oświetlenie

czy warto ?

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
Aranżacja wnętrz
Source: www.homplex.pl
Podkreślam z góry, ten poradnik został stworzony przez mężczyznę i dla mężczyzny. Dla pań wyglądać zapewne będzie na zbyt banalny, dla specjalistę od wnętrz nawet prymitywny. Ja jednak chcę ułatwić facetowi, którego zadaniem jest wykończenie domu na własną rękę, niełatwy temat, jakim niewątpliwie jest wystrój wnętrz.

Różnorodne ułatwienia jakie zdarzają się nam w życiu codziennym są wynikiem pracy wielu producentów

 • Posted on: 5 March 2021
 • By: addmean
landszaft - wnętrze
Author: anita kluska
Source: http://www.flickr.com
Nie znajdziemy takiej sfery, która nie wprowadzałaby w większym stopniu doskonalszych rozwiązań powyżej tych, którymi już dysponujemy.


Zupełnie identycznie sprawa ma się jeżeli rozchodzi się o producentów osprzętu elektrycznego.

Żyrandole oraz lampy do salonu

 • Posted on: 2 March 2021
 • By: addmean
Żarówki ledowe
Author: Stephan Ridgway
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesny salon często pełni parę rozlicznych funkcji (funkcja wypoczynkowa, funkcje jadalni, z tej przyczyny tak istotne jest oświetlenie salonu, jakie zrealizuje poprawnie tak funkcję użyteczną jak też role ozdobne. Za pomocą urozmaiconego oświetlenia salonu bowiem można: uwydatnić istotne części, podkreślić jego walory, zakamuflować defekty albo przekształcić proporcje.

Wybierz odpowiednie oświetlenie do swojego mieszkania

 • Posted on: 22 February 2021
 • By: addmean
Led
Author: Dennis van Zuijlekom
Source: http://www.flickr.com
Nikomu nie trzeba raczej nawet mówić o tym, że istnieje całe mnóstwo różnych kwestii które mogą mieć ogromny wręcz wpływ na to, czy we własnym mieszkaniu będziemy mogli cieszyć się rzeczywiście satysfakcjonującym nas poziomem wygody. Z pewnością dobrze jest zadbać o nie wszystkie z jak najwyższą uwagą, bo stworzenie dla siebie takiego dobrego miejsca do mieszkania nie musi wbrew pozorom kosztować nawet szczególnie wiele, a z drugiej strony zawsze może to dla nas być doskonała inwestycja.

Opcje led w życiu codziennym

 • Posted on: 14 February 2021
 • By: addmean
żarówka ledowa
Author: theilr
Source: http://www.flickr.com
Gdy chodzi o żarówki ledowe, to potrzebujemy do nich przejściówek. Przejściówki, czyli adapter led dają możliwość na wkręcenie żarówki ledowej do zwykłego żyrandola. Niestety żarówki ledowe mają inne końcówki, które uniemożliwiają bezpośrednio wkręcenie ich do naszej lampki. Stąd też konieczność kupna przejściówki żarówki. Powinniśmy mieć na uwadze przy zakupach, że istnieją różne przejściówki do różnych żarówek ledowych. Choć początkowo może się to wydawać trudne, to nie ma w tym zbyt dużej filozofii. Wystarczy, że wiemy jakich żarówek potrzebujemy, wtedy na sto procent w sklepie z oświetleniem otrzymamy adapter led. Adaptery ledowe są jedyną możliwością, dzięki której w naszych normalnych żyrandolach możemy umieścić te naprawdę świetne żarówki led.

Rozmaite rodzaje oświetlenie dla każdego domu a także ogrodu.

 • Posted on: 8 February 2021
 • By: addmean
toaletka
Author: Technolux
Source: Technolux
Ekwipowanie gniazdka w światło, może okazać się wyborną frajdą. Dzięki stylowemu ich dobraniu i umieszczaniu, możemy zafundować sobie niezwykłe rozwiązania. Zabawę światłem zapewnią przede wszystkim klosze ażurowe, z barwnych kryształków typu witraż bądź wplatane z wikliny . Modne jest kładzenie w pułapie podwieszanym światłowodów, które świecąc się sekwencyjnie, odtwarzają usiane gwiazdami niebo. Wśród bogatej propozycji handlowej znajdziemy niemało kompletów lamp. W identycznym wzornictwie zdobędziemy lampę sufitową do oświetlenia generalnego, lampy stojące, lampki biurkowe, lub lampki nocne. Nabywając indywidualne lampy mamy możliwość uzyskać niezwykły skutek artystyczny.

Oświetlenie – najnowsze tendencje

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
lampy
Author: www.LampYY.pl
Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca – śpiewał Kazik. I trzeba się z tym zgodzić. W Polsce czas jesienno-zimowy trwa bardzo długo natomiast ilość słońca docierającego do powierzchni jest niewielka i bardzo negatywnie przekłada się na nasz nastrój. Przygnębienie i ciągłe zmęczenie dopada nas zdecydowanie częściej i silniej aniżeli latem. Możemy poprawić tę sytuację zwiększając należytą ilość oświetlenia sztucznego, a wybór tutaj jest ogromny.

Jakie oświetlenie będą najodpowiedniejsze do naszego domu?

 • Posted on: 10 January 2021
 • By: addmean
Nowoczesne stylizacje okienne
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Nigdy nie powinniśmy sądzić, że no co jak co, lecz oświetlenie naszego domu nie jest ważne. Zapamiętajmy najważniejsze: wyłącznie dobre podejście do tego tematu może sprawić, że nareszcie będziemy mieli możliwość żyć w fajnie oświetlonym domu. Pomyślmy na początek niby dlaczego bardzo znaczące jest to by zaprzątać sobie głowę no właśnie oświetleniem. Doskonale, iż no przynajmniej staramy się zadawać tego typu pytania.

Oświetlenie LED jest coraz bardziej popularne. Jakie są wady i plus takiego oświetlenia, jak prezentuje się sprawa z montażem?

 • Posted on: 9 January 2021
 • By: addmean
oświetlenie LED
Author: David Mellis
Source: http://www.flickr.com
Coraz z większą częstotliwością można usłyszeć o fajnych rozwiązaniach, jak oświetlenie LED, ale nie jesteśmy przekonani do końca, co tego typu pojęcie znaczy. Korzystnie więc się zastanowić nad tą kwestią. tak nazywamy źródło światła oparte na diodach elektroluminescencyjnych. Najistotniejsze źródło światła w lampach LED to biała dioda elektroluminescencyjna. Składa się ona z dwóch elementów: niebieskiej diody i luminforu. Niebieska dioda jest odpowiedzialna za emisję światła o długości fali około 450 nm. To światło pobudza do świecenia luminofor, który jest w obudowie diody. Co dalej?

Najlepsze oświetlenie ledowe

 • Posted on: 20 September 2020
 • By: addmean
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting
Nowa aranżacja wnętrza u nikogo nie wywołuje dobrych emocji, trzeba zaprojektować każdy szczegół, tak by mieszkało się jeszcze wygodniej niż dotychczas. Najbardziej znane spekulacje powoduje zawsze oświetlenie, ponieważ to ono jest, głównym źródłem energii wieczorową lub zimową porą. Przy projektowaniu oświetlenia w pomieszczeniu warto zastanowić się oświetlenia ledowego. Lampa LED to wiązka energii, które jest oparte na diodach elektroluminescyjnych. Są one schowane w szklanej bańce umożliwiającej je zastosować w oprawie oświetleniowej przeznaczonej dla żarówek.

Co warto wiedzieć o technologii LED? Jakie ma walory i od czego zależy jej niezwykła trwałość

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Im dłużej źródło światła jest w użyciu, tym więcej przynosi korzyści finansowych oraz ekologicznych. Pomimo nieznacznego zaniżenia wartości strumienia świetlnego w czasie eksploatacji, LED mogą zostać w użyciu dłużej niż inne źródła światła. Potencjał techniczny technologii LED nie został jeszcze do końca wyczerpany. Stąd więc LED to przyszłość oświetlenia.

Słów parę w temacie oświetlenia w domu

 • Posted on: 2 September 2020
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
To, jak nasze wnętrza będą oświetlone, zależy od kształtu i koloru lamp oraz od miejsca w którym się znajdują. Światło bywa jak strój – jeżeli jest niewłaściwie zaplanowane, nie eksponuje piękna wnętrza, a jedynie jego niedoskonałości. Każde pomieszczenie potrzebuje z tego powodu innego potraktowania.

Szukasz pomysłu na ciekawą instalację oświetleniową? Przeglądnij dostępne w internecie plany wnętrz

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
kuchnia
Source: pixabay.com
W obecnych czasach kierujemy bardzo dużą atencję na wygląd miejsc, w których przebywamy. Nie da się ukryć, że rzecz jasna najważniejsze jest dla nas nasze pomieszczenie i zależy nam, żeby pięknie się przedstawiało. Dotyczy to nie tylko samej dekoracji, jednakże kompletnego wystroju, użytych rozwiązań oraz wykorzystania postępowych motywów. Dzięki temu całość niewątpliwie zyskuje na nietuzinkowym wystroju i przyciąga spojrzenia odwiedzających.

Zmiany przepływu pola magnetycznego skutkujące utworzeniem siły elektromotorycznej i znaczenie takiego zjawiska w życiu codziennym

 • Posted on: 28 July 2020
 • By: addmean
Zielone farby Benjamin Moore
Author: Benjamin Moore
Source: Benjamin Moore
Na co dzień nie rozmyślamy o elektryczności. Dopiero, kiedy przestanie grać telewizor szukamy problemu. W dzisiejszych czasach prąd jest wręcz niezbędny i nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie bez niego życia, a mimo to wciąż nie mamy o nim podstawowej wiedzy.

Zadbajmy o najdrobniejszy szczegół przy urządzaniu naszego domu

 • Posted on: 25 July 2020
 • By: addmean
Oświetlenie w Twoim domu
Author: Elneo
Source: Elneo
Należy zaznaczyć, że dzisiaj niesamowicie dużo wagi przykłada się do tego, jak dużo prądu zużywamy. Im jest go więcej, tym bez wątpienia większe będą nasze rachunki, a co się z tym łączy, tym mniej będziemy z tego wszystkiego zadowoleni. Na szczęście jak się okazuje mamy szanse dzisiaj użyć z możliwości, które zezwolą nam na spore zniżenie własnych rachunków oraz jednocześnie również możemy sobie zezwolić na piękne lampy, które ze spokojem będą do zakupienia na naszą kieszeń.

Czym są inteligentne domy oraz jakie przeróżne plusy niosą za sobą takie instalacje?

 • Posted on: 13 July 2020
 • By: addmean
domy na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie inteligentne domy nie są już żadną nowiną, bowiem od wielu lat cieszą się wielką popularnością zarówno na polskim jak także zagranicznym rynku. Niemało osób decyduje się aktualnie na inteligentne instalacje, bowiem daje to istotnie wiele wyśmienitych możliwości, nie mówiąc już o dużej wygodzie i także wykwincie i praktyczności.

Planujesz instalację świetlną na różnych kondygnacjach? Zadbaj o odpowiednie wyłączniki oraz ciesz się wspaniałymi warunkami

 • Posted on: 1 July 2020
 • By: addmean
instalacja elektryczna
Source: sobol-tech.flog.pl
Jedną z ważniejszych kwestii, jaką trzeba podjąć podczas planowania i aranżowania domu, jest rozmieszczenie instalacji elektrycznych. Są one odpowiedzialne za doprowadzenie energii elektrycznej do każdego miejsca w domu, zagwarantowanie prądu w gniazdkach elektrycznych oraz zaaranżowanie oświetlenia w kolejnych pomieszczeniach oraz korytarzach. Bardzo istotne jest, by dobrze planować oświetlenie w budynku, ponieważ od tego zależny bywa komfort jego użytkowników.

Nowoczesne lampy do kuchni zadziałają na jej wygląd

 • Posted on: 23 June 2020
 • By: addmean
różne klosze na lampy
Author: Jun Seita
Source: http://www.flickr.com
Spójrzmy na nowoczesne lampy do kuchni

Jeśli kochamy posiadać we własnym mieszkaniu wszystko co najlepsze, to musimy dokładnie przypatrzeć się proponowanym lampom, które znajdziemy w sklepach z oświetleniem. Pokazane nam będą nowoczesne lampy do kuchni, które wyróżniają się niesamowitym kształtem i barwą, a to oddziałuje na wizualny wygląd całej kuchni, przez co będziemy posiadali pewność, że jest ona na najwyższym poziomie. Co więcej takie nowoczesne lampy nie są takie kosztowne oraz jeszcze występują w tak różnorakich wzorach, że każdy będzie mógł je nabyć, odmieniając tym samym obecny wizerunek własnej kuchni.

Pages