życie

Jaki typ drzwi warto wybrać do naszego domu?

 • Posted on: 24 October 2020
 • By: addmean
Drzwi wewnętrzne
Author: star5112
Prywatny dom jednorodzinny to bez wątpienia pragnienie znacznej części z nas. Jest to bowiem spełnienie naszych wszelkich oczekiwań co do posiadania całkowitej niezależności oraz samodzielności w życiu. Musimy jednak zauważyć, że jego zbudowanie jest zadaniem wyjątkowo trudnym. Z jednej strony naszym najogromniejszym problemem może okazać się pozyskanie odpowiednich środków finansowych na każde działania.

Wiele osób w naszym kraju śni o postawieniu swojego domu - muszą zatem znaleźć architekta, który zaprojektuje ich wymarzony budynek

 • Posted on: 10 October 2020
 • By: addmean
Budowlańcy
Author: U.S. Naval War College
Source: http://www.flickr.com
W czasach PRL-u było tak, że Polacy woleli mieszkać w mieszkaniach i w dużych miastach. Dziś tendencja powoli się odwraca i spory procent obywateli kupuje działki za miastem, aby tam wybudować swój dom ze snów.

O kluczowych aspektach idealnej współpracy z projektantem, czyli dom na miarę oczekiwań

 • Posted on: 8 October 2020
 • By: addmean
Projekt architektoniczny
Author: Samuraijohnny
Source: http://www.flickr.com/photos/samuraislice/3309481048/
O niewielkim domku jednorodzinnym marzą głównie ci, którzy mieszkają w dużych aglomeracjach. Oczywiście nie wszyscy katowiczanie, krakowianie czy szczecinianie chcą się wyprowadzić, ale ci bardziej zdesperowani mieszkańcy zrobią wszystko, aby zmienić adres pobytu. Przełomowe zmiany w codziennym życiu rozpoczynają się od kupna gruntu pod budowę. Kolejnym etapem jest wybór najlepszego planu. Tymczasem kiedy żaden gotowy projekt nie spełnia życzeń niedoszłych lokatorów, to są oni zmuszeni poszukać uzdolnionego architekta, który go przygotuje według dokładnie podanych wytycznych.

pielesze we Wrocławiu są trendy

 • Posted on: 6 October 2020
 • By: addmean
mieszkania
Source: pixabay.com
Wrocław to osobliwe miejsce, które niezmiennie zaprasza wielu entuzjastów, swoim wyjątkowym charakterem. Mieszkańcy lubią najbardziej spokój miasta, bo choć Wrocław dudni kreatywnością i jest wypełniony różnymi wydarzeniami, to można tu łatwo odnaleźć spokój i zadowolić się lokalną atmosferą swojej krainy. Jeśli szukasz miejsca we Wrocławiu, znajdź dzielnicę, w której będziesz całkiem sobą.

Niezbędne elementy, jakie składają się w jedno. Jesteśmy w stanie je spotkać w wielu sferach naszego życia

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
wejście do kamienicy
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Świat jest złożony z małych elementów, bez jakich trudno byłoby się odpowiednio... poskładać. Ta ciekawa gra słów jest zamierzona, ponieważ odkrywa więcej prawdy niż przydługie wywody. Świat to po prostu zestaw małych śrubek, pasujących do siebie we właściwy sposób. Są to elementy odnajujące swoje miejsce, jedne bardziej trafne, inne mniej, lecz z pewnością są konieczne, żeby wszystko mogło dziać się normalnie. Nie da się jednakowoż funkcjonować w świecie, w jakim zaczyna brakować tego rodzaju rzeczy

Mieszkania oraz działeczki w Drawsku Pomorskim - czyli, w jakim lokalizacji szukać dla nas spokoju

 • Posted on: 13 August 2020
 • By: addmean
przemysłowo
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Pragniesz odnaleźć spokój, ponieważ w obecnym miejscu zamieszkania pojedyncze co odczuwasz to chaos? Kup mieszkanie w Drawsku Pomorskim, lub zaopatrz się w działeczkę na tym samym obszarze, by poczuć pożądaną kontrolę nad osobistym egzystencją!

W życiu przydarzają się różne niemiłe sytuacje - jedną z nich bywa rozwód oraz spotkanie niegdysiejszych małżonków w sądzie

 • Posted on: 21 July 2020
 • By: addmean
schody do salonu
Author: Rintal Polska
Source: Rintal Polska
Kiedy stajemy na ślubnym kobiercu obiecujemy małżonkowi żyć razem do końca życia. Oczywiście w chwili, kiedy wypowiadamy te słowa, są one nieudawane.

Wybierz eleganckie oraz trwałe materiały wykończeniowe dla swojego mieszkania. Ono zasłużyło na doskonałe podłogi

 • Posted on: 9 July 2020
 • By: addmean
deska jesionowa
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli urządza się mieszkanie, pragnie się zadbać o wszystkie szczegóły, by całość przedstawiała się rzeczywiście wspaniale. Dziś to bardzo łatwe, gdyż przecież każdy może kupić świetnej klasy materiały wykończeniowe.

Szukając oszczędności podczas remontu domu czy mieszkania należy pomyśleć o odpowiednim ociepleniu. Duże zużycie czy strata ciepła w ogromnym stopniu zwiększa niepotrzebnie koszty

 • Posted on: 5 May 2020
 • By: addmean
śrubka
Source: www.morguefile.com
Prawda jest taka, że strata ciepła z mieszkań jest naprawdę duża ze względu na nieszczelne okna i nieprawidłowe docieplenie ścian. A tymczasem w tak prosty sposób można temu zapobiec.

Na co trzeba uważać podczas kupowania domu?

 • Posted on: 21 March 2020
 • By: addmean
domy na sprzedaż
Author: Angelika Dubinska
Source: http://www.flickr.com
Gdy chcielibyśmy rozpocząć wspólne życie we własnym domu, należałoby zaciekawić się propozycją deweloperów, którzy zajmują się ich budową. Często robią to w niezwykle ciekawej okolicy, gdzie można w spokojnej atmosferze zajmować się wychowywaniem swoich dzieci.

Masz własną firmę? Kup generator prądotwórczy

 • Posted on: 23 February 2020
 • By: addmean
materiały budowlane
Author: Thomas Quine
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku praktycznie cała Europa ma niezwykle niewiele punktów, w których nie możemy podłączyć się do prądu elektrycznego. Co w tym zaskakującego, przecież współcześnie większość używanych przez nas urządzeń działa na prąd, dlatego ciężko wyobrazić nam sobie życie bez niego.

Z jakich powodów dobrze jest zakupić domowy oczyszczacz powietrza?

 • Posted on: 15 February 2020
 • By: addmean
Oczyszczacz powietrza
Author: NScessity
Source: NScessity
Powietrze jest nam konieczne do życia, toteż dobrze jest zadbać o to, by zawsze było świeże oraz czyste. W tym celu najbardziej przydatne jest urządzenie nazywające się domowy oczyszczacz powietrza, jaki można zakupić do każdego domu, by cieszyć się znakomitym zdrowiem oraz pozytywnym\ humorem. Pierwszym przymiotem takich urządzeń jest rzecz jasna oczyszczanie powietrza. Trzeba wiedzieć, iż większości zanieczyszczeń nie zauważamy, ponieważ są niewidzialne.

Czy dobrze jest wybrać schody jesionowe? Jakiego rodzaju zalety ma ten surowiec?

 • Posted on: 15 February 2020
 • By: addmean
rośliny
Author: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Source: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Wyjątkowy nastrój w domu oraz ładna aranżacja to duża zasługa zastosowanych materiałów. Wiadomo wszak, iż drewno, kamień, czy też każdy inny surowiec wpływa inaczej na wnętrze i jego odbiór.

Osuszenie konstrukcji obiektów mostowych

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
dom z drewna
Author: DAVINCI Haus
Source: http://www.flickr.com
Wypracowano system odwodnienia mostowych obiektów ujednolicony pod względem użytkowym, funkcjonalnym oraz zapewnienia trwałości, stosowany zarówno dla nowo budowanych mostów, jak i przy rekonstrukcjach i renowacjach.


Generalnie wiemy, iż właściwe odwodnienie budowlanych obiektów, w tym mostów, posiada bezpośredni wpływ na trwałość tych budynków.

W niejednej restauracji lub chociażby na stacji benzynowej musi być udostępniona łazienka - takie są wymogi polskich norm

 • Posted on: 27 November 2019
 • By: addmean
plan-domu
Zazwyczaj każdy lokal z jedzeniem czy siłownia ma w naszym kraju dostęp do WC albo do pełnego pakietu sanitarnego. Zazwyczaj odbieramy to jako rzecz oczywistą, chociaż nie zawsze tak to wyglądało.


Większość ludzi nie może sobie wyobrazić kawiarni albo siłowni bez WC.

Na co zwrócić uwagę selekcjonując projekt budynku?

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
domy parterowe nowoczesne
Author: Sergey Galyonkin
Source: http://www.flickr.com
Czym się inspirować: bryłą budynku, dachem, liczbą przyszłych mieszkańców czy zaprojektowanym tarasem? Przeanalizujmy kilka istotnych kwestii dla budownictwa jednorodzinnego.


Obecnie na rynku jest osiągalnych kilkanaście tysięcy projektów gotowych.

W którym miejscu najlepiej kupić nowe mieszkanie?

 • Posted on: 29 August 2019
 • By: addmean
nowe mieszkania
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Lublin jest jednym z najliczniejszych miast w kraju. Co roku przyjeżdżają tutaj kolejni osadnicy, w celu rozpoczęcia studiów bądź kariery zawodowej. Wynajmują oni apartamenty od właścicieli, jako że nie każdy może dostać przydział socjalny z urzędu. Co niektórzy, bardziej bogaci, mogą postarać się o nabycie swojego kąta, jeżeli oczywiście spełnią wymagania ekonomiczne, oczekiwane przez bank. Na te osoby czeka wiele mieszkań, nowo wybudowanych na obszarze całego miasta.

Pages