Wystrój

Za pomocą poduszek zmienimy wygląd ogrodu w mgnieniu oka

 • Posted on: 8 April 2020
 • By: addmean
meble ogrodowe
Author: Lila Quander
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie pięknie wyglądającego ogrodu jest marzeniem niejednego właściciela przydomowej działki, który w ten sposób chciałby urozmaicić i upiększyć swój dom i jego otoczenie. Nic w tym dziwnego, bowiem piękny i różnorodny ogród rzeczywiście zwraca uwagę i sprawia, że przestrzeń wygląda znacznie ciekawiej.

Ważny jest każdy detal

 • Posted on: 25 March 2020
 • By: addmean
Urządzamy pokój dla rodzeństwa
Author: Timoore
Source: Timoore
Mogłoby się wydawać, że przyjaciele wchodząc do pokoju nie przywiązują uwagi na drzwi przez które przechodzą, albo iż tak naprawdę aż tak mocno nie uważają na kolorach ścian. Prawda mimo wszystko jest taka, iż aranżując dom liczy się tak naprawdę każdy drobiazg, ponieważ to właśnie on może powodować, że całość będzie się przedstawiała świetnie, albo iż coś będzie sprawiało takie wrażenie, jakby było całkowicie nie na własnym miejscu.

W jaki sposób zakupić żaluzje do swojego domu

 • Posted on: 21 March 2020
 • By: addmean
Osłona okna
Author: mendhak
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku wyjątkowe oferty i promocje nieraz zamiast upraszczać podejmowanie decyzji, niezwykle je komplikują. Jak przy umeblowaniu mieszkania dokonać dobrego wyboru żaluzji zewnętrznych lub wewnętrznych? Trzeba tu mieć na uwadze kilka spraw, które pomogą bezproblemowo kupić, przykładowo ciekawe żaluzje zewnętrzne. Trzeba odrobinę poświęcić na zastanowienie się nad wybraniem odpowiednich produktów, które mają nieraz służyć przez całe lata. W natłoku rodzajów żaluzji prosto stracić orientację i popełnić błąd przy kupowaniu.

Projektowanie wnętrz – zlecić czy zadziałać własnymi siłami?

 • Posted on: 20 March 2020
 • By: addmean
Wystrój wnętrz
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Wprowadzasz się do nowo kupionego nieruchomości? A może przeprowadzka? Zamiana mieszkań? Znudzenie starym wyposażeniem? Jeżeli odpowiedź na któreś z postawionych pytań jest twierdząca, warto zastanowić się nad aranżacją wnętrz.

Kiedy udać się do pracowni projektowej?

 • Posted on: 11 March 2020
 • By: addmean
projektowanie
Source: www.morguefile.com
Każdemu, kto pragnie wyremontować swój dom, pojawia się w głowie myśl, o wynajęciu projektanta, który szybko i sprawnie naniesie pożądane zmiany. Mimo, że wiele ludzi ma swoje własne upodobania i wizję upragnionej przestrzeni mieszkalnej, to często jest dosyć trudno wdrażać takie projekty samemu. Proces ten wymaga zaangażowania w samo projektowanie oraz w organizację pracy remontowej.

Szukasz pomysłu na ciekawą instalację oświetleniową? Przeglądnij dostępne w internecie plany wnętrz

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
kuchnia
Source: pixabay.com
W dzisiejszych czasach zwracamy niezwykle dużą atencję na wygląd miejsc, w których przebywamy. Nie da się ukryć, że naturalnie najważniejsze jest dla nas nasze mieszkanie i zależy nam, aby pięknie się przedstawiało. Tyczy się to nie tylko samej aranżacji, jednakże całego wystroju, użytych rozwiązań oraz wykorzystania postępowych motywów. Dzięki temu całość bez dwóch zdań zyskuje na nietuzinkowym wystroju oraz przykuwa spojrzenia odwiedzających.

Jak obecnie można urządzić łazienkę w mieszkaniu

 • Posted on: 20 August 2019
 • By: addmean
Author: KALDEWEI
Poszukując dzisiaj na rynku różnego rodzaju rozwiązań, trafić można na szczególnie korzystne opcje. Klienci stale poszukują kompromisów, jakie dadzą im elegancki oraz oryginalny wystrój każdego pomieszczenia, a przede wszystkim zadba o estetykę łazienki. Zaciekawienie klientów skierowane jest aktualnie przede wszystkim na fototapety do łazienki. Ta możliwość nigdy się nie znudzi, gdyż za tapetę może posłużyć nawet fotografia rodzinna, z wakacji, jak również każdy obrazek, który spodoba domownikom. Fototapety drukowane są na wymiar, o co zadba każdy producent. Zadowolenie klientów jest dla niej najistotniejsze!

Obrazy do Waszego aranżacji pokoju dziennego

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
obraz - architektura
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com
Gdy aranżujemy mieszkanie staramy się wszystko przypasować do siebie. Nie zawsze jest to łatwe. Bywa, że będziemy musieli sporo się pomęczyć. Bo ciężko coś kupić. Nie chodzi jedynie o to, że jest tak ogromny wybór, ale zwłaszcza, o to czy jesteśmy w stanie wybrać coś, co będzie faktycznie pasowało do tego, co już kupiliśmy.

Udekoruj ściany w domu

 • Posted on: 16 April 2019
 • By: addmean
Fototapety miasto
Source: http://demur.pl/inspiracje
Ozdabianie ścian w pomieszczeniach to zwyczaj, który znany jest praktycznie od zawsze. Dekoracje takie bywają różnej wielkości i z rozmaitych materiałów. Mogą także pełnić funkcje tylko ozdobne lub praktyczne. Rola praktyczna będzie polegała na zasłonięciu zniszczonego czy w inny sposób źle wyglądającego miejsca na ścianie. Tradycyjnymi dekoracjami ściennymi, które ciągle występują w wielu domach, są obrazy. Są więc dzieła artystów klasycznych i ich reprodukcje, a także produkowane na skalę masową malowidła przedstawiające rośliny czy krajobrazy.