pomiary

Świadczenia geodezyjne na terenie Wrocławia i okolic

  • Posted on: 16 October 2020
  • By: addmean
geodeta przy mapach
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu nie brakuje biur geodezyjnych, jakie swoje świadczenia oferują na nad wyraz wysokim poziomie. Oferta tych firm skierowana jest naturalnie do inwestorów budowlanych, projektantów, firm, ale i klientów indywidualnych. Wyjątkowo znane firmy geodezyjne to takie, odnośnie jakich wiadomo, że wszystkie zlecenia traktują jako priorytet a także że zatrudnione są tam wyłącznie takie osoby, które na swojej pracy znają się doskonale.

Budowanie tuneli - niesamowity fach wymagający fachowej wiedzy

  • Posted on: 29 January 2020
  • By: addmean
Oświetlenie tunelu
Author: geir tønnessen
Source: http://www.flickr.com
Każdy kto w jakiś sposób interesował się budową wie, że przed przystąpieniem do prac sprawdza się konkretny grunt, bada się naprawdę dokładnie z czego składa się gleba w tym miejscu. Oczywiście im głębiej chcemy się wkopać, tym te wyliczenia powinny stać się dokładniejsze, a co się z tym łączy, należy zrobić je w kilku, kiedy nawet nie w kilkunastu miejscach, tak by mieć pewność, że budowa w tym miejscu jest całkowicie bezpieczna i niczym nie jest zagrożona.

Nie cały czas zdajemy sobie sprawę jak wiele proponuje rozwiązanie zdalnego odczytu

  • Posted on: 3 October 2019
  • By: addmean
pomiary
Author: Dirk Vorderstraße
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze zupełnie niedawno, gdy przedsiębiorstwa komunalne pragnęły odczytać informacje z wodomierzy oraz ciepłomierzy, były zmuszone oddelegować swoich podwładnych, żeby ci wędrowali od mieszkania do mieszkania i spisywali konieczne dane. Nie zawsze właściciele byli w środku, a co się z tym wiąże, czasem uzyskanie takich informacji było trudne i zabierało sporo czasu. Sprawdź przedsiębiorstwa te korzystają z rozwiązań jakie oferuje advanced metering infrastructure, a więc odczyty dokonywane są zdalnie, z nawet dosyć dużej odległości, jednocześnie ze wszystkich domów. Poza tym na bieżąco można pilnować zużycie wody i ogrzewania, a to zezwala na przeprowadzanie prognoz na temat ich wykorzystania w późniejszym okresie.