remonty

Projekty mieszkania, a wymagania klienta – w jaki sposób pogodzić te dwie kwestie?

 • Posted on: 8 August 2022
 • By: addmean
dom - stykówka
Author: Christoph Freitag
Source: http://www.flickr.com
Zazwyczaj bywa tak, iż przy projektowaniu mieszkania nie posiadamy jednego, konkretnego wymysłu, jak cała sprawa ma wyglądać. Poprzez długi czas zastanawiamy się, tworzymy koncepcje, ale nie możemy wejść do ładu ze sobą samymi. Co wtedy zrobić?

Wspólnota mieszkaniowa - jej modele i rozporządzanie wspólnotą

 • Posted on: 13 May 2022
 • By: addmean
osiedle mieszkaniowe
Author: PROFBUD
Source: www.profbud.info
Wspólnota mieszkaniowa to pojęcie, jakie ujmuje społeczeństwo właścicieli, jakich lokale są w składzie pewnej określonej nieruchomości. W pewnym sensie wspólnota mieszkaniowa jest spółką czy też przedsiębiorstwem, mimo tego, że nie ma osobowości prawnej. Wspólnota na ogół posiada firmę, siedzibę, organy i NIP oraz REGON.

Jakiego rodzaju są zalety mieszkania w bloku oraz czy są jakieś wady?

 • Posted on: 31 January 2022
 • By: addmean
blok
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Argumentem, który przemawia za mieszkaniem w bloku jest jego funkcjonalność.


Nieważne czy jest to blok z tzw. wielkiej płyty czy też współczesny budynek deweloperski. Jeśli zdecydujemy się na Kupno albo wynajęcie lokum w bloku, wtedy otrzymujemy gotową przestrzeń do życia.

Budowanie ścian za każdym razem powinniśmy zostawić specjalistom, aby zadanie było wykonane prawidłowo

 • Posted on: 14 January 2022
 • By: addmean
komfort
Author: Scott Maxwell
Source: http://www.flickr.com
Ściany działowe można postawić w domu w dowolnej chwili i w wybranym przez nas miejscu.


Niezależnie od tego, czy mieszkamy w domu czy w bloku, to możemy manewrować tym, jak mają prezentować się wewnętrzne ściany.

Maszyny budowlane - jak dokonać dobrego wyboru? Podpowiadamy i opisujemy typowe problemy

 • Posted on: 17 November 2021
 • By: addmean
koparka
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Zakup maszyn budowlanych to duża inwestycja. Co jest istotne przy zakupie? Jako priorytet trzeba fakt, że w zależności od marki, wariantu, klasy urządzenia i kilku pozostałych czynników, cena może sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych. Należy przyznać, że to ogromna suma pieniędzy. Naturalną jest więc myśl, iż jej zamrożenie zobowiązuje do szczególnej analizy.

Remonty na znajdujących się w Polsce drogach, jakie powinny być wykonane skrupulatnie.

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
Budowa drogi
Author: thisisbossi
Source: http://www.flickr.com
Podczas przeprowadzania określonych prac remontowych najistotniejsze jest to, by zajmowali się tym ludzie, jacy rzeczywiście się na tym znają. Z tego powodu także, jeśli chodzi o roboty na znajdujących się w Polsce drogach, które powinny pozostawać przeprowadzane precyzyjnie to będzie to również czymś bardzo ważnym.

Ruch w branży budowlanej

 • Posted on: 20 February 2021
 • By: addmean
wyburzenia - slider
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony Polską wstrząsnął światowy kryzys. Z innej, dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej, w naszym kraju powstaje mnóstwo drogich budów, które gwarantują pracę tysiącom rodaków. Nasze członkostwo we Wspólnocie Europejskiej okazało się ratunkiem dla przeróżnych ośrodków użyteczności publicznej, które jak dotąd nie mogły pozyskać pieniędzy na potrzebne remonty. Dzięki różnorodnym projektom ratuje się od upadku zabytkowe budowle i centra kulturalne.

Jak potraktować dom zbudowany w zeszłowiecznym stylu i mieszkać w nim niczym hrabia w pałacu

 • Posted on: 27 August 2020
 • By: addmean
remont mieszkania
Author: BromfordGroup
Source: http://www.flickr.com
Pomieszkiwanie w stuletnim domu jest tak błogosławieństwem, jak i zmorą. Z jednej strony na co dzień obcuje się z historią, a wykorzystywane niegdyś inżynierskie rozwiązanie (np. potężne mury i małe otwory okienne) o wiele lepiej sprawdzają się niż te nowoczesne (w domu jest ciepło i nie trzeba go ekstra ogrzewać).

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 18 June 2020
 • By: addmean
wyburzenia - slider
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony naszą gospodarką wstrząsnął światowy kryzys. Z innej, dzięki środkom z Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie powstaje mnóstwo drogich budów, które dają pracę tysiącom rodaków. Polskie członkostwo we Wspólnocie Europejskiej stało się ratunkiem dla przeróżnych ośrodków publicznych, które do tej pory nie mogły zdobyć funduszy na konieczne remonty. Dzięki różnorakim projektom ratuje się od upadku zabytkowe budowle i centra kulturalne.

Drabiny oraz ich typy, czyli co może przydać ci się w czasie remontu

 • Posted on: 17 January 2020
 • By: addmean
remont
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Remont to zawrotna ilość pracy, jaką musimy wykonać, jeśli chcemy uzyskać efekt, o którym marzyliśmy. Czasem starczy przykleić tapetę na jedną ze ścian, aby kompletnie odmienić wnętrze, ale czasem wymagane są poważniejsze przeróbki, gdyż chcemy doprowadzić budynek do odpowiedniego stanu. Bez względu na zakres prac zawsze konieczne są właściwe narzędzia, a jednym z nich jest drabina. Jakie są typy drabin, które możesz zastosować?

Jakie bramy garażowe wybrać, skoro jest ich tak multum w sklepach?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
dom z garażem
Author: Tony Cairns
Source: http://www.flickr.com
Mogłoby się wydawać, iż garaż jest miejscem wyłącznie dla naszego auta. Tymczasem z reguły ludzie nagromadzają w tym pomieszczeniu skarby o jakich nikt nigdy nie słyszał, ani ich nie widział. Dziewczyny mają nadzieję, że cały zbędny sprzęt już kiedyś wylądował na śmietniku, prawdopodobnie jednak znalazł on swoje stanowisko w garażu.