podłoga

No jakie parametry zwrócić uwagę wybierając typ podłoża?

 • Posted on: 9 January 2021
 • By: addmean
Betony Artevia™ Decor doskonale łączą się z kostką brukową, kamieniem lub drewnem
Author: Lafarge
Source: Lafarge
Podłoże jest bardzo istotnym elementem zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Od typu podłoża zależy, w jaki sposób ludzie się przemieszczają. Podłoża miewają rozmaite wykorzystania. Na pewno jednak zrobione są z różnych materiałów. Wybór tych tworzyw uzależniony będzie od miejsca, gdzie się znajdzie oraz od wykorzystania. Typy podłoży we wnętrzach, a więc podłóg, podobnie jak pozostałe części wykończenia podlegają trendom. W dawnych wiekach w domach mieszkalnych nie było wcale podłogi, a jedynie klepisko. Z biegiem lat jednak sytuacja ta się zmieniła. Zauważono między innymi walory drewna, wykorzystanego w postaci podłogi. Dla jeszcze wyższego poziomu komfortu wymyślono wykładziny i dywany.

Jak dobrać właściwe przedmioty do mieszkania. Na co zwrócić uwagę, gdy wybieramy najlepsze rozwiązania w dziedzinie aranżacji

 • Posted on: 25 November 2020
 • By: addmean
szafka łazienkowa
Author: Aquaform
Source: Aquaform
Wykańczając i dekorując mieszkanie, lub też dom każdy chce, ażeby wystrój podobał się zarówno im, jak i wszystkim innym, a ponadto wszystko było funkcjonalne. Osiągnięcie tego typu wymagań jest nierealne, bo nierealne jest znalezienie tak uniwersalnych tapet, mebli, lub też podłóg.

Jakie płytki kupić do domu, żeby były ładne i funkcjonalne zarazem?

 • Posted on: 30 September 2020
 • By: addmean
płytki
Author: Stegu
Source: Stegu
Najlepiej urządzony dom to dom piękny i funkcjonalny zarazem. W zaprojektowaniu komfortowego i przyjemnego dla oka gniazdka pomagają nam materiały budowlane, jakie są w stanie przybierać coraz bardziej interesujące formy. W gronie tego rodzaju materiałów, które są cenione nie tylko za wytrzymałość, ale i za możliwość stworzenia z nich ciekawych dekoracji, ważne miejsce odgrywają płytki ceramiczne, takiego rodzaju jak płytki Paradyż czy płytki Tubadzin . Z jakiego typu rozwiązań można w dzisiejszych czasach skorzystać?

Szklane drzwi - połączenie tradycji z awangardowością.

 • Posted on: 8 August 2020
 • By: addmean
drzwi wewnętrzne
Author: INVADO
Source: INVADO
Zastanawiasz się co zrobić, aby twoje miejsce zamieszkania wyglądało bardziej nowocześnie? Wystarczy wymienić drzwi. Każdy producent drzwi szklanychma bogatą ofertę produktów z bezpiecznego hartowanego szkła, o różnej kolorystyce jak również fakturze, a także szczególnych okuć i ościeżnic drewnianych bądź metalowych, które pozwolą na wybór najlepszego rozwiązania w tworzeniu własnego wymarzonego wnętrza.

Markowe kafelki do łazienki.

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
Remont czy również aranżacja nowo powstałej łazienki to niełatwe wyzwanie. Jednym z ważniejszych elementów łazienki są płytki. Ażeby kupić te najodpowiedniejsze należy poradzić się fachowców, którzy sporządzają naszą łazienkę. Jeżeli jednak sami mamy zamiar to zrobić to warto zdobyć wartościową wiedzę na temat płytek do łazienki.

Jak powinno sie prawidłowo zadbać o swoją podłogę?

 • Posted on: 26 June 2020
 • By: addmean
Płytki gresowe Livingstone marki Tubądzin
Author: Tubądzin
Source: Tubądzin
Dbać o własną podłogę z całą pewnością trzeba - jednakże niby w jaki sposób? Przecież no to nie takie mocno proste. Na szczęście jeżeli jakiś człowiek nie zakłada, iż dosłownie niczego nie potrafi, to bezproblemowo ze wszystkim sobie poradzi. Nie jest właśnie tak?

Jak będzie wyglądać sprawa zamiany w domach oraz mieszkaniach starszych sprzętów albo elementów wyposażenia na nowe.

 • Posted on: 28 May 2020
 • By: addmean
drzwi wejściowe
Author: outreachr.com
Source: http://www.flickr.com
Każdy remont wiąże się z koniecznością zakupienia wielu rzeczy. Wielu osobom wydaje się, że jeżeli za coś się wezmą, to starczy że kupią jedną dużą rzecz do tego potrzebną i sprawa jest załatwiona. Ale w praktyce będzie całkowicie inaczej, o czym przekonało się już wielu ludzi. Niekiedy przy remontach jest taki problem, że dotknięcie jednej niewielkiej rzeczy powoduje konieczność wyremontowania paru innych.

Zakup ładnych drzwi

 • Posted on: 17 May 2020
 • By: addmean
Drzwi DOMINO
Author: INVADO
Source: INVADO
Każda osoba, która przynajmniej raz remontowała własne mieszkanie zdaje sobie sprawę z faktu, że nie jest to proste zadanie. Ogromne znaczenie dla ostatecznego wyniku ma w zasadzie każdy szczegół, tym samym żadna decyzja nie powinna być podejmowana nierozsądnie, wręcz przeciwnie, trzeba ją nadzwyczaj dobrze przemyśleć, tym bardziej, że na dzisiejszym rynku proponowany jest szeroki wachlarz produktów służących do wykańczania pomieszczeń.

Stabilne i estetyczne podłogi z desek dębowych

 • Posted on: 18 March 2020
 • By: addmean
podłoga drewniana
Author: lrargerich
Source: http://www.flickr.com
Podłoga dębowa cechuje się fenomenalną odpornością i trwałością, ponadto posiada wyjątkowe walory estetyczne. Odpowiednio dostosowana podłoga dębowa będzie pasować do każdego pomieszczenia, a także do każdej aranżacji. Jest to wyjątkowy symbol klasy, wytworności i piękna. Najlepsze zalety, jakie posiada deska dębowa, z której tworzona jest później podłoga, to trwałość, prostota w utrzymaniu, a także wyborna izolacja.

W jaki sposób powinniśmy robić cyklinowanie? Które zasady są najistotniejsze?

 • Posted on: 25 February 2020
 • By: addmean
Podłoga
Author: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskon
Source: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Jak wiele razy możemy robić cyklinowanie. Zależy to właściwie od materiału, z jakiego zrobiono naszą podłogę. Im bardziej drobny wzór posadzki, tym więcej cyklinowań można wykonać. Natomiast zanim to zrobimy, należy skonsultować się ze specjalistyczną firmą, jak cyklinowanie Katowice.

Odnowienie mieszkanka - od czego rozpocząć?

 • Posted on: 9 January 2020
 • By: addmean
remont
Author: Dominic's pics
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na zasięg prac odnowienie domu łączy się z małym "trzęsieniem ziemi". Radzimy jak dobrze się przygotować do remontu domku.


Tak w domu starym, w którym będziemy przeprowadzać drobiazgowy remont albo je tylko odświeżać, jak też w nowym, kupionym w stanie surowym, sprawą fundamentalną będzie plan jak też zakres robót remontowych.

Krótka charakterystyka używanych najczęściej w wykończeniu wnętrz podłóg, ich wady i zalety.

 • Posted on: 4 November 2019
 • By: addmean
Lśniący parkiet
Author: Marco Assini
Source: http://www.flickr.com
Drewno to nieodłączny element budowlany, często można go również spotkać na podłogach. Rodzajów podłóg wykorzystujących drewno jest parę, doskonale nadają się one do przedpokojów, pokojów i salonów, a odpowiednie rodzaje nawet do kuchni i łazienek. Od lat bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się klasyczny parkiet dębowy, zrobiony on jest z niewielkich deseczek, które należy połączyć ze sobą kilkoma różnymi sposobami.

W jaki sposób zadbać o ład w mieszkaniu? Czy jesteś podobna do perfekcyjnej pani domu?

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
odkurzacz
Author: MIKI Yoshihito
Source: http://www.flickr.com
Utrzymanie czystości często jest niemałym wyzwaniem. Pomimo usystematyzowanego sprzątania, walka z kurzem się naprawdę niełatwym zadaniem. Ażeby utrzymać dom w czystości, trzeba nie tylko zainwestować w odpowiedni sprzęt do czyszczenia, lecz też w wysokiej klasy środki czystości. Oferta sklepów jest rzeczywiście rozbudowana, więc nikt nie będzie miał z tym większych problemów. W co trzeba zainwestować?

Sale - Renowacja

 • Posted on: 9 September 2019
 • By: addmean
lustro
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Budując lub remontując nawierzchnie sportowe, trzeba zwracać uwagę na to, że realizowały swoją rolę i i żeby było bezpiecznie podczas ich używania. Nie mogą się też wycierać.Podczas treningu nikt nie może doznać przez jej wadliwą konstrukcję żadnej kontuzji.