prysznic

Sauna w domu - jakim sposobem ją zaplanować?

  • Posted on: 26 August 2020
  • By: addmean
Sauna parowa
Author: Hotel Arthur
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas nieraz zmaga się z przemęczeniem, napięciem bądź chandrą. Finowie posiadają na to wszystko jeden sposób - saunę. W jaki sposób zaprojektować w mieszkaniu saunę? Znaleźć lokalizację na kabinę, natrysk oraz kącik do wypoczynku. Wszystko to blisko siebie - najprawidłowiej specjalnie zaprojektowane w wyodrębnionym punkcie domu.

Dom albo – poważna inwestycja

  • Posted on: 6 March 2020
  • By: addmean
grzejnik
Author: Jaga
Budowa domu wiąże się niestety z wysokimi kosztami – co do prawdziwości tego stwierdzenia chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości. Często, by móc sobie na nią w ogóle pozwolić, bierzemy dość wysokie kredyty. Niestety z reguły nie ma innego wyjścia. Przecież jeślibyśmy chcieli zaoszczędzić na budowę, zapewne moglibyśmy sobie na nią pozwolić dopiero na emeryturze, a to już dla większości osób zdecydowanie zbyt późno. Stajemy więc przed wyborem – albo stale wynajmowanie mieszkań, albo dzielenie mieszkania z rodzicami, albo kredyt. Niemniej kredyt także można przeznaczyć albo na zakup gotowego już mieszkania, albo na wybudowanie domu.

Co będzie powodem, iż umywalki nablatowe są najczęściej wybierane?

  • Posted on: 6 February 2020
  • By: addmean
łazienka
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Pragnąc zmienić bądź nadać nowoczesności swojej łazience czasami nie potrzeba remontu. Wystarczające będzie wymienić kilka elementów i już inaczej będzie prezentowało się wnętrze danej łazienki. Na co przy konkretnej zmianie należy w zasadzie zwrócić uwagę?

Możemy zrobić łazienkę inaczej

  • Posted on: 4 September 2019
  • By: addmean
łazienka w białej kolorystyce
Author: homestilo
Source: http://www.flickr.com
Wytwórcy elementów do łazienki proponują nam tak dużo ciekawych rzeczy, iż bez wątpienia z łatwością uda nam się stworzyć łazienkę idealnie po naszej myśli, taką która będzie wypełniała wszystkie nasze wymagania i jednocześnie także taką, która będzie się mocno odróżniała od wszelkich łazienek, jakie zobaczyliśmy do tej chwili. Wystarczy wyłącznie, iż właściwie wyszukamy, a co ważne może się okazać, że suma jaką przeznaczymy na taką łazienkę wcale nie będzie wyższa niż gdybyśmy używali z takich tradycyjnych pomysłów jak inni.