światło

Doskonałe oświetlenie do twojego pokoju.

 • Posted on: 21 February 2020
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Ondrej Prostrednik
Source: http://www.flickr.com
Oświetlenie jest bardzo istotnym odcinkiem naszego życia. Żaden budynek nie może się bez niego obejść. Ważna jest nie tylko funkcjonalność, lecz także całkowity efekt pozyskany dzięki rozmaitym gatunkom lamp. Od światła zależy nie tylko nasz stan ducha, lecz również zdolność do pracy i efektywnego odpoczynku. W każdym mieszkaniu powinna panować współbrzmienie między formami światła. W każdym pokoju powinno być kilka źródeł światła.

Diody LEDowe

 • Posted on: 14 February 2020
 • By: addmean
tama led
Author: Martin Ilich
Source: http://www.flickr.com
Ostatnie lata to całkowite odejście od tradycyjnej żarówki jako podstawowego źródła oświetlenia. Po pierwsze żarówka ma bardzo słabą skuteczność, tylko niewielka część energii jest w niej przekształcana na promienie światła.

Co warto wiedzieć o technologii LED? Jakie ma walory i od czego zależy jej niezwykła trwałość

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Im dłuższą chwilę źródło światła jest w użyciu, tym bardziej zapewnia korzyści finansowych oraz ekologicznych. Pomimo nieznacznego obniżenia wartości strumienia świetlnego w okresie eksploatacji, LED są w stanie zostać w użyciu dłużej niż inne źródła światła. Potencjał techniczny takiej technologii nie został jeszcze tak naprawdę wyczerpany. Z tego powodu LED to przyszłość oświetlenia.

Energooszczędne oświetlenie domu

 • Posted on: 22 January 2020
 • By: addmean
Projekt domu Lara rekomendowany przez pracownię projektową MTM STYL
Światło podkreśla styl każdego pokoju. Wybór świateł i ich instalacja jest istotniejsze niż nam się wydaje. Nowe technologie pozwalają na coraz więcej, dzięki temu opłaty za prąd maleją. Każde pomieszczenie nowego mieszkania musi być oświetlone w inny sposób. Dobrze zainstalowane lampy mogą sterować przestrzenią, odpowiednio powiększając pomieszczenie lub obniżając kamieniczne wnętrze.

Szklane schody - czyli metoda na nietuzinkowe wnętrze

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
luksfery
Author: LaMenta3
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy wielbicielami współczesnego stylu to schody ze szkła są doskonałym dopełnieniem naszego mieszkania. Coraz więcej osób wybiera zamieszczenie ich w swoich domach, mieszkaniach a także w gustownie skonstruowanych pomieszczeniach biurowych i usługowych.

Żyrandole oraz lampy do salonu

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
Żarówki ledowe
Author: Stephan Ridgway
Source: http://www.flickr.com
Współczesny salon częstokroć pełni kilka przeróżnych funkcji (funkcja wypoczynkowa, funkcje jadalni, z tej przyczyny tak istotne jest oświetlenie wnętrza, które spełni prawidłowo tak funkcję praktyczną jak też role ozdobne. Za pomocą różnorodnego oświetlenia salonu bowiem można: wydobyć niektóre strefy, zaznaczyć jego plusy, schować defekty czy też zmienić proporcje.

Wybierz odpowiednie oświetlenie do swojego mieszkania

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
Led
Author: Dennis van Zuijlekom
Source: http://www.flickr.com
Nikomu nie musimy chyba nawet tłumaczyć tego, że istnieje sporo rozmaitych kwestii które mogą w ogromnym wręcz stopniu wpływać na to, czy we własnym mieszkaniu możemy cieszyć się rzeczywiście satysfakcjonującym nas poziomem wygody. Niewątpliwie dobrze jest zadbać o nie wszystkie z maksymalną uwagą, bowiem urządzenie dla siebie takiego wymarzonego miejsca do mieszkania nie musi wbrew pozorom być nawet szczególnie kosztowne, a z drugiej strony w każdym przypadku może to dla nas być doskonała inwestycja.

Jakim sposobem kupić trwałe blachy trudnościeralne Hardox?

 • Posted on: 7 December 2019
 • By: addmean
Cięcie blachy
Source: sxc.hu
Do najbardziej znanych rodzajów ścierania należą ścieranie ślizgowe i uderzeniowe. Cząstki ścierne znajdują się w wąskiej szczelinie między dwoma sztywnymi powierzchniami - powodują ścieranie zw.z zgniataniem, które jest jednym z podstawowych typów ścierania. Każdy materiał jest specyficzny i w innym stopniu przyczynia się do powstawiania uszkodzeń zw. z określonym typem ścierania. Twardość to właściwość, która zapewnia świetną ochronę przed zużyciem w czasie całego okresu użytkowania blach Hardox.

Którą kupić lampę? Współczesne oświetlenie wnętrza.

 • Posted on: 6 December 2019
 • By: addmean
lampa wisząca
Author: Technolux
Source: Technolux
Lampy, to szczegół wystroju wnętrza, jaki w największym stopniu zasługuje na tytuł wielofunkcyjnego. Ma on za obowiązek oświetlić pomieszczenie, udekorować go, utworzyć miły nastrój, wydobyć strukturę ścian jak również skorygować proporcje pokoi. Jak mądrze oświetlić wnętrze i na co zwracać atencję przy zakupie lampy?

Czy trzeba zdecydować się na oświetlenie LED

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
żarówka ledowa
Author: theilr
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zastanawiasz się, czy oświetlenie LED będzie odpowiednie do Twojego mieszkania, warto na początku zastanowić się nad tym, czy tego rodzaju oświetlenie jest Ci koniecznie. Prawda jest bowiem taka, że teraz oświetlenie LED to wciąż wielce drogi sposób oświetlania domu.

Oświetlenia LED jako lampy uliczne zapewniają zaoszczędzenie energii oraz pozwalają oszczędzić dużą część kasy

 • Posted on: 25 November 2019
 • By: addmean
Sklep z oświetleniem
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
Oświetlone parki umożliwiają bezpieczeństwo oraz tworzą przyjemny nastrój, podczas gdy wracamy pieszo późnym wieczorem do swoich domów. Niemniej są miejsca, w których są ciemne drogi, bez żadnego światła a wtedy niejednokrotnie czujemy się zagrożeni.

Najlepsze oświetlenie ledowe

 • Posted on: 23 November 2019
 • By: addmean
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting
Nowa aranżacja wnętrza u żadnej osoby nie wywołuje dobrych emocji, trzeba zaprojektować każdy drobiazg, tak by mieszkało się jeszcze lepiej niż dotychczas. Najczęstsze spekulacje powoduje zawsze oświetlenie, ponieważ to ono jest, głównym źródłem energii wieczorową lub zimową porą. Przy projektowaniu oświetlenia w pokoju warto pomyśleć nad oświetlenia ledowego. Lampa LED to źródło energii, które jest oparte na diodach elektroluminescyjnych. Są one schowane w obudowie umożliwiającej je zastosować w obudowie oświetleniowej przeznaczonej dla żarówek.

Technologia LED w praktyce - współczesne lampy ogrodowe stojące LED

 • Posted on: 10 November 2019
 • By: addmean
Lampa z diodami Led
Author: kogakure
Source: www.flickr.com
Technologia LED staje się w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularna. Teraz praktycznie każdy korzysta z oświetlenia LED, bowiem jest ono niezmiernie praktyczne i niosą za sobą przeróżne korzyści. Technologia LED nie tylko jest dzisiaj bez trudu dostępna, ale też zezwala na znaczą oszczędność pieniędzy ze względu na mniejsze rachunki. Lampy ledowe zapewniają mocniejsze światło, a żarówki LED są trwalsze i starczają na znacznie dłużej.

Dziś możesz kupić wygodne elementy elektryki, dzięki którym twe wnętrze stanie się wygodniejsze i bezpieczne

 • Posted on: 30 October 2019
 • By: addmean
Pieniądze
Author: hisks
Source: http://www.sxc.hu
Warto zagwarantować sobie w mieszkaniu komfortowe i bezpieczne warunki, jak także zadbać o eleganckie wykończenie wszystkich instalacji. Konieczne artykuły można kupić w punktach z elektroniką, jak także u producenta wyposażenia elektrycznego.


Klimatyczne światło w twoim mieszkaniu


Żeby interesująco aranżować oświetlenie, stosuje się różne artykuły oświetleniowe: żyrandole, małe lampki albo taśmy świetlne.

Kup wybrane oświetlenie do swojego mieszkania - zalety i wady lamp LED

 • Posted on: 26 September 2019
 • By: addmean
lampa
Author: Technolux
Source: Technolux
Prawidłowo wybrane światło jest niezwykle istotnym elementem wystroju wnętrz w domu. Pomijając zadania czysto praktyczne, dobrze ustawione oświetlenie wyeksponuje lub też ukryje inne fragmenty mieszkania, nada klimatu, a designerskie lampy mogą być wspaniałą ozdobą.

Jeśli pragniesz odpowiedniego naświetlenia, a jednocześnie ochrony na jezdni w Twojej okolicy – zainwestuj Twój czas i pieniądze

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
ulica
Author: Doug Kerr
Source: http://www.flickr.com
Rynek oświetleńzdobywa własne apogeum, pojawia się mnóstwo sposobności. Na zbyt wychodzą obecnie zmodernizowane modele lamp i urządzeń rozświetleniowych.

Pages