mapy

Świadczenia geodezyjne na terenie Wrocławia i okolic

  • Posted on: 16 October 2020
  • By: addmean
geodeta przy mapach
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu nie brakuje biur geodezyjnych, jakie swoje świadczenia oferują na nad wyraz wysokim poziomie. Oferta tych firm skierowana jest naturalnie do inwestorów budowlanych, projektantów, firm, ale i klientów indywidualnych. Wyjątkowo znane firmy geodezyjne to takie, odnośnie jakich wiadomo, że wszystkie zlecenia traktują jako priorytet a także że zatrudnione są tam wyłącznie takie osoby, które na swojej pracy znają się doskonale.

W jaki sposób przebiega podział działki? Najważniejsze porady.

  • Posted on: 15 June 2020
  • By: addmean
Zmiany na rynku nieruchomości
Author: FreeMind
Source: FreeMind
Podział nieruchomości to jedna z podstawowych usług, oferowanych przez specjalistów, których podstawowym polem działalności jest geodezja. Jest to także jeden z najważniejszych elementów gospodarki nieruchomościami. Jednym z celów sporządzania projektów podziału gruntów jest efektywne wykorzystanie potencjału danej nieruchomości, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności prowadzonych prac z regulacjami prawa budowlanego oraz Ustawy regulującej zagospodarowanie przestrzenne.

Ozdób swój dom

  • Posted on: 16 April 2020
  • By: addmean
Author: JeremyGeorge
O stylu określonego wnętrza decydują nie tylko wykorzystane materiały konstrukcyjne, ale również wszelkiego rodzaju elementy dekoracyjne. Oferta w tym zakresie ciągle się poszerza, a same elementy dekoracji podlegają modzie. Dekorować można właściwie każdą cześć domu czy mieszkania. Decyzja dotyczy kolorów, stylów, form. Coraz większa liczba ludzi skłania się ku wykończeniu mieszkania w stylu współczesnym, minimalistycznym.