architekt

Jak wyselekcjonować akcesoria elektroniczne?

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
ściemniacze
Author: Jonathan Lin
Source: http://www.flickr.com
Oferta handlowa włączników jest niezmiernie dostatnia, dzięki czemu bez trudu można wybrać takie, jakie będą pasowały do kierunku pomieszczenia, w jakim pragniemy je zamontować.


Również kształty włączników są bardzo zróżnicowane – od bardzo prostych, wręcz ascetycznych w formie, do strojnych jak też fantazyjnych.

Energooszczędny dom zaczyna się od super projektu

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
dom w budowie
Author: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu dla co poniektórych jest prawdziwą katorgą. Jest to związane przede wszystkim z nieumiejętnym zaplanowaniem całego procesu stawiania domu oraz realizacji wszystkich pobocznych spraw. Jeśli nie masz głowy do tego, aby siąść spokojnie i opracować plan od A do Z to już teraz zacznij współpracę z architektem, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany.

Co musimy wiedzieć decydując się na konkretny projekt budynku jednorodzinnego? Jakiego rodzaju zmiany mogą być na projekcie nanoszone bez zgody autora podczas adaptacji?

 • Posted on: 13 February 2021
 • By: addmean
projekt budynku
Budowa domu to jak wiadomo sporo pracy, formalności oraz rzeczy, o jakich musimy pamiętać. Jedną z części całości procesu budowy jest wybranie projektu. Jeśli już zdecydujemy się na projekt, który w największym stopniu odpowiada naszym wymaganiom, warto wiedzieć co może być na nim zmienione podczas adaptacji bez zgody autora projektu. Tego typu wiedza może nam się przydać.

Jakiego typu projekt swojego domu zakupić?

 • Posted on: 8 February 2021
 • By: addmean
projektowanie
Author: DAVINCI Haus
Source: http://www.flickr.com
Swój dom to marzenie sporej grupy młodych osób. Decyzja o jego budowaniu powiązana jest nie tylko z przeróżnymi formalnościami. Kolejny właściciel domu powinien wybrać także projekt, według którego dom będzie budowany. Budowę domu sporo inwestorów zaczyna od zakupienia planu domu. Nie jest to łatwe,ponieważ pracownie w których wykonuje się tego typu projekty są w stanie zaprojektować różne budynki dopasowane do wymogów inwestora.

Dowiedz się wszystkiego odnośnie surowców budowlanych , a także ścian akustycznych od profesjonalistów!

 • Posted on: 4 February 2021
 • By: addmean
materiały budowalne
Author: Mosty Gdańsk Sp. z o.o.
Source: Mosty Gdańsk Sp. z o.o.
Jesteś na etapie organizowania budowy domku? W pierwszej kolejności porozmawiaj z osobą, która niedawno zajmowała się tym tematem. Jeśli nie posiadasz nikogo bliskiego kto zdołałby Ci pomóc, to wówczas warto udać się do speca.

Czy jest sens korzystać z usług projektanta wnętrz? Z pewnością, tym bardziej kiedy marzymy o niepowtarzalnym wystroju naszego lokum

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
projekt wnętrza
Author: Cajsa Lilliehook
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia każdy z nas wie kto to jest architekt wnętrz, jednakże nie każdy wie, czym się zajmuje ta osoba. Szczególnie ta kwestia jest istotna, kiedy sami mamy w planach aranżację mieszkania, lecz nie mamy w ogóle pomysłu, jak się za to zabrać. Zatrudnienie takiej osoby to bardzo dobry pomysł, z jakiego korzysta coraz więcej osób. Projektant wnętrz to osoba, jaka zajmuje się opracowywaniem projektu plastycznego różnego rodzaju wnętrz. Jednocześnie taki projektant zajmuje się także formami małej architektury oraz przestrzeniami wizualnymi.

Pooglądaj skończone projekty domów zaprojektowane przez biura projektowe , a także projekty domów z kosztorysem. Wybierz coś odpowiedniego dla Twojej rodziny!

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
Projekt domu
Author: 準建築人手札網站 Forgemind ArchiMedia
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz wymarzonej parceli na jakiej postawisz własny dom? Porozglądaj się za miejscami położonymi z dala od rozbudowanych miast, gdyż tam cena za ar z pewnością będzie o wiele mniejsza. W niejednym zaułku Polski są miejsca, w których życie płynie wolniej, niż gdziekolwiek indziej. Poszukaj tego miejsca i postaw tam swój wyśniony domek.

Idealne zajęcie powierzchni w dużych ogródkach.

 • Posted on: 12 October 2020
 • By: addmean
sauna ogrodowa z drewna
Author: Hotel Arthur
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto posiada duży ogród powinien zastanowić się, w jaki sposób zadbać o doskonałe zagospodarowanie dokładnie w przestrzeni większych ogródków. Można między innymi zdecydować się na to, żeby wyznaczyć ją jedynie pod uprawę owoców albo kwiatów, natomiast nad wyraz trafionym pomysłem okaże się również wykorzystywanie obszaru ogrodu w celach rekreacyjnych.

O jakich rzeczach pamiętać stawiając ogrodzenie dookoła posesji? Nad czym musimy się zastanowić?

 • Posted on: 26 July 2020
 • By: addmean
ogrodzenie, płot
Author: Michael Zanussi
Source: http://www.flickr.com
Ogrodzenie naszej działki powinno wiązać się estetycznie z tym, jak przedstawia się nasz dom oraz otoczenie. Musi być też uzależnione od tego, czego tak naprawdę nam potrzeba. Z tego powodu już na etapie budowania domu powinniśmy pomyśleć nad ogrodzeniem i jego rodzajem. O jakich rzeczach warto pomyśleć?

Produkcja przemysłowa w aktualnych czasach

 • Posted on: 24 July 2020
 • By: addmean
hale magazynowe
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Przemysł rozwija się w XXI wieku trochę wolniej niż kiedyś. Dziś wybiera się gospodarkę innowacyjną – w szczególności skoncentrowaną na usługach wysokiej jakości, czy tak zaawansowaną technologicznie, że produkcja nie jest aż tak istotna. Z drugiej strony nadal powstają hale stalowe i jest to niezbędne przy wielu gałęziach gospodarki. Produkcja się rozwija i niezbędne są do tego specjalistyczne sprzęty i maszyny.

Szukasz odpowiedniego projektu dachu? Musisz poznać najpopularniejsze typy dachów i ich atuty

 • Posted on: 19 July 2020
 • By: addmean
wyszukiwarka graficzna
Author: Bocian
Source: www.projektoskop.pl
Budując własny dom stajemy przed wieloma pytaniami, a jednym z nich jest typ dachu. To jeden z najistotniejszych elementów konstrukcji, więc nie możemy podejmować pochopnych wyborów, gdyż musi zadowalać wszystkich mieszkańców, nie tylko jeżeli chodzi o jego zewnętrzny wygląd, ale również o funkcjonalność i cenę. Jakie w związku z tym są najbardziej popularne rodzaje dachów?

Czy spodobają nam się projekty nowoczesny domów?

 • Posted on: 13 July 2020
 • By: addmean
Zielony dach w centrum miasta
Author: Center for Neighborhood
Powinno się zastanowić, w jakim domu chcielibyśmy mieszkać, tak żeby mieć pewność, że będzie nam się w nim podobać oraz będziemy w nim szczęśliwi. Dlatego jak najwcześniej powinniśmy rozpocząć się przyglądać przeróżnym propozycjom.


Projekty nowoczesnych domów radują się wielkim powodzeniem

Przydatne porady dla tych, którzy zamierzają zbudować własny dom

 • Posted on: 9 July 2020
 • By: addmean
dom z dachówkami
Author: Tegola Poland Ltd
Z pewnością każdy człowiek marzy o swoim domu. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, że możesz sobie pozwolić na budowanie nowego domu, chyba możesz powiedzieć, że jesteś wielkim szczęściarzem. Jeżeli zabierasz się zatem za budowę własnego domu, na pewno powinieneś przeczytać nasz artykuł.

Programy do projektowania usprawnią budowę domu

 • Posted on: 27 June 2020
 • By: addmean
elektryka
Author: U.S. Fish and Wildlife Service Northeast Region
Source: http://www.flickr.com
Budowa nieruchomości to ważny krok potrzebujący precyzyjnego zaplanowania. Ważne jest nie tylko optymalne rozlokowanie pomieszczeń mieszkalnych, ale także poprawne zaprojektowanie wszelkich kabli oraz unowocześnień. Im więcej rzeczy zawrzemy w planie, tym mniej poprawek będzie koniecznych w przyszłości.

Pokrycie dachowe oraz piwnica- najważniejsze cześci podczas budowania domu

 • Posted on: 15 June 2020
 • By: addmean
Budowa domu
Każdy kto brał udział w budowaniu domu z pewnością wie, jak bardzo złożone jest to przedsięwzięcie. Istnieje kilka najbardziej istotnych elementów, na które powinniśmy zwrócić dużą uwagę podczas projektowania, żeby później nasz dom był piękny, ale także wytrzymały. Gdy chcemy zbudować swój dom, należy poszukać odpowiedniego architekta.

Budowa domów w Małopolsce - kilka zdań o lokalnej sytuacji w branży

 • Posted on: 13 May 2020
 • By: addmean
firma budowlana
Author: Tirso Lecointere
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy kupić komputer kierujemy się do sklepu z laptopami, a jeśli mamy zamiar kupić dom idziemy do biura nieruchomości albo szukamy jakiegoś dewelopera. Jednak nim uda nam się kupić dom trzeba poczekać aż firma budowlana stworzy budynek. Oczywiście jesteśmy w stanie też sami wynająć firma budowlana kraków, która będzie dla nas budowała nasz wyśniony dom.

W ostatnim czasie możemy zaobserwować spore zmiany w wystroju wnętrz i wykorzystanie zadziwiających materiałów

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
roboty
Author: Coram Poland
W ostatnich latach w światku wystroju wnętrz miała miejsce mała rewolucja, ponieważ zaczęto stosować różne surowce do wystroju wnętrz - jednym z nich jest przykładowo beton, który jeszcze kilka lat temu był wyłącznie materiałem budowlanym.


Dziś jesteśmy w stanie zaobserwować wzrost zainteresowania tym tworzywem w grupie projektantów i dekoratorów wnętrz.

Chcąc estetycznie zaaranżować mieszkanie dobrze jest zasięgnąć rady profesjonalisty

 • Posted on: 1 September 2019
 • By: addmean
dekoracja wnętrz
Author: Anders Ljungberg
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach kierujemy niezwykłą atencję na to, jakimi przedmi.otami się otaczamy. Ingeruje to na nasz nastrój i samopoczucie, skutkiem czego urządzając mieszkanie chcemy tak dobierać pojedyncze elementy, aby wyznaczały harmonijną całość. Nie da się ukryć, że internet jest w tym zadaniu niezwykłą pomocą, bowiem jest zbiorem ogromnej ilości inspirujących fotografii czy pomysłów na samodzielne wykonanie ozdób.

Pages