oszczędności

Dofinansowanie do kupna nieruchomości - spore wsparcie dla młodych

 • Posted on: 10 May 2020
 • By: addmean
produkt
Author: IFTM Internorm
Source: IFTM Internorm
Własne cztery ściany to na pewno pragnienie wielu z nas. Mimo że nieruchomości generalnie są osiągalne na rynku, czasem ich ceny są nie do przejścia. Z tego powodu wiele osób z radością zareagowało na wymyślony przez rząd projekt dopłat.


By kupić mieszkanie, nie należy już zapożyczyć się w banku, u rodziny i wydać oszczędności życia.

Jak dokonać wyboru typu ogrzewania domu, czyli co jest na topie w dziale osłaniania czterech ścian przed zimnem?

 • Posted on: 7 February 2020
 • By: addmean
gaz
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Wielu obcokrajowców z pewnością nie ma żadnego pojęcia o tym, iż w innych państwach przykładowo takich jak Polska, w każdym domu stałym elementem jest grzejnik, piec, kominek, czy jakieś inne źródło ciepła. Dzieje się tak dlatego, że mieszkaniec upalnego Egiptu, czy zawsze słonecznej Tunezji, nigdy nie zetknął się z tak mroźnymi temperaturami. Jednak my nie mamy możliwości odrzucenia takiego stanu rzeczy i musimy wybrać w jaki sposób ogrzejemy swoje domostwo.

Jakim sposobem podnieść naszą atrakcyjność mieszkania?

 • Posted on: 26 January 2020
 • By: addmean
Kamień elewacyjny TATRY® z serii Relief®
Author: Bruk-Bet®
Source: Bruk-Bet®
Stworzenie wysoko atrakcyjnego domu to bez wątpliwości marzenie wybitnie dużej części naszego społeczeństwa. Nasze marzenia w tej kwestii niejednokrotnie są ogromnie wygórowane, niemniej jednakże uwzględniając czynnik realistyczny często ciężko jest osiągnąć postawione przez nas cele ze względu na stosunkowo duże wymagania finansowe.

Z jakiego powodu warto mieć orientację we współczesnych rozwiązaniach i technologiach jeżeli planuje się budować swój dom.

 • Posted on: 17 January 2020
 • By: addmean
dom - płótno
Author: Alejandro
Source: http://www.flickr.com
Rynek materiałów budowlanych rośnie bardzo szybko. Tak naprawdę bez przerwy wychodzą coraz to nowe technologie i rozwiązania, jakie dają jeszcze więcej oszczędności lub ułatwiają prace. Osoby zajmujące się na co dzień pracami wykończeniowymi i budowlanymi przeważnie będą na bieżąco z nimi, lecz wiedzieć o jakiejś technologi to jedno, a umieć ją wykorzystać w praktyce to drugie. Z tym już czasami jest dużo gorzej, szczególnie wśród specjalistów starej daty, którzy będą mieli swoje przyzwyczajenia i własne metody. Za to w przypadku młodych ludzi, którzy dopiero się uczą swego fachu też może być różnie, bo cóż z tego, że będą korzystać z najnowszych rozwiązań, jeżeli ich doświadczenie nie pozwoli na to, aby wykorzystać je tak jak się powinno. Z tego też powodu planując remont albo budowę domu trzeba dość rozsądnie podchodzić do wszelakich nowości, i wybierać do pracy osoby, które będą już miały odpowiednie doświadczenie. W takim przypadku można mieć pewność, że nie tylko zostanie wykorzystana nowoczesna technologia, lecz również wszystko zostanie wykonane jak należy.

Co prezentuje nam gazetka Praktiker?

 • Posted on: 20 December 2019
 • By: addmean
market budowlany
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
Co rzeczywiście ma możliwość nam ujawnić gazetka Praktiker?

Nie ma znaczenia czy pragniemy wyremontować dom, czy pragniemy kupić do niego jakieś sprzęty, wciąż sprawdzamy propozycje, gdyż chcemy posiadać pewność, że za nic nie przepłacimy oraz wykorzystujemy z na pewno ciekawych okazji.

Świetny poziom oferowanego obecnie towaru – oświetlenie ledowe!

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
diody led
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Oświetlenie w technologii led jest znane od wielu lat. Konsumenci doceniają znakomitą jakość, która zapewnia wieloletnie użytkowanie halogenów i listew. Opinie specjalistów, co od lat korzystają z nich na co dzień w swojej pracy, są tak bardzo cenne. Oryginalne listwy led zostały przygotowane z pełnym profesjonalizmem, natomiast wybór modeli jest przytłaczający.

O jakich sprawach trzeba pamiętać wybierając rusztowanie? Czy można na tym zaoszczędzić?

 • Posted on: 21 August 2019
 • By: addmean
tworzywo
Author: Crinklecrankle.com
Source: http://www.flickr.com/photos/garden_and_landscape_design_products/3295661892/
Kiedy wybieramy typ rusztowania musimy bardzo dokładnie określić, jakie części tej budowli będą dla nas konieczne, a z których będziemy w stanie zrezygnować. Wszystko zależy od tego, jak to dobrze przemyślimy, jak wiele finansowych środków na to przeznaczymy, bo z jednej ze stron wybranie rusztowania może wydawać się bardzo drogą inwestycją, ale jednak przy odrobinie wysiłku można zmniejszyć te koszty.


Dużo oszczędzimy, jeżeli wybierzemy drewniane posty, zamiast stalowych.

Jak wykonuje się ocieplenie dachu pianką?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
dach
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu będzie łatwiejsza. Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że w ostatnich latach dużo zmieniło się w budownictwie. Duży nacisk nakłada się na ochronę ekologii, a również na to, żeby z domu nie uciekało ciepło, więc żeby okazał się on energooszczędny.

O czym należy pamiętać, jeżeli będzie się chciało wymienić albo kupić nowe okna do swojego mieszkania

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
okna w domu
Author: PoshSurfside.com
Source: http://www.flickr.com
Współczesne okna charakteryzują się zupełnie odmiennymi możliwościami niż te sprzedawane przed kilkoma dekadami. Zmiany objęły nie tylko sam wygląd okien i ich funkcjonalność, lecz również parametry termiczne. Aktualnie sprzedawane okna przede wszystkim bardzo dobrze izolują środek budynku, zapewniając równocześnie właściwy mikroklimat. Wszystko to dzięki użyciu coraz nowocześniejszych materiałów, stosowanych przy ich produkowaniu, ale także technologii montażu.