piwnica

Materiały z ceramiki budowlanej: cegły jak również pustaki ceramiczne

  • Posted on: 25 March 2020
  • By: addmean
Dachówki ceramiczne
Author: Röben
Source: Röben
Ceramika budowlana jest sporządzana z całkowicie naturalnych surowców i przychylna środowisku. Produkowane z niej cegły tudzież pustaki są wytrzymałe, doskonale akumulują ciepło, rozróżnia je trwałość na korozję biologiczną. Co jeszcze powinno się o nich wiedzieć?

Bloczki z betonu to z pewnością fajny pomysł na wybudowanie domu

  • Posted on: 3 March 2020
  • By: addmean
beton
Author: rkimpeljr
Source: www.flickr.com
Stawianie swojego domu to niewątpliwie wielkie wyzwanie. Jeżeli przed takim teraz stoisz, wtedy z pewnością przydadzą Ci się nasze rady. W stworzonym przez nas cyklu artykułów na temat współczesnego budownictwa pokazujemy przede wszystkim alternatywne metody budowania domów oraz wskazujemy, że tak naprawdę każdy dom można postawić na dużo różnych sposobów, a każdy z nich będzie charakteryzował się inną wysokością kosztów. W nowym artykule skupimy się przede wszystkim na nowoczesnych formach betonu oraz postaramy się udzielić Ci wiarygodnej odpowiedzi na pytanie, czy warto stosować bloczki betonowe.

Jakiego typu projekt swojego domu zakupić?

  • Posted on: 12 October 2019
  • By: addmean
projektowanie
Author: DAVINCI Haus
Source: http://www.flickr.com
Własny dom to marzenie bardzo wielu osób. Decyzja o jego budowaniu wiąże się nie tylko z najróżniejszymi formalnościami. Przyszły posiadacz domu powinien wybrać oczywiście projekt, według którego dom będzie budowany. Budowę domu dużo inwestorów zaczyna od wybrania projektu domu. Nie jest to łatwe,gdyż pracownie architektoniczne są w stanie zaprojektować różnorodne budynki dopasowane do oczekiwań inwestora.

Wygoda i funkcjonalność czyli w jaki sposób centralne odkurzacze mogą ułatwić codzienne sprzątanie.

  • Posted on: 26 April 2019
  • By: addmean
odkurzacz
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Sprzątanie to bardzo ważna, ale tak samo mało lubiana część naszej codzienności. W szczególności niechęcią do sprzątania pałają małe dzieci, konieczność podniesienia papierków po czekoladzie czy pochowania klocków w wielu przypadkach kończyła się płaczem i aferą. Wielu takim dzieciom niechęć do porządków pozostaje na długie lata, lecz niestety chcąc normalnie żyć bez przemycia naczyń albo włączenia odkurzacza może się nie obejść. Lecz ludzie znani są z tego, że na każdym kroku lubią usprawnić sobie życie, rzecz jasna jeśli chodzi o sprzątanie jest podobnie.

Na co trzeba zwracać uwagę zakupując cztery kąty

  • Posted on: 12 March 2019
  • By: addmean
mieszkanie
Author: zenjazzygeek
Source: http://www.flickr.com
Zakup mieszkanka to ważna decyzja, stąd warto przeznaczyć dłuższą chwilę na jej przemyślenie. Bez względu na to, czy kupujemy cztery kąty nowe, czy też z rynku wtórnego, są aspekty, na jakie koniecznie należy kierować uwagę. Podpowiemy, co jest ważne w obydwu sytuacjach.