właściciel

Koszty mogą nas miło zaskoczyć

 • Posted on: 15 October 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Jeśli poweźmiemy decyzję o kupnie swojego mieszkania, to zazwyczaj rozglądamy się za czymś wtórnym, co posiada już parę lat, bo wychodzimy z założenia, iż to co właśnie jest postawione, bez wątpienia jest kosztowne i nie będzie nas na to stać. Jednak jeżeli bliżej przyjrzymy się ofercie nowego budownictwa, to szybko może się okazać, że ceny są niesamowicie porównywalne do tych z rynku wtórnego, a więc mimo wszystko może się okazać, iż będziemy w stanie wypełnić swoje oczekiwania i nabyć coś nowego, w czym będziemy pierwszymi właścicielami.

Kupić własne lokum czy wynająć? Jakie są plusy i minusy tego typu decyzji?

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
dokumenty
Author: alcuin lai
Source: http://www.flickr.com
Decyzja o zakupie swojego lokum na własność nie należy do najłatwiejszych. Z pewnością niektórzy boją się związanej z tym odpowiedzialności jak i kosztów, które trzeba na siebie wziąć. Sporo osób myśli nad tym czy wynajmować lokum czy może lepiej wziąć kredyt na zakup własnego kąta.

Przegląd instalacji gazowej wewnątrz budynku - a więc, wymogi stawiane naprzeciw właścicielem albo zarządcą nieruchomości

 • Posted on: 13 February 2020
 • By: addmean
przegląd instalacji gazowej w budynku
Jesteś właścicielem lub zarządcą jakiegoś typu budyneczku? Zastanawiasz się właśnie, jakie posiadasz obowiązki względem swojej lub zarządzanej poprzez samego siebie nieruchomości? Jeżeli tak, to idealnie trafiłeś z doborem tematu! Po opowiadamy Ci dzisiejszego dnia o jednym spośród najbardziej istotnych elementów składających się z Twoich własnych obowiązków względem nie jedynie budynku, ale i jego mieszkańców!


Wbrew pozorom posiadanie bardziej dużej nieruchomości, szczególnie takiego typu, w której to pomieszkują ludzie, nie bywa tylko przyjemnością, w której zbieramy pieniądze od mieszkańców oraz się w ten metodę wzbogacamy - chociaż na pewno sporo z naszych osób w ten dokładny sposób rozmyśla.

Niejeden właściciel ogromnych magazynów czy hal jest świadom tego, jak trudno jest ogrzać znaczne przestrzenie w sezonie grzewczym

 • Posted on: 29 January 2020
 • By: addmean
firma - odzwierciedlenie
Author: Andreas Trojak
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy zarządcą wielkogabarytowych hal, to z pewnością jesteśmy świadomi tego, z jakimi wyzwaniami jesteśmy zmuszeni się zmierzać dosyć często.

Hipoteczna renta – co należy robić, aby nie stracić na dożywociu

 • Posted on: 13 January 2020
 • By: addmean
zszywacz
Na naszym rynku oferowany bywa produkt pod nazwą „dożywotnia hipoteczna renta” (lub podobną), zorientowany na seniorów – posiadaczy nieruchomości. Niesie on jednakże za sobą nie tylko korzyści, ale także ryzyko.


Konstrukcja umowy o dożywotnią rentę hipoteczną, jaka osiągalna jest w ofercie kilku spółek, oparta jest na regulacjach przepisu cywilnego o dożywociu i (w zależności od oferty) rencie.

Chcecie wybudować dom, w którym poczujecie się bezpiecznie? Słów kilka o niedrogich projektach domów

 • Posted on: 19 November 2019
 • By: addmean
Od zawsze fantazjowaliście o życiu w swoim, chociażby małym domu, ale przytłaczał was ogrom prac, które trzeba będzie zrobić, by móc wreszcie wejść do gotowego budynku? Jeśli macie działkę budowlaną, następnym krokiem jest projekt budowlany, bez którego zwyczajnie nikt nie może się obejść.

Marzysz o nowym miejscu zamieszkania? Zdecyduj się na jego kupno już teraz.

 • Posted on: 17 November 2019
 • By: addmean
budowa nowych mieszkań
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli masz dość życia w małej garsonierze to najwyższy czas poszukiwać nowiutkiego mieszkanka dla całej swojej rodziny. Większa powierzchnia może być przydatna, jeśli wspólnie z małżonką oczekujecie na nadejście na świat waszego smyka. Sporo osób chwali sobie życie w kawalerce, natomiast jest to praktyczne tylko przez parę lat, kiedy nie posiadamy kompletnej rodzinki. Jeżeli zdajemy sobie sprawę z tego, iż najwyższy czas, żeby powiększyć swoją rodzinę, to powinniśmy rozpocząć się rozglądać za czymś nowym.

Własny dom to podstawowa potrzeba każdej rodziny. Każdy z nas do tego dąży i jeśli tylko zakłada własną rodzinę poszukuje idealnego miejsca dla niej

 • Posted on: 9 September 2019
 • By: addmean
poddasze
Author: www.przyladeknadzei.pl
Source: www.przyladeknadzei.pl
Koszt w zasadzie jest wyższy aniżeli w przypadku kupna mieszkania, ale korzyści to jasne także są ogromne. zwłaszcza że znajdzie się miejsce, w którym można dokonać właściwego zakupu.


Jeżeli wymarzyliśmy sobie dom w idealnej lokalizacji, wśród zieleni a do tego dodatkowo funkcjonalny i za ogromnie racjonalne pieniądze, nie należy długo szukać.


poddasze
Author: www.przyladeknadzei.pl
Source: www.przyladeknadzei.pl

W którym miejscu najlepiej kupić nowe mieszkanie?

 • Posted on: 29 August 2019
 • By: addmean
nowe mieszkania
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Lublin jest jednym z najliczniejszych miast w kraju. Co roku przyjeżdżają tutaj kolejni osadnicy, w celu rozpoczęcia studiów bądź kariery zawodowej. Wynajmują oni apartamenty od właścicieli, jako że nie każdy może dostać przydział socjalny z urzędu. Co niektórzy, bardziej bogaci, mogą postarać się o nabycie swojego kąta, jeżeli oczywiście spełnią wymagania ekonomiczne, oczekiwane przez bank. Na te osoby czeka wiele mieszkań, nowo wybudowanych na obszarze całego miasta.

Dzisiejsze toalety publiczne zupełnie nie przypominają tych sprzed lat

 • Posted on: 22 August 2019
 • By: addmean
technologie
Author: Kevin Doncaster
Source: http://www.flickr.com
Teraz producenci produktów do publicznych toalet posiadają w ofercie wiele innowacyjnych rozwiązań, które znacząco wpływają na jakość używania tych miejsc. Współczesne toalety w niczym nie przypominają owych obskurnych brudnych miejsc, z których każdy pragnął jak najszybciej wyjść.