umowa

Kupowanie mieszkania od dewelopera, a zatem na co zwrócić uwagę rozglądając się za swoim gniazdkiem

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
zakup mieszkania
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Wynajmowanie mieszkania wreszcie każdemu może się sprzykrzyć. Jak długo bowiem można płacić komuś za cztery ściany, kiedy moglibyśmy już uiszczać ratę za własne gniazdko i czerpać z niego radość każdego dnia? Jeśli ty też zastanawiasz się nad kupnem własnego kąta, na pewno bierzesz pod uwagę mieszkania od dewelopera. Nim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, musisz wiedzieć, co zweryfikować przed podpisaniem umowy.

Najem okazjonalny posiada ściśle wyznaczony czas trwania

 • Posted on: 28 July 2020
 • By: addmean
mieszkanie w stylu art deco
Najem okazjonalny oferuje nam dużo rozwiązań

Usługa najmu lokalu mieszkalnego raduje się dużo większym zaciekawieniem, ponieważ wielu obywateli twierdzi, że wynajmowanie domu nie ogranicza ich, a co się z tym łączy stają się lepiej mobilni gdy chodzi o szukanie kolejnych miejsc pracy. Dlatego właśnie co chwilę wynajmujących oferuje najem okazjonalny, a więc taki, który w razie czego zezwala na szybsze wyrzucenie trudnego lokatora.

Sezon na wynajmy

 • Posted on: 8 June 2020
 • By: addmean
osiedle
Author: Włodarzewska S.A.
Source: Włodarzewska S.A.
Na pytanie, w jakich miastach wynajmuje się największą liczbę mieszkań, odpowiedź jest bezdyskusyjna: w największych. Polskie miasta akademickie, czyli Wrocław, Warszawa czy Kraków, każdego roku witają przybywających po wakacjach studentów, a także nowo przybyłych, dopiero co po maturze 1-roczniaków.

Na co warto zwrócić uwagę przy zakupieniu mieszkania czy apartamentu od dewelopera?

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
mieszkania
Author: michael.melewski
Source: http://www.flickr.com
Planując nabycie mieszkania lub apartamentu od dewelopera, na pewno powinniśmy ogromnie prawidłowo mu się przyjrzeć. Kupno mieszkania nierzadko jest inwestycją na całe życie, więc bezsprzecznie posiadłość wypada nabyć od sprawdzonego, odpowiedzialnego oraz uczciwego dewelopera. Przed nabyciem sprawdźmy jego wiarygodność, zobaczmy, w jaki sposób zachodziły jego wcześniejsze inwestycje, umówmy się również na rozmowę w cztery oczy, w trakcie której będziemy mogli dostać odpowiedzi na przenikające nas pytania.

O czym należy pamiętać kupując nowe mieszkanie w stolicy?

 • Posted on: 12 August 2019
 • By: addmean
osiedle
Author: Times Square Public Relations
Source: Times Square Public Relations
Dzisiaj ludzie poszukujący nowego mieszkania zwracają uwagę już nie tylko na koszty. Nabywcy mieszkań zanim podejmą decyzję rozważają wszelakie opcje rynkowe. Ciekawe dla klientów nowe mieszkania Warszawa Bielany muszą posiadać zatem znacznie więcej atutów niż tylko niska cena. Dzieje się tak głównie przez wzgląd na fakt, że obecnie nowych mieszkań na rynku gwarantowanych przez deweloperów jest niezwykle dużo, a poza tym ich ceny spadają, co daje klientom o wiele większe możliwości w kwestii znalezienia swego własnego perfekcyjnego mieszkania.

Biura sprzedaży nieruchomości – jaki przebieg ma ich działanie?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
nowe mieszkania
Source: pixabay.com
Jeśli mamy w planach kupić, sprzedać lub wynająć mieszkanie lub nieruchomość innego rodzaju możemy to zrobić, korzystając z profesjonalnej pomocy agencji nieruchomości. Zanim zdecydujemy się postawić na taką formę wsparcia musimy jednak zdać sobie sprawę z tego, jakie czynności są niezbędne zanim pośrednik reprezentując nas zajmie się sprzedażą, kupnem lub wynajęciem nieruchomości.

Prawne aspekty budowy inwestycji

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Prawo
Author: controlarms
Source: www.flickr.com
Chcesz wystartować z pracami konstrukcyjnymi. O czym musisz nie zapominać? To oczywiste. Po pierwsze, dobór i zakup adekwatnego obszaru. Po drugie, wynajęcie biura architektonicznego i opracowanie skrupulatnych planów budynku, dbając o dostęp do energii elektrycznej, kanalizacji i innych niezbędnych udogodnień.

Kupujesz mieszkanie od dewelopera? Trzeba pamiętać o istotnych kwestiach, szczególnie dotyczących odbioru lokalu

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Mieszkanie od dewelopera
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Planujesz kupić mieszkanie od dewelopera? Miej na uwadze, aby jeszcze przed podpisaniem aktu notarialnego dokonać osobistego odbioru lokalu, by przekonać się, czy jest wykończone zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. To bardzo ważne, ponieważ może to uchronić kupującego przed przeprowadzeniem niepotrzebnego remontu albo naprawy za własne pieniądze.