powierzchnia

Remonty na znajdujących się w Polsce drogach, jakie powinny być wykonane skrupulatnie.

 • Posted on: 29 May 2020
 • By: addmean
Budowa drogi
Author: thisisbossi
Source: http://www.flickr.com
W czasie wykonywania określonych zadań związanych z remontami najbardziej znaczące jest to, by zajęli się tym ludzie, jacy faktycznie się na tym znają. Dlatego także, podczas gdy będzie chodzić o remonty na polskich nawierzchniach, które powinny pozostawać przeprowadzone skrupulatnie to jest to tak samo czymś priorytetowym.

Ocieplenie dachu, dlaczego odgrywa tak duża rolę?

 • Posted on: 22 May 2020
 • By: addmean
Montaż papy izolacyjnejMontaż papy izolacyjnej
Rosnące w szybkim tempie koszty zużycia energii skłaniają Polaków do budowania domów energooszczędnych. Wyższe koszty, które należy ponieść podczas powstawania domu zwracają się w zasadzie w każdym przypadku, dlatego też budownictwo energooszczędne zyskuje coraz większą popularność. Przede wszystkim, dom energooszczędny charakteryzuje się optymalną izolacją akustyczną i cieplną, na co wpływa wiele czynników: bryła domu, liczba kondygnacji oraz kształt i wielkość dachu.

Kostka granitowa jako idealne rozwiązanie na stworzenie estetycznego domowego podjazdu

 • Posted on: 3 April 2020
 • By: addmean
kamień, granit
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Nieprzeciętny domowy podjazd czy stylowe dróżki w ogrodzie, są obecnie proste do uzyskania. Niezwykle modne oraz w dobrej cenie są materiały z granitu. Są one też, ogólnie łatwo dostępne w sklepach z artykułami budowlanymi lub bezpośrednio u producentów. I chociaż są kosztowniejsze niż betonowe, różnokształtne kostki, to wyglądają znacznie bardziej ciekawie.

Renowacja toalety - najczęstsze dylematy związane z remontowaniem

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
komputer
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
remont umywalni to nie tylko kwestia doboru płytek. Powinieneś sobie odpowiedzieć na ważne pytania. Gdzie ułożyć przeciwwilgociową izolację? Co zrobić, aby nie kupować brodzika? W jaki sposób rozmieścić źródła światła w toalecie? Czym zastąpić łazienkowy kaloryfer? Jak wykończyć ściany w łazience?

Idealne zajęcie powierzchni w dużych ogródkach.

 • Posted on: 30 January 2020
 • By: addmean
sauna ogrodowa z drewna
Author: Hotel Arthur
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto ma duży ogród powinien pomyśleć, w jaki sposób dbać o doskonałe zajęcie właśnie w przestrzeni dużych ogródków. Będzie okazja między innymi zdecydować się na to, żeby wyznaczyć ją tylko pod uprawianie warzyw lub kwiatów, aczkolwiek wyjątkowo trafionym pomysłem okaże się także wykorzystywanie obszaru ogrodu dla celów rekreacyjnych.

Zaślepki, uchwyty i łączniki- czyli w jaki sposób zagwarantować sobie oczekiwaną stabilność a także nienaganne walory wizualne

 • Posted on: 29 January 2020
 • By: addmean
Złączki SAE znakomicie nadają się do łączenia rur klimatyzacyjnych
Author: Armacell
Source: Armacell
Pragnąc zapewnić sobie skuteczny łącznik narożny profili należy mieć świadomość, że ogromną rolę przy tego typu zastosowaniach pełni doskonała jakość jak również wytrwałość łączników. Uchwyty muszą być odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, jak również biologiczne. Poza tym uchwyty do słupków muszą charakteryzować się precyzyjnymi wymiarami, co gwarantuje pełną stabilność.

Jakiego typu pozwoleń potrzeba, aby zbudować wiatę? Jakie przepisy to warunkują, o czym trzeba pamiętać?

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
pozwolenie na papierze
Source: pixabay.com
Czy do zbudowania wiaty trzeba stosować takie same przepisy, jakie są obowiązujące dla budynków gospodarczych? Określa to rozporządzenie Ministra Infrastruktury dotyczące warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich położenie? Do tego ciekawe jest jaka właściwie powinna byś cała powierzchnia wiaty, jaka odległość od granicy, oraz czy identyczna jak dla budynków posiadających ściany?

Zamierzam kupić mieszkanie – gdzie mogę szukać ogłoszeń?

 • Posted on: 13 November 2019
 • By: addmean
dom - wizerunek
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com
Obecnie naprawdę dużo młodych ludzi decyduje wyprowadzić się od rodziców. Na ogół pierwszym etapem jest po prostu wynajęcie mieszkania. Zazwyczaj błyskawicznie jednak okazuje się, że w istocie nie jest to dobre rozwiązanie. W takim wypadku o wiele rozsądniej jest postawić na zakup swojego mieszkania.

Do czego może być zastosowana specjalna taśma banerowa i czym się ona cechuje?

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
sprawdź źródło
Author: Tony Monblat
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie na każdej niemal ulicy w dużym mieście są przeróżne reklamy. Tego typu dla przykładu bannery. Do ich montowania niezbędna jest specjalna dwustronna taśma, która musi mieć też odpowiednie właściwości.

Płytki ceramiczne ścienne - czy zdecydować się nabyć te szkliwione, czy też nieszkliwione?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
płytki fasadowe
Author: Venturist
Source: http://www.flickr.com
Okładziny ceramiczne produkowane są z mieszanek gliny, piasku a także uszlachetniających dodatków mineralnych. Płytki ceramiczne mają jednolitą strukturę bądź są pokryte powłoką ze szkliwa. Kiedy lepiej wybrać płytki szkliwione?