dodatki

Węglan wapnia wykorzystywany jest jako dodatek do żywności oraz surowiec budowlany, zakład obróbki kamienia też się nim absorbuje

  • Posted on: 10 March 2020
  • By: addmean
Styropapa - styropian na dach
Przemysł wydobywczy to nie wyłącznie kopalnie podziemne i węgiel kamienny. W naszym kraju funkcjonuje multum zakładów odkrywkowych, w których złoże wydobywane jest na powierzchni tereny.

Wybieramy popularne drzwi wewnętrzne do domu oraz mieszkania

  • Posted on: 9 December 2019
  • By: addmean
drzwi wewnętrzne
Author: INVADO
Source: INVADO
Wybierając drzwi do swoich domów warto zwrócić uwagę na ich poszczególne elementy i pochodzenie użytych do ich wykonania materiałów. Szczególnie część taka jak ościeżnica jest dla przyszłych nabywców najbardziej ważny. Stanowi nieruchomą ramę, która usytuowana jest w ościeżu – czyli w otworze ściany określonego budynku. Doskonałe propozycje producentów dodatków oraz akcesoriów do domu, jakie są wśród ich użytkowników najbardziej polecane, mogą być dowolnie modyfikowane, w stu procentach zgodnie z wymogami zamawiającego.

Na czym polega w sumie wykorzystanie mocowania na szkło? Jak to najlepiej musi być zrobione, o czym na pewno pamiętać?

  • Posted on: 14 November 2019
  • By: addmean
Plannja Emka
Author: Plannja
Source: Plannja
Mocowania do szkła posiadają niezwykle ważne zastosowanie, służą tak naprawdę do łączenia szkła z pozostałym rodzajem materiału, przykładowo z betonem. Tafla nie może posiadać bezpośredniego kontaktu z marmurem lub metalami, stąd też mocowania takie oraz uszczelki są konieczne do wykonania w zasadzie każdego z elementów szklanych. Są też obowiązkowe do łączenia dwóch tafli szkła ze sobą.

Jak szybko stworzyć nasz salon w angielskim stylu

  • Posted on: 30 October 2019
  • By: addmean
stylowy salon
Author: TNS Sofres
Source: http://www.flickr.com
Styl angielski to elegancja i dostojność wymieszane z finezją oraz dobrym gustem. Charakterystyczny angielski styl w nowoczesnym wydaniu oznacza dostojność połączoną z unikalnymi dekoracjami. Doskonale nadaje się do domów przestronnych, przede wszystkim salonów. Aby urządzić salon w angielskim stylu, bez wątpienia trzeba pomyśleć o paru niezwykle istotnych elementach wyposażenia wnętrza.

Zabezpieczenie ognioochronne w mieszkaniu. Co zainstalować dla bezpieczeństwa?

  • Posted on: 23 December 2018
  • By: addmean
pożar
Author: josh.liba
Source: http://www.flickr.com/photos/jliba/4415477551/
Pomimo,że żaden z nas nie ma zewnętrznego nacisku na instalację w swoim domu takich opcji przeciwpożarowych jak drzwi ognioochronne czy wykrywacze dymu, to co roku ilość osób dołączających te dodatki w swoich planach remontowych nieustannie rośnie.