wykończenie

Koszty mogą nas miło zaskoczyć

 • Posted on: 15 October 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Jeśli poweźmiemy decyzję o kupnie swojego mieszkania, to zazwyczaj rozglądamy się za czymś wtórnym, co posiada już parę lat, bo wychodzimy z założenia, iż to co właśnie jest postawione, bez wątpienia jest kosztowne i nie będzie nas na to stać. Jednak jeżeli bliżej przyjrzymy się ofercie nowego budownictwa, to szybko może się okazać, że ceny są niesamowicie porównywalne do tych z rynku wtórnego, a więc mimo wszystko może się okazać, iż będziemy w stanie wypełnić swoje oczekiwania i nabyć coś nowego, w czym będziemy pierwszymi właścicielami.

Płytki – doskonałe rozwiązanie na każdą powierzchnię. Dobierz płytki do swojego domu

 • Posted on: 3 October 2020
 • By: addmean
płytki
Author: Rogala
Source: Rogala
W ciągu ostatnich lat największym hitem stosowanym w wykończeniu mieszkań i domów stały się płytki różnego rodzaju. Płytki klinkierowe ceramiczne można aktualnie dostrzec nie tylko w łazienkach oraz sanitariatach. Bardzo chętnie wykładamy nimi także wejścia do domów oraz podłogi w pomieszczeniach biurowych czy ogromnym marketach i centrach handlowych.

Wpierw zastanówmy się jakie łóżko ma spełniać funkcje, a następnie znajdźmy najlepszy model

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
łóżko w sypialni
Author: deboxer
Source: http://www.flickr.com
Każde mieszkanie winno być w szczególności komfortowym i przyjaznym jeśli chodzi o wypoczynek miejscem. Na komfort ten wpływa rzecz jasna wykorzystanie odpowiednich mebli, które zagwarantują relaks o każdej porze dnia. Zalicza się do nich między innymi łóżka. Na co zwracać uwagę zamawiając właśnie ten element aranżacyjny?

Dlaczego dobrze jest zainwestować w bardziej kosztowne rozwiązania gdy wznosimy nowy dom?

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Obecnie w budownictwie możemy wybierać między rozlicznymi sposobami budowania ścian. Mamy na przykład do wyboru co najmniej trzy rodzaje ścian, zaś każda z nich ma swoje wady i zalety. Różnią się one nie tylko technologią budowania, ale także ceną.

O jakich rzeczach pamiętać stawiając ogrodzenie dookoła posesji? Nad czym musimy się zastanowić?

 • Posted on: 26 July 2020
 • By: addmean
ogrodzenie, płot
Author: Michael Zanussi
Source: http://www.flickr.com
Ogrodzenie naszej działki powinno wiązać się estetycznie z tym, jak przedstawia się nasz dom oraz otoczenie. Musi być też uzależnione od tego, czego tak naprawdę nam potrzeba. Z tego powodu już na etapie budowania domu powinniśmy pomyśleć nad ogrodzeniem i jego rodzajem. O jakich rzeczach warto pomyśleć?

Glazura do Twojego domu

 • Posted on: 15 June 2020
 • By: addmean
Każdy z nas wspomina czasy, kiedy na remont kuchni czy łazienki trzeba było zbierać fundusze przez 20 lat. Dostęp do produktów do wykończenia był skromny – tapety w pokoju czy tapeta na ścianach były oznaką dobrobytu. Wizyta w współczesnym markecie remontowo - budowlanym spowoduje u wielu o ból głowy. Ozdobienie podłóg czy oryginalne ich wykończenie zależy jedynie od zasobności naszego portfela a także naszej pomysłowości.

Znaczące elementy wyekwipowania domu - drzwi i okna w korzystnej cenie

 • Posted on: 15 March 2020
 • By: addmean
kontakt
W sieci kupimy dokładnie wszystko, od żywności zaczynając, a na specjalistycznych narzędziach kończąc. Jest to szczególnie przydatne w czasie prac remontowych domu, podczas gdy mamy niewiele czasu na zwiedzanie wielu marketów w poszukiwaniach konkretnych towarów.

Jak dokończyć podłogi

 • Posted on: 11 March 2020
 • By: addmean
deski warstwowe
Author: Wolfcraft
Source: Lange Łukaszuk s.j.
Budowa domu jednorodzinnego to obowiązek wykonania warstwy kończącej remont podłoża. Wybór elementów materiałowych, jakimi w danej chwili można zakończyć podłogę będzie niebywale ogromny. Coraz mniejsza liczba osób bierze pod uwagę by wykończyć podłogę układając parkiet. Co wobec tego zakupują w zamian klasycznych desek na podłogę lub parkietów?

Plusy proponowanych dziś piasków kwarcowowych

 • Posted on: 21 January 2020
 • By: addmean
budowa
Author: Comune Parma
Source: http://www.flickr.com
Firmy budowlane zwykle najchętniej sięgają po rozwiązania proponowane przez zaufanych dostawców. To nie ceny są najważniejsze, dlatego obowiązkowo trzeba przyglądać się szczegółowo wszystkim propozycjom. Materiały ziarniste mają zróżnicowane zastosowanie. Wybierane przez nich kruszywa budowlane muszą być najlepszej, wielokrotnie sprawdzonej przez profesjonalistów jakości. Dzieli je się na naturalne czy sztuczne, a każdy rodzaj kruszywa spełnia określoną rolę.

Kto to jest taki biznesmen jak deweloper i za co właściwie odpowiada?

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
zakup
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Czy pamiętasz kto jest odpowiedzialny za konstrukcję tych wszelakich osiedli mieszkaniowych, jakie rosną niejako np. borowiki po ulewie w coraz to nowych okolicach większych czy małych miasteczek? Warto jednak powiedzieć, iż wykup gruntów oraz konstrukcja budynków wielorodzinnych mieszkalnych to tylko cząstka realizowanych przez tego typu przedsiębiorcę obowiązków.


Należałaby do nich również konstrukcja budynków mieszkaniowych, obiektów biurowych czy rolniczych.

Toaleta publiczna - od pomysłu do realizacji

 • Posted on: 5 December 2019
 • By: addmean
budowa tarasu
Author: LIBET
Source: LIBET
Co winno się znaleźć w toalecie publicznej? Jakiego rodzaju rozwiązania zapewnią bezpieczeństwo i wygodę użytkowania? W jaki sposób zaprojektować toaletę? Jakiego rodzaju akcesoria łazienkowe są niezbędne, a jakie stanowią wyposażenie ponadplanowe?


Powinno się pamiętać o wielu aspektach.