 • Posted on: 30 October 2018
 • By: addmean
grafika
Rozumie się samo przez się, że nikt z nas nie znosi przepłacać, dlatego też w trakcie nabywania jakiejkolwiek nieruchomości winniśmy się skontaktować z ekspertem, jaki niezaprzeczalnie udzieli nam wielu wartościowych rad.