Cegła

Materiały z ceramiki budowlanej: cegły jak również pustaki ceramiczne

  • Posted on: 25 March 2020
  • By: addmean
Dachówki ceramiczne
Author: Röben
Source: Röben
Ceramika budowlana jest sporządzana z całkowicie naturalnych surowców i przychylna środowisku. Produkowane z niej cegły tudzież pustaki są wytrzymałe, doskonale akumulują ciepło, rozróżnia je trwałość na korozję biologiczną. Co jeszcze powinno się o nich wiedzieć?

Tradycyjna cegła klinkierowa typu Terca - a więc, kilka słówek na temat tego, co warto na ten konkretny temacik wiedzieć

  • Posted on: 19 February 2020
  • By: addmean
Dom prefabrykowany Cubus – elegancki, nowoczesny, pasywny…
Author: Wolf System Sp. z o.o.
Source: Wolf System Sp. z o.o.
Co to bywa klinkier, a tym bardziej Cegła klinkierowa? Co wyszczególnia tego konkretnego rodzaju cegły? Jakie istnieją odmiany cegieł rodzaju Terca? Jakiego typu dokładnie mogą mieć one typy struktur? To wszystko oraz jeszcze więcej nie posiadając najmniejszego problemiku odnajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżutko co wydzierganego - felietoniku!

Ładne pomysły na aranżowanie wnętrz? Biała cegła jako akcent na ścianie w salonie.

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
cegła biała
Author: Röben
Source: Röben
Biała cegła na ścianę otwiera nieograniczone opcji aranżacyjnych i otwiera bardzo dużo dróg wszystkim tym, którzy chcieliby mieć niebanalne wnętrze swojego mieszkania. Choć ma charakter skandynawski czy rustykalny, architekci proponują ją także w aranżacjach bez środka ciężkości położonego na wybrany styl, ale w których przyda się optyczne powiększenie i rozjaśnienie pomieszczeń.