komin

Kominy przemysłowe powinny okazać się być stawiane w zgodzie z zaleceniami budowlanymi

 • Posted on: 14 February 2020
 • By: addmean
pozwolenie
Author: Coram Poland
W wielu różnych miastach, zwłaszcza tam, w których znajdują się przeróżne fabryki, mamy sposobność zetknąć się z kominami. Spełniają one ważną funkcję, przez to powinniśmy mieć świadomość, że funkcjonują dokładnie tak jak należy.


Kominy przemysłowe muszą okazać się być odpowiednio rozświetlone


Jeżeli otwieramy jakąś fabrykę i zaznaczymy, że niezbędny nam będzie komin, przez który ucieknie wszystko co będziemy posiadali do spalenia, to powinno się przypilnować, żeby wszystko okazało się być robione w dobry sposób.

Odnawianie drewnianego domu. Rady obeznanych inwestorów - czytaj więcej

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
budowa
Author: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Source: http://www.flickr.com
Dom z drewna możesz wykorzystywać przez długie lata. Surowiec, z którego jest skonstruowany, łatwo poddaje się renowacji. Jeśli jest należycie zabezpieczony i na czas poddany konserwacji, staje się niezwykle trwały. Pokazujemy, jak przedłużyć życie chacie z drewna na kolejne dziesiątki lat. Poznaj wartościowe rady obeznanych inwestorów.

Nie zapomnij o tym, by zadbać o dobre wykończenie dachu twojego budynku

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
Blachodachówka w kolorze Cloudy Anticato
Author: Blachy Pruszyński
Source: Blachy Pruszyński
Dach jest zwieńczeniem każdego budynku, ochrania go przed działaniem warunków zewnętrznych, zatem powinien okazać się naprawdę porządny. Nie powinno się zaniedbać najmniejszego detalu przy budowie dachu, ponieważ w kolejnych latach może to skutkować problemami z wilgocią i ciągnąć za sobą duże płatności. Trzeba więc dołożyć starań, by dobrać najlepsze pokrycie dachu i dobrze go wykończyć. To zadecyduje o bezpieczeństwie użytkowania budynku.

Na jakiego rodzaju ogrzewanie budynku się zdecydować?

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
mieszkanie - przekrój
Author: Kasia
Source: http://www.flickr.com
Jest kilka paliw, jakie użytkuje się do ogrzewania budynków. Każde z nich charakteryzuje się zupełnie innymi właściwościami, dlatego należy znać ich słabe i mocne strony.


Grzanie węglem jest to najbardziej popularne, jednakże najmniej wygodne źródło ciepła.

W naszym kraju jeżeli ktoś ma dom, to z pewnością ma także w salonie kominek. Rodacy uwielbiają kominki - ciepło żywego ognia jest bardzo miłe

 • Posted on: 24 August 2019
 • By: addmean
wkłady kominkowe z płaszczem wodnym /tlo
Author: Lafarge
Source: Lafarge
kominek jest w Polsce wyróżnikiem rodzinnego ogniska i miło spędzonych jesiennych godzin. Jest przy nim ciepło i przyjemnie. Można nacieszyć oczy cudownym blaskiem płomieni, a ponadto zawołać bliskich i miło wspólnie spędzić czas.

Wykorzystanie stalowych elementów, które wspomogą wiele konstrukcji

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
komin
Author: Gareth Williams
Source: http://www.flickr.com
Nie ulega dyskusji, że wykorzystywanie wykonanych ze stali części, które wspomogą dużo konstrukcji pozostaje tym, co przyczynia się do tego, iż dana budowla w rzeczy samej wyjątkowo dobrze ma szansę się utrzymać. Dlatego przy wszystkich konstrukcjach powinno się używać stali, aby mogły być one mocne, a co za tym idzie, bezpieczne w korzystaniu z nich. Czymś niedopuszczalnym w końcu będzie, że pod tym względem dałoby się coś zaniechać, bo bezpośrednio odzwierciedla się to w działaniu całej konstrukcji.