elewacje

Kupujemy płyty szalunkowe i rusztowania elewacyjne

  • Posted on: 14 February 2020
  • By: addmean
szalunki
Author: Wolf System Sp. z o.o.
Source: Wolf System Sp. z o.o.
Szalowanie to wersja wzoru, która służy do nadawania obrysu mieszance betonowej, przejściowa rama z rozmaitych sortymentów drewna czy też płyt. Płyty powinni być stworzone ze sklejki wodoszczelnej, wiórów drewnianych czy też metalu. Deskowanie stosowane jest zazwyczaj przy sprawianiu ram z betonu albo żelbetowych. Płyta szalunkowa to warstwowa skleina drewnopochodna, sklejana znacznej jakości spoiwami fenolowymi, złożona z nieparzystej ilości arkuszy forniru.

Wybieramy solidny tynk

  • Posted on: 14 December 2019
  • By: addmean
Ogrodzenie, murek oporowy
Author: Polbruk
Source: Polbruk
Spacerując po swej okolicy czasem podziwiam chaty sąsiadów. Podziwiam rozwiązania jakimi udało się im pogodzić projekty ogrodu z wyglądem budynków. Niewątpliwie istotny jest projekt architekta na dom, jego dopasowanie do terenu na jakim ma stanąć, do tradycji estetycznej lokalnej społeczności.

Sposób użycia części ze znanych surowców kopalnianych w codziennym życiu? Do czego wykorzystuje się trawertyn?

  • Posted on: 3 November 2019
  • By: addmean
Formularze, kalkulator i okulary
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Kopalnie w Polsce pomagają najczęściej uzyskać sporą ilość surowców wykorzystywanych na co dzień. Niektóre z takich surowców nie są powszechnie znane dla osób, którzy w tym temacie nie są zbyt biegli.


Dobrym przykładem może być trawertyn cena takiego surowca wygląda różnie, zależnie od jego jakości oraz stopnia przetworzenia.

Dlaczego dobrze jest zainwestować w bardziej kosztowne rozwiązania gdy wznosimy nowy dom?

  • Posted on: 9 September 2019
  • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj w budownictwie można przebierać pomiędzy rozmaitymi metodami wznoszenia ścian. Mamy np. do wyboru co najmniej 3 typy ścian, zaś każda z nich ma swoje minusy i atuty. Różnią się one nie wyłącznie technologią wznoszenia, ale również opłatą.