biura

Kupno mieszkania jako długoterminowa inwestycja

 • Posted on: 12 February 2021
 • By: addmean
Jak urządzić dom lub mieszkanie
Author: Future PR
Source: Future PR
Ostatnio wiele osób rozważa zakup mieszkania. Jest to w 100%-ach zrozumiałe biorąc pod uwagę stosunkowo dobre ceny na rynku nieruchomości Wrocław wysokość odstępnego żądanego przez osoby wynajmujące, które tak naprawdę wystarczyło by na miesięczną ratę kredytu. Poza tym mieszkanie zawsze możemy wynająć, na przykład studentom. Ale gdzie najlepiej zakupić lokal? Gdzie znaleźć najkorzystniejsze oferty? Na te pytania odnajdziecie Państwo odpowiedzi w poniższym tekście.

O jakich sprawach trzeba wiedzieć kupując mieszkanie we Wrocławiu?

 • Posted on: 2 February 2021
 • By: addmean
strona
Author: Luigi Mengato
Source: http://www.flickr.com
Wrocław staje się jednym z niezwykle interesujących miast w Polsce. Dzieje się tak z kilku powodów. Jednym z nich jest z całą pewnością wciąż rosnący rynek pracy. Obecnie w tym w mieście poszukuje się wyspecjalizowanych pracowników z ogromnej ilości dziedzin.

Oferty biura architektonicznego

 • Posted on: 20 January 2021
 • By: addmean
dom
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Proponowane dziś rozwiązania architektoniczne opierają się o nowoczesne technologie. To od zamawiających zależny jest ostateczny kształt oferty, więc tak istotne jest sięganie po usługi przygotowywane przez najlepszych. Doceniane przez konsumentów biuro architektoniczne niejednokrotnie dało się zauważyć z odpowiedniej strony. Najlepiej przygotowywane projekty, które w określonym kształcie są wprowadzane na rynek, to rezultat troski profesjonalistów o każdy detal. Gama usług jest sukcesywnie polepszana o kolejne nowości.

Żyjesz w mieszkaniu i marzysz o własnym domku jednorodzinnym? Przeczytaj, jakie kroki są najważniejsze, aby wszystko zacząć

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
dom
Spora część Polaków śni o swoim domku z ogródkiem. Miejscu, w którym odpocznie i się odstresuje. Swoje cztery kąty w postaci domku jednorodzinnego to już nie tylko przywilej dla bogatszych. Duże mieszkania w blokach są w tej chwili w cenie, za którą jest możliwe wybudowanie domu. Również większa dostępność kredytu hipotecznego sprzyja marzeniom o budowie. Stąd coraz większa liczba osób zakupuje działki na obrzeżach miasta i bierze pod uwagę przeprowadzkę. A wraz z tym zaczyna się spełniać marzenie z wielkiego snu.

Dlaczego w trakcie szukania mieszkania warto skorzystać z usług biur nieruchomości?

 • Posted on: 2 October 2020
 • By: addmean
zielony człowieczek z domem
Source: flickr.com
Poszukiwanie nowego mieszkania wymaga poświęcenia wielu czasu, nie jest to kwestia taka prosta, w szczególności, że na rynku nieruchomości możemy dziś odnaleźć faktycznie sporo ciekawych i fascynujących ofert. Nie zawsze jednak wiemy, na którą ofertę się zdecydować czy też która będzie dla nas najbardziej interesująca.

Jak prezentuje się rynek mieszkaniowy w nad Wisłą? Czy warto korzystać z usług takich pośredników nieruchomości?

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
nowy budenk mieszkalny
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com
Rynek mieszkaniowy ulega ciągłym odmianom. Nigdy nie dzieje się tak, że coś faktycznie będzie stałe i niezmienne. Tak jest tak naprawdę ze wszystkim, tak więc czemu miałoby być odmiennie z mieszkaniami. W ten sposób więc należy wiedzieć, że jeśli planujemy zakup lub sprzedaż mieszkania musimy przygotować się na bardzo dużo prawidłowości, o których wcześniej nawet nie pomyśleliśmy. Jak to zrobimy można być pewnym, iż bez problemu sobie damy radę na tym ciągle zmieniającym się rynku nieruchomości.

Idealne biuro nieruchomości we Wrocławiu – co musi je odróżniać?

 • Posted on: 30 June 2020
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Dimitris Graffin
Source: http://www.flickr.com
Poszukiwanie mieszkania we Wrocławiu bądź powierzchni pod własną działalność gospodarczą nie zawsze jest prostym zadaniem. Nierzadko o wiele lepiej jest korzystać z usług biura nieruchomości, które nie tylko pomoże odnaleźć wymarzone lokum, ale również sprawdzi jego stan prawny i da pewność bezpieczeństwa transakcji. Każdy klient, który szuka rzetelnego biura, powinien w pierwszym rzędzie sprawdzić czy firma posiada licencję na swoje usługi, bowiem często można było spotkać się z przypadkiem, kiedy takiego dokumentu nie miała. A działanie bez certyfikatu nie jest zgodne z prawem, toteż musimy omijać takie agencje z daleka.

W jaki sposób znaleźć dobrego rzeczoznawcę, który pomoże nam w wycenie nieruchomości?

 • Posted on: 13 March 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Jeśli w sądzie zajmujemy są przykładowo rozdziałem majątku bądź mamy zamiar wziąć kredyt hipoteczny, można spotkać się z zawodem rzeczoznawcy majątkowego. Człowiek ten, ma za zadanie dokonać wyceny danej nieruchomości poprzez szereg analiz oraz obliczeń. Zawód rzeczoznawcy jest bardzo przydatny w wielu dziedzinach. Zarówno banki jak również kancelarie mogą korzystać z usług tego typu osób. Żeby zostać rzeczoznawcą majątkowym trzeba spełnić kilka niezwykle ważnych warunków.

Lokale do wynajęcia we Wrocławiu - z jakiego biura

 • Posted on: 27 November 2019
 • By: addmean
biuro
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
Wynajęcie lokali użytkowych w żadnym wielkim mieście nie jest banalne, a wręcz przeciwnie może ono nastręczać ogromnych trudności. Podejmowanie ogromnej ilości mniej lub bardziej ważkich decyzji powiązanych z wyborem lokalu na chociażby biuro czy siedzibę firmy zajmuje w dwudziestym pierwszym wieku cenny czas, który można spożytkować na dużą liczbę rzeczy.

Zasady wykończenia mieszkań oraz domów, o czym pamięta w czasie zakupu wyposażenia pokojów

 • Posted on: 6 September 2019
 • By: addmean
firanki
Author: Dekoria
Source: Dekoria
Zakup mieszkania czy wybudowanie domu to początek ostatniego etapu przed zamieszkaniem, to znaczy kompleksowego wyposażenia pomieszczeń. Mieszkanie czy dom po pracach budowlanych otrzymuje w surowym stanie, i w praktyce do zrobienia będzie wszystko.

Masz firmę, która z każdym dniem lepiej sobie radzi i szukasz dla niej nowego miejsca na siedzibę – sprawdź, gdzie warto ją ulokować

 • Posted on: 6 June 2019
 • By: addmean
budowa
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Kiedy PRL odszedł do przeszłości, a na rodzimym rynku zaczął rozwijać się kapitalizm, powstało mnóstwo firm, które chciały zacząć działalność na naszym obszarze. Co istotne – nie tylko polskich firm, lecz także tych zagranicznych. To wszystko sprawiło, że Polska zaczęła nabierać rozpędu, a przedsiębiorstwa zarówno już istniejące, jak i nowo powstałe, zaczęły przychylniej myśleć o starcie. Trzeba jednakże było stworzyć ofertę, która zwabi inwestorów.

Jak skutecznie sprzedać własną nieruchomość?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
zarządzanie najmem
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie nie jest prosto sprzedać w Polsce nieruchomość - mieszkanie albo dom. Zwłaszcza te droższe nieruchomości długi czas szukają zainteresowanego... Jednakże nie jest powiedziane, że na rynku nieruchomości panuje znaczący zastój. Fakty są takie, iż w dalszym ciągu można sprzedać nieruchomość. No dobrze, ale może teraz skupmy się przede wszystkim na domach.

Piękne i szykowne oświetlenie domowe – jak wyglądają lampy ścienne

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
sufit
Author: 123rf
Source: 123rf
Podczas wieczoru wielką zaletą jest możliwość korzystania z dobrego oświetlenia elektrycznego. Chociaż zapalone świece są uznawane za niezwykle urokliwe, nie stanowią one zbyt konkurencyjnego źródła światła – dlatego najlepiej zadbać o estetyczne, wydajne i idealnie wyglądające lampy.