pomieszczenie

Jak zrobić pikowany zagłówek do sypialni?

 • Posted on: 9 December 2020
 • By: addmean
Sypialnia w jasnych barwach
Author: Sofitel Dubai Downtown
Source: http://www.flickr.com
Takie produkty jak obicia pikowane lub w ogóle zagłówki do łóżka są szeroko dostępne na rynku. Można je nabyć w każdym branżowym sklepie. I rzeczywiście powinno się o nie postarać, dlatego że solidnie dobrane zagłówki mogą diametralnie przeistoczyć wygląd sypialni. Nadadzą jej niespotykanego charakteru, ale zarazem dzięki wspomnianym zagłówkom lokator będzie mógł się o nie oprzeć.

Którą klimatyzację oraz nagrzewnicę należy wybrać do swojego domu?

 • Posted on: 10 October 2020
 • By: addmean
klimatyzator na ścianie
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Klimatyzacja w domu to aktualnie coraz częstsze zjawisko. Na klimatyzację decyduje się mnogość ludzi, bowiem współcześnie posiadamy ogromny wybór jeśli chodzi o klimatyzację domową. Bez problemu odnajdziemy dobrą klimatyzację, jaka spełni swoją rolę i równocześnie będzie osiągalna w interesującej cenie. Wybierając klimatyzator, naturalnie musimy zwrócić uwagę na jego moc.

Oświetlenie – najnowsze tendencje

 • Posted on: 9 October 2020
 • By: addmean
lampy
Author: www.LampYY.pl
Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca – cytując Kazika. I trzeba się z tym zgodzić. W Polsce czas jesienno-zimowy ciągnie się długo a ilość promieni słonecznych docierających do nas jest niewielka i bardzo negatywnie przekłada się na nasze samopoczucie. Przygnębienie i brak energii dopada nas zdecydowanie częściej i mocniej niż w okresie letnim. Możemy poprawić tę sytuację zwiększając odpowiednią ilość oświetlenia sztucznego, a asortyment tutaj jest ogromny.

Niedrogie oraz atrakcyjne rozwiązania – antresola w mieszkaniu

 • Posted on: 21 September 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com
W Warszawie funkcjonuje wiele firm, które każdemu klientowi mogą zaoferować coś perfekcyjnego do domu. Dotyczy to rozwiązań jak antresola. Jest to półpiętro, dzięki któremu można zaoszczędzić sporo przestrzeni. Niemała popularność takich pomieszczeń może spowodować, że chętnie decydują się na nie również właściciele biur. Zrobienie takiej antresoli nie zajmuje sporo czasu, więc warto o tym pomyśleć. Jeśli sprawa dotyczy właśnie rozwiązania jak antresola Warszawa gwarantuje dogodne warunki ich wykonywania. Korzystne cenowo usługi opierają się na wieloletnim doświadczeniu i pełnym profesjonalizmie specjalistów.

Kreujemy kącik książkowy w wymarzonym mieszkaniu

 • Posted on: 8 September 2020
 • By: addmean
Czarne meble z kolekcji Cubby
Author: Marbet Style
Source: Marbet Style
Ogromny dom, gdzie znajdzie się miejsce na przeróżne pomieszczenia, to pragnienie każdego z nas. Cudownie byłoby mieć w swoim domu pokój,gdzie możemy oglądać tylko telewizor. Takie prywatne kino, z wygodnymi fotelami i telewizorem na całą ścianę to marzenie głównie dzieci. Tymczasem nieco starsi pragną zakątka, w którym można się wyciszyć i w ciszy oddać ulubionemu zainteresowaniu- lekturze książek. Czy domowa czytelnie to tylko pobożne marzenie?

Energooszczędne oświetlenie domu

 • Posted on: 27 August 2020
 • By: addmean
Projekt domu Lara rekomendowany przez pracownię projektową MTM STYL
Światło podkręca styl każdego domu. Dobór lamp i ich rozłożenie jest trudniejsze niż może się wydawać. Najnowsze technologie pozwalają na coraz więcej, dzięki temu wpłaty za energię nie rosną. Każde pomieszczenie nowego mieszkania powinno być inaczej oświetlone. Profesjonalne zainstalowane lampy pozwalają manipulować wielkością pokojów, przy okazji zwiększając pomieszczenie lub obniżając wysokość.

Klimatyzator - dobre przemyślenie sprawy kluczem do naszego sukcesu!

 • Posted on: 21 August 2020
 • By: addmean
grill
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Bardzo wielu z nas niewiarygodnie często robi nieprzewidziane albo najzwyczajniej nieprzemyślane zakupy. Największa różnica między tymi dwoma pojęciami wbrew pozorom bywa bardzo znacząca, albowiem nieprzewidzianymi zakupami mamy możliwość określić zajście do spożywczego i nakupowane przedmiotów, których to się wcale nie planowało lub ujrzawszy je przypomniało się, iż ich zabrakło lub, że będą potrzebne do jakiegoś konkretnego typu dania.

Co należy mieć na względzie kupując konkretne elementy wystroju danego wnętrza?

 • Posted on: 26 June 2020
 • By: addmean
kominek elektryczny
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Budowanie domu lub wykańczanie mieszkania z reguły pochłania dość duże fundusze, z tego względu wskazane jest każdą decyzję faktycznie dobrze przemyśleć, aby mieć gwarancję, że odpowiedzialnie inwestuje się posiadane środki. Co przede wszystkim trzeba mieć na względzie w czasie zakupów? Jakość określonych produktów.

Krótki poradnik dla budowniczych

 • Posted on: 22 April 2020
 • By: addmean
ekipa remontująca
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Budowlanka nie jest bardzo prostą dziedziną. Zajmujący się tym fachowcy nie tylko muszą posiadać odpowiednią siłę, ale również wiedzę. W końcu decyduje to czy budynek będzie stał i nie runie przy pierwszej, lepszej okazji. Nie oznacza to jednak, że niczego nie można zrobić samodzielnie.

Jeżeli w niedalekim czasie planujesz budowanie domu, bądź zakupienie mieszkania - warto w pierwszej kolejności zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat udogodnień i rodzajów i metod budowlanych.

 • Posted on: 12 April 2020
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Source: pixabay.com
System gospodarczy budowlany w Naszym kraju zdobywa własne apogeum. Pojawia się dużo możliwości. Teraz - stawianie domu jednorodzinnego, rozległego biurowca, albo bloku osiedlowego, to nie tylko prosta konstrukcja i cienkie, jednakowe ściany. To wielowymiarowa inwestycja, na którą złoży się dużo czynników. Należyta funkcjonalność i projekcja gmachu, to pewność trwałości i stabilności, a również zadowolenia przebywających.

Urządzanie waskiej kuchni

 • Posted on: 17 March 2020
 • By: addmean
mała kuchnia
Author: KAM
Source: KAM
Aranżacja małej kuchni- zmory naszych mieszkań, w szczególności tych w blokach z lat siedemdziesiątych - może rodzić wiele problemów. W jaki sposób ją urządzić, aby znalazło się miejsce na ekwipunki, jakich potrzebujesz? Odpowiednio rozlokowana zabudowa, schładzarka mniejszych rozmiarów jak też sprytnie zamaskowane AGD przyzwolą wygospodarować trochę więcej powierzchni w ciasnej kuchni.W myśl zasady "czarne wyszczupla", zrezygnuj z czarnych sprzętów w takiej kuchni. Zainwestuj w jasne odcienie szafek a także półek, w szafki podtynkowe (w naszej ofercie).

Zadbajmy by nasz dom był luksusowy i aby dobrze się w nim mieszkało

 • Posted on: 4 March 2020
 • By: addmean
luksusowy dom
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
W gustownym domu, gdzie wszystko jest do siebie idealnie dobrane bez wątpienia świetnie spędza się czas, wszyscy czują się naprawdę miło, przez to właśnie trzeba włożyć sporych sił, by nasz dom kojarzył się z takową elegancją, ponieważ wówczas będziemy mieli świadomość, że wszyscy go podziwiają. Wbrew pozorom otrzymanie tego nie jest ciężkie, ponieważ dzisiaj zarówno grzejniki, jak i płytki które są nam oferowane są naprawdę wspaniałe oraz gustowne.

Doskonałe oświetlenie do twojego pokoju.

 • Posted on: 21 February 2020
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Ondrej Prostrednik
Source: http://www.flickr.com
Oświetlenie jest bardzo istotnym odcinkiem naszego życia. Żaden budynek nie może się bez niego obejść. Ważna jest nie tylko funkcjonalność, lecz także całkowity efekt pozyskany dzięki rozmaitym gatunkom lamp. Od światła zależy nie tylko nasz stan ducha, lecz również zdolność do pracy i efektywnego odpoczynku. W każdym mieszkaniu powinna panować współbrzmienie między formami światła. W każdym pokoju powinno być kilka źródeł światła.

Jakie pomieszczenia do wynajęcia są dostępne we wrocławskiej dzielnicy o nazwie Krzyki?

 • Posted on: 27 November 2019
 • By: addmean
lokal do wynajęcia wrocław krzyki
Author: Technolux
Source: Technolux
Różnego rodzaju spółki do prowadzenia swojej działalności gospodarczej potrzebują jakiegokolwiek biura. Naturalnie najlepiej byłoby, gdyby taki punkt znajdował się w atrakcyjnej lokalizacji. Przykładowo dla firm, które funkcjonują we Wrocławiu, takim dobrym obszarem może okazać się dzielnica pod nazwą Krzyki.


Są wtedy 3 możliwości: zbudować punkt na swój koszt, nabyć go np.

Co jest niezbędne do malowania pokoju? W jakie przyrządy musimy się zaopatrzyć? O jakich sprawach pamiętać?

 • Posted on: 19 November 2019
 • By: addmean
modna aranżacja kuchni
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Nadchodzi taki dzień, gdy planujemy wyremontować swój dom. W zależności od tego, jak duży mamy budżet i w jakim dom jest stanie, tego rodzaju zmiany mogą być większe lub mniejsze.

Po czym będzie wygodnie chodzić w swoim domu czyli przegląd najpopularniejszych materiałów stosowanych na podłogi.

 • Posted on: 16 July 2019
 • By: addmean
podłoga w salonie
Author: Proma Polska
Jednym z ważniejszych elementów wykończeniowych w mieszkaniach są podłogi. Kupując mieszkanie czy stawiając dom najczęściej będą wylewki z betonu, które później należy odpowiednio zagospodarować. Możliwości pod względem podłóg są bardzo duże, bo ich wybór w sprzedaży jest rzeczywiście ogromny.