płytki

Płytki ceramiczne ścienne - czy zdecydować się nabyć te szkliwione, czy też nieszkliwione?

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
płytki fasadowe
Author: Venturist
Source: http://www.flickr.com
Okładziny ceramiczne powstają z mikstur gliny, piasku oraz uszlachetniających dodatków mineralnych. Płytki ceramiczne posiadają jednorodną budowę albo są pokryte powłoką ze szkliwa. Kiedy lepiej wybrać płytki szkliwione?

Odmiana w Twoim domu jest konieczna. Sprawdź jak zadziała to na Twoje samopoczucie

 • Posted on: 15 September 2020
 • By: addmean
łazienka
Author: Elsie Hui
Source: http://www.flickr.com
Czasem powinno się sobie zadać banalne, a jednocześnie bardzo trudne pytanie: czy czujesz się przywiązany do miejsca swojego zamieszkania? Dla poniektórych to dochodzenie jest tak surrealistyczne, że nie warte odpowiedzi, dla pozostałych bardzo zasadne. Nie raz zastanawiali się bowiem, czy nie dokonać zmiany miejsca swojego zamieszkania, bo w obecnym czują się obco. Dla tych jednakże, co stwierdzają, że nie ma lepszego miejsca do życia niż ich obecny dom, bardzo ważne jest podkreślenie lokalnego patriotyzmu, a także pełne scementowanie się z miejscem swojego zamieszkania.
Tags: 

Jakiego rodzaju płytki są najczęściej wybierane przez konsumentów?

 • Posted on: 8 August 2020
 • By: addmean
Opoczno płytki
Author: Opoczno Trade Sp. z o. o.
Source: Opoczno Trade Sp. z o. o.
Niewątpliwie jedną z najbardziej lubianych firm produkujących płytki jest zakład Paradyż – tę firmę zna prawie na pewno każdy. Sklepy stacjonarne oferujące płytki tej marki przeżywają wielkie oblężenie za każdym razem kiedy na rynku pojawia się nowa kolekcja. Wytwarzane przez Opoczno płytki są wielce wysokiej jakości – firma jest obecna na rynku już od długich lat i nie zapowiada się na to, by miała z niego zniknąć.

Markowe kafelki do łazienki.

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
Remont czy również aranżacja nowo powstałej łazienki to niełatwe wyzwanie. Jednym z ważniejszych elementów łazienki są płytki. Ażeby kupić te najodpowiedniejsze należy poradzić się fachowców, którzy sporządzają naszą łazienkę. Jeżeli jednak sami mamy zamiar to zrobić to warto zdobyć wartościową wiedzę na temat płytek do łazienki.

Jak właściwie urządzić niewielkich rozmiarów łazienkę, by wizualnie ją powiększyć?

 • Posted on: 28 July 2020
 • By: addmean
łazienka
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Urządzanie łazienki wymaga rozstrzygnięcia i rozwiązania dwóch kwestii - jedna dotyczy aspektów wizualnych, a druga praktycznych. Łazienka to bowiem pomieszczenie, które z jednej strony ma być praktyczne, a z drugiej powinno rewelacyjnie się prezentować. Remont czy też urządzanie łazienki od zera wiąże się z rozmaitymi poważnymi decyzjami. Lepsze są wanny czy prysznice? Jaka barwa kafelek jest wskazana?? Otóż, jeżeli nasza łazienka jest niewielkich rozmiarów lepiej postawić na alternatywy, które sprawią, że będzie się ona wydawała przestronniejsza.

Jak powinno sie prawidłowo zadbać o swoją podłogę?

 • Posted on: 26 June 2020
 • By: addmean
Płytki gresowe Livingstone marki Tubądzin
Author: Tubądzin
Source: Tubądzin
Dbać o własną podłogę z całą pewnością trzeba - jednakże niby w jaki sposób? Przecież no to nie takie mocno proste. Na szczęście jeżeli jakiś człowiek nie zakłada, iż dosłownie niczego nie potrafi, to bezproblemowo ze wszystkim sobie poradzi. Nie jest właśnie tak?

Aranżujemy łazienkę – w jaki sposób kupić solidne płytki?

 • Posted on: 5 May 2020
 • By: addmean
kobieta na zakupach
Source: corbisimages.com
Aranżacja domu dla niektórych stanowi ogromne wyzwanie, ponieważ nie mają wiedzy odnośnie nowości na rynku bądź nie posiadają takiego zmysłu, który pozwala na wybór doskonale dobranych do siebie produktów tworzących zgodną całość. Jeśli przed nami zadanie wyremontowania lub urządzenia łazienki, potrzebne będą płytki. Czy wiesz, w jaki sposób zrobić pomyślne zakupy w Gdańsku, abyś był usatysfakcjonowany?

Urządzanie domu lub mieszkania – na jakie rodzaje sprzętów należy postawić?

 • Posted on: 10 April 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Takie pytanie stawiają sobie osoby, które remontują dom lub budują dom. Trudno odpowiedzieć na nie jednoznacznie, gdyż wiele zależy od tego, jak dużo pieniędzy możemy przeznaczyć na zakup płytek, wanny oraz drzwi. Jednym z najłatwiejszych sposobów łączenia metali, a obecnie także tworzyw o charakterze sztucznym jest ich spawanie. Sposobów spawania wskazać można przynajmniej kilka, stąd też wykorzystuje się różne rodzaje spawarek. Są wśród nich na przykład spawarki Magnum.

Zadbajmy by nasz dom był luksusowy i aby dobrze się w nim mieszkało

 • Posted on: 4 March 2020
 • By: addmean
luksusowy dom
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
W gustownym domu, gdzie wszystko jest do siebie idealnie dobrane bez wątpienia świetnie spędza się czas, wszyscy czują się naprawdę miło, przez to właśnie trzeba włożyć sporych sił, by nasz dom kojarzył się z takową elegancją, ponieważ wówczas będziemy mieli świadomość, że wszyscy go podziwiają. Wbrew pozorom otrzymanie tego nie jest ciężkie, ponieważ dzisiaj zarówno grzejniki, jak i płytki które są nam oferowane są naprawdę wspaniałe oraz gustowne.

W jaki sposób można oryginalnie i ciekawie zabezpieczyć ścianę w okolicy zlewozmywaka.

 • Posted on: 22 January 2020
 • By: addmean
aranżacja kuchni
Author: Tom Chapman
Source: http://www.flickr.com
Kuchnia jest jednym z ważniejszych domowych pomieszczeń, i też jednym z bardziej trudnych do wykończenia. Nawet posiadając sporej wielkości pomieszczenie do tego celu niejednokrotnie właściciele mają kłopoty z odpowiednim jego rozplanowaniem, a tym bardziej jeżeli tego miejsca jednak dużo nie będzie. Jedną z ważniejszych decyzji, jaką trzeba podjąć, jest wykończenie ścian.

Urządzamy małą łazienkę, przydatne porady.

 • Posted on: 14 November 2019
 • By: addmean
Łazienka
Author: ROGALA
Source: ROGALA
Aranżując, czy remontując toaletę niewątpliwie zastanawiasz się jakie płytki do łazienki masz kupić, aby wyglądała jak spełnienie twoich marzeń. Intensywne, jasne, lub wzorzyste? Każdy, kto poszukiwał płytek ceramicznych wie, że od nadmiaru kolorów, wzorników oraz pomysłów kręci w głowie, podoba się wszystko i równocześnie nic.

Idealna łazienka – jak taką stworzyć?

 • Posted on: 1 November 2019
 • By: addmean
łazienka
Source: pixabay
Pobudowanie domu to długie i wymagające wysiłku przedsięwzięcie. Dlatego nic dziwnego, że kiedy zaczyna ona wreszcie dobiegać końca, czujemy sporą ulgę. Mamy nadzieję, że wreszcie uda nam się odpocząć, zrelaksować, odetchnąć od problemów, że od tej pory będziemy już wyłącznie oglądać efekty ciężkiej pracy, która zaprzątała nam głowę przez wiele ostatnich miesięcy a niekiedy nawet lat. Jednak nim wprowadzimy się do swojego nowego domu, musimy jeszcze zaaranżować pomieszczenia. A to również jest niełatwe i dość mocno absorbujące zadanie.

Możemy zrobić łazienkę inaczej

 • Posted on: 4 September 2019
 • By: addmean
łazienka w białej kolorystyce
Author: homestilo
Source: http://www.flickr.com
Wytwórcy elementów do łazienki proponują nam tak dużo ciekawych rzeczy, iż bez wątpienia z łatwością uda nam się stworzyć łazienkę idealnie po naszej myśli, taką która będzie wypełniała wszystkie nasze wymagania i jednocześnie także taką, która będzie się mocno odróżniała od wszelkich łazienek, jakie zobaczyliśmy do tej chwili. Wystarczy wyłącznie, iż właściwie wyszukamy, a co ważne może się okazać, że suma jaką przeznaczymy na taką łazienkę wcale nie będzie wyższa niż gdybyśmy używali z takich tradycyjnych pomysłów jak inni.

Jaki tynk najlepiej wybrać, żeby otrzymać białą ścianę przygotowaną do malowania?

 • Posted on: 31 July 2019
 • By: addmean
tynk
Author: cleong
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie mamy do wyboru niezwykle wiele materiałów konstrukcyjnych, jakie możemy używać również w środku pomieszczenia jak i na zewnątrz. Biorąc się za jakąkolwiek robotę powinniśmy nieco poczytać, aby dowiedzieć się czegokolwiek więcej na temat takich surowców.


Na przykład tynk gipsowy zdziała, że szybko uzyskamy śnieżnobiałą, gładką powierzchnię wewnętrzną przygotowaną do malowania.

Jak sprawić swój dom przytulniejszym

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
Ogródek skalny
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Aranżując pomieszczenia i otoczenie wokół domu powinno się wpierw dobrze przemyśleć jaki ostatecznie efekt zamierza się uzyskać – czy finalnie dom ma przypominać górską chatkę wykończoną w tradycyjnym, sielskim stylu, czy może ma stanowić nowoczesną strukturę, przestronną i wykorzystującą nowoczesne rozwiązania. Od tego na jaki styl się zdecydujemy będzie zależeć gatunek materiałów wykorzystanych do aranżacji. Współcześnie wybór pod tym względem jest bardzo szeroki – możesz zdecydować się na aranżację z dominacją drewna, szkła czy metalu. Warto jednak postawić na uniwersalne i praktyczne rozwiązanie, niezawodne w każdym przypadku. Jest nim kamień i to właśnie to tworzywo można znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Pages