monitoring

W jaki sposób najlepiej monitorować swój dom?

  • Posted on: 21 August 2020
  • By: addmean
Brama garażowa segmentowa WIŚNIOWSKI w kolorze antracyt, idealnie komponuje się ze stolarką aluminiową w nowoczesnej aranżacji.
Author: WIŚNIOWSKI
Source: WIŚNIOWSKI
Monitoring obiektów przemysłowych to w wielu przypadkach konieczność. Coraz więcej ludzi pragnie również zamontować kamery zewnętrzne przy swych domach lub mieszkaniach. Jeśli myślimy o tym, aby zacząć jak najlepiej monitorować swą posiadłość, należy najpierw zastanowić się, jakie są nasze oczekiwania w odniesieniu do monitoringu.

W jaki sposób zadbać o spokój swojego mieszkania?

  • Posted on: 25 July 2020
  • By: addmean
monitoring
Bezpieczeństwo ma obecnie dla większości osób priorytetowe znaczenie. Wzrost ilości napadów oraz kradzieży sprawia, że każdy chce stosownie ochronić własne mienie, siebie i rodzinę. Na szczęście aktualnie proponowanych jest sporo rozwiązań, które dają możliwość na skuteczną ochronę. Przykładem może być chociażby monitoring domu oraz całej posesji.

Pogawędki maszyn

  • Posted on: 11 July 2019
  • By: addmean
Przemysł
Author: dr_zoidberg
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach przemysł nie może się obejść bez komunikacji i przesyłu danych. W tym celu pomocne okazują się rozmaite systemy komunikacji przemysłowej. Radiomodem, czyli modem radiowy, to urządzenie, które jest niezbędne wszędzie tam, gdzie nie można ułożyć tradycyjnego przewodu albo z jakichś względów jest to kłopotliwe lub zbyt drogie. W zależności od typu modułów, dane mogą być wysyłane na dystansie nawet kilkudziesięciu kilometrów.