łazienka

Brodzik do kabiny prysznicowej - dzisiejsze oraz ładne rozwiązanie do każdej łazienki

 • Posted on: 29 September 2022
 • By: addmean
nowoczesna łazienka
Author: Aussie Assault
Source: http://www.flickr.com
Praktyczna łazienka to zapewnienie komfortu wszystkich użytkowników, dlatego należy zastanowić się nad optymalnym urządzeniem. Trzeba zwrócić uwagę także na potencjalnie mniej znamienne elementy wystroju, które mają wpływ na całościowy charakter wspomnianego pomieszczenia. Właściwie dostosowane baterie czy umywalki to podstawa pod względem niejednej łazienki.

Łazienka to pomieszczenie dość ważne, dlatego obmyślając jej wygląd dobrze jest zadbać o każdy detal

 • Posted on: 3 September 2022
 • By: addmean
łazienka
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Jeśli etap budowania mieszkania czy domu jest już zakończony i wszystkie ściany tak jak powinny znajdują się na swoim miejscu, można przejść do konkretnych pomieszczeń w celu ich wyposażenia, umeblowania i udekorowania. Detale jednakże na końcu – wpierw skoncentrujmy się na tych najważniejszych kwestiach.

Komfortowa łazienka na miarę naszych czasów

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
łazienka z dużym oknem
Source: pixabay
Praktyczna łazienka to zapewnienie komfortu wszystkich użytkowników, dlatego trzeba zastanowić się nad optymalnym urządzeniem. Warto zwrócić uwagę także na z pozoru mniej ważne elementy wystroju, które wpływają na ogólny charakter przywołanego pomieszczenia. Właściwie dobrane baterie czy umywalki to podstawa pod kątem niejednej łazienki.

Urządzamy małą łazienkę, przydatne porady.

 • Posted on: 9 July 2022
 • By: addmean
Łazienka
Author: ROGALA
Source: ROGALA
Wyposażając, czy remontując toaletę bez wątpienia zastanawiasz się jakie płytki do łazienki masz dobrać, aby wyglądała niczym spełnienie twoich marzeń. Mroczne, jasne, bądź wzorzyste? Każdy, kto wyszukiwał płytek ceramicznych wie, że od nadmiaru barw, wzorników oraz pomysłów kręci w głowie, podoba się wszystko i równolegle nic.

Urządzając przestrzeń w naszym domu powinniśmy zadbać o doskonały wygląd każdego pomieszczenia, niezależnie od jego przeznaczenia

 • Posted on: 6 July 2022
 • By: addmean
Łazienka, wanna Easy
Author: Roca
Source: Roca
Dotyczy to także łazienki, która jest oczkiem w głowie niejednej pani domu, w szczególności wtedy, gdy nie ma ona przygotowanej osobnej toaletki dla siebie. W takim wypadku łazienka powinna być gustownie urządzona z miejscem tak na środki czystości, jak i kosmetyki.
Niemałą rolę w łazience spełnia miejsce do mycia, czyli wanna, ewentualnie prysznic. Wanna jest o tyle praktyczniejszym rozwiązaniem, że można ją przystosować także pod prysznic. Mieszkańcy mogą się w wannie położyć, zrelaksować – lub, gdy jest odpowiednio oszklona – zrobić sobie szybki prysznic.

Możemy zrobić łazienkę inaczej

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
łazienka w białej kolorystyce
Author: homestilo
Source: http://www.flickr.com
Wytwórcy elementów do łazienki proponują nam tak dużo ciekawych produktów, iż na pewno z łatwością uda nam się wykonać łazienkę idealnie po naszej myśli, taką która będzie spełniała wszelkie nasze oczekiwania i równocześnie również taką, która będzie się znacznie wybijała od wszystkich łazienek, jakie widzieliśmy do tej chwili. Starczy wyłącznie, że odpowiednio wyszukamy, a co ważne może się okazać, iż suma jaką przeznaczymy na taką łazienkę w ogóle nie będzie wyższa aniżeli gdybyśmy używali z takich normalnych pomysłów jak inni.

Stylowa łazienka w Twoim domu

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
łazienka
Author: Baumit
Source: Baumit
Łazienka to bardzo intymne miejsce w domu, a mimo to powinno się elegancko prezentować dla ludzi z zewnątrz. Dekoracja łazienki sprawia mnóstwo trudności, gdyż należy mieć na uwadze kilka istotnych aspektów. Po pierwsze, łazienki zwykle nie są obszerne, a zatem przestrzeń na sprzęt jest mocno ciasna. To regularnie sprawia, że pojawiają się dylematy – co zostawić, a czego nie.

O jakich rzeczach pamiętać stawiając dom? Jakiego rodzaju kwestie są najbardziej istotne? O czym nie możemy zapominać?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
budowa domu
Author: Fiona MacGinty-O’Neill
Source: http://www.flickr.com
Wybudowanie domu to nie lada wyzwanie, szczególnie gdy znajdujemy się na samym początku drogi. Wiele osób więc twierdzi już po postawieniu domu, iż gdyby zdawali sobie sprawę, jak dużo pracy ich czeka, to przemyśleliby swoją decyzję. Nie oznacza to, że w ogóle nie postawiliby domu, ale z pewnością sporo kwestii rozwiązaliby trochę inaczej. Tym bardziej dotyczy to zakupu niezbędnych sprzętów.

Stwórz sobie osobisty pokój kąpielowy w Twojej łazience.

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
Zabieg kosmetyczny
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
PŁYTKI DO WNĘTRZA I ZEWNĘTRZNE
Gdy zabieramy się za urządzanie naszego własnego, pierwszego mieszkanie, to w każdym pomieszczeniu chcemy pokazać siebie. Liczymy na to, że kupimy materiały, które będą w wyjątkowy sposób pokazywały, jacy jesteśmy. Staramy się urządzić je tak, by było nie tylko funkcjonalne, ale też fajnie się prezentowało. Niektórzy postanowią urządzić mieszkanie nowocześnie, inni w klimacie etno, ale wszystkim będzie zależało na tym, by ich mieszkanie zachwycało.

Co będzie powodem, iż umywalki nablatowe są najczęściej wybierane?

 • Posted on: 10 May 2022
 • By: addmean
łazienka
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Chcąc zmienić jak i dodać oryginalności swojej łazience czasami nie potrzeba remontu. Wystarczy wymienić parę elementów a już inaczej będzie wyglądało wnętrze owej łazienki. Na co przy konkretnej zmianie trzeba w szczególności zwrócić uwagę?

Jak właściwie urządzić niewielkich rozmiarów łazienkę, by wizualnie ją powiększyć?

 • Posted on: 10 May 2022
 • By: addmean
łazienka
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Urządzanie łazienki wiąże się z rozstrzygnięciem dwóch kwestii - jedna związana jest z aspektami wizualnymi, a druga praktycznymi. Łazienka to bowiem pomieszczenie, które z jednej strony ma być funkcjonalne, a z drugiej powinno świetnie się prezentować. Remont czy też urządzanie łazienki od podstaw wiąże się z licznymi poważnymi decyzjami. Lepsze są wanny czy prysznice? Jaka barwa kafelek jest wskazana?? Otóż, jeżeli nasza łazienka jest niedużych rozmiarów lepiej postawić na opcje, które sprawią, że będzie się ona wydawała większa.

Czy dom jest naprawdę drogi? Czy wybudowanie go i eksploatacja to za duże koszty? Co zrobić, aby było taniej?

 • Posted on: 10 May 2022
 • By: addmean
dom
Author: Bogdan Kulczyński
Source: Reynaers Polska
Myślisz... dom jest kosztowny... nigdy go nie postawię. Nieprawda. Jeśli tylko nie zamierzasz zbudować pałacu czy obszernej posiadłości, dom jest w zasięgu twojej ręki.. Dopasuj się jedynie do przytoczonych niżej zasad.

Propozycje w zaaranżowaniu łazienki. Inne spojrzenie na klasyczne elementy.

 • Posted on: 22 April 2022
 • By: addmean
wykańczanie łazienki
Author: adrigu
Source: http://www.flickr.com
Planowany remont oraz nowe aranżacje mieszkania często powodują, iż przychodzą nam do głowy nowe pomysły. Natomiast jeśli mamy przetestowane rozwiązania, do których jesteśmy przyzwyczajeni i nie mamy zamiaru ich zmieniać, nie walczmy ze swoimi przyzwyczajeniami tylko zaaranżujmy nowe pokoje zgodnie z naszymi preferencjami. Zgodnie z hasłem „lepsze jest wrogiem dobrego”, zastanówmy się czy gruntowne zmiany dadzą więcej szkody czy pożytku.

Generalny remont łazienki – garść uwag dotyczących tego, co okaże się nam przydatne

 • Posted on: 24 March 2022
 • By: addmean
remont
Author: Warren Long
Source: http://www.flickr.com
Przeprowadzenie kapitalnego remontu w łazience to – mimo jej niedużej powierzchni – znaczna inwestycja. Jakie sprzęty będą przydatne i gdzie uda nam się je korzystnie kupić?

Ściany nie powinny funkcjonować w roli tła w naszych domach.

 • Posted on: 8 March 2022
 • By: addmean
tynk
Author: Stowarzyszenie na Rzecz Systemów
Source: www.systemyocieplen.pl
Jeżeli ciekawie je ozdobimy będą wyglądać równie doskonale i oryginalne jak pozostałe elementy wyposażenia wnętrza. Jednym z interesujących i coraz częściej wykorzystywanych rozwiązań są tynki dekoracyjne. Stosowane są zarówno w salonach, a także pokojach dziennych czy łazienkach. Należy dowiedzieć się zatem jakie są ich najistotniejsze korzyści oraz jakie są inne sposoby na oryginalne dekorowanie ścian. Tynk dekoracyjny będzie doskonale wyglądać na wszelkich typach ścian.

Zadbajmy by nasz dom był luksusowy i aby dobrze się w nim mieszkało

 • Posted on: 5 March 2022
 • By: addmean
luksusowy dom
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
W pięknym domu, gdzie wszystko jest do siebie świetnie wybrane bez wątpienia wspaniale spędza się czas, wszyscy czują się niesamowicie fajnie, z tego powodu właśnie należy przyłożyć dużych sił, aby nasz dom kojarzył się z taką elegancją, bo wtedy będziemy posiadali gwarancje, iż wszyscy go zachwalają. Wbrew pozorom osiągnięcie tego nie jest ciężkie, gdyż dziś tak grzejniki, jak oraz płytki które są nam proponowane są bez wątpienia piękne i gustowne.

Pages