światło

Najlepsze oświetlenie ledowe

 • Posted on: 20 September 2020
 • By: addmean
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting
Nowa aranżacja wnętrza u nikogo nie wywołuje dobrych emocji, trzeba zaprojektować każdy szczegół, tak by mieszkało się jeszcze wygodniej niż dotychczas. Najbardziej znane spekulacje powoduje zawsze oświetlenie, ponieważ to ono jest, głównym źródłem energii wieczorową lub zimową porą. Przy projektowaniu oświetlenia w pomieszczeniu warto zastanowić się oświetlenia ledowego. Lampa LED to wiązka energii, które jest oparte na diodach elektroluminescyjnych. Są one schowane w szklanej bańce umożliwiającej je zastosować w oprawie oświetleniowej przeznaczonej dla żarówek.

Oświetlenia LED jako lampy uliczne zapewniają zaoszczędzenie energii oraz pozwalają oszczędzić dużą część kasy

 • Posted on: 10 September 2020
 • By: addmean
Sklep z oświetleniem
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
Oświetlone parki zapewniają bezpieczeństwo i kreują sympatyczny nastrój, kiedy powracamy piechotą późnym wieczorem do swoich domów. Niemniej istnieją miejsca, w których są ciemne uliczki, bez żadnego światła i wtedy nieraz czujemy się zagrożeni.

Co warto wiedzieć o technologii LED? Jakie ma walory i od czego zależy jej niezwykła trwałość

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Im dłużej źródło światła jest w użyciu, tym więcej przynosi korzyści finansowych oraz ekologicznych. Pomimo nieznacznego zaniżenia wartości strumienia świetlnego w czasie eksploatacji, LED mogą zostać w użyciu dłużej niż inne źródła światła. Potencjał techniczny technologii LED nie został jeszcze do końca wyczerpany. Stąd więc LED to przyszłość oświetlenia.

Energooszczędne oświetlenie domu

 • Posted on: 27 August 2020
 • By: addmean
Projekt domu Lara rekomendowany przez pracownię projektową MTM STYL
Światło podkręca styl każdego domu. Dobór lamp i ich rozłożenie jest trudniejsze niż może się wydawać. Najnowsze technologie pozwalają na coraz więcej, dzięki temu wpłaty za energię nie rosną. Każde pomieszczenie nowego mieszkania powinno być inaczej oświetlone. Profesjonalne zainstalowane lampy pozwalają manipulować wielkością pokojów, przy okazji zwiększając pomieszczenie lub obniżając wysokość.

Technologia LED w praktyce - współczesne lampy ogrodowe stojące LED

 • Posted on: 18 August 2020
 • By: addmean
Lampa z diodami Led
Author: kogakure
Source: www.flickr.com
Technologia LED staje się obecnie coraz bardziej modna. Teraz praktycznie każdy korzysta z oświetlenia LED, bowiem jest ono niezwykle praktyczne i niosą za sobą różne korzyści. Technologia LED nie tylko jest dzisiaj bez trudu dostępna, ale dodatkowo zezwala na znaczą oszczędność pieniędzy ze względu na niższe rachunki. Lampy ledowe wytwarzają mocniejsze światło, a żarówki LED są trwalsze oraz starczają na sporo dłużej.

Oświetlenie LED - dlaczego dobrze jest zainstalować je w domu?

 • Posted on: 15 August 2020
 • By: addmean
Oświetlenie sufitowe LED
Author: Eliot Phillips
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach nie możemy skarżyć się na nowoczesne rozwiązania, które można zastosować w domu, aby miło się żyło. Jednym z nich jest oświetlenie LED, które można akładać na kilka różnych sposobów, zapewniając najlepsze rezultaty i funkcjonalność, której nikt nie zakwestionuje.

Wybierz odpowiednie oświetlenie do swojego mieszkania

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
Led
Author: Dennis van Zuijlekom
Source: http://www.flickr.com
Nikomu nie trzeba raczej nawet tłumaczyć tego, że istnieje bardzo wiele różnych rzeczy które mogą mieć ogromny wręcz wpływ na to, czy w swoim własnym domu możemy cieszyć się rzeczywiście zadowalającym nas poziomem komfortu. Z pewnością dobrze jest zadbać o nie wszystkie z maksymalną uwagą, ponieważ urządzenie dla siebie takiego dobrego miejsca do mieszkania nie musi wbrew pozorom być nawet szczególnie kosztowne, a z drugiej strony zawsze może to dla nas być świetna inwestycja.

Odpowiednie lampy kuchenne - w jakim sklepie je zakupić?

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
dobrze oświetlona kuchnia
Kiedy chcielibyśmy w jakiś super sposób oświetlić kuchnię powinniśmy się zastanowić, czy przypadkiem poza oświetleniem z góry - nie przydałoby się jeszcze jakieś. Na szczęście w tych czasach wybór jest rzeczywiście spory. Osoby , które zajmują się aranżacją wnętrz na bank nam coś podpowiedzą. A nawet, gdy samodzielnie urządzamy swoje mieszkanie, to dzięki różnym inspiracjom wprost z sieci, czy również z gazet związanych z wystrojem wnętrz uda nam się znaleźć jakąś pasującą nam opcję.

Elegancja w salonie - lampy kryształowe

 • Posted on: 27 July 2020
 • By: addmean
Lampy mało popularne
Author: a_flama
Source: http://www.flickr.com/photos/a_flama/3952382550/
Nawet gdy kredyt mieszkaniowy lub hipoteka domu znacznie redukuje twoje finanse, w wystrój salonu z pewnością można zainwestować. Salon to przecież wizytówka naszego domu i miejsce, gdzie gościmy przyjaciół. Zresztą umeblowania oraz oświetlenia do domu nie wymieniamy w końcu tak często i przezornie jest od razu zdecydować się na wysoką jakość, a nie kupować na nowo prawie wszystko po zaledwie paru latach. Najwyższą jakość i wieloletnią klasę oferują na przykład lampy kryształowe do salonu.

Którą kupić lampę? Współczesne oświetlenie wnętrza.

 • Posted on: 14 July 2020
 • By: addmean
lampa wisząca
Author: Technolux
Source: Technolux
Lampy, to element dekoracji wnętrza, jaki w największym stopniu zasługuje na tytuł wielofunkcyjnego. Ma on za zadanie oświetlić pomieszczenie, udekorować go, utworzyć subtelny nastrój, wydobyć strukturę ścian i dodatkowo skorygować proporcje pokoi. Jak mądrze oświetlić wnętrze i na co zwracać atencję przy zakupie lampy?

Dziś możesz kupić wygodne elementy elektryki, dzięki którym twe wnętrze stanie się wygodniejsze i bezpieczne

 • Posted on: 10 July 2020
 • By: addmean
Pieniądze
Author: hisks
Source: http://www.sxc.hu
Warto zapewnić sobie w mieszkaniu komfortowe oraz bezpieczne warunki, jak też zatroszczyć się o eleganckie wykończenie wszystkich instalacji. Niezbędne elementy można kupić w salonach sprzedaży z elektroniką, jak także u producenta wyposażenia elektrycznego.


Przytulne światło w twoim domu


Żeby ciekawie aranżować oświetlenie, stosuje się przeróżne elementy oświetleniowe: lampy, kinkiety albo punkty świetlne.

Żyrandole oraz lampy do salonu

 • Posted on: 10 June 2020
 • By: addmean
Żarówki ledowe
Author: Stephan Ridgway
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejszy salon nieraz pełni wiele różnych ról (funkcja wypoczynkowa, strefa posiłków, z tej przyczyny kluczowe jest oświetlenie wnętrza, które zrealizuje dobrze tak rolę praktyczną jak także funkcje dekoracyjne. Za pomocą urozmaiconego oświetlenia salonu bowiem zdołamy: wydobyć istotne strefy, zaznaczyć jego atuty, zamaskować uszkodzenia albo odmienić proporcje.

Rzeczy elektryczne - co się przyda w czasie wykańczania mieszkanka?

 • Posted on: 5 June 2020
 • By: addmean
gniazdko elektryczne
Author: Dushan Hanuska
Source: http://www.flickr.com
Stwierdza się bardzo często, iż wykańczanie mieszkania jest trudniejsze aniżeli jego postawienie, gdyż musimy w środku wszystko idealnie do siebie dobrać, tak żeby mieć pewność, iż całość będzie się pięknie prezentowała. I nie idzie tutaj tylko o samodzielne meble oraz dywany, lecz także o takie rzeczy jak kontakty lub włączniki światła, które także muszą być jak najwspanialej dobrane do całego wystroju naszego domu, tak by zbytnio się nie odbijały na pierwszy plan.

Różnorodne ułatwienia jakie zdarzają się nam w życiu codziennym są wynikiem pracy wielu producentów

 • Posted on: 16 May 2020
 • By: addmean
landszaft - wnętrze
Author: anita kluska
Source: http://www.flickr.com
Nie odnajdziemy takiej gałęzi, która nie zaprowadzałaby bardziej doskonalszych sposobów ponad te, którymi już dysponujemy.


jednakowo sprawa wygląda jeśli chodzi o producentów oprzyrządowania elektrycznego.

Czy trzeba zdecydować się na oświetlenie LED

 • Posted on: 2 April 2020
 • By: addmean
żarówka ledowa
Author: theilr
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zastanawiasz się, czy oświetlenie LED będzie właściwe do Twojego domu, można na początku zastanowić się nad faktem, czy tego rodzaju oświetlenie jest Ci koniecznie. Prawda jest bowiem taka, że obecnie świetlówki LED to stale bardzo kosztowny sposób oświetlania domu.

Urządzanie waskiej kuchni

 • Posted on: 17 March 2020
 • By: addmean
mała kuchnia
Author: KAM
Source: KAM
Aranżacja małej kuchni- zmory naszych mieszkań, w szczególności tych w blokach z lat siedemdziesiątych - może rodzić wiele problemów. W jaki sposób ją urządzić, aby znalazło się miejsce na ekwipunki, jakich potrzebujesz? Odpowiednio rozlokowana zabudowa, schładzarka mniejszych rozmiarów jak też sprytnie zamaskowane AGD przyzwolą wygospodarować trochę więcej powierzchni w ciasnej kuchni.W myśl zasady "czarne wyszczupla", zrezygnuj z czarnych sprzętów w takiej kuchni. Zainwestuj w jasne odcienie szafek a także półek, w szafki podtynkowe (w naszej ofercie).

Doskonałe oświetlenie do twojego pokoju.

 • Posted on: 21 February 2020
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Ondrej Prostrednik
Source: http://www.flickr.com
Oświetlenie jest bardzo istotnym odcinkiem naszego życia. Żaden budynek nie może się bez niego obejść. Ważna jest nie tylko funkcjonalność, lecz także całkowity efekt pozyskany dzięki rozmaitym gatunkom lamp. Od światła zależy nie tylko nasz stan ducha, lecz również zdolność do pracy i efektywnego odpoczynku. W każdym mieszkaniu powinna panować współbrzmienie między formami światła. W każdym pokoju powinno być kilka źródeł światła.

Diody LEDowe

 • Posted on: 14 February 2020
 • By: addmean
tama led
Author: Martin Ilich
Source: http://www.flickr.com
Ostatnie lata to całkowite odejście od tradycyjnej żarówki jako podstawowego źródła oświetlenia. Po pierwsze żarówka ma bardzo słabą skuteczność, tylko niewielka część energii jest w niej przekształcana na promienie światła.

Pages