elementy

Czym jest w rzeczywistości klej poliuretanowy, które są jego rodzaje i do czego mógłby być on wykorzystywany?

 • Posted on: 6 September 2021
 • By: addmean
jonnesway
Source: http://www.martex.com.pl/
Czy pamiętasz, że najbardziej popularnym typem kleju jest tzw. klej konstrukcyjny, który mógłby cechować się takowymi właściwościami jak duża wytrzymałość na drgania, duża siła klejenia czy ogólna wytrzymałość.

Nowe technologie dotyczące dachów

 • Posted on: 21 July 2021
 • By: addmean
Zielony dach w mieście
Author: pnwra
Na chwilę obecną innowacje pojawiają się właściwie w każdej dziedzinie codzienności. Nie są to tylko nowe rozwiązania w różnych dziedzinach przemysłu. Dużo z nich dotyka zwykłych osób, które spotykają się z innowacjami na co dzień. Generalnie wynalazki zwykle powstają po to, by ułatwiać życie ludziom. W generalnie rozumianym budownictwie stoją więc na ważnym miejscu.

Modne Drzwi i okna drewniane

 • Posted on: 19 May 2021
 • By: addmean
Author: Svadifari
Wybór okien i drzwi do domu nie zawsze jest łatwe. Bez wątpienia jednak jest zadaniem ważnym, od którego wiele zależy. Przede wszystkim zadecyduje to o przepływie powietrza w pomieszczeniach. W tej kwestii natomiast zdania są podzielone, nawet wśród ekspertów. Jedni bowiem twierdzą, że dom musi „oddychać”, czyli powinna występować w nim naturalna wentylacja dzięki wykorzystanym elementom.

Eleganckie ogrodzenie jest wspaniałą wizytówką budynku, można je zamówić u fachowca, bądź zakupić gotowe w supermarkecie z materiałami budowlanymi

 • Posted on: 1 May 2021
 • By: addmean
stykówka - dom
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
W dawnych czasach płoty robione przez profesjonalnych rękodzielników były czymś wyjątkowo atrakcyjnym. Mnóstwo osób chciało je mieć na swoich posesjach. Były one charakterystyczną wizytówką domu – intrygująca brama czy balustrada przykuwała wzrok i niejednokrotnie była obiektem zazdrości. Obecnie te ogrodzenia ciągle są powszechne, jednakże ich cena sporo wzrosła.

Dom to najcenniejsze miejsce na ziemi dla każdego z nas - z tego powodu chcemy o niego dbać, by służył naszej rodzinie przez przez długi czas

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
izolacje z pianki
Author: Parter of Promotion
Source: Parter of Promotion
Kupno domu w wielu sferach jest uważane za niezwykły przywilej. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Zwłaszcza, jeżeli mamy dodatkowo piękny oraz własny ogródek.


Jeżeli odnawiamy dom, to nie jest to łatwa rzecz - z tego zdaje sobie sprawę każdy.

Rodzaje oraz zastosowanie sprężyn. Do czego są przeznaczone?

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
sprężyny
Source: pixabay.com
Istnieją takie przyrządy albo rzeczy, nad którymi nie zastanawiamy się zbytnio. Są one od dawna w naszym życiu, występują wszędzie dookoła jednak ich obecność jest czymś tak oczywistym, iż nie zastanawiamy się nad regułą ich działania. Po prostu są czymś normalnym. Jednym z tego typu przedmiotów są właśnie sprężyny. Maja one dużą sprężystość, dlatego są używane w wielu dziedzinach naszego życia. Jakie mamy ich typy oraz gdzie ich używamy?

Myślisz o urokliwych szklanych dekoracjach w swoim mieszkaniu – spójrz, co można kupić na naszym rynku

 • Posted on: 18 July 2020
 • By: addmean
szklane dekoracje
Author: outreachr.com
Source: http://www.flickr.com
Czasami ludzie zastanawiają się, jak ozdobić swój dom. Czy kupić ogromne obrazy, a może zdecydować się na delikatnych drobiazgach? Czy wydać pieniądze na awangardową sztukę, czy wykorzystać nietuzinkowe elementy do ozdobienia mebli? Ewentualności jest mnóstwo, lecz jedna wciąż od tylu lat niezmienna i warta zapamiętania.

Funkcjonalny bagażnik na dachu Twojego auta, czyli jak przewieźć wiele spraw nie tracąc przy tym cennej przestrzeni w aucie.

 • Posted on: 3 July 2020
 • By: addmean
progi dachowe
Author: Jorge Láscar
Source: http://www.flickr.com
Który bagażnik na dachu wybrać, jeśli planujemy niejednokrotnie z niego korzystać?


Bardzo często zdarza się, że także najlepszy samochód posiada jednakże za niewielki bagażnik, aby zmieściły się tam wszystkie potrzebne do wyjazdu przedmioty.

Sprawdź ten rodzaj elewacji

 • Posted on: 30 June 2020
 • By: addmean
salon
Author: Grupa Tubądzin
Source: Grupa Tubądzin
Każda osoba budująca dom chce, żeby jej przyszłe lokum wyglądało jak najlepiej. Dotyczy to zarówno wyglądu wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Czasami korzysta się z gotowych projektów i pomysłów, czasami samodzielnie wymyśla się zaskakujące, lecz ładne kompozycje, które sprawiają, że miło odwiedzać dany dom. W dziedzinie ozdabiania budynku bardzo popularna jest elewacja klinkierowa.

Zestawienia mówią jasno. W naszym kraju wciąż bardzo duża liczba z nas umiera na drodze. Jesteśmy wciąż w skandalicznej czołówce.

 • Posted on: 19 June 2020
 • By: addmean
punktowe elementy odblaskowe
Author: Simon Samtleben
Source: http://www.flickr.com
Pomimo wielu akcji społecznych, w których nawzajem nawołujemy się do nieakceptowania nietrzeźwych kierowców, wykorzystywania odblasków na drogach wciąż duża liczba ginie. W ogromnej ilości zdarzeń bywa to chojractwo, czasem brak uwagi, ale rezultat niestety cały czas jest katastrofalny. Chwytamy po coraz to nowocześniejsze rozwiązania, by w jeszcze doskonalszym stopniu poprawić bezpieczeństwo na drogach.

Uposażenie toalet publicznych z roku na rok jest w naszym kraju coraz lepsze - nie musimy już się wstydzić przed obywatelami Zachodniej Europy

 • Posted on: 10 April 2020
 • By: addmean
dachówki ceramiczne
Author: Plannja
Source: Plannja
Urządzając publiczną toaletę w naszym kraju na szczęście coraz częściej dumamy nie tylko o przydatności, ale także o aranżacji. I nieważne czy są to toalety w restauracjach, na dworcach lub w galeriach handlowych - nieraz zaskakują one swoim designem, a nie tylko funkcjonalnością.


Bardzo często na ściankach możemy zaobserwować różnego typu motywy albo zdjęcia.

Panie domu, w przeciwieństwie do panów, będą pamiętać o tym, żeby mieszkanie było ładnie i komfortowo urządzone

 • Posted on: 4 April 2020
 • By: addmean
poduszki
Author: Dekoria.pl
Source: Dekoria.pl
Mieszkanie nieżonatego mężczyzny bardzo łatwo rozpoznać, a w takich obserwacjach wiodą prym damy, bo to one zazwyczaj zajmują się aranżacją wnętrz. Dbają o to, aby wszystkie pomieszczenia były ładnie i przytulnie zaprojektowane, a domownicy czuli się tutaj naprawdę jak u siebie. Damska ręka jest w stanie czynić cuda, a czterdziestolatki wcale nie boją się dużych zmian i chętnie biorą na siebie dekoratorskie obowiązki.

Narzędzia pewnej marki: dlaczego należy kupić narzędzia przedsiębiorstwa knipex?

 • Posted on: 29 March 2020
 • By: addmean
życie
Author: Olender
Source: http://www.kontrolaitd.pl/
Niewątpliwie knipex to jedna bardziej rozpoznawalnych na całym świecie przedsiębiorstw zajmującą się produkcją tych produktów, w jaki sposób narzędzia. Knipex to uznany w mnóstwa krajach producent takich towarów, w jaki sposób szczypce czy obcęgi.

Drzwi do mieszkań - modele

 • Posted on: 16 March 2020
 • By: addmean
Drzwi wewnętrzne, jak sama ich nazwa wskazuje, umieszczane są wewnątrz domu czy mieszkania. Ich najważniejszym zadaniem jest izolowanie pomieszczeń od siebie. Czasami jednak przydatny jest w nich dodatkowy zamek lub inne zabezpieczenie. Zdarza się także tak, że nietypowa forma pomieszczenia wymaga specjalnych drzwi. Tak jest na przykład w przypadku wnętrz znajdujących się na poddaszu, do których prowadzą strome schody lub drabina.

Dlaczego naprawdę należałoby zadumać się nad kupieniem luksusowego mieszkania Wrocław?

 • Posted on: 21 February 2020
 • By: addmean
plac budowy
Author: Wienerberger
Source: http://www.wienerberger.pl
Swoje lokum to dla większej części ludzi sprawa tak podstawowa jak pożywienie czy picie. Niemniej jednak z zakupem tak zwanego swojego mieszkania mogłyby pojawić się duże prawdopodobne kłopoty, chociażby ze względu na jego niezwykle wygórowaną cenę.

Cechy charakterystyczne siłowników i ssawek. Ich rodzaje i znaki szczególne.

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
siłownik obrotowy
Author: tweakie.cnc
Source: http://www.flickr.com
Siłownik obrotowy to dość przydatne urządzenie, które znajduje zastosowanie w szczególność w maszynach, które działają poprzez realizowanie ograniczonego ruchu obrotowego. Używa się ich szczególnie w maszynerii obrotowej w żurawiach, lub do sterowania różnymi rodzajami klap, albo przepustów. Samo funkcjonowanie siłownika zależy od tego, po co się do używa.

Jeśli w aktualnie jesteś w czasie urządzania nowego mieszkania, bądź dużego remontu - warto zaznajomić się z bogatą ofertą salonów meblowych dla dzieci.

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
meble
Author: Bonsoni.com
Source: http://www.flickr.com
Rynek meblowy w Polsce osiąga swoje apogeum. Ujawnia się dużo możliwości. Na zbyt wychodzą świeże marki z nowoczesnymi produktami. Salony pełne bywają przygotowanych projekcji i interesujących wytworów. W tym momencie - galerie handlowe tworzą osobne działy maluchów, w których pokazują się meble dla dzieci w każdym wieku. Dziecko stało się całkiem odmienną dyscypliną w branży meblowej.

Rekomendowane drzwi do mieszkań

 • Posted on: 12 November 2019
 • By: addmean
Drzwi DOMINO
Author: INVADO
Source: INVADO
Drzwi wewnętrzne często bywają niedoceniane przy urządzaniu domu. Jest to bardzo dużym błędem, ponieważ drzwi takie są bardzo istotnym elementem wyposażenia pomieszczenia. Dokładnie dopasowane drzwi są optycznym łącznikiem pomiędzy podłogą a ścianami. Dekoratorzy pomieszczeń często dopasowują drzwi i framugi do paneli podłogowych i wówczas dopiero dbają o dobór barwy i faktury ściany.

Jakie szczególne ozdoby wskazane jest umieścić w swoim pokoju?

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
obrazek
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Spora część z nas z pewnością lubi mieszkać w intrygująco wykończonych wnętrzach. Spędzanie naszego czasu w dobrze zaaranżowanych miejscach jest bowiem dla nas niesłychanie wygodne. W związku z takim stanem rzeczy czynimy wszelkie wysiłki, aby i nasze mieszkania mogły tak wyglądać. Okazuje się natomiast, że w wielu przypadkach brakuje nam profesjonalnej wiedzy, dzięki jakiej zdołalibyśmy kreatywnie dostosować dostępne dla nas przestrzenie.

Pages