rynek pierwotny

Koszty mogą nas miło zaskoczyć

  • Posted on: 15 October 2020
  • By: addmean
mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Jeśli poweźmiemy decyzję o kupnie swojego mieszkania, to zazwyczaj rozglądamy się za czymś wtórnym, co posiada już parę lat, bo wychodzimy z założenia, iż to co właśnie jest postawione, bez wątpienia jest kosztowne i nie będzie nas na to stać. Jednak jeżeli bliżej przyjrzymy się ofercie nowego budownictwa, to szybko może się okazać, że ceny są niesamowicie porównywalne do tych z rynku wtórnego, a więc mimo wszystko może się okazać, iż będziemy w stanie wypełnić swoje oczekiwania i nabyć coś nowego, w czym będziemy pierwszymi właścicielami.

Rynek mieszkaniowy we Wrocławiu – czy ceny lokali są dzisiaj naprawdę dość wysokie?

  • Posted on: 28 September 2020
  • By: addmean
mieszkania Osiedle z Gwiazdami
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Wrocław to niewątpliwie jedno z największych i najbardziej popularnych miast Polski. Czasy II wojny światowej obeszły się z tą aglomeracją rzeczywiście łagodnie, tym sposobem dzisiaj można podziwiać w niej ciekawe zabytki oraz starodawną architekturę, co jest kategorycznie jego największą zaletą.

Zakup mieszkanka - Bemowo, Warszawa

  • Posted on: 15 July 2020
  • By: addmean
Mieszkanie na sprzedaż
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Warszawa to jeden z najbardziej kosztownych rynków nieruchomości. Istnieje wiele osób zainteresowanych mieszkaniem w stolicy, wobec tego ceny lokali są naprawdę niezwykle wysokie.Przeważnie, kupno mieszkania jest związane z koniecznością zaciągnięcia kredytu na kilkadziesiąt lat, z tego względu podejmując decyzję o wyborze najbardziej atrakcyjnej propozycji warto być ostrożnym, żeby nie zmarnować pieniędzy.

Lokale na sprzedaż w Szczecinie - Spójrz nasze pomysły

  • Posted on: 22 November 2019
  • By: addmean
nowe mieszkania
Author: Metropolico.org
Source: http://www.flickr.com
Planując nabycie swego pierwszego mieszkania na terenie Szczecina, z pewnością powinno zaznajomić się z tamtejszym rynkiem posiadłości. Rozeznanie to pierwsza i najważniejsza rzecz, którą należy uczynić. Drugą jest uwzględnienie swojego budżetu i zorientowanie się, na którą pożyczkę w banku możemy liczyć. Później oczywiście możemy zacząć poszukiwania stosownego mieszkania.