łazienki

Innowacyjna oraz zniewalającej postaci glazura do toalety w domu

 • Posted on: 4 April 2020
 • By: addmean
Author: Sanitec KOŁO
Perfekcyjnie zdajemy sobie sprawę, iż płytki jakie selekcjonujemy do łazienki to lokata przynajmniej na kilka lat. Taka sytuacja powoduje, iż płytki przeznaczone do łazienki powinny być nie tylko ładne i szykownie dopasowane ale przede wszystkim też trwałe.

Podczas remontu łazienki wybierz odpowiednie baterie łazienkowe do umywalki i kabiny Huppe, tak aby kąpiel zawsze sprawiała Ci przyjemność

 • Posted on: 3 April 2020
 • By: addmean
Bateria
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Renowacja domu dla sporej części osób jest bardzo kłopotliwy, jednakże każdy chciałby mieć śliczne, nastrojowe i kameralne wnętrze. Na nieszczęście nie ma na to innego sposobu, jak tylko przeprowadzenie renowacji, gdyż nic nie jest wieczne i po kilku latach nic nie wygląda tak wspaniale jak na początku. Ściany się brudzą, meble rozwalają, a sofa ma ślady po spożytych w pokoju gościnnym śniadaniach.

Intrygujące urządzenie łazienki

 • Posted on: 24 March 2020
 • By: addmean
Author: Sanitec KOŁO
Najczęściej wracając do domu po całym dniu marzymy o odpoczynku i spokoju. Najczęściej umożliwia nam to gorący oraz odświeżający prysznic. Możemy jednakże ponad to ulepszyć ten moment odprężenia poprzez odpowiednią przeróbkę własnej łazienki. Dzięki szerokiemu wyborowi mamy okazję za pomocą niewielkich dodatków wykreować unikalne miejsce do relaksu.

Urządzamy łazienkę

 • Posted on: 27 February 2020
 • By: addmean
Po okresie komuny zostało Polakom trochę złych rzeczy. Najgorszą z nich są bezdyskusyjnie wykwity komunistycznej myśli budowlanej, szpecące urodę wielu miast naszego pięknego kraju. Bloki komunistyczne mieszczą w sobie miliony obywateli, którzy klną na wścibskie prusaki, cienkie ściany, tandetne wykończenie oraz na ciasność pomieszczeń. Brak metrażu dotyczy szczególnie malutkich łazienek w domu.

Parapety kuchenne i blaty kuchenne - elementy, które wykonane mogą być z rozlicznych materiałów

 • Posted on: 27 February 2020
 • By: addmean
schody
Author: Skil
Source: Skil
Wyposażając mieszkanie przykładamy wielką atencję niekiedy do najmniejszych szczegółów, bo zależy nam, aby całość prezentowała się wspaniale. Nie da się ukryć, że dla wielu osób nadzwyczaj relewantne jest odpowiednie dopasowanie indywidualnych ozdób i innych elementów wyekwipowania.

Łazienkowe wyposażenie

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Source: www.partnersi.com.pl
Umeblowanie łazienki jest niezwykle ważne dla dobrego samopoczucia mieszkańców. Akcesoria łazienkowe mają spełniać kilka ważnych warunków. Przede wszystkim, mają być solidne, bo ustawiczny kontakt z wodą przez całe lata jest bardzo szkodliwy dla wszelkich materiałów.

Jak prawidłowo wyposażyć własną łazienkę?

 • Posted on: 29 January 2020
 • By: addmean
Łazienka z wanna w kolorze białym
Author: Cermag
Source: http://www.cermag.com.pl
Duża część z nas doskonale wie, że łazienka jest jednym z pomieszczeń w naszym miejscu zamieszkania, jakie jest niebywale ważne. W większości wypadków spędzamy w nim mnóstwo czasu przygotowując się do całego dnia, dlatego też zależy nam na jej wydajnym urządzeniu. Urzeczywistnienie tego pragnienia jest obiektywnie trudne, bowiem liczba elementów, która musi zostać przez nas wyselekcjonowana jest duża.

Wybór odpowiednich części umeblowania do łazienki dzięki jakim będzie ona ciekawa designersko.

 • Posted on: 7 November 2019
 • By: addmean
łazienka
Author: Rooky Yootz
Source: http://www.flickr.com
Wyremontowanie domu wymaga nie tylko bezbłędnego wykonania poszczególnych prac, lecz i tego, aby wszystko było schludnie. Na ten przykład, wybór stosownych mebli do łazienki dzięki którym stanie się ona ciekawa aranżacyjnie to coś najistotniejszego, kiedy wykonuje się remont w łazience.

W której okoliczności schody drewniane mogą być bardziej korzystne niż żelbetowe?

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
zobacz
Author: Robert Linsdell
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś facetem na tzw. dorabianiu, posiadasz co prawda godną pochwały pracę, odnalazłeś już swoją drugą połowę, ale dzieci oraz wybudowanie domu są jeszcze w zamierzeniach, czas zastanowić się o niniejszym, jak się do tej finalnej czynności wziąć.

Zaplanowany pomysł na aranżację wnętrz

 • Posted on: 26 September 2019
 • By: addmean
Tynk Dekoracyjny Cameleo Efekt Betonu
Author: Cameleo
Source: Cameleo
Przemyślany schemat łazienki, to baza stworzenia funkcjonalnego pomieszczenia. Projektując łazienkę powinniśmy wiedzieć co ma w sobie zawierać, także ustalić kierunek wiodący. Jeżeli mamy niedużą toaletę, nie nastawiajmy się na wstawienie wanny, tylko zastosujmy bardziej funkcjonalny natrysk. Obecnie na rynku jest dużo bardzo oryginalnych kabin natryskowych. Sam prysznic nie jest wyłącznym elementem, jaki pozwoli zaprojektować łazienkę naszych marzeń.

Kabiny prysznicowe dla niepełnosprawnych

 • Posted on: 8 August 2019
 • By: addmean
łazienka
Author: Bit Boy
Source: http://www.flickr.com
Inspiracje w urządzaniu wnętrz odmieniają się właściwie tak samo szybko co trendy w modzie. Oczywiście, nie znaczy to, że raz na rok trzeba zrobić remont w łazience, aby pozostać na czasie. Byłoby to po pierwsze niezwykle drogie, po drugie niezwykle męczące. Chyba nikt nie lubi remontowania mieszkania. Wystarczy jednakże zaaranżować łazienkę zgodnie z trendami i zapewnić sobie opcję zmiany stylizacji w łatwy sposób, przykładowo zmieniając dekoracyjne akcesoria.

Nabycie brodzika prysznicowego w niedużej kwocie.

 • Posted on: 24 May 2019
 • By: addmean
Łazienka, kabina prysznicowa Deante
Author: DEANTE
Source: DEANTE
Komfortowa łazienka to podstawa świetnie urządzonych wnętrz. Piękny pokój dzienny, zmysłowa sypialnia czy funkcjonalna kuchnia, to raptem część poprawnego projektu. Dopełnieniem jest właśnie doskonale urządzona łazienka. Naturalnie, że kiedy kubatura takiego pomieszczenia pozwala na jakąkolwiek aranżację a koszt nie gra większej roli, łatwo jest dobrze urządzić łazienkę. Jednak gdy liczy się każdy grosz, bądź kiedy potrzeba zmieścić wiele sprzętów na rzeczywiście małej powierzchni to jest rzeczywiście umiejętność.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy aranżacji łazienki?

 • Posted on: 2 April 2019
 • By: addmean
łazienka
Author: InsideLab
Source: InsideLab
Nie da się zakamuflować faktu, że łazienka jest jednym z pomieszczeń w naszym miejscu zamieszkania, na którym w najwyższym stopniu nam zależy. To właśnie w niej niejednokrotnie przygotowujemy się do całego dnia, w takim razie też jej wyśmienite wyekwipowanie oraz przygotowanie jest naszym kluczowym celem. Ilość urządzeń sanitarnych oraz pozostających elementów, która musi zostać przez nas wyłowiona jest stosunkowo wielka, wobec tego też dla osób całkiem obcych w tym przedmiocie zagadnienie to może sprawiać dużą ilość problemów.

Jak praktycznie zaaranżować łazienkę?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Łazienka, meble łazienkowe
Author: Cermag
Source: http://www.cermag.com.pl
Łazienka to specyficzne pomieszczenie, w którym spędza się sporo czasu w ciągu dnia. Czas ten przeznaczany jest w dużym stopniu na wykonywanie różnorodnych zwykłych zadań związanych z higieną. Korzystnie więc, by było to wnętrze urządzone w sposób jak najbardziej staranny. Rzecz jasna osoby, które mogą sobie na to pozwolić, urządzają własne łazienki bardzo ekskluzywnie, z wykorzystaniem drogich elementów.