dach

Pokrycia typowo dachowe na terenie Wrocławia - czyli, gdzie poszukiwać pomocy przy "montowaniu" dachu, dopiero co zbudowanego domku

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
Rolety czy firanki
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
Jak sporo osób z pewnością dobrze wie, zbudowanie domku nie jest prościutką sprawą, ani w rzeczywistości jego utrzymanie. Pojedynczym spośród najważniejszych elementów Każdziutkiego domku, bywa bez wątpienia dach, który to nie dość, że bywa istotny z tego powodu, że powstrzymuje wodę przed zalaniem naszego domku, jednak bywa też równocześnie jednym spośród najdroższych elemencików konstrukcji, o którego lepiej jest jak to się okazuje dbać cały czas, niż później płacić wielkie sumy za jego naprawianie.

Jeśli w tym momencie jesteś w trakcie wykończenia domu, albo natychmiastowo potrzebujesz elementów pociętej blachy – zapoznaj się z obszerną skalą ofert firm z usługami blacharskimi.

 • Posted on: 7 October 2020
 • By: addmean
budowa domu
Author: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Source: http://www.flickr.com
Rynek budowlany w Polsce osiąga swoje maximum. Zjawia się dużo udogodnień. Przy aranżacji budowy budynku mieszkalnego, garaży, czy pomieszczenia gospodarczego, albo domku działkowego lub letniskowego – jednym z najistotniejszych elementów konstrukcji jest odpowiednie zadaszenie. Na pierwszym miejscu należy pamiętać, iż w obecnych momentach budynek mieszkalny, to nie tylko prostopadłościan z kilkoma przeciągami w oknach. To skomplikowana struktura, która wymaga dobrego zakończenia.

Innowacyjny program dzisiejszego domu jednorodzinnego

 • Posted on: 28 September 2020
 • By: addmean
Projekt domu jednorodzinnego
Coraz więcej osób decyduje się na postawienie domu jednorodzinnego. Przebywanie w domku jednorodzinnym ma sporo cennych zalet, z pewnością jest o wiele wygodniejsze aniżeli przebywanie w bloku bądź wieżowcu, albowiem mieszkając w domu wolno cieszyć się większym odpoczynkiem oraz wygodą. Do tego mając dom jednorodzinny przeważnie dysponuje się również pewien zakres terenu wokół niego, który można przeznaczyć przykładowo na ogród, taras bądź miejsce na grilla.

Jakie są zalety ceramiki budowlanej

 • Posted on: 20 September 2020
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Wiele ludzi w trakcie budowania domu , jak również odmiennych budynków nieraz rozważa, jakie materiały budowlane są najlepsze. Dużo wówczas zależy od konkretnego przeznaczenia budynku, ale wśród mnóstwa artykułów budowlanych na pewno najdoskonalej wyróżniają się ceramiczne z paru powodów.

Izolacja dachu jako jeden z ważnych aspektów budowy domu.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
dach płaski
Author: Matt Brown
Source: http://www.flickr.com
Dach to najbardziej widoczna część budynku, ciągle narażona na obciążenia. Promieniowanie UV, duże i niskie temperatury, opady czy też wiatr mają istotny wpływ na szczelność i są powodem trwałego zużywania się artykułu poszycia oraz ocieplenia dachu. Specjalną postacią dachu jest poszycie o płaskiej budowie. Izolacja dachu płaskiego obejmuje przed realizatorem specyficzne obostrzenia.

Okna nie muszą być nudne!

 • Posted on: 2 September 2020
 • By: addmean
Rolety zaciemniające VELUX
Author: VELUX
Source: VELUX
Wśród ofert znaleźć można mnóstwo propozycji, by udekorować okna. Zasłonki nigdy nie wyjdą z mody, jednak warto obecnie inwestować w niespotykane dekoracje. Wybierając z różnych propozycji zasłon okiennych warto zdecydować się na tzw. rolety dzień-noc. Połączenie rolet, jakie przydatne będą zarówno w ciągu dnia, jak i w porze nocnej to znakomite oraz wielofunkcyjne rozwiązanie. Oszczędność pieniędzy i miejsca jest dzisiaj szczególnie w cenie.

Czym są płaskowniki, jak są produkowane oraz gdzie mogą być używane?

 • Posted on: 27 August 2020
 • By: addmean
taras
Author: LIBET
Source: LIBET
W budownictwie wykorzystuje się wiele różnorodnego typu elementów. Dla przykładu do konstrukcji m.in. dachów hal magazynowych mogłyby być wykorzystywane nawet bardzo długie metalowe pręty, które służą jako część struktury pokrycia dachowego.


Takie spłaszczone pręty mogą być produkowane ze stopów metali, np.

Dachówka efektowna i efektywna

 • Posted on: 25 July 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: MTM STYL
Source: MTM STYL
Odpowiednie akcesoria dachowe pozwalają osiągnąć w ostateczności piękny i trwały dach. Wybierając dachówkę warto zwrócić uwagę na to z czego jest wytworzona oraz musimy ją dopasować do ogólnej kolorystyki domu. Wytrzymałość i kolor to dwie najistotniejsze cechy, które muszą ze sobą współgrać.
Tags: 

Znakomite i sprawdzone materiały izolacyjne budowlane

 • Posted on: 19 July 2020
 • By: addmean
Membrany dachowe KoraTech®
Author: Wienerberger
Source: http://www.wienerberger.pl
Ładny, wspaniały i zadbany dom to pragnienie wielu osób niezależnie od wieku, prywatnych upodobań albo położenia geograficznego. Każdy powinien mieć własne miejsce, gdzie może naprawdę poczuć się jak u siebie. Dlatego tak ogromnym zaciekawieniem cieszy się w dzisiejszych czasach budowa domu przez prywatnych klientów – choć zajmuje to czasem sporo czasu, efekty umieją być naprawdę oszałamiające.

Co ma wpływ na charakter mieszkania? Drobiazgi, o jakich nie powinniśmy zapominać, czyli jak wybrać właściwe rolety

 • Posted on: 18 July 2020
 • By: addmean
rolety
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
Wyposażając pomieszczenie powinniśmy wziąć pod uwagę każdy, nawet najmniejszy szczegół, który potrafi mieć wpływ na ostateczny efekt. Duże znaczenie mają tekstylia, które potrafią nadać wnętrzu wiele świeżości. Żeby aranżacja wnętrza była kompletna trzeba zapewnić sobie zarówno stylowe poduszki, zasłony, jak i obrusy, które są dzisiaj dostępne w różnorodnych wzorach oraz kolorach, jakie każda osoba może wybrać adekwatnie do osobistych preferencji.

Jakim sposobem należycie zabezpieczyć dach naszego domku?

 • Posted on: 13 July 2020
 • By: addmean
dach
Author: Wienerberger
Source: Wienerberger
Uniwersalnie wiadomo, że przeprowadzenie remontu naszego miejsca zamieszkania to ciężkie zadanie, z jakim będziemy zmuszeni się kiedyś zmierzyć. O ile sam fakt jego wyposażenia nie wywołuje nam wielu kłopotów, to tymczasem sytuacja widocznie komplikuje się w wypadku przeprowadzenia potrzebnych działań budowlanych. Osoby, jakie nie posiadają rozległej wiedzy w przedmiocie budownictwa oraz odpowiednich umiejętności manualnych mogą w szeregu przypadków czuć się totalnie zagubione.

Budujesz swój dom? Specjalnie dla Ciebie przeprowadziliśmy porównanie podstawowych materiałów budowlanych - w tym artykule opisujemy dachówki ceramiczne

 • Posted on: 2 July 2020
 • By: addmean
dachówka
Author: RuppCeramika
Source: RuppCeramika
Nie da się ukryć, że dachówka ceramiczna od licznych lat jest niemalże najbardziej modnym sposobem na pokrycie dachu. Wprawdzie kilka lat temu taka dachówka wyszła z mody i została zastąpiona innymi sposobami pokrycia dachów, jednak jeśli właśnie budujesz nowy dom i musisz podjąć decyzję dotyczącą tego, jakich narzędzi użyć do pokrycia dachu, wówczas na pewno powinieneś zainteresować się wielkimi zaletami dachówki ceramicznej.
Tags: 

Czym jest takowy produkt jak styropian spadkowy i w jakim miejscu go można użyć?

 • Posted on: 30 May 2020
 • By: addmean
styropian spadkowy
Author: Senado Federal
Source: http://www.flickr.com
Dom familijny powinien być naszą ostoją. Miejscem, w którym czujemy się bezpiecznie, zatem winien być dla swych domowników obszarem jak w najwyższym stopniu przytulnym. Winien być zatem pogodny, pod każdym tego słowa znaczeniem.

Budowa domu to na pewno ogromne wyzwanie - należy wybrać optymalne artykuły budowlane

 • Posted on: 20 May 2020
 • By: addmean
skrzynka z narzędziami
Author: Flattrackers and Caferacers Parts and bikebuilds
Source: http://www.flickr.com
Każdy dom wymaga użycia właściwych materiałów budowlanych. Bywają one odpowiedzialne nie tylko za estetykę wykończenia, ale również za funkcjonalność budynku oraz bezpieczeństwo jego przyszłych użytkowników. W wypadku, kiedy planujemy zbudować własny budynek, warto już wcześniej rozejrzeć się za wysokiej jakości materiałami, by potem być pewnym co kupić.


Dom trzeba dopracować w każdym aspekcie

Czy okna plastikowe Wrocław może nam zaproponować?

 • Posted on: 8 May 2020
 • By: addmean
polecane okna pcv do domu
Czy powiemy jakie okna pragniemy wstawić?

Jeżeli podjęliśmy decyzję o tym, że pragniemy się wybudować, to bez wątpienia powinniśmy się namyślić również nad tym, jakie okna chcemy posiadać u siebie zainstalowane. Występują one w różnorakiej powierzchni, kolorystyce, a również mają szansę różnić się detalami, które jednak w końcowym rozrachunku mogą posiadać spore znaczenie. Dlatego właśnie musimy się uważnie przypatrzeć różnorakim propozycjom.

O jakich sprawach pamiętać należy jeżeli szukać się będzie najlepszego projektu na swój wyśniony dom.

 • Posted on: 28 March 2020
 • By: addmean
dom
Obecnie osoby które szukają projektu domu wcale nie będą mieć tak łatwo, jak mogłoby się to w pierwszej chwili wydawać. Obecnie przeróżnych projektów dostępnych będzie kilkanaście tysięcy, więc wybierać naprawdę będzie w czym. Plany będą się od siebie różnić powierzchnią budynku, jego gabarytami, kształtem i zastosowanymi technologiami.

Markizy i zadaszenia w domu

 • Posted on: 17 March 2020
 • By: addmean
Markizy w ogródku piwnym
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś chce mieszkać w faktycznie dobrym dla siebie domu, to obowiązkowo musi z najwyższą możliwą uwagą zadbać o właściwie każdy jego element, bo w przeciwnym wypadku nigdy nie będzie mógł osiągnąć w takich kwestiach faktycznie zadowalających rezultatów. Naturalnie, lista tego typu rzeczy jest dość obszerna, przez co dobrze będzie poświęcić na to jak najwięcej czasu i mieć pewność co do tego, że wszystko zrobiliśmy tutaj rzeczywiście dobrze.

Pages