architekt

Przydatne porady dla tych, którzy zamierzają zbudować własny dom

 • Posted on: 4 April 2020
 • By: addmean
dom z dachówkami
Author: Tegola Poland Ltd
Chyba każdy z nas marzy o swoim domu. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, że możesz sobie pozwolić na budowę własnego domu, chyba możesz powiedzieć, że jesteś ogromnym szczęściarzem. Jeżeli zabierasz się zatem za budowę swojego domu, na pewno powinieneś przeczytać nasz artykuł.

Czy spodobają nam się projekty nowoczesny domów?

 • Posted on: 24 March 2020
 • By: addmean
Zielony dach w centrum miasta
Author: Center for Neighborhood
Trzeba się namyślić, w jakim domu chcemy przebywać, tak by mieć pewność, że będzie nam się w nim podobać oraz będziemy w nim szczęśliwi. Przez to jak najprędzej powinniśmy zacząć się przypatrywać różnym propozycjom.


Czy zarezerwowaliśmy już projekty nowoczesnych domów?

Energooszczędny dom zaczyna się od super projektu

 • Posted on: 3 March 2020
 • By: addmean
dom w budowie
Author: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu dla co poniektórych jest prawdziwą katorgą. Jest to związane przede wszystkim z nieumiejętnym zaplanowaniem całego procesu stawiania domu oraz realizacji wszystkich pobocznych spraw. Jeśli nie masz głowy do tego, aby siąść spokojnie i opracować plan od A do Z to już teraz zacznij współpracę z architektem, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany.

Szukasz odpowiedniego projektu dachu? Musisz poznać najpopularniejsze typy dachów i ich atuty

 • Posted on: 29 February 2020
 • By: addmean
wyszukiwarka graficzna
Author: Bocian
Source: www.projektoskop.pl
Budując własny dom stoimy przed wieloma pytaniami, a jednym z nich jest rodzaj dachu. To jeden z ważniejszych elementów konstrukcji, toteż nie możemy podejmować pochopnych wyborów, gdyż musi zadowalać wszystkich mieszkańców, nie tylko jeśli chodzi o jego zewnętrzną prezencję, lecz także o funkcjonalność i cenę. Jakie w takim razie są szczególnie popularne typy dachów?

W ostatnim czasie możemy zaobserwować spore zmiany w wystroju wnętrz i wykorzystanie zadziwiających materiałów

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
roboty
Author: Coram Poland
W ostatnich latach w światku wystroju wnętrz miała miejsce mała rewolucja, ponieważ zaczęto stosować różne surowce do wystroju wnętrz - jednym z nich jest przykładowo beton, który jeszcze kilka lat temu był wyłącznie materiałem budowlanym.


Dziś jesteśmy w stanie zaobserwować wzrost zainteresowania tym tworzywem w grupie projektantów i dekoratorów wnętrz.

Jak wyselekcjonować akcesoria elektroniczne?

 • Posted on: 2 February 2020
 • By: addmean
ściemniacze
Author: Jonathan Lin
Source: http://www.flickr.com
Propozycja handlowa wyłączników jest niesłychanie bogata, dzięki czemu bez trudu możesz wybrać takie, jakie będą pasowały do stylu pomieszczenia, w jakim pragniemy je zainstalować.


Również kształty wyłączników są niezwykle zróżnicowane – od bardzo prostych, wręcz ascetycznych w formie, do ozdobnych a także fantazyjnych.

Dowiedz się wszystkiego odnośnie surowców budowlanych , a także ścian akustycznych od profesjonalistów!

 • Posted on: 2 February 2020
 • By: addmean
materiały budowalne
Author: Mosty Gdańsk Sp. z o.o.
Source: Mosty Gdańsk Sp. z o.o.
Jesteś w trakcie planowania budowy domku? W pierwszej kolejności pogadaj z osobą, jaka ostatnio absorbowała się tym tematem. Jeśli nie posiadasz nikogo zaufanego kto zdołałby Ci pomóc, to w takim razie wskazane jest, aby pójść do eksperta.

Idealne zajęcie powierzchni w dużych ogródkach.

 • Posted on: 30 January 2020
 • By: addmean
sauna ogrodowa z drewna
Author: Hotel Arthur
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto ma duży ogród powinien pomyśleć, w jaki sposób dbać o doskonałe zajęcie właśnie w przestrzeni dużych ogródków. Będzie okazja między innymi zdecydować się na to, żeby wyznaczyć ją tylko pod uprawianie warzyw lub kwiatów, aczkolwiek wyjątkowo trafionym pomysłem okaże się także wykorzystywanie obszaru ogrodu dla celów rekreacyjnych.

Pokrycie dachowe oraz piwnica- najważniejsze cześci podczas budowania domu

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
Budowa domu
Każdy kto brał udział w budowie domu na pewno wie, jak bardzo złożone jest to zadanie. Jest kilka najważniejszych elementów, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę podczas projektowania, by potem nasz dom był ładny, ale również solidny. Jeśli chcemy zbudować własny dom, trzeba znaleźć odpowiedniego architekta.

Czy jest sens korzystać z usług projektanta wnętrz? Z pewnością, tym bardziej kiedy marzymy o niepowtarzalnym wystroju naszego lokum

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
projekt wnętrza
Author: Cajsa Lilliehook
Source: http://www.flickr.com
Na pewno każdy z nas słyszał o architektach wnętrz, jednak nie każdy na sto procent ma pewność, czym się zajmuje taka osoba. Szczególnie taka kwestia jest ważna, kiedy sami planujemy aranżację mieszkania, ale nie mamy w ogóle pomysłu, jak się za to zabrać. Zatrudnienie projektanta wnętrz to bardzo dobry pomysł, z jakiego korzysta wciąż więcej osób. Projektant wnętrz jest osobą, jaka zajmuje się stworzeniem projektu plastycznego różnego rodzaju wnętrz. Jednocześnie ten projektant zajmuje się też formą małej architektury oraz przestrzeniami wizualnymi.

Pooglądaj skończone projekty domów zaprojektowane przez biura projektowe , a także projekty domów z kosztorysem. Wybierz coś odpowiedniego dla Twojej rodziny!

 • Posted on: 26 December 2019
 • By: addmean
Projekt domu
Author: 準建築人手札網站 Forgemind ArchiMedia
Source: http://www.flickr.com
Szukasz upragnionej parceli na jakiej postawisz własny dom? Porozglądaj się za wioskami zlokalizowanymi z dala od nowoczesnych miast, ponieważ tam cena za ar na pewno będzie dużo mniejsza. W każdym zakątku Polski są miejscowości, w jakich życie płynie wolniej, niż gdziekolwiek indziej. Poszukaj takiego miejsca i zbuduj tam swój wymarzony domek.

Budowa domów w Małopolsce - kilka zdań o lokalnej sytuacji w branży

 • Posted on: 17 December 2019
 • By: addmean
firma budowlana
Author: Tirso Lecointere
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli mamy zamiar kupić komputer idziemy do centrum handlowego z komputerami, a jeśli chcemy kupić dom wybieramy się do biura nieruchomości lub szukamy gdzieś dewelopera. Jednak nim będziemy mogli kupić dom musimy zaczekać aż firma budowlana stworzy budynek. Oczywiście możemy też sami wynająć firma budowlana kraków, która będzie dla nas budowała nasz wymarzony dom.

Programy do projektowania usprawnią budowę domu

 • Posted on: 9 December 2019
 • By: addmean
elektryka
Author: U.S. Fish and Wildlife Service Northeast Region
Source: http://www.flickr.com
Budowanie nieruchomości to ważny krok potrzebujący precyzyjnego zaplanowania. Istotne jest nie tylko wygodne rozlokowanie pomieszczeń mieszkalnych, lecz również prawidłowe zaprojektowanie wszelkich kabli oraz gadżetów. Im więcej kwestii uwzględnimy w projekcie, tym mniej korekt będzie potrzebnych w późniejszym czasie.

O jakich rzeczach pamiętać stawiając ogrodzenie dookoła posesji? Nad czym musimy się zastanowić?

 • Posted on: 11 November 2019
 • By: addmean
ogrodzenie, płot
Author: Michael Zanussi
Source: http://www.flickr.com
Ogrodzenie posesji musi być związane estetycznie z tym, jak wygląda nasz dom jak również otoczenie. Powinno być także uzależnione od tego, czego tak naprawdę nam potrzeba. Dlatego już na etapie projektowania domu należy pomyśleć nad ogrodzeniem oraz jego rodzajem. O czym warto pomyśleć?

Jakiego typu projekt swojego domu zakupić?

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
projektowanie
Author: DAVINCI Haus
Source: http://www.flickr.com
Własny dom to marzenie bardzo wielu osób. Decyzja o jego budowaniu wiąże się nie tylko z najróżniejszymi formalnościami. Przyszły posiadacz domu powinien wybrać oczywiście projekt, według którego dom będzie budowany. Budowę domu dużo inwestorów zaczyna od wybrania projektu domu. Nie jest to łatwe,gdyż pracownie architektoniczne są w stanie zaprojektować różnorodne budynki dopasowane do oczekiwań inwestora.

Produkcja przemysłowa w aktualnych czasach

 • Posted on: 9 September 2019
 • By: addmean
hale magazynowe
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Przemysł rozwija się w XXI wieku nieco wolniej niż niegdyś. Dziś wybiera się gospodarkę innowacyjną – przede wszystkim skierowaną na usługi wysokiej jakości, czy tak mocno zaawansowaną, że produkcja przestaje być aż tak istotna. Z drugiej strony stale pojawiają się hale stalowe i jest to niezbędne w różnych gałęziach gospodarki. Produkcja się rozwija i niezbędne są do tego fachowe urządzenia i maszyny.

Chcąc estetycznie zaaranżować mieszkanie dobrze jest zasięgnąć rady profesjonalisty

 • Posted on: 1 September 2019
 • By: addmean
dekoracja wnętrz
Author: Anders Ljungberg
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach kierujemy niezwykłą atencję na to, jakimi przedmi.otami się otaczamy. Ingeruje to na nasz nastrój i samopoczucie, skutkiem czego urządzając mieszkanie chcemy tak dobierać pojedyncze elementy, aby wyznaczały harmonijną całość. Nie da się ukryć, że internet jest w tym zadaniu niezwykłą pomocą, bowiem jest zbiorem ogromnej ilości inspirujących fotografii czy pomysłów na samodzielne wykonanie ozdób.

Co musimy wiedzieć decydując się na konkretny projekt budynku jednorodzinnego? Jakiego rodzaju zmiany mogą być na projekcie nanoszone bez zgody autora podczas adaptacji?

 • Posted on: 18 June 2019
 • By: addmean
projekt budynku
Budowa domu to jak wiadomo cała masa pracy, dokumentów do załatwienia oraz rzeczy, o których musimy pamiętać. Jednym z etapów całego procesu budowy jest wybranie projektu. Jeśli już zdecydujemy się na projekt, jaki najbardziej odpowiada naszym wymaganiom, warto wiedzieć co można na nim zmienić podczas adaptacji bez zgody twórcy projektu. Taka wiedza bardzo się przydaje.

Pages