nieruchomość

W jaki sposób wybrać stosownego, odpowiedzialnego dewelopera z Wrocławia?

 • Posted on: 1 September 2020
 • By: addmean
bloki mieszkalne
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Dobierając dom, mieszkanie czy też inną nieruchomość we Wrocławiu od dewelopera, bezsprzecznie zależy nam na tym, by wybrać stosownego, odpowiedzialnego oraz doświadczonego dewelopera. Odpowiedni deweloper zagwarantuje nam bezpieczeństwo zakupienia, wysoką jakość lokalu i jego komfort i funkcjonalność. Warto sprawdzić dewelopera pod kątem bezpieczeństwa finansowego. Właściwy, wiarygodny deweloper bezspornie nie odmówi zaprezentowania bieżących sprawozdań pieniężnych.

Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu

 • Posted on: 29 August 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Source: http://www.marigoldgarden.pl/
Jeśli poszukujesz mieszkania, bez wątpienia powinieneś na początku dobrze rozważyć kwestię, czy lepiej będzie Ci zdecydować się na mieszkanie nowiutkie czy też może z drugiej strony kupić mieszkanie na rynku wtórnym. Kiedy tylko masz zgromadzoną na rachunku bankowym lub zapewnioną przez kredyt bankowy właściwą kwotę pieniędzy, wówczas bez wątpienia powinieneś zdecydować się na zakup mieszkania bezpośrednio od dewelopera – nowe mieszkanie opłaca się kupić o wiele bardziej. Jeżeli mieszkasz na przykład we Wrocławiu, wtedy zdecydowanie powinieneś bardzo mocno zastanowić się także nad tym, w której dzielnicy musi mieścić się nowe mieszkanie.

Jak kupić najlepsze mieszkanie w Drawsku Pomorskim? Czy powinniśmy korzystać z pomocy agencji nieruchomości z województwa zachodniopomorskiego?

 • Posted on: 23 August 2020
 • By: addmean
biuro Posesor Nieruchomości
Author: kishjar?
Source: http://www.flickr.com
mieszkania nie jest sytuacją prostą, dlatego mimo dodatkowych kosztów pod postacią prowizji, wielu sprzedawców decyduje się na pomoc biura nieruchomości. W małych miasteczkach, jak na przykład w Drawsku Pomorskim w sumie nie ma mnóstwa agencji, lecz w dużych miejscach konkurencja jest znaczna co może przysporzyć problemów w dokonaniu dobrego biura pośredniczącego. Skupmy się jednak na obszarze województwa zachodniopomorskiego i właśnie tam szukajmy biura nieruchomości, jeśli chcemy kupić mieszkanie w Drawsku Pomorskim.

Mieszkania z rynku pierwotnego, przekazane do użytku w 2017 roku, jakie rozsądnie będzie kupić już w 2016 roku.

 • Posted on: 22 August 2020
 • By: addmean
odbiór mieszkania
Author: Simon James
Source: http://www.flickr.com
Rozplanowane na 2017 rok projekty deweloperskie pokazują, że przekazanych do użytku będzie dużo mieszkań nowoczesnych, jakim rzeczywiście dobrze jest się przyglądać bliżej, kiedy chce się wyszukać coś pod swoje preferencje i przy tym w atrakcyjnej cenie.

Negocjowanie stawki z deweloperem - o czym należałoby wiedzieć

 • Posted on: 22 August 2020
 • By: addmean
budowa nowego mieszkania
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Wybierając jakąś nieruchomość od dewelopera, powinno się pamiętać o możliwości negocjacji ceny, niezależnie od tego czy jest to rezydencja, apartament lub być może lokal służbowy. Większość deweloperów spodziewa się, iż Kontrahent będzie chciał negocjować cenę.

Jakim sposobem wznosi się ściany dwuwarstwowe i jakie ważkie parametry powinny posiadać?

 • Posted on: 19 August 2020
 • By: addmean
murowanie
Author: Grupa Atlas
Source: Grupa Atlas
Ściany dwuwarstwowe są w dzisiejszych czasach nierzadko używane w czasie budowy domu jednorodzinnego oraz budowy innego rodzaju nieruchomości. Powinno więc dowiedzieć się w jaki sposób wznosi się takie ściany i na jakie ważne parametry ścian dwuwarstwowych powinno się zwrócić baczną uwagę.

Z jakich tworzyw wskazane jest skonstruować nasz dom?

 • Posted on: 12 August 2020
 • By: addmean
pustak
Author: Joost Markerink
Source: http://www.flickr.com
Nie od teraz wiadomo, że osobisty dom jest poniekąd zaspokojeniem każdych naszych marzeń na temat samodzielności oraz całkowitej autonomii. Spora część z nas w określonym etapie swojego życia decyduje się na jego zbudowanie. Najczęściej jest to oczywiście powiązane z posiadaniem rodziny oraz chęcią zastrzeżenia im odpowiednich warunków.

Budowa – czy zdecydować się na nią oraz co trzeba wiedzieć?

 • Posted on: 9 August 2020
 • By: addmean
blacha
Author: Mark Fickett
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu na pewno nie należy do najprostszych zadań. Dlatego przeważnie nim podejmiemy o niej decyzję, bardzo długo się namyślamy czy na pewno jest to odpowiedni pomysł. Wahamy się, wykonujemy rozmaite analizy oraz obliczenia, dyskutujemy na ten temat z bliskimi. Wiemy, że będziemy potrzebować nie tylko dużo pieniędzy, ale również cierpliwości i energii. W końcu taka budowa trwa zazwyczaj choć parę lat, a i to przy maksymalnym poświęceniu z naszej strony.

Czy postawić na standardowy czy zrobiony na zamówienie projekt domu?

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Archeton
Source: www.archeton.pl
Posiadanie domu jest marzeniem wielu par, jednakże w tak samo licznych przypadkach pozostaje jedynie właśnie tylko marzeniem. Wszystko rzecz jasna przez pieniądze, które w większości sytuacji stanowią podstawowe ograniczenie. Gdy jednak nasz budżet umożliwia postawienie nieruchomości, czeka nas z kolei sporo przygotowań i pracy.

Demontaż domu – jakie to wydatki?

 • Posted on: 27 July 2020
 • By: addmean
doświadczenie
Author: Andy Mudrak
Source: http://www.flickr.com
Rozbiórka domku to nie wyłącznie koszty samych prac wyburzeniowych – uiścić trzeba będzie również choćby za wywóz gruzu. Jak dużo to kosztuje?


Niekiedy można spotkać się ze stwierdzeniem, iż wyburzenia budynków a rozbiórka to dwie całkiem różne czynności.

Dobre i złe strony kupowania nowych i używanych mieszkań

 • Posted on: 23 April 2020
 • By: addmean
mieszkania we Wrocławiu
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Większa część osób wie o tym, że kupowanie mieszkania nie jest prostym przedsięwzięciem. Należy bowiem dokonać wielu wyborów i dużo różnych czynników rozważyć zanim dokona się ostatecznej decyzji. Z kolei oferta w kwestii samego kupna często jest niezwykle szeroka, szczególnie jeśli chodzi o mieszkania nowe.

W jaki sposób znaleźć dobrego rzeczoznawcę, który pomoże nam w wycenie nieruchomości?

 • Posted on: 13 March 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Jeśli w sądzie zajmujemy są przykładowo rozdziałem majątku bądź mamy zamiar wziąć kredyt hipoteczny, można spotkać się z zawodem rzeczoznawcy majątkowego. Człowiek ten, ma za zadanie dokonać wyceny danej nieruchomości poprzez szereg analiz oraz obliczeń. Zawód rzeczoznawcy jest bardzo przydatny w wielu dziedzinach. Zarówno banki jak również kancelarie mogą korzystać z usług tego typu osób. Żeby zostać rzeczoznawcą majątkowym trzeba spełnić kilka niezwykle ważnych warunków.

Kogo mogą zaciekawić projekty domów szeregowych i dlaczego jest to bardzo atrakcyjne wyjście?

 • Posted on: 4 March 2020
 • By: addmean
projekty domów szeregowych
Source: www.flickr.com
Dowolna młodziutka para na zaczątku swojej wspólnej trasy życiowej myśli o miejscu, w którym pragnie edukować swoje dzieci oraz spędzić resztę swych dni. Co poniektórzy dostają jakąś nieruchomość w spadku, ale niektórzy nie posiadają tak łatwo oraz są zmuszeni pomagać sobie kredytem hipotecznym.


Takowe akurat osoby mogą zainteresować wszelakie projekty domów szeregowych, ponieważ są one bardzo interesującą alternatywą.

Profesjonalny deweloper poleci nam wyśmienite i najlepsze nieruchomości Wrocław

 • Posted on: 21 January 2020
 • By: addmean
deweloper
Author: Jeffrey Zeldman
Source: http://www.flickr.com
Jak wiadomo każdy pragnąłby posiadać swój prywatny budynek w jakim znalazłby odpoczynek po ciężkim dniu i mógł wypocząć przed następnymi wyzwaniami, które mu dostarczy nie tylko robota ale także inne ważne obowiązki życiowe. Nie ma się z jakiego powodu dziwić, gdyż jak ujawniają przeróżnego rodzaju statystyki opracowywane na podstawie wielorakich badań, realizowanych przez bogatego rodzaju organizacje, zajmujące się ankietowaniem ludzi, pracujemy coraz więcej i posiadamy jeszcze mniej okazji do odpoczynku.

Jeśli posiadasz jakąś nieruchomość i musisz zagwarantować jej fachową opiekę, postaraj się o wykwalifikowanego administratora

 • Posted on: 21 December 2019
 • By: addmean
nieruchomość
Author: Metro Centric
Source: http://www.flickr.com
Każda nieruchomość - bez względu czy jest to domek, kamienica czy obiekt handlowy - potrzebuje odpowiedniego zarządcy. Jego rolą jest mieć wszystko "na oku" i czuwać, aby obiekt zachowany był w doskonałej kondycji. Jeśli nie ma się czasu osobiście zajmować tym zadaniem, można zatrudnić wykwalifikowanego zarządcę dla swojej nieruchomości. Na szczęście na rynku usług nie brak takich jednostek, których specjalizacją jest właśnie zarządzanie nieruchomościami o różnym charakterze.

Budowa domu nad morzem - istota kupowania przez dewelopera

 • Posted on: 15 November 2019
 • By: addmean
deweloper
Author: William Murphy
Source: http://www.flickr.com
Kupno nowego lokum mieszkaniowego z reguły oznacza sporo emocji i stresu. Nie dziwne, w końcu to jedna, o ile nie najwazniejsza, inwestycja w życiu, od której zależą dalsze losy. Jakie emocje towarzyszą kupowaniu mieszkania, zleconego do budowy przez pośrednika mieszkaniowego? Na co przyszli mieszkańcy miejscowości nad morzem zwracają uwagę przy odbieraniu domu od dewelopera?

W jaki sposób ekspresowo znaleźć nowiusieńkie mieszkania i domy jednorodzinne?

 • Posted on: 4 September 2019
 • By: addmean
dom
Author: Alexander Synaptic
Source: http://www.flickr.com
Planując przeprowadzę do nowego domu czy też mieszkania, naturalnie dużo czasu poświęcamy na odkrycie stosownego miejsca. Pomimo tego, iż ofert jest niezmiernie dużo, nie zawsze jest to takie bezproblemowe.

Bonusy i rabaty przy zakupie nowego lokalu mieszkalnego czyli jak w skuteczny sposób prowadzić negocjacje z deweloperem.

 • Posted on: 28 August 2019
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Francisco Anzola
Source: http://www.flickr.com
Zakup nowego mieszkania to dla wielu ludzi bardzo poważna decyzja życiowa. W naszej rzeczywistości wiąże się ona najczęściej z dużymi finansowymi zobowiązaniami, bo mało kto ma możliwość kupienia mieszkania za gotówkę i najczęściej posiłkować się musi kredytem. Wielu ludzi planując zakup mieszkania wybiera je nowiutkie, wprost od dewelopera. Rzecz jasna trzeba się liczyć z tym, że trzeba je będzie urządzić i kosztami, jakie będą się z tym wiązać, ale dzięki temu można to wykonać właśnie tak jak się będzie chciało.

Nieruchomości Wrocław – inwestycja na przyszłość, która da nam możliwość zapewnić sobie stabilność ekonomiczną

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Wrocław zdaniem wielu Polaków jest jednym z najatrakcyjniejszych miast w naszym kraju. Ma to związek po pierwsze z tym, że w tej miejscowości zachowało się wiele przykładów architektury sprzed wielu lat, takich jak na przykład Starówka, po których bardzo często z przyjemnością spacerują tysiące wrocławian.

Zarządca nieruchomości Wrocław pilnuje konkretnego budynku

 • Posted on: 20 February 2019
 • By: addmean
projekt nieruchomości
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com
Zarządca nieruchomości Wrocław musi znać się na prawie

Przeważnie w jednej nieruchomości mieszka parę familii, które powinny żyć ze sobą na przyjaznym poziomie, tak aby wszystko odbywało się w wysokiej kulturze. Jednakże potrzebna jest osoba, która będzie to wszystko nadzorowała oraz w razie czego, będzie umiała rozwiązać każdy z problemów.

Pages