przeprowadzka

Wkrótce się przeprowadzasz? Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu mebli na czas ich przewożenia

 • Posted on: 13 February 2020
 • By: addmean
Przeprowadzka
Author: Tim
Source: http://www.flickr.com
Przeprowadzka to zawsze ogromny wysiłek, szczególnie z transportem dorobku, który dotąd udało nam się zebrać. Pakujemy wszystko w pudła, a większe meble rozkręcamy, gdyż w przeciwnym wypadku nie moglibyśmy ich przenieść przez drzwi.

Zakup nowego lokalu mieszkalnego w Opolu – od rozpoczęcia poszukiwań do kupna – krótki przewodnik

 • Posted on: 1 February 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: zenjazzygeek
Source: http://www.flickr.com
Przeprowadzasz się? Chcesz zmienić mieszkanie i pójść na swoje? A może po prostu chcesz kupić lokal mieszkalny? Nie ma znaczenia, czy ma to być lokata kapitału, czy nowy start w życiu, na rynku jest mnóstwo świeżo postawionych mieszkań.

Zastanawiasz się nad domem z drewna? Poznaj jego walory, a bez problemu podejmiesz decyzję

 • Posted on: 13 November 2019
 • By: addmean
dom z drewna
Marzenia o własnym domu towarzyszą właściwie każdemu z nas. Kto bowiem nie chce po pracy pobawić się z dziećmi w piaskownicy stojącej w ogrodzie lub wyjść na taras, aby wypić pyszną, gorącą herbatę? Jeżeli dzięki swoim staraniom masz szansę spełnić marzenia, musisz wybrać pomiędzy domem tradycyjnym, a domem drewnianym, jaki jest dziś coraz bardziej powszechnym i cenionym rozwiązaniem. Dlaczego?

Intratny zakup nowego mieszkania od przedstawiciela nieruchomości

 • Posted on: 7 October 2019
 • By: addmean
budynek
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejsze nieruchomości prosto od deweloperów cieszą się ogromnym powodzeniem na polskim rynku. Polacy bardzo chętnie decydują się na kupno właśnie tego rodzaju nieruchomości, uświadamiając sobie korzyści, jakie płyną z tego rodzaju inwestycji. Warto dodać, że obecnie dość łatwo można dotrzeć do określonych propozycji sprzedaży, co jest nie lada ułatwieniem dla wielu nabywców.

Projektowanie wnętrz – zlecić czy zadziałać własnymi siłami?

 • Posted on: 4 July 2019
 • By: addmean
Wystrój wnętrz
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Wprowadzasz się do nowego domu? A może przeprowadzka? Zamiana mieszkań? Znudzenie staroświeckim umeblowaniem? Jeżeli odpowiedź na któreś z powyższych pytań jest twierdząca, byłoby zastanowić się nad projektowaniem wnętrz.

W jaki sposób i gdzie poszukiwać idealnego lokum w stolicy? Kupno pierwszego mieszkania oraz czynniki mające wpływ na standard nieruchomości

 • Posted on: 22 June 2019
 • By: addmean
nieruchomości
Author: RubyGoes
Source: http://www.flickr.com
Kupno pierwszego mieszkania bywa wielkim wyzwaniem. Czasami nie wiemy na co trzeba zwracać uwagę podczas poszukiwania mieszkania, jak odnaleźć dobrego dewelopera tudzież dobrą lokalizację. Nierzadko zdarza się, iż rynek pracy albo praca w naszej firmie zmusza nas do przeprowadzki do innego miasta. Mnóstwo ważnych firm ma swoje siedziby w stolicy, gdzie często przeprowadzają się młodzi ludzie. W Warszawie powstaje coraz więcej nowych osiedli a także budynków mieszkalnych.

Wrocław- miasto wielu możliwości, doskonałej pracy oraz nowoczesnych nieruchomości, które czekają na młodych, pełnych energii ludzi

 • Posted on: 13 March 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Mieszkanie w dużym mieście to nierzadko okazja na lepiej płatną pracę jak również nowocześniejsze życie. Wiele osób decyduje się na przeprowadzkę do największych miast w Polsce, aby skończyć tam studia lub znaleźć upragnioną, bardzo dobrze płatną pracę. Jeżeli chcemy mieszkać w dużym mieście, ale nie jesteśmy pewni, czy nadążymy za tempem pracy i życia w stolicy, możemy wybrać przeprowadzkę do równie nowoczesnego miasta- Wrocławia. Miasto to jest bardzo atrakcyjne, zarówno dla przyszłych studentów jak też dla osób, które szukają pracy.