życie

Wybierz eleganckie oraz trwałe materiały wykończeniowe dla swojego mieszkania. Ono zasłużyło na doskonałe podłogi

 • Posted on: 9 July 2020
 • By: addmean
deska jesionowa
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli urządza się mieszkanie, pragnie się zadbać o wszystkie szczegóły, by całość przedstawiała się rzeczywiście wspaniale. Dziś to bardzo łatwe, gdyż przecież każdy może kupić świetnej klasy materiały wykończeniowe.

W życiu przydarzają się różne niemiłe sytuacje - jedną z nich bywa rozwód oraz spotkanie niegdysiejszych małżonków w sądzie

 • Posted on: 5 July 2020
 • By: addmean
schody do salonu
Author: Rintal Polska
Source: Rintal Polska
Kiedy stajemy na ślubnym kobiercu przyrzekamy sobie być razem na zawsze. Rzecz jasna w chwili, gdy wypowiadamy te dania, są one autentyczne.

O kluczowych aspektach idealnej współpracy z projektantem, czyli dom na miarę oczekiwań

 • Posted on: 21 June 2020
 • By: addmean
Projekt architektoniczny
Author: Samuraijohnny
Source: http://www.flickr.com/photos/samuraislice/3309481048/
O niedużym domku jednorodzinnym marzą głównie ci, którzy mieszkają w dużych aglomeracjach. Rzecz jasna nie wszyscy katowiczanie, rzeszowianie czy olsztynianie chcą się przeprowadzić, lecz ci najbardziej zdesperowani właściciele ciasnych mieszkań poruszą niebo i ziemię, żeby zmienić adres pobytu. Radykalne zmiany w codziennym życiu rozpoczynają się od nabycia parceli pod budowę. Następnym etapem jest wybór odpowiedniego planu. Tymczasem kiedy żaden gotowy projekt nie spełnia życzeń przyszłych gospodarzy, to muszą oni poszukać cenionego architekta, który go przygotuje wedle dokładnie określonych wytycznych.

Szukając oszczędności podczas remontu domu czy mieszkania należy pomyśleć o odpowiednim ociepleniu. Duże zużycie czy strata ciepła w ogromnym stopniu zwiększa niepotrzebnie koszty

 • Posted on: 5 May 2020
 • By: addmean
śrubka
Source: www.morguefile.com
Prawda jest taka, że strata ciepła z mieszkań jest naprawdę duża ze względu na nieszczelne okna i nieprawidłowe docieplenie ścian. A tymczasem w tak prosty sposób można temu zapobiec.

Mieszkania oraz działeczki w Drawsku Pomorskim - czyli, w jakim lokalizacji szukać dla nas spokoju

 • Posted on: 5 May 2020
 • By: addmean
przemysłowo
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Pragniesz odnaleźć spokój, ponieważ w obecnym lokalizacji zamieszkania jedyne co czujesz to chaos? Kup mieszkanie w Drawsku Pomorskim, albo zaopatrz się w działeczkę na tym samiutkim obszarze, aby poczuć pożądaną kontrolę nad osobistym życiem!

Jaki typ drzwi warto wybrać do naszego domu?

 • Posted on: 25 March 2020
 • By: addmean
Drzwi wewnętrzne
Author: star5112
Własny dom jednorodzinny to bez wątpienia pragnienie dużej części z nas. Jest to bowiem wypełnienie naszych wszelkich oczekiwań co do posiadania kompletnej niezależności oraz samodzielności w życiu. Powinniśmy jednak odnotować, że jego zbudowanie jest zadaniem niebywale trudnym. Z jednej strony naszym najogromniejszym kłopotem może okazać się pozyskanie odpowiednich środków finansowych na wszelkie działania.

Na co trzeba uważać podczas kupowania domu?

 • Posted on: 21 March 2020
 • By: addmean
domy na sprzedaż
Author: Angelika Dubinska
Source: http://www.flickr.com
Gdy chcielibyśmy rozpocząć wspólne życie we własnym domu, należałoby zaciekawić się propozycją deweloperów, którzy zajmują się ich budową. Często robią to w niezwykle ciekawej okolicy, gdzie można w spokojnej atmosferze zajmować się wychowywaniem swoich dzieci.

Masz własną firmę? Kup generator prądotwórczy

 • Posted on: 23 February 2020
 • By: addmean
materiały budowlane
Author: Thomas Quine
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku praktycznie cała Europa ma niezwykle niewiele punktów, w których nie możemy podłączyć się do prądu elektrycznego. Co w tym zaskakującego, przecież współcześnie większość używanych przez nas urządzeń działa na prąd, dlatego ciężko wyobrazić nam sobie życie bez niego.

Z jakich powodów dobrze jest zakupić domowy oczyszczacz powietrza?

 • Posted on: 15 February 2020
 • By: addmean
Oczyszczacz powietrza
Author: NScessity
Source: NScessity
Powietrze jest nam konieczne do życia, toteż dobrze jest zadbać o to, by zawsze było świeże oraz czyste. W tym celu najbardziej przydatne jest urządzenie nazywające się domowy oczyszczacz powietrza, jaki można zakupić do każdego domu, by cieszyć się znakomitym zdrowiem oraz pozytywnym\ humorem. Pierwszym przymiotem takich urządzeń jest rzecz jasna oczyszczanie powietrza. Trzeba wiedzieć, iż większości zanieczyszczeń nie zauważamy, ponieważ są niewidzialne.

Czy dobrze jest wybrać schody jesionowe? Jakiego rodzaju zalety ma ten surowiec?

 • Posted on: 15 February 2020
 • By: addmean
rośliny
Author: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Source: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Wyjątkowy nastrój w domu oraz ładna aranżacja to duża zasługa zastosowanych materiałów. Wiadomo wszak, iż drewno, kamień, czy też każdy inny surowiec wpływa inaczej na wnętrze i jego odbiór.

Osuszenie konstrukcji obiektów mostowych

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
dom z drewna
Author: DAVINCI Haus
Source: http://www.flickr.com
Wypracowano system odwodnienia mostowych obiektów ujednolicony pod względem użytkowym, funkcjonalnym oraz zapewnienia trwałości, stosowany zarówno dla nowo budowanych mostów, jak i przy rekonstrukcjach i renowacjach.


Generalnie wiemy, iż właściwe odwodnienie budowlanych obiektów, w tym mostów, posiada bezpośredni wpływ na trwałość tych budynków.

Niezbędne elementy, jakie składają się w jedno. Jesteśmy w stanie je spotkać w wielu sferach naszego życia

 • Posted on: 4 January 2020
 • By: addmean
wejście do kamienicy
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Świat jest złożony z małych elementów, bez jakich trudno byłoby się właściwie... poskładać. Ta interesująca gra słów jest zamierzona, bo odkrywa więcej prawdy niż przydługie wywody. Świat to jest po prostu zestaw małych śrubek, pasujących do siebie we właściwy sposób. Są to pewne elementy znajdujące swoje miejsce, jedne bardziej pasujące, inne mniej, ale z pewnością są niezbędne, by wszystko mogło normalnie działać. Nie możemy jednakowoż żyć w świecie, w którym zaczyna brakować takiego rodzaju rzeczy

Wiele osób w naszym kraju śni o postawieniu swojego domu - muszą zatem znaleźć architekta, który zaprojektuje ich wymarzony budynek

 • Posted on: 23 December 2019
 • By: addmean
Budowlańcy
Author: U.S. Naval War College
Source: http://www.flickr.com
W czasach PRL-u było tak, że ludzie woleli mieszkać w mieszkaniach i w dużych miastach. Dzisiaj trend powoli się odwraca i duża część rodaków kupuje ziemię za miastem, by tam wybudować swój dom marzeń.

W niejednej restauracji lub chociażby na stacji benzynowej musi być udostępniona łazienka - takie są wymogi polskich norm

 • Posted on: 27 November 2019
 • By: addmean
plan-domu
Zazwyczaj każdy lokal z jedzeniem czy siłownia ma w naszym kraju dostęp do WC albo do pełnego pakietu sanitarnego. Zazwyczaj odbieramy to jako rzecz oczywistą, chociaż nie zawsze tak to wyglądało.


Większość ludzi nie może sobie wyobrazić kawiarni albo siłowni bez WC.

Na co zwrócić uwagę selekcjonując projekt budynku?

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
domy parterowe nowoczesne
Author: Sergey Galyonkin
Source: http://www.flickr.com
Czym się inspirować: bryłą budynku, dachem, liczbą przyszłych mieszkańców czy zaprojektowanym tarasem? Przeanalizujmy kilka istotnych kwestii dla budownictwa jednorodzinnego.


Obecnie na rynku jest osiągalnych kilkanaście tysięcy projektów gotowych.

pielesze we Wrocławiu są trendy

 • Posted on: 1 September 2019
 • By: addmean
mieszkania
Source: pixabay.com
Wrocław to osobliwe miasto, które stale zaprasza wielu entuzjastów, swoim wyjątkowym klimatem. Ludzie szanują przede wszystkim spokój miasta, bo choć Wrocław kipi życiem i jest wypełniony wieloma wydarzeniami, to można tu szybko odnaleźć azyl i cieszyć się lokalną aurą swojej dzielnicy. Jeśli szukasz azylu we Wrocławiu, znajdź okolicę, w której będziesz całkiem sobą.

W którym miejscu najlepiej kupić nowe mieszkanie?

 • Posted on: 29 August 2019
 • By: addmean
nowe mieszkania
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Lublin jest jednym z najliczniejszych miast w kraju. Co roku przyjeżdżają tutaj kolejni osadnicy, w celu rozpoczęcia studiów bądź kariery zawodowej. Wynajmują oni apartamenty od właścicieli, jako że nie każdy może dostać przydział socjalny z urzędu. Co niektórzy, bardziej bogaci, mogą postarać się o nabycie swojego kąta, jeżeli oczywiście spełnią wymagania ekonomiczne, oczekiwane przez bank. Na te osoby czeka wiele mieszkań, nowo wybudowanych na obszarze całego miasta.

Pages