przestrzeń

Kreujemy kącik książkowy w wymarzonym mieszkaniu

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
Czarne meble z kolekcji Cubby
Author: Marbet Style
Source: Marbet Style
Wielki dom, gdzie znajdą miejsce najróżniejsze pomieszczenia, to marzenie każdego z nas. Cudnie byłoby mieć w swoim domu pokój,gdzie możemy oglądać tylko telewizor. Takie domowe kino, z mięciutkimi fotelami i telewizorem na całą ścianę to pragnienie wszystkich dzieci. Z kolei nieco dojrzalsi pragną miejsca, gdzie można się wyciszyć i w ciszy oddać ulubionemu zainteresowaniu- czytaniu książek. Czy biblioteczka to tylko pobożne pragnienie?

Najczęściej oglądane programy domów z poddaszem użytkowym oraz garażem

 • Posted on: 2 January 2021
 • By: addmean
domek
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Projekty domów z poddaszem użytkowym i garażem są aktualnie najbardziej rozchwytywanymi oraz bardzo modnymi projektami. Sporą zaletą takich towarów jest wcale niski koszt budowy jeśli chodzi o przeliczenie na metry kwadratowe powierzchni użytkowej domu.

W jaki sposób zaaranżować lokum w kolorze beżowy - najlepsze dodatki w ecru kolorze

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
jasna kuchnia
Author: University of Exeter
Source: http://www.flickr.com
Domek w kremowym klimacie ma waniliowe ściany. Mieszkanie w kolorze ecru to oryginalne i klimatyczne zaaranżowanie pomieszczeń. Kojarzy się co prawda ze kalorycznymi przekąskami oraz lodami śmietankowymi, albo waniliowymi, ale…

W jaki sposób stworzyć w mieszkaniu jedyną w swoim rodzaju, przyjemną aurę?

 • Posted on: 28 August 2020
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Opera Cadet
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, iż wszędzie dobrze, ale właśnie w domu najlepiej. Podobnie jak w ogromie polskich przysłów i spopularyzowanych związkach frazeologicznych i to ma w sobie wiele prawdy. W dużej części za nasze wygodne funkcjonowanie w przestrzeni mieszkalnej odpowiada bowiem wytworzona przez nas specyficzna aura, którą cechuje przede wszystkim nieocenione ciepło i mnóstwo innych szczególnie ważnych aspektów.

Jakie światło do kuchni najkorzystniej kupić?

 • Posted on: 11 August 2020
 • By: addmean
oświetlenie
Gdy szukamy oświetlenia do kuchni możemy posiadać problem. Bo ciężko zdecydować się, jakie lampy dobrać do pokoju kuchennego. Od lat w kuchni mamy lampy pod sufitem. Sprawdzają się one naprawdę bardzo dobrze. Należy tylko pamiętać, by lampy kuchenne pasowały do ogólnego pomysłu na kuchnię. Najsensowniej wybrać lampy, które nie będą się zbytnio rzucać w oczy. Chyba, że mamy kuchnię połączoną z salonem, wtedy możemy trochę zaszaleć. Należy jednak zrobić to we właściwy sposób, bo możemy bez problemu przesadzić.

Garaż - a więc, przestrzeń przeznaczona dla samochodu i nie tylko

 • Posted on: 23 June 2020
 • By: addmean
Mieszkania Przy Wspólnej w Sulejówku
Author: Włodarzewska S.A.
Source: Włodarzewska S.A.
Zaczynająca rzecz, która nam się kojarzy zaraz po usłyszeniu naszego dzisiejszego temaciku, który przebrzmiewa po prostu: "garaż" - jest to niewielka budowla, w której to przetrzymujemy własny samochodzik, skuter czy inny środek transportu, a czasem nawet kilka z nich, w uzależnieniu od tego, jak dużo nasz garaż ma powierzchni oraz ile środków transportu tka naprawdę mamy.

Profesjonalne zaopatrzenie magazynów - czemu jest tak ważne i jakim sposobem odpowiednio je dostosować

 • Posted on: 25 April 2020
 • By: addmean
Przenośnik taśmowy
Author: peter
Source: http://www.flickr.com
Profesjonalne wyposażenie magazynów jest dzisiaj proponowane przez ogromnie dużo rozlicznych firm. W skład takiego wyposażenia magazynów zapewne wchodzi niezwykle wiele rzeczy, w szczególności półki, drabiny, przeróżne urządzenia transportowe, szafy biurowe lub też regały paletowe i niemało innych. Wyposażenie magazynów ma ogromnie znaczące znaczenie, bowiem magazyn spełnia obecnie nadzwyczaj istotną rolę.

Aranżowanie salonu i tarasu. Jak zrobić by te dwie przestrzenie świetnie się uzupełniały?

 • Posted on: 3 February 2020
 • By: addmean
drzwi
Author: RuckZuck
Planujesz remont pokoju gościnnego oraz tarasu i szukasz pomysłów. Masz już dość oglądania tych wszystkich powtarzalnych projektów. Może warto troszkę zaryzykować oraz pobawić się przestrzenią. Spróbować połączyć obie przestrzenie, tak żeby wyszły z tego takie dwa dopełniające się miejsca. Może się okazać, że rezultat przerośnie nasze najśmielsze oczekiwania.

Dekoracja ścian. Sposoby na mniejsze koszty odświeżania starych powierzchni. Czy malowanie to jedyna opcja?

 • Posted on: 31 January 2020
 • By: addmean
naklejki
Author: Iwan Gabovitch
Source: http://www.flickr.com
Często projektując nową przestrzeń lub też odnawiając podstarzałą zastanawiamy się długo nad tym jak mają wyglądać ściany w mieszkaniu. Czasami niesamowicie długo zajmuje zanim zdecydujemy się na dany kolor, tapetę lub też fakturę ściany. Możliwości udekorowania ścian jest bardzo dużo z tego powodu nie jest dziwne, że trudno się zdecydować. Jakie wymienić możemy najbardziej interesujące formy dekorowania ściany? Na jakie warto zwracać uwagę?

Drzwi przesuwne jako fantastyczny system na zaoszczędzenie przestrzeni

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
sypialnia
Author: Stolbud Włoszczowa S.A.
Source: Stolbud Włoszczowa S.A.
Niewielka przestrzeń pomieszczeń wymusza na domownikach rozglądanie się za optymalnymi rozwiązaniami. W grę wchodzi każdy fragment, który można przeznaczyć na kolejne regały, schowki. W przypadku podłużnych korytarzy i większych garderób ciekawym rozwiązaniem są drzwi przesuwne.

Lampa to nieodłączny element aranżacji, który może podarować przestrzeni niesamowitego, indywidualnego temperamentu i klasy.

 • Posted on: 15 October 2019
 • By: addmean
lampa do mieszkania
Author: Christine Warner Hawks
Source: http://www.flickr.com
Najmilszą częścią aranżacji domu jest wybór dodatków. Czy to nowe mieszkanie, czy świeżo wyremontowane lub po prostu potrzebujące zmian – każde zasługuje na lampy dekoracyjne.

Które rozwiązania w aranżowaniu wnętrz dobrze jest współcześnie wybrać dla siebie?

 • Posted on: 6 August 2019
 • By: addmean
klimatyczne wnętrze
Author: Elizabeth Krumbach
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba, jaka urządza własne mieszkanie albo dom musi wybrać spośród naprawdę dość wielu trendów, jakie są współcześnie modne. Czym w takim razie najlepiej jest się kierować? Które zagadnienia bezwzględnie trzeba mieć na względzie? Swoje preferencje oraz wymagania. Najważniejszym krokiem jest rzecz jasna zastanowienie się nad tym, co naprawdę chce się w danym pomieszczeniu zmienić i jak to zrobić.

Dokładne cięcie strumieniem wody rozmaitych powierzchni w okresie budowy domu

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
stal nierdzewna
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
W czasie budowy mieszkania wykorzystywane będą rozmaite urządzenia i sprzęty, a również produkty budowlane i nakrętki nierdzewne służące do zamykania rozmaitych budowy. Dzięki czemu wszystkie domowe konstrukcje mogą zostać szczegółowo zrobione, a samodzielnie dom przygotowany do użytkowania.