architekt

Co musimy wiedzieć decydując się na konkretny projekt budynku jednorodzinnego? Jakiego rodzaju zmiany mogą być na projekcie nanoszone bez zgody autora podczas adaptacji?

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
projekt budynku
Budowa domu to oczywiście sporo pracy, dokumentów do załatwienia oraz rzeczy, o jakich trzeba pamiętać. Jednym z etapów całego procesu budowy jest wybranie projektu. Jak już wybierzemy projekt, który najbardziej odpowiada naszym wymaganiom, należy wiedzieć co można na nim zmienić podczas adaptacji bez zgody autora projektu. Taka wiedza bardzo się przydaje.

Idealne zajęcie powierzchni w dużych ogródkach.

 • Posted on: 12 October 2020
 • By: addmean
sauna ogrodowa z drewna
Author: Hotel Arthur
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto posiada duży ogród powinien zastanowić się, w jaki sposób zadbać o doskonałe zagospodarowanie dokładnie w przestrzeni większych ogródków. Można między innymi zdecydować się na to, żeby wyznaczyć ją jedynie pod uprawę owoców albo kwiatów, natomiast nad wyraz trafionym pomysłem okaże się również wykorzystywanie obszaru ogrodu w celach rekreacyjnych.

Jakiego typu projekt swojego domu zakupić?

 • Posted on: 2 September 2020
 • By: addmean
projektowanie
Author: DAVINCI Haus
Source: http://www.flickr.com
Swój dom to marzenie bardzo wielu osób. Decyzja o jego budowaniu powiązana jest nie tylko z wieloma formalnościami. Przyszły właściciel domu musi wybrać oczywiście projekt, według którego dom będzie mógł zostać zbudowany. Budowę domu wielu inwestorów zaczyna od zakupienia planu domu. Nie jest to łatwe,ponieważ pracownie architektoniczne są w stanie projektować różne budynki dopasowane do oczekiwań osoby, która chce w to zainwestować.

Pooglądaj skończone projekty domów zaprojektowane przez biura projektowe , a także projekty domów z kosztorysem. Wybierz coś odpowiedniego dla Twojej rodziny!

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
Projekt domu
Author: 準建築人手札網站 Forgemind ArchiMedia
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz upragnionej działki na jakiej zbudujesz własny dom? Porozglądaj się za miejscami położonymi z dala od dużych miast, ponieważ tam opłata za ar na pewno będzie zdecydowanie mniejsza. W niejednym zakamarku Polski są miejscowości, w jakich życie płynie wolniej, aniżeli gdziekolwiek indziej. Poszukaj tego miejsca i zbuduj tam swój wymarzony domek.

O jakich rzeczach pamiętać stawiając ogrodzenie dookoła posesji? Nad czym musimy się zastanowić?

 • Posted on: 26 July 2020
 • By: addmean
ogrodzenie, płot
Author: Michael Zanussi
Source: http://www.flickr.com
Ogrodzenie naszej działki powinno wiązać się estetycznie z tym, jak przedstawia się nasz dom oraz otoczenie. Musi być też uzależnione od tego, czego tak naprawdę nam potrzeba. Z tego powodu już na etapie budowania domu powinniśmy pomyśleć nad ogrodzeniem i jego rodzajem. O jakich rzeczach warto pomyśleć?

Produkcja przemysłowa w aktualnych czasach

 • Posted on: 24 July 2020
 • By: addmean
hale magazynowe
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Przemysł rozwija się w XXI wieku trochę wolniej niż kiedyś. Dziś wybiera się gospodarkę innowacyjną – w szczególności skoncentrowaną na usługach wysokiej jakości, czy tak zaawansowaną technologicznie, że produkcja nie jest aż tak istotna. Z drugiej strony nadal powstają hale stalowe i jest to niezbędne przy wielu gałęziach gospodarki. Produkcja się rozwija i niezbędne są do tego specjalistyczne sprzęty i maszyny.

Szukasz odpowiedniego projektu dachu? Musisz poznać najpopularniejsze typy dachów i ich atuty

 • Posted on: 19 July 2020
 • By: addmean
wyszukiwarka graficzna
Author: Bocian
Source: www.projektoskop.pl
Budując własny dom stajemy przed wieloma pytaniami, a jednym z nich jest typ dachu. To jeden z najistotniejszych elementów konstrukcji, więc nie możemy podejmować pochopnych wyborów, gdyż musi zadowalać wszystkich mieszkańców, nie tylko jeżeli chodzi o jego zewnętrzny wygląd, ale również o funkcjonalność i cenę. Jakie w związku z tym są najbardziej popularne rodzaje dachów?

Czy spodobają nam się projekty nowoczesny domów?

 • Posted on: 13 July 2020
 • By: addmean
Zielony dach w centrum miasta
Author: Center for Neighborhood
Powinno się zastanowić, w jakim domu chcielibyśmy mieszkać, tak żeby mieć pewność, że będzie nam się w nim podobać oraz będziemy w nim szczęśliwi. Dlatego jak najwcześniej powinniśmy rozpocząć się przyglądać przeróżnym propozycjom.


Projekty nowoczesnych domów radują się wielkim powodzeniem

Przydatne porady dla tych, którzy zamierzają zbudować własny dom

 • Posted on: 9 July 2020
 • By: addmean
dom z dachówkami
Author: Tegola Poland Ltd
Z pewnością każdy człowiek marzy o swoim domu. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, że możesz sobie pozwolić na budowanie nowego domu, chyba możesz powiedzieć, że jesteś wielkim szczęściarzem. Jeżeli zabierasz się zatem za budowę własnego domu, na pewno powinieneś przeczytać nasz artykuł.

Jak wyselekcjonować akcesoria elektroniczne?

 • Posted on: 2 July 2020
 • By: addmean
ściemniacze
Author: Jonathan Lin
Source: http://www.flickr.com
Oferta rynkowa włączników jest ogromnie dostatnia, dzięki czemu bez kłopotu możemy wybrać takie, jakie będą pasowały do stylu pomieszczenia, w którym pragniemy je zainstalować.


Także kształty wyłączników są niesłychanie zróżnicowane – od bardzo prostych, wręcz ascetycznych w formie, do ozdobnych oraz fantazyjnych.

Programy do projektowania usprawnią budowę domu

 • Posted on: 27 June 2020
 • By: addmean
elektryka
Author: U.S. Fish and Wildlife Service Northeast Region
Source: http://www.flickr.com
Budowa nieruchomości to ważny krok potrzebujący precyzyjnego zaplanowania. Ważne jest nie tylko optymalne rozlokowanie pomieszczeń mieszkalnych, ale także poprawne zaprojektowanie wszelkich kabli oraz unowocześnień. Im więcej rzeczy zawrzemy w planie, tym mniej poprawek będzie koniecznych w przyszłości.

Pokrycie dachowe oraz piwnica- najważniejsze cześci podczas budowania domu

 • Posted on: 15 June 2020
 • By: addmean
Budowa domu
Każdy kto brał udział w budowaniu domu z pewnością wie, jak bardzo złożone jest to przedsięwzięcie. Istnieje kilka najbardziej istotnych elementów, na które powinniśmy zwrócić dużą uwagę podczas projektowania, żeby później nasz dom był piękny, ale także wytrzymały. Gdy chcemy zbudować swój dom, należy poszukać odpowiedniego architekta.

Budowa domów w Małopolsce - kilka zdań o lokalnej sytuacji w branży

 • Posted on: 13 May 2020
 • By: addmean
firma budowlana
Author: Tirso Lecointere
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy kupić komputer kierujemy się do sklepu z laptopami, a jeśli mamy zamiar kupić dom idziemy do biura nieruchomości albo szukamy jakiegoś dewelopera. Jednak nim uda nam się kupić dom trzeba poczekać aż firma budowlana stworzy budynek. Oczywiście jesteśmy w stanie też sami wynająć firma budowlana kraków, która będzie dla nas budowała nasz wyśniony dom.

Energooszczędny dom zaczyna się od super projektu

 • Posted on: 18 April 2020
 • By: addmean
dom w budowie
Author: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu dla co poniektórych jest prawdziwą katorgą. Jest to związane przede wszystkim z nieumiejętnym zaplanowaniem całego procesu stawiania domu oraz realizacji wszystkich pobocznych spraw. Jeśli nie masz głowy do tego, aby siąść spokojnie i opracować plan od A do Z to już teraz zacznij współpracę z architektem, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany.

W ostatnim czasie możemy zaobserwować spore zmiany w wystroju wnętrz i wykorzystanie zadziwiających materiałów

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
roboty
Author: Coram Poland
W ostatnich latach w światku wystroju wnętrz miała miejsce mała rewolucja, ponieważ zaczęto stosować różne surowce do wystroju wnętrz - jednym z nich jest przykładowo beton, który jeszcze kilka lat temu był wyłącznie materiałem budowlanym.


Dziś jesteśmy w stanie zaobserwować wzrost zainteresowania tym tworzywem w grupie projektantów i dekoratorów wnętrz.

Dowiedz się wszystkiego odnośnie surowców budowlanych , a także ścian akustycznych od profesjonalistów!

 • Posted on: 2 February 2020
 • By: addmean
materiały budowalne
Author: Mosty Gdańsk Sp. z o.o.
Source: Mosty Gdańsk Sp. z o.o.
Jesteś w trakcie planowania budowy domku? W pierwszej kolejności pogadaj z osobą, jaka ostatnio absorbowała się tym tematem. Jeśli nie posiadasz nikogo zaufanego kto zdołałby Ci pomóc, to w takim razie wskazane jest, aby pójść do eksperta.

Czy jest sens korzystać z usług projektanta wnętrz? Z pewnością, tym bardziej kiedy marzymy o niepowtarzalnym wystroju naszego lokum

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
projekt wnętrza
Author: Cajsa Lilliehook
Source: http://www.flickr.com
Na pewno każdy z nas słyszał o architektach wnętrz, jednak nie każdy na sto procent ma pewność, czym się zajmuje taka osoba. Szczególnie taka kwestia jest ważna, kiedy sami planujemy aranżację mieszkania, ale nie mamy w ogóle pomysłu, jak się za to zabrać. Zatrudnienie projektanta wnętrz to bardzo dobry pomysł, z jakiego korzysta wciąż więcej osób. Projektant wnętrz jest osobą, jaka zajmuje się stworzeniem projektu plastycznego różnego rodzaju wnętrz. Jednocześnie ten projektant zajmuje się też formą małej architektury oraz przestrzeniami wizualnymi.

Chcąc estetycznie zaaranżować mieszkanie dobrze jest zasięgnąć rady profesjonalisty

 • Posted on: 1 September 2019
 • By: addmean
dekoracja wnętrz
Author: Anders Ljungberg
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach kierujemy niezwykłą atencję na to, jakimi przedmi.otami się otaczamy. Ingeruje to na nasz nastrój i samopoczucie, skutkiem czego urządzając mieszkanie chcemy tak dobierać pojedyncze elementy, aby wyznaczały harmonijną całość. Nie da się ukryć, że internet jest w tym zadaniu niezwykłą pomocą, bowiem jest zbiorem ogromnej ilości inspirujących fotografii czy pomysłów na samodzielne wykonanie ozdób.

Pages