podłogi

Ładne drzwi – kluczowy element wyposażenia wnętrz

 • Posted on: 22 May 2020
 • By: addmean
drzwi wejściowe
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Każdy architekt wnętrz przyzna, że drzwi to bardzo istotny element wyposażenia mieszkania. To, jak wyglądają, tworzy właściwie cały klimat wnętrza, ponieważ dyktuje styl, który decydujemy się nadać swojemu otoczeniu oraz dopasowywane dodatki. Trzeba je wybierać równocześnie z podłogami i meblami, by dobrze się komponowały.

Pomimo tego,że jest od lat znany i wykorzystywany, aktualnie odsłania przed nami zupełnie inną twarz

 • Posted on: 11 May 2020
 • By: addmean
szlifowanie betonu warszawa
Author: Danny Choo
Source: http://www.flickr.com
O czym mowa w tym momencie? Naturalnie o betonie, jednym z najbardziej powszechnych surowców w budownictwie.


Stosowany przez lata zwłaszcza do wylewania na posadzki, w teraźniejszym czasie odkrywa przed nami całkowicie nowe oblicze pokazując, że nie nadaje się wyłącznie do tego, by po nim chodzić.

Wybierz eleganckie oraz trwałe materiały wykończeniowe dla swojego mieszkania. Ono zasłużyło na doskonałe podłogi

 • Posted on: 9 May 2020
 • By: addmean
deska jesionowa
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Kiedy aranżuje się dom, pragnie się zatroszczyć o wszelkie detale, żeby całość prezentowała się naprawdę doskonale. Dzisiaj to niezwykle łatwe, bo przecież każdy może kupić świetnej klasy materiały wykończeniowe.

Własnościowe mieszkanie dla niejednego człowieka bywa wyznacznikiem wkroczenia w dorosłość

 • Posted on: 9 May 2020
 • By: addmean
Jacht
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Są nacje, które do posiadania własnego mieszkania podchodzą dość frywolnie. Jednak dla Polaków własny kawałek podłogi bywa kryterium pozycji i tego, że jesteśmy już pełnoprawnymi uczestnikami społeczeństwa.


Warszawa to największe miasto w Polsce.

Perfekcyjna podłoga to podstawa modnej aranżacji wnętrza

 • Posted on: 6 May 2020
 • By: addmean
Author: Optiflame
Ozdabianie własnego gniazdka to dla większości osób wielka frajda. Kiedy nie należysz do tych osób, na pewno o wiele ciekawszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie zatrudnienie zawodowego projektanta. On zrobi za Ciebie wszystko, a w razie konieczności będzie w stanie wcielić w życie wszystkie Twoje pomysły.

Innowacyjna oraz zniewalającej postaci glazura do toalety w domu

 • Posted on: 4 April 2020
 • By: addmean
Author: Sanitec KOŁO
Perfekcyjnie zdajemy sobie sprawę, iż płytki jakie selekcjonujemy do łazienki to lokata przynajmniej na kilka lat. Taka sytuacja powoduje, iż płytki przeznaczone do łazienki powinny być nie tylko ładne i szykownie dopasowane ale przede wszystkim też trwałe.

Stabilne i estetyczne podłogi z desek dębowych

 • Posted on: 18 March 2020
 • By: addmean
podłoga drewniana
Author: lrargerich
Source: http://www.flickr.com
Podłoga dębowa cechuje się fenomenalną odpornością i trwałością, ponadto posiada wyjątkowe walory estetyczne. Odpowiednio dostosowana podłoga dębowa będzie pasować do każdego pomieszczenia, a także do każdej aranżacji. Jest to wyjątkowy symbol klasy, wytworności i piękna. Najlepsze zalety, jakie posiada deska dębowa, z której tworzona jest później podłoga, to trwałość, prostota w utrzymaniu, a także wyborna izolacja.

Przydałoby się kupić drzwi - jakie aspekty powinniśmy na wymieniony temat wiedzieć?

 • Posted on: 16 March 2020
 • By: addmean
przeszklone drzwi zewnętrzne
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
Wybudowaliśmy już dom, to znaczy wybudowaliśmy ściany, powstawialiśmy okna, zamontowaliśmy instalację elektryczną. Zostało nam jeszcze kilka drobnostek, jak malowanie wnętrz, położenie posadzek i inne drobne prace wykończeniowe. Można te prace bez problemu wykonywać zimą. Budynek jest już zabezpieczony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, wobec tego praca może być realizowana bez pośpiechu, w miarę komfortowo.

Jeżeli właśnie w tej chwili urządzasz pomieszczenia nowego domu – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat efektownych uzupełnień i dekoracji.

 • Posted on: 27 February 2020
 • By: addmean
Schody
Author: BRITOP
Source: BRITOP
System gospodarczy budownictwa w kraju osiąga swoje maximum. Ujawnia się sporo możliwości. Dzisiaj budowa domu, to nie wyłącznie postawienie sześcianu z paroma wlotu w formie okien, z podziałem na równolegle mieszkalne pomieszczenia. Dziś budynek jednorodzinny, to wymarzony projekt struktury, stosowny materiał i ekipa pracowników. To pracochłonna aranżacja wnętrza, barw ścian, dekoracji i elementów meblowych.

Jakiego rodzaju innowacyjne podłogi zapewniają dobrą izolację cieplną?

 • Posted on: 23 February 2020
 • By: addmean
Poznań
Author: CORTINA
Source: CORTINA
Przy budowaniu budynku, być może będziesz zmuszony wybrać, z których surowców miałaby być wykonana podłoga w poszczególnych pokojach. W składach budowlanych można by zakupić surowce wykonane z kamienia, drewniane albo ceramiczne.

Co trzeba zrobić w zakupionym od dewelopera lokalu mieszkalnym, żeby można w nim było zamieszkać

 • Posted on: 19 December 2019
 • By: addmean
nowe mieszkania
Author: Matt Buck
Source: http://www.flickr.com
Nowo kupiony dom lub mieszkanie to ogromna radość, lecz również sporo pracy związanej z jego urządzeniem i umeblowaniem. Nawet przy używanych mieszkaniach przeważnie będzie trzeba niektóre rzeczy odświeżyć, niekiedy dokupić nowe meble albo odremontować łazienkę oraz kuchnię. Przy nowych mieszkaniach jest znacznie więcej rzeczy do zrobienia.

Krótka charakterystyka używanych najczęściej w wykończeniu wnętrz podłóg, ich wady i zalety.

 • Posted on: 4 November 2019
 • By: addmean
Lśniący parkiet
Author: Marco Assini
Source: http://www.flickr.com
Drewno to nieodłączny element budowlany, często można go również spotkać na podłogach. Rodzajów podłóg wykorzystujących drewno jest parę, doskonale nadają się one do przedpokojów, pokojów i salonów, a odpowiednie rodzaje nawet do kuchni i łazienek. Od lat bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się klasyczny parkiet dębowy, zrobiony on jest z niewielkich deseczek, które należy połączyć ze sobą kilkoma różnymi sposobami.

Jakie są podstawowe cechy odpowiednio zaprojektowanego wnętrza mieszkania, jak zabrać się za ten temat

 • Posted on: 27 October 2019
 • By: addmean
aranżacja wnętrz
Author: Builders Design
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi podczas urządzania swojego mieszkania wybiera zupełnie przypadkowe meble, płytki i wyposażenie, wcale nie przejmując się tym, jaka po skończeniu będzie użyteczność takiego wnętrza. O ile jeśli się ma większe mieszkanie może aż takiego kłopotu nie będzie, bo zmieści się tam wszystko, to jeśli tych metrów do wykorzystania nie będzie zbyt dużo, to należy powalczyć o każdy fragment podłogi. I wtedy przypadkowe zakupy, bez wcześniejszego przemyślenia mogą się zakończyć tym, że wnętrze zwyczajnie będzie niezbyt praktyczne i wygodne.

No jakie parametry zwrócić uwagę wybierając typ podłoża?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Betony Artevia™ Decor doskonale łączą się z kostką brukową, kamieniem lub drewnem
Author: Lafarge
Source: Lafarge
Podłoże jest niezwykle ważnym elementem zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Od rodzaju podłoża uzależnione jest, w jaki sposób ludzie się poruszają. Podłoża miewają przeróżne zastosowania. Na pewno jednak powstają z rozmaitych tworzyw. Wybór tych tworzyw zależy od miejsca, gdzie się znajdzie oraz od wykorzystania. Odmiany podłoży w pomieszczeniach, a więc podłóg, tak samo jak inne elementy wykończenia poddają się trendom. W dawnych czasach w domach mieszkalnych nie było w ogóle podłogi, a tylko klepisko. Z czasem jednak stan ten się zmienił. Doceniono na przykład zalety drewna, użytego w roli podłogi. Dla jeszcze wyższego poziomu wygody wymyślono wykładziny i dywany.

Jaka podłoga będzie najlepsza dla naszych wymagań? Na co zwracać uwagę, co podpowiadają specjaliści?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
płytki wielkoformatowe
Author: Max-Fliz
Source: Max-Fliz
Na polskim rynku mamy dzisiaj do wyboru kilka rodzajów podłóg. Najbardziej popularne to na przykład deska podłogowa, parkiet czy panele drewniane. Inną grupą podłóg są tego typu rodzaje, jak podłoga szwedzka, płytki ceramiczne, podłogi z kamienia lub betonu. Każdy z wyżej podanych rodzajów podłogi ma swoje wady i zalety jednocześnie w położeniu jak i utrzymaniu.