decyzja

Krótki poradnik w temacie zapewnienia właściwej izolacji, ale również i estetyki elewacji

 • Posted on: 17 October 2020
 • By: addmean
Uszczelnianie masą Moorelastic® 50 Years Siliconized Sealant
Author: B.M. Polska Sp. z o.o.
Wybór elewacji stanowi bardzo ważny element podczas budowy każdego obiektu. Wykończenie elewacji to jeden z ważniejszych etapów budowy. Będzie ona widziana przez obserwatora od razu, zarówno zwanym „gołym okiem”, także wtedy, jak nie ma on żadnej informacji odnośnie budownictwa.

Dokumenty wymagane do budowy garażu blaszanego - zobacz co warto mieć

 • Posted on: 18 August 2020
 • By: addmean
garaż
Author: mrhayata
Source: http://www.flickr.com
W ostatnich latach mogliśmy spostrzec rosnące zainteresowanie garażami blaszanymi. Te względnie lekkie konstrukcje to świetny sposób na zabezpieczenie auta. Ich kupno jest o wiele tańsze od kosztów budowy murowanego garażu o podobnych parametrach. Garaż blaszany przytwierdzony za pomocą śrub do płyty betonowej jest, zgodnie z art. 3 pkt 5 prawa budowlanego "tymczasowym obiektem budowlanym". Pewnym z wyznaczników zaliczenia obiektów do tej kategorii jest brak trwałego połączenia budowli z podłożem.

Ekologiczne rozwiązania w swoim domu – czemu wskazane jest się na nie dziś zdecydować?

 • Posted on: 17 December 2019
 • By: addmean
ekologia
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Obecnie o wiele więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że dbanie o środowisko naturalne jest obowiązkiem każdego człowieka. Nie bez znaczenia jest przeważnie stopień zanieczyszczenia przyrody. W ostatnim czasie pojawiło się wiele zmian, jakie niepokoją fachowców. Nie można się z tego względu dziwić, że państwa starają się zachęcić posiadaczy firm i zwyczajnych obywateli do korzystania z dobrodziejstw zaawansowanych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań. Coraz większym zainteresowaniem charakteryzują się instalacje ekologiczne montowane w domach jednorodzinnych. Dlaczego?

W życiu każdego z nas nadchodzi w końcu taki czas, kiedy wskazane jest zacząć życie na swój koszt

 • Posted on: 1 September 2019
 • By: addmean
dom
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Nieraz zaczynamy je z chwilą wstąpienia w stały związek, niekiedy wcześniej, zaraz po ukończeniu szkoły i podjęciu zatrudnienia decydujemy się na odcięcie pępowiny od rodziców.


Najważniejszym punktem okazuje się wówczas zakup własnego mieszkania.

W jakiej cenie mieszkanie przyjaźni we Wrocławiu ma możliwość nam zaproponować?

 • Posted on: 5 March 2019
 • By: addmean
mieszkanie przyjaźni wrocław
Author: Tabal
Source: Tabal
Warto się zdecydować, w jakim mieście oraz w jakiej konkretnie dzielnicy pragniemy zamieszkać, tak by mieć pewność, że odpowiednio będzie się nam tam żyło.Przez to właśnie powinniśmy się dokładnie przyjrzeć różnorakim propozycjom i dokładnie je przyrównać.

Aktualna oferta mieszkaniowa dla ludzi mieszkających w stolicy.

 • Posted on: 30 November 2018
 • By: addmean
pruszków
Author: Katarzyna Matylla
Source: http://www.flickr.com
Teraźniejsza oferta mieszkań dla mieszkańców Warszawy pozostaje rzeczywiście wyjątkowo bogata. Z tego względu, kiedy ktoś tylko pomyśli o tym, aby sprawić dla siebie nowe lokum, to musi orientować się, iż nie będzie mieć z tym jakiegokolwiek problemu. Wszystkie mieszkania, które będą oferowane chwalą się najnowszymi warunkami i designem, jaki stricte wskazuje na nowoczesność.