łazienka

Łazienka to pomieszczenie dość ważne, dlatego obmyślając jej wygląd dobrze jest zadbać o każdy detal

 • Posted on: 4 April 2020
 • By: addmean
łazienka
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli etap budowania mieszkania czy domu jest już zakończony i wszystkie ściany zwarcie stoją na swoim miejscu, można przejść do poszczególnych pomieszczeń w celu ich wyposażenia, umeblowania i udekorowania. Detale jednakże na końcu – wpierw skupmy się na tych najważniejszych kwestiach.

Polskie wanny z hydromasażem - krajowi fabrykanci lubieni przez nabywców

 • Posted on: 3 April 2020
 • By: addmean
Jacuzzi
Author: EscapadaRural
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie wszelkie udogodnienia, które można wprowadzić do domu są nie jedynie przydatne, ale wręcz pożądane przez wiele osób. Każdy człowiek chciałby jakoś zaznać komfortu i nic w tym wymyślnego, bowiem pracując przez długie lata osoby w jakimś momencie rozmyślają tylko o wypoczynku. Dzięki wszelkim ciekawostkom w sprzęcie domowym da się zdobyć gro urządzeń, jakie umożliwiają na codzienny relaks. Są to przede wszystkim maty masujące, krzesła z zintegrowanymi programami masażu czy nieraz jacuzzi. Ludzie nabywają takie sprzęty i instalują je we własnych mieszkaniach, by utworzyć osobistą strefę relaksu.

Podczas projektowania łazienki należy poznać nowe kolekcje

 • Posted on: 28 March 2020
 • By: addmean
łazienka
Author: Sanitec KOŁO
Source: Sanitec KOŁO
Aranżacja, remont i dekorowanie łazienki jest przygodą, która może sprawić ból głowy. Jakie wybrać płytki? A może zdecydować się na kabinę czy lepiej wannę? W jaki sposób urządzić małą łazienkę tak, aby była wygodna? W jaki sposób rozłożyć prace remontowe i jak przy okazji nie wydać fortuny?

Stelaże podtynkowe to dobre rozwiązanie - sprawdź informacje

 • Posted on: 24 March 2020
 • By: addmean
łazienka z prysznicem
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Które urządzenia chcemy mieć w łazience?

Do łazienki musimy zamontować tylko kilka głównych materiałów, lecz powinniśmy powiedzieć, że wybór wśród nich okazuje się być tak spory, że musimy się rzetelnie namyślić, z którego z nich pragniemy korzystać. Jedynie wtenczas mamy szansę posiadać świadomość, że łazienka będzie się przedstawiać dokładnie tak jak to sobie zamarzyliśmy.

Jakiego rodzaju istnieją metody, aby dość sprawnie i zyskownie sprzedać mieszkanie? Jak się zdaje nie jest to tak bardzo trudne

 • Posted on: 21 March 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Czasy, jak ceny mieszkań wzrastały z każdym miesiącem, a nabywcy podpisywali umowy na przysłowiową dziurę w ziemi dawno już minęły. Aktualnie obserwując portale ogłoszeniowe możemy zobaczyć, iż jest bardzo wiele interesujących mieszkań do sprzedaży, a ich ceny nie są już tak wysokie, np mieszkania na sprzedaż Pruszków.

Uposażenie łazienek, jakie powoduje, iż wyglądają one o wiele korzystniej pod kątem designu.

 • Posted on: 19 March 2020
 • By: addmean
umywalki
Author: Sanitec KOŁO
Source: http://echopr.pl/PRASA/umywalki_ego_plus_kolo.jpg
Aktualnie ludzie kierują tak samo uwagę na design, jak i na funkcjonalność zakupionych przedmiotów. Dlatego jest to ważne w aranżowaniu wnętrz i kieruje się na to akcent w wyznaczonych pomieszczeniach w domu. Pozostaje to także rozpatrywane pod kątem wyposażenia łazienek, które przyczyniają się do tego, że wyglądają one znacznie lepiej pod względem designu.

Stylowa łazienka w Twoim domu

 • Posted on: 10 March 2020
 • By: addmean
łazienka
Author: Baumit
Source: Baumit
Łazienka to najbardziej intymne miejsce w domu, a mimo to powinno się ładnie prezentować dla ludzi z zewnątrz. Design łazienki przynosi mnóstwo trosk, ponieważ musisz brać pod uwagę parę istotnych spraw. Po pierwsze, łazienki najczęściej nie są wielkie, a więc przestrzeń na meble staje się mocno ciasna. To często sprawia, że ujawniają się dylematy – co wstawić, z czego zrezygnować.

Zadbajmy by nasz dom był luksusowy i aby dobrze się w nim mieszkało

 • Posted on: 4 March 2020
 • By: addmean
luksusowy dom
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
W gustownym domu, gdzie wszystko jest do siebie idealnie dobrane bez wątpienia świetnie spędza się czas, wszyscy czują się naprawdę miło, przez to właśnie trzeba włożyć sporych sił, by nasz dom kojarzył się z takową elegancją, ponieważ wówczas będziemy mieli świadomość, że wszyscy go podziwiają. Wbrew pozorom otrzymanie tego nie jest ciężkie, ponieważ dzisiaj zarówno grzejniki, jak i płytki które są nam oferowane są naprawdę wspaniałe oraz gustowne.

Urządzamy łazienkę

 • Posted on: 27 February 2020
 • By: addmean
Po okresie komuny zostało Polakom trochę złych rzeczy. Najgorszą z nich są bezdyskusyjnie wykwity komunistycznej myśli budowlanej, szpecące urodę wielu miast naszego pięknego kraju. Bloki komunistyczne mieszczą w sobie miliony obywateli, którzy klną na wścibskie prusaki, cienkie ściany, tandetne wykończenie oraz na ciasność pomieszczeń. Brak metrażu dotyczy szczególnie malutkich łazienek w domu.

Stwórz sobie osobisty pokój kąpielowy w Twojej łazience.

 • Posted on: 27 February 2020
 • By: addmean
Zabieg kosmetyczny
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
PŁYTKI DO WNĘTRZA I ZEWNĘTRZNE
Kiedy urządzamy nasze mieszkanie, nasze własne jedyne i niepowtarzalne cztery kąty, to w każdym pomieszczeniu było przyjemnie i oryginalnie. Mamy nadzieję, że znajdziemy materiały, które sprawią, że całe mieszkanie będzie wyrażało nasze upodobania. Chcemy, żeby nasze mieszkanie było nie tylko funkcjonalne, ale też ładne. Jedni postawią na minimalizm inni wybiorą wręcz barokowy przepych, ale wszystkim będzie zależało na tym, by ich mieszkanie było oryginalne.

Co będzie powodem, iż umywalki nablatowe są najczęściej wybierane?

 • Posted on: 6 February 2020
 • By: addmean
łazienka
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Pragnąc zmienić bądź nadać nowoczesności swojej łazience czasami nie potrzeba remontu. Wystarczające będzie wymienić kilka elementów i już inaczej będzie prezentowało się wnętrze danej łazienki. Na co przy konkretnej zmianie należy w zasadzie zwrócić uwagę?

Dom marzeń na każdą kieszeń.

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
Salon, meble włoskiej marki Cattelan Italia
Author: Cattelan Italia
Source: Le Pukka concept store
Dom czy mieszkanie to coś o wiele więcej niż cztery ściany i wyposażenie, to przede wszystkim miejsce spędzania czasu z rodziną, odpoczynku a także chwili odstresowania. Gdy więc mamy absorbującą pracę jest to idealne miejsce do wyciszenia się. Zwykle nasza przestrzeń przemienia się razem z nami, rozwija się oraz przeobraża w miarę jak i my dorastamy. Wystrój wnętrz ma ogromny efekt na nasz nastrój oraz na odwrót – pomieszczenia oraz ich struktura wpływają na nasze samopoczucie.
Tags: 

Stwórz ładną łazienkę w swoim mieszkaniu wykorzystując ekonomiczne rozwiązania i materiały dobrej jakości

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
łazienka
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu jest łazienka. To pomieszczenie, w którym wypoczywamy w trakcie kąpieli po ciężkim dniu w pracy lub przygotowujemy się do wyjścia robiąc makijaż. Istotne jest, by to miejsce było w odpowiedni sposób urządzone, niezależnie od tego czy mamy wiele miejsca na łazienkę czy też nie. Nawet gdy nie mamy zbyt wiele miejsca możemy w ciekawy sposób urządzić naszą łazienkę. Często nie trzeba zbyt dużo miejsca, by umieścić w pomieszczeniu niezbędną armaturę i szafki.

Co powinniśmy wiedzieć o gazowych piecykach?

 • Posted on: 3 February 2020
 • By: addmean
Villa Mare
Source: villamare.com.pl
Przewidujesz kupno piecyka gazowego? Naprowadzamy, o czym musisz pamiętać, by dokonać dobrego wyboru, jak duże są ceny piecyków, a także jak o nie troszczyć się, by służyły jak najdłużej.


Piecyki gazowe (bądź inaczej gazowe podgrzewacze wody) wiszą w większości wypadków nad wannami, w łazienkach.

Płytki ceramiczne do łazienki i nie tylko

 • Posted on: 19 January 2020
 • By: addmean
mozaika
Author: reebs'
Source: http://www.flickr.com/
Łazienka jest miejscem, w którym spędza się wiele czasu podczas dnia. Wykonuje się w tym miejscu właściwie wszystkie codzienne czynności higieniczne. Niezależnie od tego, czy posiada się małe wnętrze czy salon kąpielowy, w którym do wyposażenia należydroga wanna oraz kabina prysznicowa z hydromasażem, jest to miejsce niezwykle istotne. Istotne jest więc, by było urządzone w sposób estetyczny, nie stwarzający zagrożenia i odpowiadający indywidualnym gustom dotyczącym stylu czy kolorystyki.

Komfortowa łazienka na miarę naszych czasów

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
łazienka z dużym oknem
Source: pixabay
Funkcjonalna łazienka to zapewnienie komfortu wszystkich użytkowników, i z tego powodu trzeba zastanowić się nad jej odpowiednim urządzeniem. Trzeba zwrócić uwagę także na z pozoru mniej istotne elementy wystroju, które wpływają na cały charakter tego pomieszczenia. Właściwie dostosowane baterie tudzież umywalki to priorytet pod kątem każdej łazienki.

Remont w miejscu zamieszkania

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
drzwi
Author: Stolbud Włoszczowa
Jedną z trudności, z jaką mierzyli się lub będą borykać posiadacze domów i mieszkań, jest konieczność przeprowadzania prac remontowych. Może ona pojawić się z rozmaitych powodów. Likwidacja wilgoci, odświeżanie ścian, naprawa schodów czy wymiana różnego rodzaju instalacji – to tylko drobna część prac, które niekiedy trzeba wykonać. Remont w domu związany jest z wieloma problemami dla domowników, zwłaszcza w sytuacji, gdy trwa długo. Istotne jest więc, by odbywał się w miarę możliwości szybko, i dobiegł końca w ustalonym wcześniej dniu.

Producent grzejników łazienkowych ma je w różnorakich wielkościach

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
grzejnik
Author: Zehnder Charleston
Source: Zehnder Charleston
Czy zastanawialiśmy się jakie grzejniki pragniemy zamontować?

Jeżeli pragniemy mieć ciepło w mieszkaniu, to powinniśmy zadbać o to, by we wszystkich pomieszczeniach odnalazły się grzejniki, które będą występowały w dobrych wielkościach. Jedynie wtedy możemy posiadać pewność, że uda nam się rozgrzać nawet spore powierzchnie, tak by ciągle okazało się być w nich ciepło i przyjemnie. A dobór odpowiednich grzejników ma szansę powodować, że nasz pokój będzie się prezentować naprawdę ciekawie.

O jakich rzeczach pamiętać stawiając dom? Jakiego rodzaju kwestie są najbardziej istotne? O czym nie możemy zapominać?

 • Posted on: 25 December 2019
 • By: addmean
budowa domu
Author: Fiona MacGinty-O’Neill
Source: http://www.flickr.com
Wybudowanie domu to duże wyzwanie, tym bardziej gdy znajdujemy się na samym początku tego przedsięwzięcia. Wiele osób więc twierdzi już po postawieniu domu, iż gdyby wiedzieli, jak dużo pracy przed nimi, to przemyśleliby taką decyzję. Nie znaczy to, że w ogóle nie postawiliby domu, lecz na pewno sporo kwestii rozwiązaliby trochę inaczej. Tym bardziej dotyczy to kupna niezbędnych sprzętów.

Pages