montaż

Montaż konstrukcji ze stali musi dziać się w właściwy sposób - jak to zrobić?

 • Posted on: 11 June 2021
 • By: addmean
konstrukcja ze stali
Author: glasseyes view
Source: http://www.flickr.com
Stal będzie nieodzownym elementem wielu konstrukcji. Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że stal jest niezastąpionym elementem wielu konstrukcji, gdyż dzięki niej są one o wiele bardziej wytrzymałe, a co się z tym wiąże, zapewniają nam znaczniejsze bezpieczeństwo jeśli z nich wykorzystujemy.

Jakim sposobem uszczelnić powierzchnie w naszym domu?

 • Posted on: 8 June 2021
 • By: addmean
budowa
Author: lhourahane
Source: http://www.flickr.com/photos/allaction/2647200660/
Powszechnie wiadomo, że przez cały czas zbliżająca się do nas zima jest okresem, w jakim panują obiektywnie niskie temperatury. Jesteśmy w tym okresie narażeni na ich działanie, jakie stanowczo nie jest należyte dla naszych organizmów. W wielu przypadkach bowiem dopadają nas różne choroby, które spowodowane są zbyt niską temperaturą. W znacznym stopniu wpływają one dodatkowo na redukcję ciepła w naszych mieszkaniach, czego za każdą cenę potrzebowalibyśmy uniknąć.

Do klejenia jakich powierzchni służą kleje epoksydowe?

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
klimatyzator
Author: talk2stu
Source: http://www.flickr.com
Przy różnorodnego rodzaju pracach czy to wytwórczych, czy to naprawczych, stosuje się klej. Mogą się one różnić przez wzgląd na ich zastosowanie czy skład chemiczny.


Jeśli chodzi o rozdział ze względu na zastosowanie, istnieją kleje wykorzystywane do małych prac naprawczych oraz cechują się one szybkim czasem łączenia.

Dobre rolety antywłamaniowe do Twego domu i mieszkania - zalety wynikające z ich posiadania

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
przykładowe wnętrze domu
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Aby dom i wnętrze było bezpieczniejsze, a Twoi domownicy czuli się pewnie należałoby kupić dobre rolety antywłamaniowe. Rolety antywłamaniowe są wręcz niezbędnym nabytkiem jeżeli mieszkasz w domku jednorodzinnym lub w bloku na parterze. Sporo osób czuje się o wiele pewniej oraz zdecydowanie bezpieczniej mając rolety antywłamaniowe, bowiem rolety te są istotnie trwałe i mocne. Możesz być pewny, że są dodatkowo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, wskutek tego doskonale sprawują swoją funkcję.

Żyjemy w klimacie niebywale zmiennym, kiedy to raz jest niebywale gorąco, a w kolejnym czasie przychodzą wielkie mrozy. W takich sytuacjach konieczne jest albo wychłodzenie pomieszczenia, albo jego dogrzanie.

 • Posted on: 11 February 2021
 • By: addmean
landszaft - dom
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Pogoda umie płatać figle i do słuszności tego stwierdzenia nie ma potrzeby nikogo przekonywać. Wielu z nas z nas pamięta poprzednie okresy letnie z zjawiskami dotychczas nieznanymi w naszej strefie klimatycznej jak trąby powietrzne .

No jakie parametry zwrócić uwagę wybierając typ podłoża?

 • Posted on: 9 January 2021
 • By: addmean
Betony Artevia™ Decor doskonale łączą się z kostką brukową, kamieniem lub drewnem
Author: Lafarge
Source: Lafarge
Podłoże jest bardzo istotnym elementem zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Od typu podłoża zależy, w jaki sposób ludzie się przemieszczają. Podłoża miewają rozmaite wykorzystania. Na pewno jednak zrobione są z różnych materiałów. Wybór tych tworzyw uzależniony będzie od miejsca, gdzie się znajdzie oraz od wykorzystania. Typy podłoży we wnętrzach, a więc podłóg, podobnie jak pozostałe części wykończenia podlegają trendom. W dawnych wiekach w domach mieszkalnych nie było wcale podłogi, a jedynie klepisko. Z biegiem lat jednak sytuacja ta się zmieniła. Zauważono między innymi walory drewna, wykorzystanego w postaci podłogi. Dla jeszcze wyższego poziomu komfortu wymyślono wykładziny i dywany.

Urządzenia HVAC

 • Posted on: 5 December 2020
 • By: addmean
schemat
Author: Armacell,
Source: Armacell,
Różne Instalacje HVAC to teraz instalacje konieczne w każdym domu. Odpowiadają one ogółem za obieg powietrza w domu, a również za wentylacje a także klimatyzacje, bez której nadzwyczaj trudno byłoby się obejść. W czasach niestabilnych temperatur najpewniej posiadać doskonałą instalacje takiego typu, by uniknąć niemiłych niespodzianek.

Firmy remontowe zatrudniają ekspertów, jacy wykonują swoją pracę profesjonalnie oraz służą poradą w każdej kwestii

 • Posted on: 7 October 2020
 • By: addmean
remont domu
Author: Dekoral
Source: Dekoral
Przedsiębiorstwa remontowe zajmują się właściwie wszystkim co wiąże się z wykończeniem lokalu, a też można wypożyczyć ekipę remontową do malowania pomieszczeń, wyburzania czy też dobudowy. Usługami remontowymi zajmują się doświadczeni ludzie z uprawnieniami, również do roboty na wysokościach.

Drzwi garażowe w Warszawie

 • Posted on: 22 August 2020
 • By: addmean
drzwi do garażu 2
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Od wieków ludzkość stara się jak najskuteczniej zabezpieczyć swoje posiadania przed bandytami. Potwierdzeniem tego są gigantyczne mury obronne, baszty oraz potężne wrota. Współcześnie nie ma już wielkich warowni. Majątku strzegą funkcjonalne drzwi oraz skomplikowane zamki. W tym wpisie opiszemy kwestię drzwi do garażu, w którym przechowujemy nasze pojazdy.

ścianki oddzielające, deski na podłogę - przeczytaj ofertę

 • Posted on: 18 August 2020
 • By: addmean
panele
Author: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Source: http://www.flickr.com
Ścianka działowa to forma ściany środkowej budynku. Oddziela ona pokoje, nie stanowi jednak elementu konstrukcyjnego i nie posiada cech nośnych. Ściana taka winna spełniać przepisowe wymagania dotyczące dźwiękoszczelności i odporności ogniowej. Usunięcie ściany działowej nie burzy struktury domu.

Które drzwi kupić - z drewna czy z tworzywa syntetycznego?

 • Posted on: 8 August 2020
 • By: addmean
Przedpokój, oświetlenie Tango od firmy SKOFF
Author: SKOFF
Source: SKOFF
Wybór drzwi jest jedną z najważniejszych kwestii, przed którymi stają właściciele nowych obiektów. Niejednokrotnie również po odkupieniu nieruchomości od kogoś podejmuje się decyzję o wymianie wszystkich drzwi na inne. Zazwyczaj działania tego rodzaju podejmuje się w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa, a także przy okazji odświeżania wnętrza i zmiany wyglądu wystroju. W takiej chwili także powstaje pytanie – z jakiego materiału mają być wyprodukowane drzwi?

Pianka czy wełna - inaczej czym ocieplić poddasze.

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
poddasze
Author: INDECO
Source: INDECO
To, jaki rodzaj ocieplenia poddasza wybierzemy jest złączony z organizacją i wielkością pomieszczenia, jaką mamy zaadaptować pod dachem. Jesteśmy zmuszeni wykonać oględziny stanu technicznego pokrycia dachowego a także więźby, tak aby przekonać się, czy nadają się do dalszego użytkowania. Jeśli nie żądają one remontu, czeka nas ocieplenie strychu.

Dobór właściwych desek podłogowych na ogrzewanie podłogowe

 • Posted on: 15 June 2020
 • By: addmean
podłoga w mieszkaniu
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Ogrzewanie podłogowe cieszy się znaczną popularnością już od wielu lat. Mnóstwo ludzi decyduje się na ogrzewanie podłogowe, niezależnie od tego, czy przebywają w domu jednorodzinnym czy też w mieszkaniu. Chociaż przy wyborze desek podłogowych przeznaczonych na podłogowe ogrzewanie, należy wziąć pod uwagę parę istotnych aspektów. Jakich? Najlepszym wyborem jeżeli chodzi o deski podłogowe będzie dąb i drewno egzotyczne.

Ocieplenie dachu, dlaczego odgrywa tak duża rolę?

 • Posted on: 22 May 2020
 • By: addmean
Montaż papy izolacyjnejMontaż papy izolacyjnej
Rosnące w szybkim tempie koszty zużycia energii skłaniają Polaków do budowania domów energooszczędnych. Wyższe koszty, które należy ponieść podczas powstawania domu zwracają się w zasadzie w każdym przypadku, dlatego też budownictwo energooszczędne zyskuje coraz większą popularność. Przede wszystkim, dom energooszczędny charakteryzuje się optymalną izolacją akustyczną i cieplną, na co wpływa wiele czynników: bryła domu, liczba kondygnacji oraz kształt i wielkość dachu.

Ogrodzenia panelowe - bardzo dobre rozwiązanie zapewniające ciekawe walory wizualne i ogromną żywotność

 • Posted on: 13 May 2020
 • By: addmean
brama
Author: NORMSTAHL
Source: NORMSTAHL
Chcąc zapewnić sobie wysokiej jakości bramę warto zapoznać się z ofertę, jaką udostępnia nam Wrocław. Niezwykle dużą popularnością cieszą się aktualnie ogrodzenia panelowe gwarantujące nie tylko świetną prywatność, ale również imponujące walory wizualne.

Jaki zakupic domofon? Czy standardowy, a może opłaca się zainwestować w droższy i bardziej wytrzymały sprzęt?

 • Posted on: 18 March 2020
 • By: addmean
instalacja domofonu
Author: Zach Klein
Source: http://www.flickr.com/photos/zachklein/4600543/
Domofon jest brama domu. Wiemy kto jest naszym gościem, jeszcze przed wpuszczeniem go do środka. Najczęściej sprawdzają się te standardowe domofony, większość z nas posiada takie u siebie, czasami natomiast dobrze jest zainwestować w lepsze urządzenie, jak videodomofon.

Pages