łazienki

W której okoliczności schody drewniane mogą być bardziej korzystne niż żelbetowe?

 • Posted on: 6 September 2021
 • By: addmean
zobacz
Author: Robert Linsdell
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś facetem na tzw. dorabianiu, masz co prawda dobrą posadę, odnalazłeś teraz swoją drugą połówkę, ale potomstwo oraz wybudowanie lokalu mogą być jeszcze w planach, termin pomyśleć o tym, jak się do tej ostatniej czynności wziąć.

Urządzamy łazienkę

 • Posted on: 9 August 2021
 • By: addmean
Po okresie PRL mamy nieco złych spraw. Najbardziej godną pożałowania z nich są bez wątpienia relikty budownictwa komunistycznego, szpecące panoramy wielu miast naszego pięknego kraju. Bloki komunistyczne mieszczą w sobie tysiące mieszkańców, którzy narzekają na wszechobecne prusaki, cieniutkie ściany, marne wykończenie oraz na brak miejsca. Brak metrażu dotyczy najbardziej maciupkich łazienek w bloku.

Łazienkowe wyposażenie

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Source: www.partnersi.com.pl
Umeblowanie łazienki jest istotne dla komfortu całej rodziny. Akcesoria łazienkowe powinny charakteryzować się pewnymi cechami. Przede wszystkim, muszą być wytrzymałe, ponieważ ustawiczny kontakt z wilgocią przez długi okres jest niedobry dla wszelkich materiałów.

Jak prawidłowo wyposażyć własną łazienkę?

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
Łazienka z wanna w kolorze białym
Author: Cermag
Source: http://www.cermag.com.pl
Spora część z nas dobrze wie, że łazienka jest jednym z pomieszczeń w naszym miejscu zamieszkania, jakie jest wyjątkowo istotne. W większości wypadków spędzamy w nim dużo czasu szykując się do całego dnia, w następstwie tego też zależy nam na jej wydajnym wyposażeniu. Urzeczywistnienie tego pragnienia jest obiektywnie ciężkie, bowiem liczba elementów, jaka musi zostać przez nas wyselekcjonowana jest duża.

Jak praktycznie zaaranżować łazienkę?

 • Posted on: 16 August 2020
 • By: addmean
Łazienka, meble łazienkowe
Author: Cermag
Source: http://www.cermag.com.pl
Łazienka jest specyficznym pomieszczeniem, gdzie spędza się sporo czasu w ciągu dnia. Czas ten przeznaczany jest w dużym stopniu na wykonywanie rozmaitych rutynowych zadań wiążących się z utrzymaniem higieny. Dobrze więc, by było to wnętrze zorganizowane w sposób jak najbardziej staranny. Oczywiście osoby, które mogą sobie na to pozwolić, wyposażają własne łazienki w stylu luksusowym, z wykorzystaniem cennych elementów.

Wybór odpowiednich części umeblowania do łazienki dzięki jakim będzie ona ciekawa designersko.

 • Posted on: 21 May 2020
 • By: addmean
łazienka
Author: Rooky Yootz
Source: http://www.flickr.com
Wyremontowanie domu wymaga nie tylko precyzyjnego wykonania wyszczególnionych zadań, lecz i tego, żeby wszystko pozostawało schludnie. Na ten przykład, wybór stosownych części umeblowania do łazienki dzięki którym będzie ona ciekawa aranżacyjnie to coś najbardziej znaczącego, podczas gdy wykonuje się remont w łazience.

Parapety kuchenne i blaty kuchenne - elementy, które wykonane mogą być z rozlicznych materiałów

 • Posted on: 4 May 2020
 • By: addmean
schody
Author: Skil
Source: Skil
Urządzając dom przykładamy dużą atencję niekiedy do najmniejszych szczegółów, albowiem zależy nam, żeby całość prezentowała się ładnie. Nie sposób ukryć, że dla wielu ludzi niezmiernie relewantne jest właściwe dopasowanie indywidualnych ozdób i innych elementów wyposażenia.

Zaplanowany pomysł na aranżację wnętrz

 • Posted on: 14 April 2020
 • By: addmean
Tynk Dekoracyjny Cameleo Efekt Betonu
Author: Cameleo
Source: Cameleo
Zaplanowany projekt łazienki, to podwalina stworzenia efektywnego pomieszczenia. Projektując łazienkę musimy wiedzieć co ma w sobie zawierać, także wyznaczyć kierunek wiodący. Jeżeli mamy niewielką łazienkę, nie upierajmy się na wstawienie wanny, tylko zastosujmy bardziej wydajny natrysk. Dzisiaj w sprzedaży jest dużo niezwykle oryginalnych kabin natryskowych. Sam prysznic nie jest jedynym elementem, który pozwoli zaprojektować łazienkę naszych marzeń.

Innowacyjna oraz zniewalającej postaci glazura do toalety w domu

 • Posted on: 4 April 2020
 • By: addmean
Author: Sanitec KOŁO
Perfekcyjnie zdajemy sobie sprawę, iż płytki jakie selekcjonujemy do łazienki to lokata przynajmniej na kilka lat. Taka sytuacja powoduje, iż płytki przeznaczone do łazienki powinny być nie tylko ładne i szykownie dopasowane ale przede wszystkim też trwałe.

Podczas remontu łazienki wybierz odpowiednie baterie łazienkowe do umywalki i kabiny Huppe, tak aby kąpiel zawsze sprawiała Ci przyjemność

 • Posted on: 3 April 2020
 • By: addmean
Bateria
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Renowacja domu dla sporej części osób jest bardzo kłopotliwy, jednakże każdy chciałby mieć śliczne, nastrojowe i kameralne wnętrze. Na nieszczęście nie ma na to innego sposobu, jak tylko przeprowadzenie renowacji, gdyż nic nie jest wieczne i po kilku latach nic nie wygląda tak wspaniale jak na początku. Ściany się brudzą, meble rozwalają, a sofa ma ślady po spożytych w pokoju gościnnym śniadaniach.

Intrygujące urządzenie łazienki

 • Posted on: 24 March 2020
 • By: addmean
Author: Sanitec KOŁO
Najczęściej wracając do domu po całym dniu marzymy o odpoczynku i spokoju. Najczęściej umożliwia nam to gorący oraz odświeżający prysznic. Możemy jednakże ponad to ulepszyć ten moment odprężenia poprzez odpowiednią przeróbkę własnej łazienki. Dzięki szerokiemu wyborowi mamy okazję za pomocą niewielkich dodatków wykreować unikalne miejsce do relaksu.

Kabiny prysznicowe dla niepełnosprawnych

 • Posted on: 8 August 2019
 • By: addmean
łazienka
Author: Bit Boy
Source: http://www.flickr.com
Inspiracje w urządzaniu wnętrz odmieniają się właściwie tak samo szybko co trendy w modzie. Oczywiście, nie znaczy to, że raz na rok trzeba zrobić remont w łazience, aby pozostać na czasie. Byłoby to po pierwsze niezwykle drogie, po drugie niezwykle męczące. Chyba nikt nie lubi remontowania mieszkania. Wystarczy jednakże zaaranżować łazienkę zgodnie z trendami i zapewnić sobie opcję zmiany stylizacji w łatwy sposób, przykładowo zmieniając dekoracyjne akcesoria.

Nabycie brodzika prysznicowego w niedużej kwocie.

 • Posted on: 24 May 2019
 • By: addmean
Łazienka, kabina prysznicowa Deante
Author: DEANTE
Source: DEANTE
Komfortowa łazienka to podstawa świetnie urządzonych wnętrz. Piękny pokój dzienny, zmysłowa sypialnia czy funkcjonalna kuchnia, to raptem część poprawnego projektu. Dopełnieniem jest właśnie doskonale urządzona łazienka. Naturalnie, że kiedy kubatura takiego pomieszczenia pozwala na jakąkolwiek aranżację a koszt nie gra większej roli, łatwo jest dobrze urządzić łazienkę. Jednak gdy liczy się każdy grosz, bądź kiedy potrzeba zmieścić wiele sprzętów na rzeczywiście małej powierzchni to jest rzeczywiście umiejętność.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy aranżacji łazienki?

 • Posted on: 2 April 2019
 • By: addmean
łazienka
Author: InsideLab
Source: InsideLab
Nie da się zakamuflować faktu, że łazienka jest jednym z pomieszczeń w naszym miejscu zamieszkania, na którym w najwyższym stopniu nam zależy. To właśnie w niej niejednokrotnie przygotowujemy się do całego dnia, w takim razie też jej wyśmienite wyekwipowanie oraz przygotowanie jest naszym kluczowym celem. Ilość urządzeń sanitarnych oraz pozostających elementów, która musi zostać przez nas wyłowiona jest stosunkowo wielka, wobec tego też dla osób całkiem obcych w tym przedmiocie zagadnienie to może sprawiać dużą ilość problemów.