okna

Mycie okien sposobem alpinistycznym – wybierz sprawdzonych fachowców

 • Posted on: 8 December 2020
 • By: addmean
Mycie okien
Author: worak
Source: http://www.flickr.com
Masz swoje biuro w wysokim budynku, w jakim nie jest możliwe normalne mycie okien? Powinieneś zdecydować się na metodę alpinistyczną, która ponownie pozwoli ci cieszyć się pięknym widokiem zza czystej szyby. Takie usługi świadczy wiele firm, a jedną z nich jest firma Amlux. Co dobrze jest wiedzieć na tego niniejszego sposobu mycia okien?

Okna nie muszą być nudne!

 • Posted on: 2 September 2020
 • By: addmean
Rolety zaciemniające VELUX
Author: VELUX
Source: VELUX
Wśród ofert znaleźć można mnóstwo propozycji, by udekorować okna. Zasłonki nigdy nie wyjdą z mody, jednak warto obecnie inwestować w niespotykane dekoracje. Wybierając z różnych propozycji zasłon okiennych warto zdecydować się na tzw. rolety dzień-noc. Połączenie rolet, jakie przydatne będą zarówno w ciągu dnia, jak i w porze nocnej to znakomite oraz wielofunkcyjne rozwiązanie. Oszczędność pieniędzy i miejsca jest dzisiaj szczególnie w cenie.

Drzwi i okna dobrej jakości

 • Posted on: 2 September 2020
 • By: addmean
Drzwi wewnętrznych RICHELIEU
Author: www.invado.pl
Source: www.invado.pl
Od niepamiętnych czasów do niezbędnych części każdej budowli należą okna i drzwi. Umożliwiają przede wszystkim odpowiednią wentylację wnętrz, a także wpadanie światła dziennego. W kwestii drzwi, oprócz tego gwarantują bezpieczeństwo zapewniając, że nikt niepożądany nie dostanie się do domu. Dlatego drzwi, w szczególności te zewnętrzne, muszą mieć odpowiednie elementy zabezpieczające.

Wybór drzwi wewnętrznych

 • Posted on: 2 September 2020
 • By: addmean
drzwi
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Drzwi są zasadniczym elementem w naszych wnętrzach. Pełnią jednocześnie funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Przy ich wyborze należy zwrócić uwagę na pewne aspekty.Miejmy na uwadze, że drzwi nie mogą wnętrza przytłoczyć. Do niewielkiego pomieszczenia nie są wskazane ani pełne, ani bardzo ciemne drzwi. Sprawdzą się za to to drzwi przesuwne, najlepiej przeszklone. Gdy je otworzymy, dwa pokoje staną się jednym, większym. Ich podstawową zaletą jest to, iż w stosunku do klasycznych drzwi oszczędzają miejsce. To rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza gdy zależy nam na połączeniu wnętrz o reprezentacyjnym charakterze, czyli otwarciu jadalni na salon w czasie spotkania z przyjaciółmi. Takiego otwarcia perspektywy nie uzyskamy w przypadku drzwi standardowych, których skrzydło wyróżnia się wizualnie.

Które drzwi kupić - z drewna czy z tworzywa syntetycznego?

 • Posted on: 8 August 2020
 • By: addmean
Przedpokój, oświetlenie Tango od firmy SKOFF
Author: SKOFF
Source: SKOFF
Wybór drzwi jest jedną z najważniejszych kwestii, przed którymi stają właściciele nowych obiektów. Niejednokrotnie również po odkupieniu nieruchomości od kogoś podejmuje się decyzję o wymianie wszystkich drzwi na inne. Zazwyczaj działania tego rodzaju podejmuje się w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa, a także przy okazji odświeżania wnętrza i zmiany wyglądu wystroju. W takiej chwili także powstaje pytanie – z jakiego materiału mają być wyprodukowane drzwi?

Szeroki wybór atrakcyjnych rolet dopasowanych dla maluchów

 • Posted on: 18 July 2020
 • By: addmean
rolety w chmurki
Author: fivaro.pl
Source: fivaro.pl
Troszcząc się o wygląd dziecięcego pokoju, koniecznie należy zadbać się o każdą jego część. W aranżacji niezwykle ważną rolę odgrywa całe okno, w tym także jego aktualna oprawa. W dobie naszych czasów mamy do dyspozycji bardzo urozmaicony wybór takiego asortymentu, do którego wlicza się na przykład rolety. Ich producenci oferują wiele modeli dopasowanych do preferencji młodego użytkownika.

Modne Drzwi i okna drewniane

 • Posted on: 23 June 2020
 • By: addmean
Author: Svadifari
Wybór okien i drzwi do mieszkania nie zawsze jest prostym zadaniem. Na pewno jednak jest zadaniem ważnym, od którego wiele zależy. Co najważniejsze zadecyduje to o przepływie powietrza w pomieszczeniach. Na ten temat z kolei opinie są różne, również w gronie ekspertów. Jedni bowiem twierdzą, że budynek musi „oddychać”, a więc musi występować tam naturalny przepływ powietrza dzięki zastosowanym elementom.

Czas na wybór drzwi. Jaki surowiec najlepiej sprawdzi się we pomieszczeniach tradycyjnych i nowoczesnych?

 • Posted on: 20 May 2020
 • By: addmean
drzwi
Author: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Source: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Właściwe wykończenie mieszkania wymaga odpowiednich materiałów, które charakteryzują się najwyższą jakością a także walorami estetycznymi. Wszelkie akcesoria takie jak okna, czy drzwi muszą być wybrane w bardzo precyzyjny sposób, tak aby zgodziły się ich wymiary, jak i walory wizualne.

Szukając oszczędności podczas remontu domu czy mieszkania należy pomyśleć o odpowiednim ociepleniu. Duże zużycie czy strata ciepła w ogromnym stopniu zwiększa niepotrzebnie koszty

 • Posted on: 5 May 2020
 • By: addmean
śrubka
Source: www.morguefile.com
Prawda jest taka, że strata ciepła z mieszkań jest naprawdę duża ze względu na nieszczelne okna i nieprawidłowe docieplenie ścian. A tymczasem w tak prosty sposób można temu zapobiec.

Doskonałej jakości

 • Posted on: 18 April 2020
 • By: addmean
brama garażowa
Author: Normstahl
Source: Normstahl
W każdym większym mieście doskonałego rodzaju bramy garażowe segmentowe Warszawa jest najlepsza jeśli o to chodzi. Firmy, które zajmują się sprzedażą i automatyką bram segmentowych, portalami, na których z łatwością można znaleźć niezbędne dane. Rozważając kupno rzeczy takich jak bramy garażowe segmentowe Warszawa zajmuje wysokie miejsce w Polsce, zwłaszcza gdy chodzi o jakość oferowanych usług. Darmowa naprawa dla stałych klientów stanowi kolejny plus, z tego też powodu bramy garażowe segmentowe Warszawa zapewnia najlepsze.

W jaki sposób zakupić żaluzje do swojego domu

 • Posted on: 11 April 2020
 • By: addmean
Osłona okna
Author: mendhak
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku olbrzymie oferty i promocje nieraz zamiast upraszczać podejmowanie decyzji, mocno je utrudniają. Jak przy umeblowaniu mieszkania dokonać dobrego wyboru żaluzji zewnętrznych albo wewnętrznych? Trzeba tu mieć na uwadze kilka kwestii, które pomogą bez wysiłku kupić, choćby ciekawe żaluzje zewnętrzne. Trzeba jakiś czas poświęcić na zastanowienie się nad wybraniem odpowiednich produktów, które mają zwyczajowo służyć przez całe lata. W dużej ilości typów żaluzji prosto się pogubić i popełnić błąd przy zakupach.

Projektowanie modernistycznych mieszkań przy pomocy dostępnych w branży materiałów

 • Posted on: 19 March 2020
 • By: addmean
szklany budynek
Author: Diego Cupolo
Source: http://www.flickr.com
Projektowanie innowacyjnych mieszkań za pomocą udostępnionych na rynku materiałów nie pozostaje aktualnie na pewno tak skomplikowane jak jeszcze miało miejsce to kilka lat do tyłu. Wszystko natomiast dzięki temu, iż aktualnie da się skorzystać z takich technik, które w rzeczy samej przyczyniają się do tego, iż później dane pomysły prezentują się wyjątkowo.

Przy remoncie mieszkania albo przy wykańczaniu domu używamy tych rzeczy

 • Posted on: 19 December 2019
 • By: addmean
remont mieszkania
Author: BromfordGroup
Source: http://www.flickr.com
Każdy dobrze wie jak istotne są okna w domach. Chcemy by po pierwsze były odpowiednio rozmieszczone, a po drugie chcielibyśmy, by fajnie wyglądały. Wybór okien nie jest wcale taki banalny. Trzeba zastanowić się czy framugi powinny być białe czy może chcemy, żeby wszystko było z drewna. Należy bardzo wiele rzeczy brać pod uwagę. Dlatego faktycznie warto przejrzeć ofertę marki Velux. Czemu? Otóż okna dachowe velux, to bardzo dobra jakość i bardzo duży wybór.

Czy obecnie każdy, kto tylko będzie chciał może postawić wymarzony dom.

 • Posted on: 20 November 2019
 • By: addmean
Pokój mieszkalny
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
Tak jak mówi stare porzekadło ludowe, zadaniem prawdziwego mężczyzny będzie spłodzić potomka, zasadzić drzewo i postawić dom. O ile dwa pierwsze wyzwania nie nastręczają większych trudności, o tyle postawienie domu będzie już znacznie poważniejszym wyzwaniem. Wiele osób nie decyduje się nigdy na tego typu rozwiązanie, wybierają oni znacznie spokojniejsze życie na mniejszej powierzchni mieszkania w jakimś bloku.

Okna powinny nam posłużyć przez niesamowicie długi okres

 • Posted on: 8 August 2019
 • By: addmean
okna dachowe
Author: FRANC GARDINER
Source: FRANC GARDINER
Jeśli stawiamy dom, to chcemy, by stał on jak najdłużej oraz aby służył nie tylko nam, lecz również oraz kolejnym rocznikom. Przez to właśnie trzeba sobie zdawać sprawę, że nie możemy tutaj oszczędzać, iż kupując właściwe przedmioty do jego budowy, powinniśmy brać wszystko to co najlepsze, tak by mieć świadomość, że wspaniale będzie spełniało swoją funkcję, przez długie lata.

Pages