monitoring

W jaki sposób najlepiej monitorować swój dom?

  • Posted on: 14 February 2020
  • By: addmean
Brama garażowa segmentowa WIŚNIOWSKI w kolorze antracyt, idealnie komponuje się ze stolarką aluminiową w nowoczesnej aranżacji.
Author: WIŚNIOWSKI
Source: WIŚNIOWSKI
Monitoring budynków publicznych to w wielu przypadkach konieczność. Znacznie więcej osób chciałoby również zainstalować kamery zewnętrzne przy swoich domach bądź mieszkaniach. Jeżeli myślimy o tym, żeby zacząć skutecznie kontrolować swą posiadłość, trzeba na wstępie pomyśleć, jakie są nasze oczekiwania w stosunku do monitoringu.

W jaki sposób zadbać o spokój swojego mieszkania?

  • Posted on: 29 January 2020
  • By: addmean
monitoring
Bezpieczeństwo ma współcześnie dla większości osób największe znaczenie. Wzrost ilości napadów i kradzieży powoduje, że każdy chce stosownie zabezpieczyć posiadane mienie, siebie oraz rodzinę. Na szczęście aktualnie proponowanych jest dużo rozwiązań, które dają możliwość na efektywną ochronę. Przykładem może być chociażby monitoring domu oraz całej posesji.

Pogawędki maszyn

  • Posted on: 11 July 2019
  • By: addmean
Przemysł
Author: dr_zoidberg
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach przemysł nie może się obejść bez komunikacji i przesyłu danych. W tym celu pomocne okazują się rozmaite systemy komunikacji przemysłowej. Radiomodem, czyli modem radiowy, to urządzenie, które jest niezbędne wszędzie tam, gdzie nie można ułożyć tradycyjnego przewodu albo z jakichś względów jest to kłopotliwe lub zbyt drogie. W zależności od typu modułów, dane mogą być wysyłane na dystansie nawet kilkudziesięciu kilometrów.