nieruchomość

Jak kupić najlepsze mieszkanie w Drawsku Pomorskim? Czy powinniśmy korzystać z pomocy agencji nieruchomości z województwa zachodniopomorskiego?

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
biuro Posesor Nieruchomości
Author: kishjar?
Source: http://www.flickr.com
mieszkania nie jest sprawą łatwą, dlatego mimo kolejnych kosztów w postaci prowizji, wielu sprzedawców zdaje się na pomoc biura nieruchomości. W małych miasteczkach, jak na przykład w Drawsku Pomorskim z reguły nie ma mnóstwa agencji, lecz w większych miejscach konkurencja jest ogromna co może zrobić wiele problemów w wybieraniu dobrego biura pośredniczącego. Skupmy się jednak na obszarze województwa zachodniopomorskiego i właśnie tam szukajmy biura nieruchomości, jeśli mamy w zamiarze kupić mieszkanie w Drawsku Pomorskim.

W jaki sposób wybrać stosownego, odpowiedzialnego dewelopera z Wrocławia?

 • Posted on: 14 February 2020
 • By: addmean
bloki mieszkalne
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Wybierając dom, mieszkanie lub inną posiadłość we Wrocławiu od dewelopera, bezsprzecznie zależy nam na tym, aby wybrać dobrego, rzetelnego oraz kompetentnego dewelopera. Właściwy deweloper zagwarantuje nam bezpieczeństwo nabycia, wysoką jakość lokalu oraz jego komfort i funkcjonalność. Powinno się sprawdzić dewelopera pod kątem bezpieczeństwa finansowego. Stosowny, wiarygodny deweloper zapewne nie odmówi zaprezentowania obecnych sprawozdań pieniężnych.

Czy postawić na standardowy czy zrobiony na zamówienie projekt domu?

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Archeton
Source: www.archeton.pl
Swój własny dom jest marzeniem wielu par, jednakże w tak samo licznych przypadkach pozostaje jedynie właśnie tylko marzeniem. Wszystko oczywiście przez finanse, które są na ogół największą przeszkodą w jego realizacji. Gdy z kolei nasz budżet umożliwia postawienie nieruchomości, czeka nas także wiele przygotowań i pracy.

Negocjowanie stawki z deweloperem - o czym należałoby wiedzieć

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
budowa nowego mieszkania
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Wybierając jakąś nieruchomość od dewelopera, warto pamiętać o ewentualności negocjacji ceny, bez względu na to czy jest to rezydencja, mieszkanie czy też być może lokal służbowy. Większość deweloperów spodziewa się, że Klient będzie pragnął negocjować cenę.

Profesjonalny deweloper poleci nam wyśmienite i najlepsze nieruchomości Wrocław

 • Posted on: 21 January 2020
 • By: addmean
deweloper
Author: Jeffrey Zeldman
Source: http://www.flickr.com
Jak wiadomo każdy pragnąłby posiadać swój prywatny budynek w jakim znalazłby odpoczynek po ciężkim dniu i mógł wypocząć przed następnymi wyzwaniami, które mu dostarczy nie tylko robota ale także inne ważne obowiązki życiowe. Nie ma się z jakiego powodu dziwić, gdyż jak ujawniają przeróżnego rodzaju statystyki opracowywane na podstawie wielorakich badań, realizowanych przez bogatego rodzaju organizacje, zajmujące się ankietowaniem ludzi, pracujemy coraz więcej i posiadamy jeszcze mniej okazji do odpoczynku.

Jeśli posiadasz jakąś nieruchomość i musisz zagwarantować jej fachową opiekę, postaraj się o wykwalifikowanego administratora

 • Posted on: 21 December 2019
 • By: addmean
nieruchomość
Author: Metro Centric
Source: http://www.flickr.com
Każda nieruchomość - bez względu czy jest to domek, kamienica czy obiekt handlowy - potrzebuje odpowiedniego zarządcy. Jego rolą jest mieć wszystko "na oku" i czuwać, aby obiekt zachowany był w doskonałej kondycji. Jeśli nie ma się czasu osobiście zajmować tym zadaniem, można zatrudnić wykwalifikowanego zarządcę dla swojej nieruchomości. Na szczęście na rynku usług nie brak takich jednostek, których specjalizacją jest właśnie zarządzanie nieruchomościami o różnym charakterze.

Jakim sposobem wznosi się ściany dwuwarstwowe i jakie ważkie parametry powinny posiadać?

 • Posted on: 11 December 2019
 • By: addmean
murowanie
Author: Grupa Atlas
Source: Grupa Atlas
Ściany dwuwarstwowe są dzisiaj częstokroć używane w trakcie budowy domu jednorodzinnego oraz budowy innego rodzaju nieruchomości. Warto więc dowiedzieć się jak wznosi się takie ściany oraz na jakie ważne parametry ścian dwuwarstwowych wypada zwrócić baczną uwagę.

Budowa domu nad morzem - istota kupowania przez dewelopera

 • Posted on: 15 November 2019
 • By: addmean
deweloper
Author: William Murphy
Source: http://www.flickr.com
Kupno nowego lokum mieszkaniowego z reguły oznacza sporo emocji i stresu. Nie dziwne, w końcu to jedna, o ile nie najwazniejsza, inwestycja w życiu, od której zależą dalsze losy. Jakie emocje towarzyszą kupowaniu mieszkania, zleconego do budowy przez pośrednika mieszkaniowego? Na co przyszli mieszkańcy miejscowości nad morzem zwracają uwagę przy odbieraniu domu od dewelopera?

W jaki sposób znaleźć dobrego rzeczoznawcę, który pomoże nam w wycenie nieruchomości?

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Jeśli w sądzie zajmujemy są na przykład rozdziałem majątku bądź pragniemy wziąć kredyt hipoteczny, możemy spotkać się z osobą rzeczoznawcy majątkowego. Człowiek ten, ma za zadanie wycenić daną nieruchomość przez szereg analiz tudzież obliczeń. Zawód rzeczoznawcy jest bardzo przydatny w wielu dziedzinach. Jednocześnie banki jak również kancelarie mogą korzystać z usług tego typu osób. Żeby być rzeczoznawcą majątkowym powinno się spełnić kilka niezwykle istotnych warunków.

Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu

 • Posted on: 25 October 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Source: http://www.marigoldgarden.pl/
Jeżeli poszukujesz mieszkania, bez wątpienia powinieneś przede wszystkim nieźle rozważyć kwestię, czy lepiej będzie Ci zdecydować się na mieszkanie nowiutkie czy też może z drugiej strony kupić mieszkanie na rynku wtórnym. Jeśli tylko masz zgromadzoną na rachunku bankowym lub zapewnioną przez kredyt bankowy wystarczającą sumę pieniędzy, wówczas bez wątpliwości powinieneś zdecydować się na zakup mieszkania bezpośrednio od dewelopera – nowe mieszkanie opłaca się kupić o wiele bardziej. Kiedy żyjesz na przykład we Wrocławiu, wtedy na pewno powinieneś bardzo mocno zastanowić się także nad tym, w której dzielnicy musi znajdować się przyszłe mieszkanie.

Mieszkania z rynku pierwotnego, przekazane do użytku w 2017 roku, jakie rozsądnie będzie kupić już w 2016 roku.

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
odbiór mieszkania
Author: Simon James
Source: http://www.flickr.com
Zaplanowane na następny rok inwestycje deweloperskie wskazują, iż oddanych do użytku będzie wiele mieszkań modernistycznych, którym w rzeczy samej właściwie jest się przyjrzeć z bliska, podczas gdy będzie chciało się odnaleźć coś pod swoje upodobania i przy tym w atrakcyjnej cenie.

W jaki sposób ekspresowo znaleźć nowiusieńkie mieszkania i domy jednorodzinne?

 • Posted on: 4 September 2019
 • By: addmean
dom
Author: Alexander Synaptic
Source: http://www.flickr.com
Planując przeprowadzę do nowego domu czy też mieszkania, naturalnie dużo czasu poświęcamy na odkrycie stosownego miejsca. Pomimo tego, iż ofert jest niezmiernie dużo, nie zawsze jest to takie bezproblemowe.

Budowa – czy zdecydować się na nią oraz co trzeba wiedzieć?

 • Posted on: 1 September 2019
 • By: addmean
blacha
Author: Mark Fickett
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu na pewno nie zalicza się do najłatwiejszych zadań. Z tego względu zazwyczaj zanim podejmiemy o niej decyzję, niebywale długo się namyślamy czy na pewno jest to dobry pomysł. Wahamy się, wykonujemy przeróżne analizy i obliczenia, dyskutujemy tym z bliskimi. Wiemy, że będziemy potrzebować nie tylko dużo gotówki, lecz także cierpliwości oraz energii. Przecież taka budowa trwa z reguły choć parę lat, a i to przy największym poświęceniu z naszej strony.

Bonusy i rabaty przy zakupie nowego lokalu mieszkalnego czyli jak w skuteczny sposób prowadzić negocjacje z deweloperem.

 • Posted on: 28 August 2019
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Francisco Anzola
Source: http://www.flickr.com
Zakup nowego mieszkania to dla wielu ludzi bardzo poważna decyzja życiowa. W naszej rzeczywistości wiąże się ona najczęściej z dużymi finansowymi zobowiązaniami, bo mało kto ma możliwość kupienia mieszkania za gotówkę i najczęściej posiłkować się musi kredytem. Wielu ludzi planując zakup mieszkania wybiera je nowiutkie, wprost od dewelopera. Rzecz jasna trzeba się liczyć z tym, że trzeba je będzie urządzić i kosztami, jakie będą się z tym wiązać, ale dzięki temu można to wykonać właśnie tak jak się będzie chciało.

Dobre i złe strony kupowania nowych i używanych mieszkań

 • Posted on: 16 August 2019
 • By: addmean
mieszkania we Wrocławiu
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Większość ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że kupowanie mieszkania nie jest łatwym zadaniem. Trzeba bowiem podjąć wiele decyzji i dużo różnych elementów przemyśleć przed dokonaniem ostatecznej decyzji. Z kolei oferta w kwestii samego kupna często jest bardzo szeroka, w szczególności w kwestii nowych mieszkań.

Nieruchomości Wrocław – inwestycja na przyszłość, która da nam możliwość zapewnić sobie stabilność ekonomiczną

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Wrocław zdaniem wielu Polaków jest jednym z najatrakcyjniejszych miast w naszym kraju. Ma to związek po pierwsze z tym, że w tej miejscowości zachowało się wiele przykładów architektury sprzed wielu lat, takich jak na przykład Starówka, po których bardzo często z przyjemnością spacerują tysiące wrocławian.

Kogo mogą zaciekawić projekty domów szeregowych i dlaczego jest to bardzo atrakcyjne wyjście?

 • Posted on: 19 June 2019
 • By: addmean
projekty domów szeregowych
Source: www.flickr.com
Każda młoda para na początku swojej wspólnej drogi życiowej myśli o zakątku, w którym chce edukować swoje dzieciaki oraz spędzić resztę swoich dni. Niektórzy otrzymują jakąś nieruchomość w spadku, ale co poniektórzy nie mają tak łatwo i muszą pomagać sobie kredytem hipotecznym.


Takie właśnie persony potrafią zaciekawić wszelakie projekty domów szeregowych, ponieważ są one bardzo ciekawą alternatywą.

Demontaż domu – jakie to wydatki?

 • Posted on: 26 April 2019
 • By: addmean
doświadczenie
Author: Andy Mudrak
Source: http://www.flickr.com
Rozbiórka budynku to nie wyłącznie koszta samych prac wyburzeniowych – uiścić trzeba będzie także chociażby za pozbycie się gruzu. Jak wiele to kosztuje?


Niekiedy możemy spotkać się ze stwierdzeniem, iż wyburzenia budynków a demontaż to dwie całkiem różne czynności.

Zarządca nieruchomości Wrocław pilnuje konkretnego budynku

 • Posted on: 20 February 2019
 • By: addmean
projekt nieruchomości
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com
Zarządca nieruchomości Wrocław musi znać się na prawie

Przeważnie w jednej nieruchomości mieszka parę familii, które powinny żyć ze sobą na przyjaznym poziomie, tak aby wszystko odbywało się w wysokiej kulturze. Jednakże potrzebna jest osoba, która będzie to wszystko nadzorowała oraz w razie czego, będzie umiała rozwiązać każdy z problemów.

Jak skutecznie sprzedać własną nieruchomość?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
zarządzanie najmem
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie nie jest prosto sprzedać w Polsce nieruchomość - mieszkanie albo dom. Zwłaszcza te droższe nieruchomości długi czas szukają zainteresowanego... Jednakże nie jest powiedziane, że na rynku nieruchomości panuje znaczący zastój. Fakty są takie, iż w dalszym ciągu można sprzedać nieruchomość. No dobrze, ale może teraz skupmy się przede wszystkim na domach.

Pages