wanny

Urządzenia sanitarne do ciasnych łazienek

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
OKNOPLAST Kraków.
Author: OKNOPLAST-Kraków.
Source: www.partnersi.com.pl
Każdego ranka posiadasz tę samą przeszkodę, że będąc w niedużej wąskiej łazience, nie możesz nawet z rozmachem umyć zębów? Uderzasz się o urządzenie do prania, a zlew już dawno prosi się wymianę? A podczas wycierania się po kąpieli ruchy wykonujesz niczym sardynka w puszcze, tak by o nic się zahaczyć? A to z powodu ogromnych sprzętów sanitarnych i małej przestrzeni, które w ogóle do siebie nie pasują? Może najwyższa pora zmienić wystrój?

Materiały ceramiczne wykorzystywane są także do budowy

 • Posted on: 14 February 2020
 • By: addmean
ceramika
Author: Albert Dedden & Paul Keizer
Source: http://www.flickr.com
Przedmioty wykonane z ceramiki tworzą się z wypalanej glinki, która w zależności od tego, w jakiej temperaturze została wypalana cechuje się przeróżną trwałością i odpornością na zniszczenia. Przez to właśnie ceramika w budownictwie dzielona jest na trzy typy, a przedmioty wpisujące się w te rodzaje mogą być wykorzystane na zewnątrz budynku, jak i do jego wykańczania, chociaż zazwyczaj możemy sobie z tego nie zdawać sprawy. Najbardziej rozpoznawalną ceramiką w tej sytuacji okazują się cegły i pustaki ceramiczne, które wykorzystuje się do stawiania ścian, a to jedynie dowodzi tego, jak niesamowicie są solidne oraz trwałe, że z powodzeniem mają szansę trzymać ściany budynku przez dużo lat, dobrze opierając się czynnikom pogodowym.

Spora gama rozwiązań do wyboru – panele oraz baterie prysznicowe

 • Posted on: 6 February 2020
 • By: addmean
Marka ciągle troszczy się o to, by do swej propozycji wprowadzać różnego rodzaju innowacje. Konsumenci na rynku dostrzegają to i doceniają, więc warto już aktualnie zaznajomić się z propozycjami marki. Szczególnie wpisujący się w aktualne potrzeby czy oczekiwania konsumentów panel prysznicowy udowadnia, że firma nie spoczywa na laurach i ciągle udoskonala propozycje prezentowane obecnie na rynku. Na stronie internetowej producenta w każdej chwili zapoznać można się z nowościami.

Urządzanie domu lub mieszkania – na jakie rodzaje sprzętów należy postawić?

 • Posted on: 6 February 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Takie pytanie stawiają sobie osoby, które mają w planach remont mieszkania lub budują dom. Ciężko odpowiedzieć na nie jednoznacznie, ponieważ mnóstwo zależy od tego, jak dużo pieniędzy planujemy przeznaczyć na kupno płytek, wanny oraz drzwi. Jednym z najprostszych sposobów łączenia metali, a aktualnie również tworzyw o charakterze sztucznym jest ich spawanie. Sposobów spawania jest przynajmniej kilka, z tego powodu też stosowane są rozmaite rodzaje spawarek. Znajdują się wśród nich chociażby spawarki Magnum.

Jeżeli zamieszkujesz w pobliżu Krakowa i obecnie aranżujesz swoje nowe mieszkanie, bądź dom jednorodzinny - warto zaczerpnąć odrobinę nowinek na temat nowoczesnych możliwości i produktów

 • Posted on: 1 February 2020
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Każdy dorosły człowiek, z pewnością marzy o własnym kącie, miejscu, gdzie będzie czuł się komfortowo, bezpiecznie, gdzie odnajdzie trochę odpoczynku po trudnym dniu pracy. Przeważnie dążymy ku szczęśliwej stabilizacji i poczucia ochrony. W pobliżu Krakowa powstaje sporo nowych blokowisk i inwestycji budowlanych. Agencje wynajmu i sprzedaży mają spore ręce pracy, tworząc oferty jednocześnie lokali pod wynajm, jak oferty sprzedaży. Wiele familii decyduje się na budowanie domostwa jednorodzinnego.

Kabiny prysznicowe dla niepełnosprawnych

 • Posted on: 8 August 2019
 • By: addmean
łazienka
Author: Bit Boy
Source: http://www.flickr.com
Inspiracje w urządzaniu wnętrz odmieniają się właściwie tak samo szybko co trendy w modzie. Oczywiście, nie znaczy to, że raz na rok trzeba zrobić remont w łazience, aby pozostać na czasie. Byłoby to po pierwsze niezwykle drogie, po drugie niezwykle męczące. Chyba nikt nie lubi remontowania mieszkania. Wystarczy jednakże zaaranżować łazienkę zgodnie z trendami i zapewnić sobie opcję zmiany stylizacji w łatwy sposób, przykładowo zmieniając dekoracyjne akcesoria.

Wady i zalety marketów z artykułami budowlanymi, z jakich powodów klienci chętnie tam kupują.

 • Posted on: 2 May 2019
 • By: addmean
narzedzia
W handlu detalicznym coraz większą część rynku zdobywają duże sieci handlowe oraz markety. Dotyczy to nie tylko artykułów przemysłowych i spożywczych, ale także wyposażenia wnętrz. Na terenie naszego kraju działa aktualnie kilka większych sieci, mających swoje markety w większości dużych miast.

Polskie wanny z hydromasażem - krajowi fabrykanci lubieni przez nabywców

 • Posted on: 20 February 2019
 • By: addmean
Jacuzzi
Author: EscapadaRural
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie wszelakie udogodnienia, które da się wprowadzić do domu są nie tylko potrzebne, ale wprost pożądane przez wielu ludzi. Każdy chce w pewien sposób zasmakować komfortu i nic w tym wymyślnego, albowiem pracując przez długie lata osoby w jakimś momencie rozmyślają wyłącznie o wypoczynku. Dzięki wszelakim ciekawostkom w sprzęcie domowym można znaleźć wiele urządzeń, które pozwalają na codzienny relaks. Są to przeważnie maty masujące, krzesła z zintegrowanymi programami masażu czy nieraz jacuzzi. Ludzie kupują tego rodzaju sprzęty i instalują je we własnych mieszkaniach, żeby utworzyć intymną strefę relaksu.