miasta

Jakie życiowe okoliczności zmuszają nas do tego, abyśmy kupili większe mieszkanie lub zamienili je na przynajmniej dwupokojowe

 • Posted on: 12 October 2020
 • By: addmean
małe mieszkanie
Author: Anders Ljungberg
Source: http://www.flickr.com
Kiedy osoby po trzydziestce decydują się ku uciesze rodziców na założenie własnej rodziny, to wówczas są zmuszone postawić pytanie, gdzie budynku będą mieszkać. W obecnych czasach o własne lokum nie trzeba zbytnio się starać, gdyż jeżeli ma się pieniądze, to wybór staje się praktycznie niczym nieograniczony. Niekiedy jednak pewne sytuacje życiowe zmuszają nas do wzięcia kredytu i zakupienia nowego mieszkania. Zweryfikujmy zatem, kiedy decydujemy się na przeprowadzkę.

Gdzie szukać dobre oferty lokali mieszkalnych do kupienia?

 • Posted on: 28 September 2020
 • By: addmean
nowe osiedle
Author: Frerk Meyer
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie sporo osób decyduje się na wyjazd ze wsi do dużego miasta. Dotyczy to zdecydowanie między innymi ludzi młodych, którzy niejednokrotnie wyjeżdżają ze rodzinnego miasta do wielkiego miasta po to, aby móc tam studiować na najlepszej uczelni. Jeżeli skończą niezłe studia, wtedy najczęściej mają wielką szansę na otrzymanie nieźle płatnej pracy, a dzięki temu zdecydowanie już nie decydują się na powrót w rodzinne strony.

Rozumienie realności jest zależna od tego, gdzie mieszkamy. To fakt niezaprzeczalny, a często i nie brany pod uwagę

 • Posted on: 2 September 2020
 • By: addmean
apartamenty
Author: Ghelamco Poland
Source: Ghelamco Poland
Interesującym jest to, jak jak może się zmienić nasza perspektywa zależnieod tego, gdzie mieszkamy.
Mieszkańcy dużych metropolii, ludzie dorośli i dzieci zachowują się trochę inaczej niż ludzie mieszkający na wsi. To raczej popularna tendencja, ale bardziej zastanawiające jest to, że Ci, co mieszkają w dużych miastach myślą o tym, aby wyprowadzić się na wieś, i na odwrót, mieszkańcy wsi zazdroszczą tym, co mieszkają w mieście większych możliwości.

Wzmacnianie podłoża pod budowę

 • Posted on: 27 August 2020
 • By: addmean
zagęszczanie gruntu oraz spoiwa drogowe
Author: Tomasz Lewicki
Source: http://www.flickr.com
Pomimo straszącego na całym globie kryzysu, w naszym kraju można zaobserwować zwiększony ruch w budownictwie. Budują się kolejne, wielomilionowe inwestycje, dzięki którym wiele osób ma zapewnioną pracę. Mnóstwo lokali użyteczności publicznej powstaje dzięki funduszom Wspólnoty Europejskiej.

Już teraz zdecyduj się na kupno upragnionej posesji na Osiedlu Górki w Opolu

 • Posted on: 8 August 2020
 • By: addmean
zima - las
Author: Kristin Bolgård
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek marzy o ślicznym domu jednorodzinnym położonym pośród zieleni na uboczu od hałasu ogromnego miasta. Niestety coraz kłopotliwiej będzie wyszukać parcelę, która spełniałaby w 100% nasze wyczekiwania.

W jakich dużych miastach powinno się obecnie poszukiwać lokum?

 • Posted on: 27 June 2020
 • By: addmean
nowe lokum
Author: Stephan Mosel
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas w trakcie swojego życia dorasta pewnego dnia do momentu, kiedy pragnie stać się pod każdym względem niezależnym. Jest to z pewnością połączone z opuszczeniem domu rodzinnego, co w szeregu przypadków wywołuje znaczne emocje. Fakt ten jest uznawany także za normalny i równocześnie zdrowy objaw procesu dojrzewania.

Kupno nowego mieszkania - ważne kwestie

 • Posted on: 15 June 2020
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Wielu kupujących mieszkanie preferuje te nowe. Tej tendencji służy także program Mieszkanie dla Młodych, który umożliwia otrzymać dopłatę tylko do mieszkania z rynku pierwotnego. Przed transakcją dobrze jest jednak przeprowadzić szczegółową analizę. Jak pokazuje doświadczenie pośpieszanie za okazjami nie zawsze gwarantuje udany nabytek. Na co trzeba zwracać uwagę, ażeby nie dać się naciągnąć?

Jakie kwestie należy brać pod uwagę, gdy chodzi o odpowiedni projekt toalety publicznej? O czym trzeba pamiętać?

 • Posted on: 22 May 2020
 • By: addmean
Pokój
Author: Carissa Rogers
Source: http://www.flickr.com
Sporo miejsc w przestrzeni publicznej musi być projektowanych nie jedynie z myślą o wygodnym użyciu, funkcjonalności, ale również z myślą o zasadach higieny. Przecież w tego typu miejscach, jak toalety w miastach korzysta bardzo dużo ludzi.

Dlaczego dobrze zamieszkać w takim ośrodku miejskim jak Wrocław? Jakiego typu istnieją możliwości? Jakie powstają tam mieszkania?

 • Posted on: 18 April 2020
 • By: addmean
Rynek we Wrocławiu
Author: Ashlynn Pai
Source: http://www.flickr.com
Jeśli wierzyć różnorodnym futurologicznym koncepcjom, już niedługo całe życie będzie skupiać się w mieście. Ciężko może w to uwierzyć aktualnie, gdy wiele osób ucieka na prowincję, żeby mieć spokój. Nie mowa jednakże o perspektywie paru lat, lecz kilkunastu, a może nawet kilkudziesięciu. Nie chodzi także o to, iż nikt nie będzie żył poza miastem, po prostu miasta będą się rozrastać i ci co obecnie mieszkają na terenach wiejskich, być może będą wchłonięci do wielkiego ośrodka miejskiego. Z tego względu inwestycja we własne mieszkanie w mieście nabiera nowego znaczenia.

Nieruchomości - doskonała lokata kapitału

 • Posted on: 11 April 2020
 • By: addmean
budowa domu
Author: Ben Schumin
Source: http://www.flickr.com
Odnawianie domu czy mieszkania za każdym razem stanowi duże wyzwanie dla właścicieli. W zależności od woli, zdolności i finansów można przeprowadzać prace na własną rękę lub zatrudnić odpowiednich ludzi. Ta pierwsza opcja, czyli remontowanie na własną rękę można wprowadzić po jednym warunkiem – że osoba podejmująca się remontu ma doświadczenie i umie przeprowadzać takie czynności. Rzecz jasna im mniejsza liczba osób wykonujących prace i im bardziej rozległa powierzchnia do remontowania, tym całe przedsięwzięcie potrwa dłuższy czas. W tym miejscu również widoczna jest zaleta zatrudniania ekipy remontowej, ponieważ odbędzie się to po prostu prędzej. Z drugiej strony tego rodzaju zadanie pochłonie sporo finansów. Za każdym razem jednak będzie pewność, że remont zostanie wykonany profesjonalnie i z dobrym skutkiem. Przy poszukiwaniu odpowiadającej firmy remontowej należy sprawdzić jej doświadczenie i to, jak długo działa na rynku. Warto również zasięgnąć opinii innych na temat tej firmy, na przykład z takich źródeł jak fora internetowe.

Serwis Stihl w Krakowie i okolicach

 • Posted on: 10 March 2020
 • By: addmean
serwis stihl kraków
Author: Wonderlane
Source: http://www.flickr.com
Przemysł oferuje mieszkańcom miast widocznie więcej, niż można by spodziewać się tego niespełna kilkanaście lat temu. Olbrzymi rozwój, dotykający w zasadzie każdej dziedziny życia spowodował, iż bez wysiłku możemy kupić tak produkty pierwszej potrzeby, oraz urządzenia ,które mają sprostać konkretnym wymaganiom.

Czy w istocie inteligentne budownictwo to coś wartościowego?

 • Posted on: 26 February 2020
 • By: addmean
kolektory słoneczne
Author: Schüco
Source: Schüco
Budownictwo ciągle się zmienia - w końcu jeszcze jakiś czas temu bardzo popularna była w naszym kraju tzw. wielka płyta. A poza tym, sporo osób doskonale pamięta jak budowano drewniane domy. W XXI wieku jest zgoła odmiennie, sporo nowocześniej. I bardzo dobrze, że budownictwo w Polsce, ogólnie we wszystkich krajach, znacznie się zmieniło.

Większość Polaków marzy o tym, aby mieć własny dom oraz własny skrawek ziemi, gdzie będziemy mogli relaksować się

 • Posted on: 9 February 2020
 • By: addmean
izolacje
Source: http://sxc.hu/
Sen o posiadaniu swojego domu, to coś, do czego przyznaje się większość Polaków. Niekiedy chcemy wyprowadzić się daleko od miasta na spokojną emeryturę, a w innych przypadkach młodzi pragną wybudować dom gdzieś pod miastem, aby móc tam założyć rodzinę.

O czym wiedzieć zakupując mieszkanie? Czy stolica Dolnego Śląska to najlepsze miejsce do życia?

 • Posted on: 1 February 2020
 • By: addmean
kominek
Author: Phil Guest
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób marzy o swoim mieszkaniu, każdy z nas musi mieć takie miejsce. To podstawa normalnej egzystencji. Kiedy już mamy tego typu możliwość to dość często nie zdajemy sobie sprawy, co wybrać, ponieważ wybór jest znaczący.

Moda mieszkaniowa w Gdańsku

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
mieszkania w Gdańsku
Author: Harald Groven
Source: http://www.flickr.com
Poszukiwanie mieszkania to zazwyczaj zadanie trudne, wymagające czasu jak również określonych nakładów sił, nie wspominając już o problemach natury finansowej. Trudno jednak podjąć wybór, mając do dyspozycji ogromną ilość różnorodnych propozycji deweloperskich. Najpewniej na samym początku w każdym przypadku uczynić początkową selekcję cech mieszkaniowych, jakie mogą pomagać podjąć należyte decyzje. Bywa zwykle, że klienci kierują się tutaj własnym portfelem jak również modami bieżącymi na rynku mieszkaniowym. Wielu osobom zależy bowiem, aby mieszkać jak najmodniej. Jak jednak to zrobić? Dobrze w takim celu być jak najbardziej na bieżąco z rozlicznymi modami i być świadomym, jaki deweloper jest godny zaufania.

Na co zwrócić uwagę przy montażu kanalizacji w domu?

 • Posted on: 26 October 2019
 • By: addmean
budowa domu
Author: Fiona MacGinty-O’Neill
Source: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, że zbudowanie własnego domu jednorodzinnego to zadanie pochłaniające dużo nakładów naszego czasu, ale i środków pieniężnych. W naszym życiu kroczymy nieustannie do posiadania kompletnej niezależności oraz autonomii, a prywatny dom bez wątpienia tego wyrazem.

Atrakcyjne oferty nieruchomości na rynku lokalowym w Warszawie

 • Posted on: 3 October 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: mauroguanandi
Source: http://www.flickr.com
Rynek mieszkaniowy w Warszawie rozwija się niesłychanie dynamicznie, bo zapotrzebowanie na nowe mieszkania i domy jest coraz większe. Warszawa to wielkie miasto, w którym mieszka kilkadziesiąt tysięcy ludzi, ponadto mnóstwo ludzi chętnie przeprowadza się do stolicy Polski - w poszukiwaniu pracy albo też na studia. Masa osób decyduje się pozostać w Warszawie na stałe. Nic więc zaskaującego w tym, że zapotrzebowanie na nowiutkie mieszkania nieustannie wzrasta.

Dlaczego należałoby zaciekawić się takowym miejscem jak Mazańcowice?

 • Posted on: 1 September 2019
 • By: addmean
lustro
Author: Suguru Yamamoto
Source: http://www.flickr.com
Czyż nie marzy Ci się wypoczynek od zbyt dużego rozpędu życia w dużym miasteczku, w jakim może mieszkasz? Jeżeli tak, to co powiedziałabyś na wypoczynek na swojskiej wiosce? W obszarze, gdzie wyszukasz nie tylko oczekiwaną ciszę, ale też niezwykle przyjemną atmosferę?

Pages