Wanna

Intrygujące urządzenie łazienki

 • Posted on: 24 March 2020
 • By: addmean
Author: Sanitec KOŁO
Najczęściej wracając do domu po całym dniu marzymy o odpoczynku i spokoju. Najczęściej umożliwia nam to gorący oraz odświeżający prysznic. Możemy jednakże ponad to ulepszyć ten moment odprężenia poprzez odpowiednią przeróbkę własnej łazienki. Dzięki szerokiemu wyborowi mamy okazję za pomocą niewielkich dodatków wykreować unikalne miejsce do relaksu.

Urządzamy łazienkę

 • Posted on: 27 February 2020
 • By: addmean
Po okresie komuny zostało Polakom trochę złych rzeczy. Najgorszą z nich są bezdyskusyjnie wykwity komunistycznej myśli budowlanej, szpecące urodę wielu miast naszego pięknego kraju. Bloki komunistyczne mieszczą w sobie miliony obywateli, którzy klną na wścibskie prusaki, cienkie ściany, tandetne wykończenie oraz na ciasność pomieszczeń. Brak metrażu dotyczy szczególnie malutkich łazienek w domu.

Propozycje w zaaranżowaniu łazienki. Inne spojrzenie na klasyczne elementy.

 • Posted on: 16 December 2019
 • By: addmean
wykańczanie łazienki
Author: adrigu
Source: http://www.flickr.com
Planowany remont oraz nowe aranżacje mieszkania często powodują, iż wpadają nam do głowy niecodzienne pomysły. Jednakże jeżeli mamy przetestowane rozwiązania, do których jesteśmy przyzwyczajeni i nie chcemy ich zmieniać, nie walczmy ze swoimi nawykami a zaprojektujmy nowe pokoje zgodnie ze swoimi upodobaniami. Zgodnie z hasłem „lepsze jest wrogiem dobrego”, zastanówmy się czy gruntowne zmiany przyniosą więcej niezadowolenia czy benefitów.

Urządzając przestrzeń w naszym domu powinniśmy zadbać o doskonały wygląd każdego pomieszczenia, niezależnie od jego przeznaczenia

 • Posted on: 19 November 2019
 • By: addmean
Łazienka, wanna Easy
Author: Roca
Source: Roca
Dotyczy to także łazienki, która jest oczkiem w głowie niejednej pani domu, szczególnie wtedy, gdy nie ma ona przygotowanej osobnej toaletki dla siebie. W takim wypadku łazienka powinna być odpowiednio urządzona z miejscem zarówno na środki czystości, jak i kosmetyki.
Sporą rolę w łazience pełni miejsce do mycia, a więc wanna, bądź też prysznic. Wanna jest o tyle bardziej praktycznym rozwiązaniem, że można ją przystosować również pod prysznic. Domownicy mogą się w wannie rozłożyć, zrelaksować – albo, gdy jest odpowiednio oszklona – wziąć szybki prysznic.

Piękne wanny łazienki

 • Posted on: 13 October 2019
 • By: addmean
wanna
Author: Sanitec KOŁO
Nie odkryto chyba lepszej chwili, niż relaksująca kąpiel w wygodnej wannie po ciężkim dniu w biegu. Takiej przyjemności nie mogą zaznać ci ludzie, którzy mają jedynie kabinę prysznicową. Brak wanny bywa efektem ciasnoty mieszkania – powszechna sytuacja w blokach rodem z Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Jednak, jeżeli dysponujesz wolnym metrażem, nie myśl długo – zamontowanie wanny to trafny wybór.

Co wartościowego należy zakupić do swojej nowej łazienki?

 • Posted on: 11 March 2019
 • By: addmean
ciekawe wnętrze łazienki
Author: mommabean841
Source: http://www.flickr.com
Generalnie łazienka to takie pomieszczenie, w którym spędzamy w trakcie życia spory kawałek czasu. A więc czymś ze wszech miar ważnym jest to by była ona miejscem, w którym nareszcie będziemy mieli możliwość wypocząć się, podładować akumulatory. Szczególnie czymś w 100% godnym naszego zainteresowania jest wanna z hydromasażem.

Podstawowe elementy wyposażenia łazienki

 • Posted on: 21 February 2019
 • By: addmean
kabina prysznicowa
Author: Cesana
Source: Cesana
Wbrew pozorom jest dużo tego rodzaju elementów, które w łazience są wręcz niezastąpione. Pomieszczenie to natomiast jest na tyle przydatne, że dobrze jest zatroszczyć się, by było w jak najlepszym stanie. W łazience spędza się bowiem sporo czasu każdego dnia, wykonując na przykład różnorodne czynności higieniczne. Obecnie cały czas zdarzają się takie domy, gdzie łazienka nie występuje – niezbędne jest tam więc zrobienie remontu, by uzyskać miejsce na taką łazienkę.