bank

Funkcjonalny bagażnik na dachu Twojego auta, czyli jak przewieźć wiele spraw nie tracąc przy tym cennej przestrzeni w aucie.

 • Posted on: 6 April 2020
 • By: addmean
progi dachowe
Author: Jorge Láscar
Source: http://www.flickr.com
Jaki bagażnik na dachu wybrać, jeśli zamierzamy często z niego korzystać?


Bardzo często zdarza się, iż nawet najlepszy samochód ma jednak zbyt mały bagażnik, aby zmieściły się tam wszelkie niezbędne do wyjazdu przedmioty.

Jaki typ drzwi warto wybrać do naszego domu?

 • Posted on: 25 March 2020
 • By: addmean
Drzwi wewnętrzne
Author: star5112
Własny dom jednorodzinny to bez wątpienia pragnienie dużej części z nas. Jest to bowiem wypełnienie naszych wszelkich oczekiwań co do posiadania kompletnej niezależności oraz samodzielności w życiu. Powinniśmy jednak odnotować, że jego zbudowanie jest zadaniem niebywale trudnym. Z jednej strony naszym najogromniejszym kłopotem może okazać się pozyskanie odpowiednich środków finansowych na wszelkie działania.

W Polsce w dalszym ciągu mnóstwo młodych rodzin posiada mieszkaniowe problemy

 • Posted on: 10 March 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
W naszym kraju w dalszym ciągu wiele młodych rodzin posiada problemy mieszkaniowe. Przede wszystkim cały czas brak jest na mieszkaniowym rynku lokali, eksperci oceniają, że będzie ich nawet kilkaset tysięcy. Kolejną przyczyną tego typu sytuacji są niestety ogromne wydatki, które wiążą się z kupnem mieszkania.

O czym należy pamiętać jeżeli się będzie kupować całkiem nowe mieszkanie od firmy deweloperskiej.

 • Posted on: 24 February 2020
 • By: addmean
nowe mieszkania toruń ceny
Author: Classen
Na rynku mieszkaniowym w naszym kraju w dalszym ciągu jest niedobór blisko miliona mieszkań. Mimo że obecnie deweloperzy bez przerwy stawiają kolejne obiekty, to i tak nie mogą nadążyć za popytem.

Jeżeli musisz przeprowadzić wycenę mieszkania, wyszukaj specjalistów, którzy podejdą do tego rzetelnie

 • Posted on: 23 August 2019
 • By: addmean
nieruchomość do wyceny
Author: Phillip
Source: http://www.flickr.com
Czasami mają miejsce sytuacje, kiedy niezbędna jest wycena nieruchomości. Konieczność taka zachodzi bardzo często w chwili, kiedy człowiek stara się o udzielenie kredytu hipotecznego. Bank chce mieć świadomość, że pieniądze udostępnione klientowi bezpiecznie do niego wrócą i nakazuje dokonanie wyceny nieruchomości, jaka ma stanowić zabezpieczenie kredytu.

Nieruchomości w tym roku

 • Posted on: 7 August 2019
 • By: addmean
Inwestycje, nieruchomości
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Dobiegający końca 2012 okazał się bardzo dobry dla wszystkich, którzy planowali kupować mieszkania. Wg analiz ekspertów, nowy 2013 rok będzie nawet lepszy. Ceny mieszkań mają ciągle obniżać się jeszcze przez dużo miesięcy. Jedyną przeszkodą w zakupie mieszkania może okazać się fakt, że do Polski nadchodzi powoli recesja. A to wydarzenie zaś oznacza, że banki niechętnie będą udzielać pożyczek.

Sytuacja rynkowa pożyczek.

 • Posted on: 12 July 2019
 • By: addmean
Author: pfala
W obecnej chwili przy wzroście bezrobocia oraz większej ilości wydatków na jedzenie czy artykuły niezbędne do funkcjonowania. Każdemu może zabraknąć pieniędzy. Zdarza się także, iż jest parę dni przed wypłatą a my jesteśmy zmuszeni pożyczać lub musimy uregulować należność. Sięgamy często wtedy po różnego rodzaju pożyczki poza bankowe.

Czy opłaca się dopłacić za wykończenie mieszkania „pod klucz”? Zapoznaj się z zagadnieniem, by podjąć odpowiednią decyzję

 • Posted on: 4 July 2019
 • By: addmean
wnętrze mieszkania
Source: flickr.com
Własne mieszkanie to spełnienie marzeń wielu młodych par, które ostatnimi czasy zaczęły wspólne życie. Wynajmowanie mieszkania nie jest złe, lecz lepiej jest płacić kolejną ratę w banku, aniżeli znowu dawać komuś pieniądze za kilkadziesiąt m, które nigdy nie będą nasze.

Jak starać się o kredyt na mieszkanie?

 • Posted on: 29 March 2019
 • By: addmean
Nieruchomość
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
Każdy ma marzenia o własnym kącie, najlepiej o mieszkaniu, jakie będzie mógł zaaranżować oraz umeblować tak, jak zawsze chciał. Wynajmowanie lokum bowiem wiąże się z koniecznością akceptowania warunków, które w nim panują, a mieszkając u rodziców również nie mamy za wielkich możliwości, zwłaszcza gdy do naszej dyspozycji jest wyłącznie jeden pokój. Dopiero swoje mieszkanie daje nam szersze spektrum działania, ale trzeba je najpierw zakupić. Zebranie gotówki zajmuje lata, zatem najlepszą pomocą są kredyty na mieszkanie.

Odrobinę o krajowych instytucjach bankowych

 • Posted on: 25 March 2019
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Usługi oferowane przez banki są co prawda rzetelnie sprawdzane, a więc jeżeli bank będzie za bardzo przesadzał, pewnie skontroluje go urząd finansowy - wiadomo o czym mowa. Jednakowoż i tak na tych urzędach, szczególnie tych polskich, w żadnym razie nie należy przesadnie polegać. Chyba w każdym państwie sektor bankowy jest nieco poza kontrolą. Wiadoma sprawa: wolny rynek to podstawa, lecz nie zapomnijmy, że w razie jakichkolwiek kłopotów banku, będziemy jako zwykli podatnicy musieli dorzucać się na uratowanie danego banku...

O ile masz zamiar wycenić nieruchomość w Warszawie to pomoc rzeczoznawcy niezaprzeczalnie będzie niezbędna

 • Posted on: 30 October 2018
 • By: addmean
grafika
Rozumie się samo przez się, że nikt z nas nie znosi przepłacać, dlatego też w trakcie nabywania jakiejkolwiek nieruchomości winniśmy się skontaktować z ekspertem, jaki niezaprzeczalnie udzieli nam wielu wartościowych rad.

Zakupienie swojego lokum to aktualnie cel wielu młodych osób

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Osiedle domków jednorodzinnych
Author: r. nial bradshaw
Source: http://www.flickr.com
Nie ma chyba obywatela, która nie myślałaby o tym, jak się odłączy od opiekunów, jak zorganizować własne mieszkanko, tak aby nie trzeba było opłacać za wynajem innym ludziom. Na szczęście dzisiaj mamy szanse używać z mnóstwa ciekawych propozycji, które powinny spowodować, że młodzi ludzie wreszcie będą mieli możliwość się przenieść do swoich mieszkań, gdzie nikt im nie będzie mówił jak mają funkcjonować, jak powinni coś robić, czy jak mają wyglądać ich pokoje. A na dodatek wszelkie pieniądze jakie wyłożą w dane mieszkanie, będą dla nich także na przyszłość.