mieszkanie

Nabycie lokalu z ładnym tarasem w mieście Wrocław

 • Posted on: 22 February 2020
 • By: addmean
Olimpia Port
Author: Grupa Archicom
Source: Grupa Archicom
Deweloper to inwestor, również pośrednik zbytu nieruchomości. Jego obowiązkiem jest ochrona nieruchomości od planu, poprzez inwestycje, aż po sprzedaż, albo wynajem. Jeżeli lokal mieszkalny zaprojektowane jest pod klucz, też od niego jest zależna aranżacja wnętrza. Naturalnie nie zawsze od dewelopera jest zależny stuprocentowy wizerunek budynku, w jaki inwestuje. Musi on wziąć pod uwagę budownictwo i krajobraz sąsiedztwa, żeby wbudować nowe budynki.
Tags: 

Czy faktycznie obowiązujący program Mieszkanie dla Młodych jest wartościowy?

 • Posted on: 21 February 2020
 • By: addmean
osiedle
Author: Times Square Public Relations
Source: Times Square Public Relations
Często mocno narzekamy na to, że znacząca ilość młodych ludzi nie ma szans na kupno mieszkania. To fakt - trudno kupić mieszkanie, nawet niewielkie. Pewnie w przypadku niewielkich miejscowości jest dużo atrakcyjniej, lecz w szczególności Warszawa to takie miasto, w którym tak naprawdę nieruchomości są sporym kosztem. Co prawda typowa stołeczna wypłata do niedużych nie należy, ale i tak nawet porządnie zarabiający mają ogromny problem...

Znakomite i sprawdzone materiały izolacyjne budowlane

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
Membrany dachowe KoraTech®
Author: Wienerberger
Source: http://www.wienerberger.pl
Piękny, okazały i trwały dom to marzenie wielu ludzi niezależnie od wieku, prywatnych upodobań albo kraju. Każdy powinien mieć swoje miejsce, gdzie może rzeczywiście poczuć się jak w zamku. Dlatego tak dużym zaciekawieniem cieszy się w dzisiejszych czasach budowa domu przez prywatne osoby – chociaż zajmuje to często sporo czasu, efekty umieją być naprawdę wspaniałe.

W jakich miejscach warto mieszkać

 • Posted on: 19 February 2020
 • By: addmean
Duży dom
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Łódź, miasto Tuwima i Strzemińskiego to doskonałe miejsce na kupno, albo wynajęcie mieszkania. Zachwycająca architektura, niezliczone miejsca pracy, pulsujący oddech kultury, to wszystko sprawia, że każdy czuje się dobrze w tym wiekowym mieście. Jego koleje wszakże sięgają do czternastego stulecia.

Inverter, klimatyzacja Samsung – urządzenia pomagające przeżyć upalne dni nie tylko w pracy, ale też w domu.

 • Posted on: 19 February 2020
 • By: addmean
Wnętrze mieszkania
Author: Marcel Heller
Source: http://www.flickr.com
Rozkwit techniczny w współczesnych czasach pozwala na wytwarzanie różnorodnych przedmiotów, które do tego czasu często nie były człowiekowi znane. Dziś, kiedy człowiek poznał się na ich funkcjonowaniu w większości przypadków nie umie bez nich funkcjonować. W szczególności, jeśli urządzenia te usprawniają mu codzienne funkcjonowanie.

W jaki sposób wybrać na firmę świadczącą naprawę mebli? Jaka jest dobra firma - cechy charakterystyczne.

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
stół stolarski
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego, czy jesteś człowiekiem, który zamyka oczy na widok młotka i śrubokrętu, czy konstruktorem zapaleńcem, który teraz nie ma czasu, raz na jakiś czas przychodzi Ci się zmierzyć z problemem montażu mebli. Czasem nawet stworzone do samodzielnego montażu mogą przysporzyć wielu niejasności.

Popularne akcesoria, fototapety podczas planowania i aranżacji mieszkania.

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
Naklejki na meble
Author: Howard Lake
Source: http://www.flickr.com
Promienie słońca, ciepłe powietrze, wiosenna aura sprawiają, że ludzie budzą się z zimowego lenistwa, a co za tym idzie, zaczynają myśleć o rozmaitych remontach czy naprawach. Domy, mieszkania czy chociażby altanki co pewien okres czasu wymagają odnowienia, które nie zawsze kończy się na prostym tapetowaniu ścian.

Dlaczego klienci prywatni, jak i posiadacze firm wolą zainwestować w kupno nowego lokalu niż w remont starego

 • Posted on: 17 February 2020
 • By: addmean
nowe mieszkania
Source: www.morguefile.com
Dwudziestokilkuletnie osoby, które właśnie ukończyły naukę na studiach we Wrocławiu nie zawsze będą chciały rozstawać się z tym pięknym miastem - ogromna aglomeracja daje większe możliwości rozwoju zawodowego niż niewielkie miasteczko położone na terenie Dolnego Śląska. Najpoważniejszym problemem bywa oczywiście mieszkanie, a raczej fundusze na jego zakup.

Apartamenty Wrocław ma przygotowane na najwyższym poziomie

 • Posted on: 15 February 2020
 • By: addmean
Apartament
Author: Paul Lucas
Source: http://www.flickr.com
Jak prezentują się propozycje mieszkaniowe?
Gdy namyślamy się nad kupnem mieszkania, bez wątpienia oglądamy różnorakie oferty, tak aby posiadać pewność, że wybierzemy tą najlepszą dla nas oraz naszych najbliższych. Przez to również uważnie sprawdzamy dzielnicę konkretnego domu i to, co znajduje się w jego pobliżu. Dodatkowo patrzymy jaki będzie układ mieszkania i czy uda nam się je tak zaaranżować, żeby każdy posiadał swój pokój.

Nabyć mieszkanie lub postawić dom?

 • Posted on: 14 February 2020
 • By: addmean
wnętrze mieszkalne
Author: James Honeyball
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób stojących przed podjęciem decyzji o zakupie lokalu ma problem z podjęciem decyzji czy kupić nowe mieszanie od dewelopera czy też wybrać coś z rynku wtórnego? Jak jest więc rzeczywiście? Czy lepiej nabyć nowe mieszkanie od dewelopera? Wszystko jest zależne od Twoich pomysłów na dalsze lata a także możliwości finansowych. Zakup mieszkania w większym mieście np. Warszawa, dzielnica Wilanów to duży koszt. Gdybyś zdecydował się na kupno w trochę mniej atrakcyjnej okolicy za te same pieniądze mógłbyś nabyć dom o wielkości kilkuset metrów a nie małe mieszkanie.

Dom albo – poważna inwestycja

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
grzejnik
Author: Jaga
Budowa domu wiąże się z bardzo dużymi kosztami – jest to fakt, co do którego chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości. Często, aby móc sobie na nią w ogóle pozwolić, zaciągamy dość wysokie kredyty. Właściwie zwykle nie ma innego wyjścia. Przecież gdybyśmy chcieli zaoszczędzić na budowę, zapewne moglibyśmy sobie na nią pozwolić dopiero na emeryturze, a to już w większości przypadków rzecz jasna za późno. Stajemy zatem przed wyborem – albo ciągłe wynajmowanie pokoi, albo dzielenie lokum z rodzicami, albo kredyt. Niemniej kredyt również można przeznaczyć albo na zakup gotowego już mieszkania, albo na wybudowanie domu.

Kłopoty ze wynajęciem przestronnego mieszkania dla siebie. sposoby wyszukiwania mieszkań.

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
apartament do wynajęcia z zewnątrz
Author: Daviddje
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas miało taki etap w życiu, że wyszukiwało się mieszkania albo na etapie do wynajęcia, albo w czasie studiów do kupienia. Z pewnością pojawiały się wtedy pytania i ukazywały problemy. Nie byliśmy pewni czy chcemy wyszukać małego apartamentu czy może apartamentu z wysokim standardem.

Szukając mieszkania do wynajęcia Pruszków wskazane jest aby dobrze zaznajomić się z propozycjami, jakie coraz to liczniej pokazują się na stronach internetowych

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Każda początkująca para po ślubie chce założyć własną familię i tym samym wyprowadzić się z mieszkania familijnego. Staje się to tymczasem współcześnie niezmiernie ciężkie, bo osoby po studiach nie posiadają natychmiast dobrze płatnej pracy, a oszczędności na kupno mieszkania są często za małe. Z tego też powodu powszechnym wyjściem z tego typu sytuacji jest wynajęcie mieszkania.

Budowa przemysłowych obiektów: jakie możliwości czekają branżę w nadchodzącym roku?

 • Posted on: 11 February 2020
 • By: addmean
budownictwo
Author: UBM
Zapytanie o przyszłość branży budowlanej w Polsce postawione w tytule niniejszego materiału wydaje się jak najbardziej potrzebne. Przecież obecna ekonomia przeżywa kryzys. Masa biznesów zbankrutowało lub otarło się o bankructwo. Robotnicy nie mają pewności stałego etatu. Coraz więcej przedsiębiorstw zachodnich omija szerokim łukiem nasz kraj. Co wobec tych faktów czeka branżę budowlaną w Polsce? Czy istnieje ewentualność, że będą stawiane nowe obiekty przemysłowe?

Pages