konstrukcja

Zwiększenie nawierzchni życiowej - jak to zrobić?

 • Posted on: 22 May 2020
 • By: addmean
antresola
Author: Lars Plougmann
Source: http://www.flickr.com
Wzrastające wartości mieszkań w miastach nie oddziałują na podwyższenie ich nawierzchni użytkowej. Dysponując pomieszczeniem stosunkowo wysokim mamy możliwość je stosownie urządzić. Antresola w domu to wybór dla osób, które dysponują małymi powierzchniowo, ale wysokimi pomieszczeniami.

Jeżeli w najbliższym czasie planujesz pewną inwestycję budowlaną domu jednorodzinnego, nie masz podstawowej wiedzy w tej dyscyplinie - warto zaznajomić się obszerną skalą możliwości i udogodnień.

 • Posted on: 12 May 2020
 • By: addmean
projekt domu
Author: Internet Archive Book Images
Source: http://www.flickr.com
System gospodarczy budownictwa w Polsce osiąga własne apogeum, pojawia się mnóstwo możliwości. W tym momencie - domostwo to nie tylko prostopadłościenna budowa to nie wyłącznie postawienie surowych murów i zbiór równomiernych pokoi. To wielowymiarowa konstrukcja, która potrzebuje wiele czasu i majątku.

Po co budować przydomowy zbiornik na gaz? Podpowiadamy, w których przypadkach sprawdzi się najbardziej efektywnie

 • Posted on: 28 April 2020
 • By: addmean
zbiorniki na gaz
Author: 世書 名付
Source: http://www.flickr.com
Raczej nie zdajesz sobie z tego dobrze sprawy, ale budowanie swojego domu niewątpliwie jest jedną z bardziej ciężkich spraw, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć w życiu. Jeśli zatem decydujesz się na zbudowanie nowego domu, wtedy praktycznie od samego początku musisz liczyć się z tym, że będziesz musiał na szybko podejmować sporo decyzji niejednokrotnie dotyczących kwestii, na których zupełnie nie będziesz się znał.

Dzisiejsze place zabaw dla maluchów – jak powinny być wyposażone, żeby stanowić bezpieczne i interesujące miejsce?

 • Posted on: 14 April 2020
 • By: addmean
plac zabaw
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Dzieci w miastach mają przeważnie mało miejsca do zabawy. Brak własnego ogródka ogranicza możliwość przebywania na świeżym powietrzu, jako że kategoryczna większość mieszkańców miast ma mieszkania, nie domy. Przez wzgląd na to, tak wielkie znaczenie mają stosownie urządzone place zabaw dla dzieci. Dziś coraz częściej można je spotkać w miejskich parkach czy na osiedlach mieszkaniowych. Ich liczba szybko wzrasta, co jest jak najbardziej pozytywną tendencją.

Podczas budowy domu warto zwrócić uwagę na jakość elementów konstrukcji

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
budowa domu
Source: pixabay
Dostępne w centrach handlowych produkty potrzebne do pojedynczych struktur domu znacząco różnią się ceną, i jakością. Niezmiernie istotne jest zatem właściwe zaplanowanie zakupów i pomyślenie, na jakie rzeczy poświęcić więcej pieniędzy, a których jakość nie jest tak bardzo znacząca.

Ładna i trwała fasada z klinkieru

 • Posted on: 21 January 2020
 • By: addmean
elewacja
Author: DLH Poland
Source: DLH Poland
Dobór materiału, z którego zostanie zrealizowana fasada budynku, to decyzja podejmowana już na etapie planu. W większości wypadków, rozważane możliwości, to używanie tynku, względnie ukończenie elewacji klinkierowej. Na korzyść cegły przemawiają szczególnie idealne atrybuty techniczne.

Rewelacyjne oferty a domki ogrodowe w przystępnych cenach na rynku

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
domek dla dzieci
Source: http://www.gardencenter.pl/
Dostępne na rodzimym rynku możliwości zabawek i akcesoriów dla maluszków mogą przyprawić o zawrót głowy. Innowacyjny domek ogrodowy dla dzieci z wieloletnią gwarancją zaliczany jest do znakomitych propozycji producenta. Wybór markowych zabawek gwarantuje klientom o doskonałej jakości proponowanego im produktu, zwłaszcza w przypadku osób korzystających już z usług i produktów firmy. Domek ogrodowy okaże się trafionym prezentem dla malucha, a zabawa pochłonie go na długie godziny.

Użycie szklanych tafli we współczesnej architekturze, często używane konstrukcje balustrad ze szkła

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
szklana balustrada
Author: Vicki Burton
Source: http://www.flickr.com
Szkło jako materiał budowlany od jakiegoś czasu jest bardzo chętnie wykorzystywane. Wielu ludzi ma przed nim obawy, twierdząc że jest łamliwe i kruche. Faktycznie w przypadku okien czy szyb w drzwiach tak może być, lecz szkło używane w konstrukcjach prezentuje się całkowicie odmiennie.

Kilka zdań o łaźniach parowych

 • Posted on: 19 December 2019
 • By: addmean
spa, relax
Author: Mighty Travels
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy zdajemy sobie sprawę, iż łaźnie parowe wyśmienicie wpływają na skórę, oraz nasze zdrowie. Od lat znane są z dobroczynnych cech, gdzie bardzo wysoka wilgotność wyróżnia się atutami względem osób z niej korzystających. Ogólnie mamy możliwość z owych łaźni korzystać bez zakazów, co do ilości kąpieli, a osoby nie przepadający za zbyt wysokimi temperaturami tym bardziej mogą być częstszymi bywalcami łaźni.

Jeśli w aktualnie jesteś w czasie urządzania nowego mieszkania, bądź dużego remontu - warto zaznajomić się z bogatą ofertą salonów meblowych dla dzieci.

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
meble
Author: Bonsoni.com
Source: http://www.flickr.com
Rynek meblowy w Polsce osiąga swoje apogeum. Ujawnia się dużo możliwości. Na zbyt wychodzą świeże marki z nowoczesnymi produktami. Salony pełne bywają przygotowanych projekcji i interesujących wytworów. W tym momencie - galerie handlowe tworzą osobne działy maluchów, w których pokazują się meble dla dzieci w każdym wieku. Dziecko stało się całkiem odmienną dyscypliną w branży meblowej.

Budując dom - rodzaje tynku

 • Posted on: 19 November 2019
 • By: addmean
Remont budynku
Author: Grand Canyon National Park
Source: http://www.flickr.com
Przy budowie domu na samym początku stawiane są same ściany, następnie trzeba wylać stropy, montuje dach i tworzy wszystkie instalacje. Dopiero po tym wszystkim przychodzi pora na wykończenie wnętrz, kładzenie tynków, wylewki, podłogi i wymalowanie wszystkich pomieszczeń. Jednym z bardziej istotnych etapów wykończeniowych robót, mających sporo wpływu na wygląd domowych pomieszczeń, jest zrobienie gładkich i najbardziej istotne prostych tynków. Tynki wykorzystuje się w budownictwie od setek lat. Ich podstawową rolą jest wygładzenie ściany, a także ich zabezpieczenie przed wpływami mechanicznymi, atmosferycznymi i wpływem wilgoci.

Rusztowania fasadowe, ogrodzenia panelowe pełne – rzeczy niezbędne przy każdej budowie budynków.

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
rusztowanie
Author: James Case
Source: http://www.flickr.com
Budowa różnorodnych budynków jest zadaniem dość trudnym oraz wymagającym odpowiedniej wiedzy. Wszystko oczywiście zależy od rodzaju i budynku oraz jego metrażu. Są jednakże towary, które wykorzystuje się przy każdej budowie bez względu na rodzaj nieruchomości, jaka jest budowana.

Płot to istotny element, jaki rzuca się w oczy przy odwiedzinach

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
ogrodzenie
Author: Polbruk
Source: Polbruk
Wiele osób uważa domowe ogrodzenie za jego wizytówkę, i rzeczywiście właśnie ogrodzenia są pierwszym elementem, jaki się zauważa przy odwiedzinach. Z tego też powodu ważne jest aby ogrodzenie było trwałe i solidne, ale pasowało jednocześnie stylem do stylu budynku. Wybór różnych ogrodzeń jest bardzo duży i każdy może znaleźć coś, co będzie mu pasować.

Wśród wysokiej jakości spoiw zdecydowanie odznacza się polimerobeton - jakie ma wykorzystanie?

 • Posted on: 9 September 2019
 • By: addmean
budowa
Specjalizacja budowlana postuluje stosowania dobrej jakości artykułów na każdym etapie prac. Jest to niesłychanie znaczące, aby następnie nie występowały jakiekolwiek większe uszkodzenia w zupełnej konstrukcji. Z tego dodatkowo względu, niekiedy przy niedużych pracach remontowych w mieszkaniu dobrze jest posiadać wiedzę, jakich produktów używać, a których unikać.

Jakie jest przeznaczenie sprężyn przemysłowych?

 • Posted on: 7 August 2019
 • By: addmean
sprężyny
Source: pixabay.com
Sprężyny przemysłowe stanowią bazowy element budowy ogromnej ilości urządzeń. Dzisiaj, kiedy pracę wykonywaną przez ludzi coraz bardziej zastępują maszyny, precyzja wykonania niektórych prac jest znacznie większa. Ta mechanizacja pracy jest oparta zazwyczaj na komponentach złożonych z niewielkich, ale za to niezwykle skutecznych w swoim działaniu części. Na rynku obecnych jest bardzo wiele gatunków sprężyn, które mają zróżnicowane zadania. W zależności od konkretnego przeznaczenia, sprężyny te mogą być malutkie oraz precyzyjnie wykonane.

Maszyny do przemieszczania artykułów w przemyśle - przenośniki kubełkowe

 • Posted on: 10 April 2019
 • By: addmean
przenośnik rolkowy
Source: www.promus.katowice.pl
Firmy produkcyjne, wielkie zakłady, pomieszczenia magazynowe to miejsca, w których wytwarza się i przechowuje wielkie ilości towarów. Rodzi się potrzeba transportowania ich w obrębie jednego wielkiego pomieszczenia, jak również pomiędzy dwoma różnymi pomieszczeniami. Dlatego powstały specjalne maszyny, które ten transport ułatwiają. Do tak zwanych narzędzi transportu bliskiego zalicza się wszelkiego typu przenośniki.

Dachy płaskie czy dachy zielone

 • Posted on: 3 April 2019
 • By: addmean
Zielony dach w mieście
Author: pnwra
Niesamowite atuty, jakie mają niezaprzeczalnie dachy zielone, to przede wszystkim ekologia, wielofunkcyjność oraz możliwość zapewnienia sobie doskonałego miejsca na odpoczynek. Efektywny relaks na łonie natury też w mieście? Już dzisiaj nie musi pozostawać to jedynie w kręgu marzeń. Tego rodzaju dają Państwu nasi specjaliści, którzy wciąż wdrażają nowe systemy oraz udoskonalają obecnie proponowane.

Pages