budynek

Gdzie najlepiej kupować materiały budowlane oraz kruszywa? Odpowiednia jakość produktów i przystępne, hurtowe ceny.

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
pustak
Source: pixabay.com
Zakup materiałów budowlanych to nieodłączny element przygotowań do budowy dowolnego obiektu. Już na etapie projektowania definiujemy materiały, z których zostanie stworzony nasz budynek, więc już wtedy można zacząć poszukiwać w pobliżu składów budowlanych.

Pianka czy wełna - inaczej czym ocieplić poddasze.

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
poddasze
Author: INDECO
Source: INDECO
To, jaki rodzaj ocieplenia poddasza wybierzemy jest złączony z organizacją i wielkością pomieszczenia, jaką mamy zaadaptować pod dachem. Jesteśmy zmuszeni wykonać oględziny stanu technicznego pokrycia dachowego a także więźby, tak aby przekonać się, czy nadają się do dalszego użytkowania. Jeśli nie żądają one remontu, czeka nas ocieplenie strychu.

Właściwy projekt stworzy architekt - sprawdź, na co zwrócić uwagę przy wyborze fajnego projektu

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
projekt
Author: Internet Archive Book Images
Source: http://www.flickr.com
Czasem zdarzało się w naszym kraju, że ktoś budował dom i projekt był tworzony przez jakiegoś domorosłego architekta. Za czasów komuny dużo dziwnych rzeczy się działo pod względem architektonicznym u nas w kraju. Nawet budynki projektowane przez niektórych architektów w tej chwili są uznawane za jedne z niezbyt ciekawych, choć oczywiście nie wszystkie, bo są również perełki. Wiadomo, że architekci w dzisiejszych czasach bardzo zmienili swoje podejście do własnej pracy.

Jak ogrzać obiekt sportowy - podpowiadamy

 • Posted on: 22 July 2020
 • By: addmean
nagrzewnice  slider
Author: KLIMA-TOP
Source: http://dimycz.pop.e-wro.pl/tmp/1.jpg
Przykładem może być zwykła ścianka wspinaczkowa. Bardzo wysokie pomieszczenie o dużej powierzchni, najczęściej w niedocieplonym budynku, w dodatku często uczęszczane przez ludzi. Wiadomo, że w środku zimy raczej nie panują tam bardzo sprzyjające warunki. Wyjściem są nagrzewnice gazowe. Są tańsze w eksploatacji niż podobne na prąd i wystarczy ich kilka, aby w sali było ciepło i aby bez szczękania zębami można było uprawiać sport.

Zastanawiasz się nad domem z drewna? Poznaj jego walory, a bez problemu podejmiesz decyzję

 • Posted on: 21 July 2020
 • By: addmean
dom z drewna
Marzenia o własnym domu towarzyszą właściwie każdemu z nas. Kto bowiem nie chciałby po pracy bawić się z dziećmi w piaskownicy stojącej w ogrodzie lub pójść na taras, aby napić się przepysznej, gorącej herbaty? Jeśli dzięki swoim zabieganiom masz szansę urzeczywistnić marzenia, musisz wybrać pomiędzy domem tradycyjnym, a domem drewnianym, który jest powszechnie coraz bardziej popularnym i lubianym rozwiązaniem. Dlaczego?

Wybieramy fachowy projekt budynku

 • Posted on: 18 July 2020
 • By: addmean
dom z drewna
Author: Wolf System
Source: Wolf System
Zapoczątkowując szukanie w folderach wyśnionego domu, należy liczyć się z tym, że mnogość czynności, które standardowo realizuje projektant sporządzający koncepcję będziemy musieli zrobić samemu. Doradztwo oraz wiedza projektanta jest jednym z elementów, z których świadomie rezygnujemy, stawiając na zakup dokumentacji typowej.

Ile decyzji trzeba będzie podjąć podczas planów i stawiania swojego wymarzonego domu.

 • Posted on: 16 July 2020
 • By: addmean
Budowa domu
Source: pixabay
Przy budowie domu do podjęcia będzie wiele rozmaitych decyzji. Niejednej osobie może się wydawać, że wystarczy jedynie wybrać plan, zrobić fundamenty, wystawić bryłę budynku i kupić meble, żeby rozpocząć mieszkanie. Faktycznie, rzeczy, które zostały wymienione tak czy inaczej będzie trzeba zrobić, lecz przy wybieraniu technologii i materiałów może być sporo zastanawiania się i rozważania.

Eksperci, jacy zajmą się założeniem klimatyzacji

 • Posted on: 10 July 2020
 • By: addmean
system klimatyzacji
Author: spinster cardigan
Source: http://www.flickr.com
Tacy specjaliści, którzy zajmą się zamontowaniem klimatyzacji to osoby, których należy poszukiwać już na jakiś czas przed jej planowanym położeniem. Będzie to bowiem wyjątkowo ważne, aby klimatyzacja pozostawała dokładnie zamontowana. W innym przypadku nie ma mowy, aby funkcjonowała poprawnie i żeby jej posiadacze mieli szansę poczuć komfort.

Jakiego typu projekt swojego domu zakupić?

 • Posted on: 4 July 2020
 • By: addmean
projektowanie
Author: DAVINCI Haus
Source: http://www.flickr.com
Swój dom to marzenie ogromnej ilości ludzi. Decyzja o jego budowaniu wiąże się nie tylko z różnorodnymi formalnościami. Przyszły właściciel domu powinien wybrać także projekt, według którego dom zostanie zbudowany. Wybudowanie domu sporo inwestorów rozpoczyna od wybrania projektu domu. Nie jest to łatwe,gdyż pracownie architektoniczne są w stanie zaprojektować różne domy dostosowane do oczekiwań inwestora.

Fascynujące projekty niedużych, współczesnych domów

 • Posted on: 4 July 2020
 • By: addmean
dom
Author: All images by outreachr.com
Source: http://www.flickr.com
Firma projektowa zajmuje się sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się przy tym jak najlepiej spełniać wszelkie wymagania klientów. Biuro projektowe nieustannie podąża za trendami i ubogaca ofertę o nowe rozwiązania. Biuro projektowe dba przede wszystkim o jakość zastosowanych rozwiązań, a także o to, by domy były funkcjonalne, komfortowe i niedrogie w utrzymaniu. Każdy inwestor jest traktowany indywidualnie i miło - może spodziewać się profesjonalnej pomocy zarówno przy projektowaniu, jak i powstawania swojego nowego domu.

Jakie są zalety ceramiki budowlanej

 • Posted on: 2 July 2020
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Mnóstwo ludzi podczas budowania mieszkań , jak również odmiennych budowli często się zastanawia, jakie materiały budowlane są najlepsze. Mnóstwo wtedy zależy od danego przeznaczenia budynku, lecz spośród mnóstwa materiałów budowlanych zdecydowanie najkorzystniej wyróżniają się ceramiczne z kilku powodów.

Z jakiej przyczyny warto znać kilka trudnych pojęć przed przystąpieniem do budowy?

 • Posted on: 27 June 2020
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Decydując się na budowę domu wkraczamy w złożony świat gdzie terminy jak z obcego języka pojawiają na każdym kroku. Do tego, specjaliści z ekipy budowlanej (jak wszyscy profesjonaliści) uważają, iż inwestor ma identyczną mądrość jak oni, i mówi językiem specjalistycznym. Warto więc chociaż troszkę poznać ów język, możemy uniknąć w ten sposób wielu nieporozumień.

Modne Drzwi i okna drewniane

 • Posted on: 23 June 2020
 • By: addmean
Author: Svadifari
Wybór okien i drzwi do mieszkania nie zawsze jest prostym zadaniem. Na pewno jednak jest zadaniem ważnym, od którego wiele zależy. Co najważniejsze zadecyduje to o przepływie powietrza w pomieszczeniach. Na ten temat z kolei opinie są różne, również w gronie ekspertów. Jedni bowiem twierdzą, że budynek musi „oddychać”, a więc musi występować tam naturalny przepływ powietrza dzięki zastosowanym elementom.

Platformy ruchome ważnym elementem wyposażenia każdej dużej budowli.

 • Posted on: 23 June 2020
 • By: addmean
Dom
Author: Randen Pederson
Source: http://www.flickr.com
Rozwój techniki sprawia, że ludzie literalnie coraz częściej żyją z głową w chmurach. Objawia się to wzrastającą tendencją do konstruowania coraz to większych wieżowców czy drapaczy chmur.U zarania dziejów człowiek był zwierzęciem prowadzącym życie w ścisłym kontakcie z ziemią, z biegiem czasu dostrzegł korzyści wypływające z większej widoczności i zrodziła się moda do tworzenia domów na górach, przez co gospodarze mieli sporo czasu na przygotowanie w sytuacji zagrożenia atakiem jakiegoś drapieżnika bądź wrogiego plemienia, zwiększając jednakowo szansę na ucieczkę lub odparcie ataku.

Energooszczędne domy - w jaki sposób je zaprojektować?

 • Posted on: 23 June 2020
 • By: addmean
Projekt domu
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com


Firma projektowa zajmuje się sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się przy tym jak najlepiej spełniać wszelkie wymagania klientów. Biuro projektowe nieustannie podąża za trendami i ubogaca ofertę o nowe rozwiązania. Biuro projektowe dba przede wszystkim o solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, by domy były funkcjonalne, wygodne i niedrogie w utrzymaniu. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i przyjaźnie - może spodziewać się fachowej pomocy zarówno przy projektowaniu, jak i realizacji swojego nowego domu.

Jak dobrze przeprowadzić roboty rozbiórkowe, by nie szkodziły zdrowiu?

 • Posted on: 16 June 2020
 • By: addmean
rozbiórka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Z robotami rozbiórkowymi oraz demontażami wiąże się mnóstwo przeróżnych niebezpieczeństw wynikających ze sposobu ich wykonania i umiejscowienia. Dlatego obiekt, na którym mają być robione musi być ogrodzony oraz oznakowany tablicami ostrzegawczymi. Roboty rozbiórkowe powinny być wykonywane na podstawie specjalnej dokumentacji projektowej. Zwykle robione są ręcznie przez zwalanie i burzenie oraz przez usuwanie.

Sprawdzone modele zabezpieczeń antywłamaniowych dla domów

 • Posted on: 23 May 2020
 • By: addmean
przedpokój
Author: INVADO
Source: INVADO
Powszechne w ostatnich latach inteligentne budynki tworzą sporo okazji dla współczesnych włamywaczy. Zdalnie sterowane drzwi, do jakich uzyskuje się dostęp z wykorzystaniem komputera bądź urządzeń mobilnych można w łatwy sposób otworzyć, jeśli ich posiadacz nie jest odpowiednio uważny. W takim wypadku nie pomogą nawet najdroższe drzwi antywłamaniowe, Warszawa będąca polskim centrum nowoczesnej technologii jest bogato zaopatrzona w sklepy oferujące zarówno tradycyjne zabezpieczenia zapobiegające włamaniom, jak i te mające powstrzymać nowoczesnych rabusiów przed włamaniem się do inteligentnego budynku.

Kompetentny ekspert dzięki jakiemu nie będzie potrzebne przejmować się o stan własnych nieruchomości

 • Posted on: 20 May 2020
 • By: addmean
nieruchomość na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto posiada własną nieruchomość bezsprzecznie doskonale wie o tym, jak ważne jest, żeby zaopiekowała się nią osoba odpowiedzialna. Dlatego także, jeżeli samemu nie można sobie na to pozwalać, lub również nie będziemy znać się na tym tak dokładnie to powinno się myśleć o przyjęciu do pracy tej osoby jak kompetentny specjalista dzięki któremu nie będzie potrzebne zamartwiać się o kondycję posiadanych przez siebie obiektów.

Pages