zabezpieczenia

Czemu jakość stalowych konstrukcji jest taka istotna? Wynika to z troski o kwestie bezpieczeństwa każdego z nas

 • Posted on: 24 March 2020
 • By: addmean
konstrukjce stalowe
Author: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Source: http://www.flickr.com
Konstruując rozmaitego rodzaju hangary magazynowe, wiaty czy hale stalowe potrzebne jest, by respektować niezbędne wymagania. Tylko najlepszy producent konstrukcji stalowych może zadbać o właściwy zestaw sprzętu, a dobra grupa zrealizuje taki projekt. Tak zresztą musi być, chociaż czasem w końcu słychać o wypadkach, jak na przykład zawala się stalowa instalacja.

Co to jest folia PE i kiedy może się przydać?

 • Posted on: 20 March 2020
 • By: addmean
wałek folii
W trakcie domu trzeba wyjątkowo starannie zabezpieczyć go przed wilgocią. Można do wykonania warstwy izolacji przeciwwilgociowej zastosować folię PE. Folia PE znalazła zastosowanie podczas budowy domów jedno- oraz wielorodzinnych. Wykonuje się z niej izolację mającą charakter przeciwwilgociowy pod wylewki, posadzki lub pod podłogi. Folia PE zapewnia bardzo dobrą izolację przytoczonych elementów , które znajdują się w każdym domu. Każda podłoga zbudowana jest z warstwy izolacji o charakterze akustycznym i termicznym.

Profesjonalne wyposażenie do każdej łazienki

 • Posted on: 17 March 2020
 • By: addmean
łazienka
Source: pixabay
Dobrze dobrane rozwiązania łazienkowe znajdują się w różnych katalogach sieciowych. To właśnie tam wstępnie zapoznać się z niezwykłym asortymentem marki, wśród którego nie brak zwracających uwagę nowości. Nowocześnie zaprojektowane oraz podobające się konsumentom drzwi prysznicowe to zupełnie nowa jakość. Ich nierzadki wybór przez zamawiających świadczy o niesamowitej troski producenta o ciągłe zaskakiwanie unowocześnieniami na miarę wszelkich potrzeb.

Jakie są typy drzwi wewnętrznych i zewnętrznych montowanych w naszych domach i mieszkaniach.

 • Posted on: 9 February 2020
 • By: addmean
drzwi z drewna
Author: Tikkurila
Source: Tikkurila
Drzwi to bardzo istotny element wyposażenia domów oraz mieszkań, pełnią one nie tylko rolę użytkową, ale także ozdobną. Generalnie drzwi można podzielić na dwie główne odmiany, czyli drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

W jaki sposób wybrać odpowiedni zamek do drzwi antywłamaniowych ?

 • Posted on: 23 November 2019
 • By: addmean
zamek antywłamaniowy
Author: Bella Linea
Source: Bella Linea
Jeśli budujesz własny dom, z pewnością od początku zastanawiasz się, jak zagwarantować bezpieczeństwo swojej rodzinie, która wkrótce będzie w nim mieszkać. Poza właściwym systemem alarmowym, konieczny jest jeszcze dobry zamek, jaki najlepiej kupić w sprawdzonej firmie. Szczególnie godna uwagi jest firma Gerda Warszawa, posiadająca wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu daje swoim klientom najwyższej jakości asortyment.

Sprawdzone modele zabezpieczeń antywłamaniowych dla domów

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
przedpokój
Author: INVADO
Source: INVADO
Powszechne w ostatnich latach inteligentne budynki tworzą wiele sposobności dla nowoczesnych włamywaczy. Zdalnie sterowane drzwi, do jakich ma się dostęp z wykorzystaniem komputera bądź urządzeń mobilnych można bez problemu otworzyć, o ile ich właściciel nie jest wystarczająco uważny. W takim wypadku nie pomogą również najbardziej kosztowne drzwi antywłamaniowe, Warszawa będąca polskim centrum nowoczesnej technologii ma szeroką ofertę sklepów oferujących zarówno standardowe systemy zapobiegające włamaniom, jak i te powstrzymujące nowoczesnych włamywaczy przed dostaniem się do inteligentnego domu.

Gerda to ekskluzywna i prestiżowa firma oferująca wysokiej jakości wyroby

 • Posted on: 12 July 2019
 • By: addmean
zamek
Author: Bella Linea
Source: Bella Linea
Bezpieczeństwo to podłoże wszelkiego budynku. W trosce o bezpieczeństwo każdy realizuje kroki, aby ochronić mieszkanie przed włamaniem czy nieszczęśliwym przypadkiem. Większość takich wypadków jest efektem kiepskiego zabezpieczenia mieszkania.