architekci

Do jakich wnętrz pasują schody ze szkła?

 • Posted on: 29 June 2020
 • By: addmean
schody
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting
Jeśli jesteśmy entuzjastami współczesnego stylu architektonicznego to schody ze szkła są świetnym dopełnieniem naszego wnętrza. Coraz większa liczba ludzi decyduje się na zamontowanie ich w swoich domach, mieszkaniach a także w szykownie zaprojektowanych pomieszczeniach biurowych i usługowych.

Wybór odpowiednich części umeblowania do łazienki dzięki jakim będzie ona ciekawa designersko.

 • Posted on: 21 May 2020
 • By: addmean
łazienka
Author: Rooky Yootz
Source: http://www.flickr.com
Wyremontowanie domu wymaga nie tylko precyzyjnego wykonania wyszczególnionych zadań, lecz i tego, żeby wszystko pozostawało schludnie. Na ten przykład, wybór stosownych części umeblowania do łazienki dzięki którym będzie ona ciekawa aranżacyjnie to coś najbardziej znaczącego, podczas gdy wykonuje się remont w łazience.

Domy oraz apartamenty nad morzem dostępne w sprzedaży internetowej

 • Posted on: 23 April 2020
 • By: addmean
mieszkania na sprzedaż nad morzem
Author: Stewart Chambers
Source: http://www.flickr.com
Mieszkanie nad morzem wydaje się pozostawać niezmiernie ciekawe dla sporo osób. Dlatego starają się one znajdować dla siebie szczególnie ciekawe mieszkania i apartamenty.


Cenią sobie to, iż potrafią w czasie letnim spędzać czas na plaży i nie powinni dojeżdżać wielu kilometrów tylko po to, żeby móc się zrelaksować nad morzem.

Na jakości materiałów na budowę nie możesz oszczędzać pieniędzy

 • Posted on: 24 March 2020
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
Powoli zmienia się świadomość klientów, że mocna marka i wysoka jakość materiałów budowlanych, liczy się bardziej niż ceny materiałów budowlanych. Dobra jakość użytych materiałów budowlanych, to gwarancja pozytywnego efektu każdego przedsięwzięcia budowlanego. Coraz więcej uwagi, przykładają do tego zagadnienia, nie tylko producenci materiałów budowlanych ale również pozostali klienci procesu budowlanego.

Szklane schody - czyli metoda na nietuzinkowe wnętrze

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
luksfery
Author: LaMenta3
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy wielbicielami współczesnego stylu to schody ze szkła są doskonałym dopełnieniem naszego mieszkania. Coraz więcej osób wybiera zamieszczenie ich w swoich domach, mieszkaniach a także w gustownie skonstruowanych pomieszczeniach biurowych i usługowych.

Użycie szklanych tafli we współczesnej architekturze, często używane konstrukcje balustrad ze szkła

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
szklana balustrada
Author: Vicki Burton
Source: http://www.flickr.com
Szkło jako materiał budowlany od jakiegoś czasu jest bardzo chętnie wykorzystywane. Wielu ludzi ma przed nim obawy, twierdząc że jest łamliwe i kruche. Faktycznie w przypadku okien czy szyb w drzwiach tak może być, lecz szkło używane w konstrukcjach prezentuje się całkowicie odmiennie.

W jaki sposób postawić funkcjonalne kotłownie dla przemysłu

 • Posted on: 20 August 2019
 • By: addmean
auomatyzacja przemysłowa
Author: connectors distribution box
Source: http://www.flickr.com
Różnego typu budynki fabryczne powinny mieć typowe, trwałe konstrukcje, które będą w stanie utrzymać obciążenia nie tylko osób w nich zatrudnionych, ale również dużej ilości ton urządzeń potrzebnych do ich funkcjonowania . Pomieszczenia fabryczne spełniają trzy podstawowe role – wytwórczą, usługową i magazynową .

Projektowanie w stolicy

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Author: MTM STYL
Projektowanie konstrukcji budowlanych to zadanie, które powinno się bezdyskusyjnie złożyć na ręce fachowców. To oczywiste, że od odpowiedniej konstrukcji domu zależy życie mieszkańców. Dlatego plany budynku muszą odznaczać się wysoką jakością i stabilnością. Rysowanie samodzielnie przez osoby, które nie ukończyły branżowych szkół i nie legitymują się porządnym doświadczeniem, jest czymś szkodliwym. O ile zamierzasz postawić budynek, musisz opłacić biuro projektowe, w którym pracują zdolni architekci.