drzwi

W jaki sposób dobrać odpowiednie drzwi do naszego domu? Znajdź model i kolor drzwi, który najlepiej skomponuje się z wnętrzem twojego mieszkania

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
drzwi
Author: INVADO
Source: INVADO
Jednym z końcowych etapów budowy domu jest dobranie odpowiednich drzwi jak również okien. Z pozoru łatwe zadanie często może przysporzyć nam mnóstwa kłopotów. Wielu z nas z wie do czego należy dobierać kolor oraz typ okien tudzież drzwi. Do podłogi czy przyszłego koloru ścian? Najkorzystniej jest dobierać drzwi jak również okna do koloru podłogi, jednak kolor ścian wewnątrz jak również elewacji budynku ma duże znaczenie. Okna jak również drzwi powinny się dobrze komponować z całością wnętrza. Wśród materiałów, z których są tworzone oraz okna najczęściej wybiera się drewno.

Modne Drzwi i okna drewniane

 • Posted on: 17 February 2021
 • By: addmean
Author: Svadifari
Wybór okien i drzwi do mieszkania nie w każdym przypadku jest prostym zadaniem. Z pewnością jednak jest zadaniem ważnym, od którego bardzo dużo zależy. Co najważniejsze zadecyduje to o cyrkulacji powietrza wewnątrz domu. Na ten temat natomiast zdania są podzielone, nawet w gronie znawców tematu. Część z nich bowiem twierdzi, że budynek musi „oddychać”, a więc powinna być w nim naturalna wentylacja dzięki zastosowanym elementom.

Szkło matowe oraz daszki szklane czyli nowy charakter naszego domu

 • Posted on: 17 February 2021
 • By: addmean
szkło na co dzień
Author: Revelateur Studio
Source: http://www.flickr.com
Szkło matowe cieszy się szerokim zastosowaniem zarówno w budownictwie, jak i aranżacji wnętrz. Z powodu swych walorów estetycznych zastosowaćjako wypełnienie drzwi oraz okien, np. w budynkach mieszkalnych, ośrodkach zdrowia, bankach lub gabinetach kosmetycznych.

Jeśli jesteśmy gospodarzami domu i obecnie planujemy remont podłóg, to należy pomyśleć również o zamontowaniu listw przypodłogowych drewnianych oraz drzwi fornirowanych

 • Posted on: 13 February 2021
 • By: addmean
drzwi fornirowane
Author: Oto Polska Blog
Source: http://www.flickr.com
O dom warto troszczyć się. Nierzadko trzeba coś zreperować, aby wszystko wyglądało jak trzeba, a nierzadko po prostu mamy chrapkę na zmienienie czegoś w domu i wymianę mebli i drzwi oraz pomalowanie ścian.

Jakiego rodzaju balustrady i drzwi szklane wybrać?

 • Posted on: 3 February 2021
 • By: addmean
szkło
Współcześnie warto przywiązywać dużą wagę nie jedynie do funkcjonalności przestrzeni użyteczności publicznej, ale także do jej interesującego wyglądu. Dobrym wyborem zarazem w budynkach administracji jak i w apartamentach może być inwestycja w szklane drzwi, niesprawiające problemów osobom niepełnoprawnym lub też w balustrady szklane. Trudno nieraz dokonać wyboru, mając do dyspozycji ogromną liczbę rozmaitych produktów ,dlatego też trzeba dowiedzieć się dużo na temat rodzajów drzwi, a potem przyjrzeć się interesującym ofertom różnych firm.

Mieszkanie, jakie by nie było ogromne, po kilkunastu latach zaczyna dziwnie się kurczyć.

 • Posted on: 3 February 2021
 • By: addmean
Salon w mieszkaniu
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Nagle w szafach zaczyna być coraz mniej miejsca, więc powstają pomysły o kolejnym meblu, gdzie pomieszczą się zebrane przez lata ubrania i przedmioty. A może ich być wcale niemało. Kolejne co roku kupowane ubrania tylko zwiększają całość, bo starych szkoda się pozbyć, drobne kuchenne urządzenia, każde do czegoś innego, zamiast ułatwiać przygotowywanie posiłków jedynie zagracają kuchnie, ale także jeszcze mogą się kiedyś przydać. Dodatkowo coraz większa liczba zabawek dla dzieci, drobiazgów ułatwiających życie domowe a także - co nieuchronne - powiększająca się liczba pamiątek z minionych lat.
Tags: 

Lato coraz bliżej. Bądź przygotowany na gorąco

 • Posted on: 3 February 2021
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Niektóre osoby nawet nie wiedzą, że warto zainstalować pewne produkty. Należą do nich między innymi kurtyny powietrzne. Możliwe, że niektóre osoby słyszały o takich urządzeniach, ale zapewne sporo osób nie wie, o co chodzi. Kurtyny powietrzne to coś w stylu klimatyzacji. Pozwalają one na utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu. Montuje się je najczęściej w galeriach handlowych przy drzwiach.

Czym powinny cechować się stosowne drzwi wewnętrzne i zewnętrzne?

 • Posted on: 3 February 2021
 • By: addmean
Drzwi wewnętrzne
Author: Stolbud Włoszczowa
Source: Stolbud Włoszczowa
Kupując drzwi często zwracamy uwagę na ich wizerunek. To zupełnie naturalne, iż zależy nam na tym, aby były one eleganckie, estetyczne i szykowne. Zewnętrzne drzwi są w istocie wizytówką naszego domu bądź mieszkania i już na pierwszy rzut oka multum mówią na temat Twojego stylu lub upodobań.

Drzwi i okna dobrej jakości

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
Drzwi wewnętrznych RICHELIEU
Author: www.invado.pl
Source: www.invado.pl
Od niepamiętnych czasów do najważniejszych części każdego domu zaliczają się okna i drzwi. Umożliwiają przede wszystkim odpowiednią wentylację pomieszczeń, a także wpadanie światła słonecznego. Jeżeli chodzi o drzwi, dodatkowo są gwarancją bezpieczeństwa zapewniając, że nikt niepożądany nie dostanie się do domu. Z tej przyczyny drzwi, w szczególności te zewnętrzne, muszą mieć odpowiednie zabezpieczenia.

Budowa domu

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
Dekoracja wnętrz
Author: Pat Strosahl
Source: http://www.flickr.com
W czasie coraz większego popytu na mieszkania coraz widoczniejsze jest zwiększające się zapotrzebowanie na domy, w szczególności te stawiane własnoręcznie. Zdecydowanie jednak budowa domu to inwestycja, do jakiej należy solidnie się przyłożyć. W czasie budowania domu warto zatroszczyć się o bardzo dużą liczbę trudności powiązanych z zakupem wybranych materiałów budowlanych, takich jak na przykład cegła we wnętrzach.

W jaki sposób zatroszczyć się o najlepsze bezpieczeństwo swojego lokum?

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
Rolety zewnętrzne
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com
Dom - pewnie dla większości czytelników kojarzy się całkiem sympatycznie. Jednakże nikt nie powiedział, że dom zawsze jest najzupełniej spokojną przystanią, w której nareszcie możemy poczuć się bezpiecznie. Szczególnie, iż stosunkowo nierzadko słyszy się o choćby włamaniu do domów. Chcę w takim razie napisać nieco odnośnie sposobów radzenia sobie z przestępcami. Co prawda Polska to nie chociażby Ameryka Południowa, ale z pewnością bagatelizowanie zagrożenia jest niemądre. Na początku chcę przypomnieć, że świetne są rolety antywłamaniowe.

Wybieramy popularne drzwi wewnętrzne do domu oraz mieszkania

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
drzwi wewnętrzne
Author: INVADO
Source: INVADO
Wybierając drzwi do swoich domów warto zwrócić uwagę na ich kolejne części oraz pochodzenie użytych do ich stworzenia materiałów. Przede wszystkim element taki jak ościeżnica jest dla kolejnych nabywców najbardziej znaczący. Stanowi nieruchomą ramę, która usytuowana jest w ościeżu – czyli w otworze ściany danego budynku. Znakomite oferty producentów dodatków oraz akcesoriów do domu, jakie są wśród ich użytkowników szczególnie polecane, mogą być swobodnie modyfikowane, całkowicie zgodnie z wymaganiami zamawiającego.

Planując prace remontowe w każdym przypadku wybieraj dobre przedmioty, żeby okazać się pewnym odpowiedniego efektu i trwałości

 • Posted on: 12 October 2020
 • By: addmean
fachowcy remontujący mieszkanie
Author: Dekoral
Source: Dekoral
Nim przystąpi się do robót remontowych w swym mieszkaniu, warto zaplanować odpowiednie zakupy i zgromadzić wszelkie potrzebne narzędzia i artykuły. Pomoże to lepiej zaplanować tok wykonywanych robót, jak też unikać sytuacji, że czegoś zabraknie albo nie pasuje do pozostałych elementów. Przeprowadzając prace remontowe, najlepiej zdecydować się na towary wysokiej jakości, które będą ładne oraz trwałe.

Marka Dre zapewnia najwyższą jakość drzwi

 • Posted on: 11 October 2020
 • By: addmean
Orzechowa kolekcja drzwi marki Classen
Author: Classen
Source: Classen
Czym wyróżnia się propozycja marki Dre? Jeżeli chodzi o drzwi Dre Wrocław daje do dyspozycji wyjątkowo szeroki asortyment, co doceniają klienci i chętnie rekomendują oferty producenta innym. Sprawdzona jakość drzwi z Wrocławia przyciąga uwagę wielu zachęconych klientów. Eksperci pracujący na sukces marki Dre usiłują nadal udoskonalać ofertę, aby sprawiać przyjemność swoim klientom. Niesamowicie korzystne ceny oraz wielość możliwości do wyboru pozwalają na szerokie pole manewru.

Kreacyjne oraz stylowe fragmenty szklane w dekoracji domu oraz ogrodu - drzwi i witryny ze szkła

 • Posted on: 28 September 2020
 • By: addmean
drzwi
Author: Hörmann Polska
Source: Hörmann Polska
Dekoracje i akcesoria stworzone ze szkła cieszą się obecnie ogromną popularnością w aranżacji domu, mieszkania czy też ogrodu. Elementy szklane pojawiają się często też w meblach, jakie są obecnie realizowane z rozmaitych materiałów. Jeśli nowomodna i kreacyjna aranżacja jest czymś dla Ciebie, to na pewno w Twoim domu lub też w ogrodzie nie może zabraknąć rozmaitych szklanych elementów.

Remont w miejscu zamieszkania

 • Posted on: 28 September 2020
 • By: addmean
drzwi
Author: Stolbud Włoszczowa
Jedną z trudności, z jaką mierzyli się lub będą borykać posiadacze domów i mieszkań, jest konieczność remontu. Może ona pojawić się z różnych powodów. Zwalczanie wilgoci, malowanie ścian, naprawa schodów czy konserwacja różnego rodzaju instalacji – to tylko drobna część prac, które często należy przeprowadzić. Remont w domu związany jest z licznymi problemami dla mieszkańców, zwłaszcza w sytuacji, gdy trwa długo. Ważne jest więc, by odbywał się w miarę szybko, i zakończył się w planowanym dniu.

Śliczne drzwi wewnętrzne - ważny element wyposażenia mieszkania, który warto dobrze uplanować

 • Posted on: 19 September 2020
 • By: addmean
drzwi
Author: Alexandra E Rust
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że dla każdego wygląd jego domu ma wyjątkowo duże znaczenie. Stworzenie przyciągającego wystroju nie jest łatwym zadaniem i niejednokrotnie spędzamy sporo czasu na wykreowaniu odpowiedniego pomysłu. Dużo elementów trzeba zaplanować jednak wcześniej, bowiem to pomoże nam następnie w doborze mebli czy też zdobień. Oświetlenie lub drzwi to dobra podstawa, do ukształtowania przyciągającego wystroju, niemniej dobrze jest pamiętać o umiarze, który obecnie jest wyjątkowo szykowny.

Ochrona mieszkania lub domu przed złodziejami – które techniki są dzisiaj naprawdę godne uwagi?

 • Posted on: 2 September 2020
 • By: addmean
kluczyki w zamku
Author: Anne Worner
Source: http://www.flickr.com
Niestety, dzisiejsze czasy nie należą do bezpiecznych. Rzeczywiście często można znaleźć nowe informacje na temat niebezpiecznych napadów bądź włamań. Warto wobec tego poczynić kroki, jakie mogłyby zagwarantować bezpieczeństwo. Rzecz jasna, nie należy chodzić samotnie po zmroku, szczególnie w odludnych okolicach, trzeba również unikać chodzenia pod wpływem alkoholu. Jak jednak zatroszczyć się o swoje mieszkanie bądź dom?

Pages