remont

Współczesne rozwiązania oświetlenia w pokoju

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
Moda na kolor w pokoju dziecięcym!
Author: Lamps&Co.
Source: Lamps&Co.
Niemal każdy, kto kiedykolwiek budował własny dom, świetnie zdaje sobie sprawę z faktu, jak bardzo istotna jest kwestia fajnego urządzenia domu. Kiedy poświęcisz odpowiednio dużo czasu na odnalezienie właściwych mebli i akcesoriów, wtedy bez wątpienia będziesz czuł się w swoim domu jak u siebie.

Rzeczywista wartość nieruchomości- rzeczoznawcy oraz czynniki mające wpływ na wycenę sprzedawanego budynku

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
nieruchomość
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli mamy zamiar sprzedać nieruchomość lub bierzemy udział w sprawie związanej z podziałem majątku potrzebny będzie nam rzeczoznawca oraz wycena nieruchomości. Wartość to coś innego aniżeli cena nieruchomości, istotne jest, by zatrudnić do wyceny nieruchomości doświadczoną osobę.

Które akcesoria warto zainstalować w naszym domu w trakcie remontowania?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
remont mieszkania
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Funkcjonalnie wyposażenie naszego miejsca zamieszkania to niewątpliwie pragnienie wielu z nas. Komfort jest bowiem wyjątkowo istotnym przejawem naszego zadowolenia. Z uwagi na taki stan rzeczy staramy się za wszelką cenę w naszych domach stworzyć wyjątkowo dobre warunki, dzięki jakim zdołamy regenerować nasze siły w ciekawych przestrzeniach. Niemniej niemniej jednak dostosowanie elementów wyposażenia domowego wcale nie przychodzi nam bezproblemowo.

Szablony malarskie sprawdzą się przy każdym remoncie

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
salon
Author: www.przyklejka.pro
Source: www.przyklejka.pro
Naklejki na ścianę są łatwe w przyklejeniu

Chcielibyśmy coś zmienić w swoim mieszkaniu, lecz nie posiadamy ani ochoty, ani nawet wizji na wielkie remonty? Być może warto wybrać się do marketu budowlanego i sprawdzić, w jaki sposób prezentują się naklejki na ścianę? Możemy kupić takie z dziecięcym motywem, z neutralnym, takie do łazienki czy kuchni, a wszystko będzie zależeć od tego, w jakim miejscu mają zostać one założone. Montuje się je naprawdę prędko, nie potrzebujemy do tego najmniejszych dodatkowych narzędzi, a do tego wszystkiego jeszcze okazują się być naprawdę tanie. Takie naklejki sprawią, że ściana nie będzie już goła, a gdy zajdzie taka potrzeba, to zasłonią również to, czego nie pragniemy pokazywać innym osobom. Trzeba się nad nimi zastanowić, zwłaszcza że na ścianie przedstawiają się wręcz elegancko.

Jak najlepiej wybrać nowe mieszkanie dla siebie, minusy i plusy mieszkań nowych i używanych.

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com
Kupno swojego mieszkania to dla wielu rodzin największe marzenie, ale jednocześnie bardzo duże wyzwanie. Po pierwsze jest to bardzo duże wyzwanie finansowe, bo niestety w Polsce stosunek wypłat do cen mieszkań jest bardzo kiepski, niewiele osób w rzeczywistości będzie miało możliwości, aby oszczędzić pieniądze i zakupić mieszkanie za oszczędności.

Gdy remontujesz swój dom bądź budujesz zupełnie nowy budynek, wtedy rozejrzyj się, co proponują sklepy budowlane

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Mieszkanie do remontu
Author: vnON
Source: http://www.flickr.com
Odrestaurowanie domu wymaga zarówno nakładów czasowych, jak i pieniężnych. Mogłoby się zdawać, że czas nie jest tak ważny jak banknoty, ale wszyscy, którzy samodzielnie kupują materiały budowlane, dobrze wiedzą, że na odwiedzaniu okolicznych tych zwyczajnych sklepów oraz hipermarketów i porównywaniu cen można spędzić kilka godzin dziennie. Wszystko z tego powodu, że asortyment bywa imponujący i niekiedy trzeba dobrze wypytać sprzedawców, który produkt byłby najlepszy na konkretną budowę.

Intrygujące urządzenie łazienki

 • Posted on: 22 July 2022
 • By: addmean
Author: Sanitec KOŁO
Bardzo często po powrocie do domu po długim dniu marzymy o odpoczynku oraz relaksie. Najczęściej pomaga nam w tym gorący i odświeżający prysznic. Można jednak ponad to ulepszyć ten moment odprężenia przez odpowiednią aranżację własnej łazienki. Dzięki bogatemu wyborowi mamy szansę za pomocą subtelnych dodatków wykreować wyjątkowe miejsce do relaksu.

Tajemnica ładnie urządzonego mieszkania- dobra jakość wykorzystywanych w trakcie remontu materiałów oraz zakup polecanych przez klientów elementów wyposażenia

 • Posted on: 6 July 2022
 • By: addmean
parapet
Author: MS więcej niż OKNA
Source: MS więcej niż OKNA
Remont a także urządzanie mieszkania to często długotrwały proces. Zanim uda nam się wypocząć we własnym mieszkaniu musimy wykonać szereg czynności związanych z wykończeniem oraz kupić wiele materiałów i akcesoriów.

Przydatne rady, jakie warto uwzględnić podczas remontu mieszkania

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
Regipsy, oświetlenie
Jeżeli nasze mieszkanie wymaga odświeżenia, to z pewnością zastanawiamy się nad jego wyremontowaniem. Remont mieszkania jest wprawdzie czasochłonny, wiąże się nierzadko z dużymi wydatkami, bezładem w domu, oraz także z nerwami, niemniej jednak niekiedy jest on zwyczajnie potrzebny. Remont mieszkania zezwala na podwyższenie komfortu życia, oraz także usunięcie drobnych czy poważniejszych usterek, jakie przez lata zdołały pojawić się w naszym mieszkaniu.

Renowacja toalety - najczęstsze dylematy związane z remontowaniem

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
komputer
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
remont toalety to nie jedynie kwestia doboru kafelek. Powinieneś odpowiedzieć sobie na istotne pytania. Gdzie ułożyć izolację przeciwwilgociową? Co uczynić, ażeby nie montować brodzika? W jaki sposób rozmieścić źródła światła w toalecie? Czym zastąpić grzejnik łazienkowy? W jaki sposób wykończyć ściany w umywalni?

Nabywamy własne własne m na co trzeba zwrócić szczególną uwagę?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
mieszkanie
Source: pixabay.com
Kupno nowego mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji. Nabywając własne m dopełniasz inwestycji Twojego życia, toteż musisz mieć na uwadze wiele istotnych spraw zanim wydasz swoje ciężko zapracowane pieniądze na jego nabycie. Na początek upewnij się, że stać Cię na mieszkanko - czy masz z czego za nie zapłacić, lub czy dostaniesz pożyczkę na jego kupno.

Przeprowadzasz remont swojego mieszkania? Możesz pożyczyć urządzenia budowlane w jednej z profesjonalnych firm

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
wózek widłowy
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach właściwie wszystkie usługi są naprawdę kosztowne. O ile ceny na przykład produktów spożywczych nie rosną w aż tak zastraszającym tempie, o tyle cena pracy rąk człowieka poszła ostatnimi czasy bardzo wzwyż. Nic więc dziwnego, że jeżeli tylko mamy taką możliwość, wtedy staramy się wykonać pewne roboty samodzielnie zamiast angażować kogoś do tej roboty. O ile tylko umiemy zrobić taką rzecz, wtedy z pewnością uda nam się naprawdę dużo zaoszczędzić. Do takich robót należy na przykład wykonywanie remontu u siebie w domu - jeżeli zabierzemy się za robotę, może okazać się, że naprawdę wiele rzeczy możemy zrobić osobiście za naprawdę nieduże pieniądze.

Najczęściej spotykane typy kontenerów, jak kontenery używane są w przemyśle budowlanym.

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
Kontener na gruz
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Kontenery chyba każdemu kojarzą się z metalowymi skrzyniami przewożonymi na tirach. Rzeczywiście to jest najbardziej powszechna i najbardziej spotykana odmiana kontenerów, używana w pierwszej kolejności do transportu towarów. Na naszych ulicach pojedyncze kontenery przewozi się ciężarówkami, a między kontynentami będzie się to odbywać to na wielkich statkach, które mogą zmieścić kilka tysięcy takich ładunków.

Budujemy swój dom - postawić na niewielką cenę czy na wysoką jakość i kupować wyłącznie materiały na zamówienie?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
dom z dachem dwuspadowym
Stawianie własnego domu to bez wątpliwości nie lada wyzwanie. Jeśli się na to zdecydujesz, musisz przygotować się przede wszystkim na to, że najprawdopodobniej bardzo przekroczysz budżet, który na początku zakładałeś, a również, że budowanie domu będzie trwać znacznie dłużej niż przewidywałeś.

Co czasem przynosi na myśl mieszkanie po 20 latach bez odnowienia?

 • Posted on: 14 May 2022
 • By: addmean
usługi remontowe
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Ludzie wielokrotnie egzystują z dnia na dzień oraz nie mają czasu na jakieś inne sprawy niż jedzenie, spanie czy praca. W taki sposób przemijają następne dni oraz lata aż po np. 20 latach wychodzi na to, iż żyjemy w pewnym muzeum.

Lokale mieszkaniowe w stanie ‘surowym’, a rozwiązania ‘pod klucz’, czyli która opcja jest najbardziej warta uwagi?

 • Posted on: 13 May 2022
 • By: addmean
Nowy blok mieszkalny
Author: JOHN LLOYD
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejszy rynek nieruchomości jest w stanie wyróżnić się wieloma rozwiązaniami, za sprawą czego możemy wybrać mieszkania znajdują się w stanie ‘surowym’, ale także ‘pod klucz’. Sporo osób stawia sobie pytanie która z tych opcji jest warta wyjątkowej uwagi oraz opłaca się w aspekcie ekonomicznym. Mimo tego że mieszkania bez wykończenia są w stanie charakteryzować się niższą ceną, warto wiedzieć, że dodatkowe remonty również mogą dociążyć nasze finanse, ale również zmusić do poświęcenia sporej ilości czasu.

Wykonując remont domu należy pomyśleć o zainstalowaniu gniazd antenowych.

 • Posted on: 6 May 2022
 • By: addmean
Remont mieszkania
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze kilka lat temu, w czasie remontów mieszkań bądź budowy domu nie było, aż tak wielu problemów jak dzisiaj. Niegdyś podczas budowy domu wykorzystywało się surowce, które można było uzyskać. Dość często połowa budynku została zbudowana z jednego materiału budowlanego a kolejna z drugiego. Także taka sama sytuacja miała miejsce w czasie wyposażania danego domu. W sytuacji remontów mieszkań było podobnie, zatem przeważnie remont mieszkania polegał na pomalowaniu ścian i ewentualnie przestawienie mebli.

Propozycje w zaaranżowaniu łazienki. Inne spojrzenie na klasyczne elementy.

 • Posted on: 22 April 2022
 • By: addmean
wykańczanie łazienki
Author: adrigu
Source: http://www.flickr.com
Planowany remont oraz nowe aranżacje mieszkania często powodują, iż przychodzą nam do głowy nowe pomysły. Natomiast jeśli mamy przetestowane rozwiązania, do których jesteśmy przyzwyczajeni i nie mamy zamiaru ich zmieniać, nie walczmy ze swoimi przyzwyczajeniami tylko zaaranżujmy nowe pokoje zgodnie z naszymi preferencjami. Zgodnie z hasłem „lepsze jest wrogiem dobrego”, zastanówmy się czy gruntowne zmiany dadzą więcej szkody czy pożytku.

Sprawdzone zabezpieczenie mieszkania lub innego rodzaju budynków na terenie posesji przed przeciągami

 • Posted on: 14 April 2022
 • By: addmean
Elewacja
Author: Shutterstock
Source: Shutterstock
Po chłodnym okresie przychodzi czas żeby zrobić jednakowo mniejsze jak i większe naprawy w domu lub na terenie posesji.


Zima to najlepszy test dla określenia szczelności konkretnych pomieszczeń.

Pages