dom

Z jakiej przyczyny warto znać kilka trudnych pojęć przed przystąpieniem do budowy?

 • Posted on: 8 April 2020
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Decydując się na budowę budynku wkraczamy w skomplikowany świat gdzie terminy jak z obcego języka objawiają na każdym kroku. Do tego, specjaliści z ekipy budowlanej (jak i inni profesjonaliści) uważają, że inwestor posiada identyczną mądrość jak oni, i mówi językiem fachowym. Warto zatem choć troszkę rozpoznać ów język, unikniemy w ten sposób mnóstwa nieporozumień.

Dozowniki do mydła muszą okazać się być sterylne

 • Posted on: 8 April 2020
 • By: addmean
kominek
Author: anne arnould
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy odpowiedzialni za aranżację łazienek publicznych, z których wykorzystuje bardzo sporo różnorakich ludzi, to musimy przypilnować, by znalazły się w nich jak najwspanialsze sprzęty. Takie, które pozwolą na zachowanie odpowiedniej higieny, przez co będziemy uzyskiwali świadomość, że wychodząc z łazienki mamy możliwie najczystsze ręce, jakie jesteśmy w stanie uzyskać.


Suszarki łazienkowe mogą się pomiędzy sobą różnić


Należy zwrócić uwagę na to, że po umyciu rąk powinno się je wysuszyć, gdyż w innym razie rozpoczną nam się przesuszać oraz będą pękać, co nie będzie miłym uczuciem, a w dodatku będzie bardzo bolesne.

Za pomocą poduszek zmienimy wygląd ogrodu w mgnieniu oka

 • Posted on: 8 April 2020
 • By: addmean
meble ogrodowe
Author: Lila Quander
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie pięknie wyglądającego ogrodu jest marzeniem niejednego właściciela przydomowej działki, który w ten sposób chciałby urozmaicić i upiększyć swój dom i jego otoczenie. Nic w tym dziwnego, bowiem piękny i różnorodny ogród rzeczywiście zwraca uwagę i sprawia, że przestrzeń wygląda znacznie ciekawiej.

Czy opłaca decydować się na gotowy projekt lokum mieszkalnego? Czy jest to rzecz dla każdego?

 • Posted on: 8 April 2020
 • By: addmean
Projekt domu
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
To prawda, że oferta projektów gotowych domu jest coraz bardziej interesująca, a jesteśmy w stanie wśród takich ofert odnaleźć domy o bardzo różnorodnej architekturze, to znaczy są domy małe i duże, parterowe oraz piętrowe, a także z różnymi typami dachów - płaskim albo spadzistym. Czy warto jednakże decydować się na opcję projekty domów z kosztorysem?

Tworząc projekty domów warto skorzystać z pomocy specjalistów

 • Posted on: 7 April 2020
 • By: addmean
osoba pracująca nad projektem
Byśmy naprawdę okazali się zadowoleni z domu, w którym zamieszkamy, z pewnością musimy przypilnować, żeby był on w odpowiedni sposób do nas dopasowany. Dlatego tak istotne jest to, byśmy przed jego wybudowaniem, dokładnie przeanalizowali jak najwięcej projektów oraz zadecydowali się na ten, który będzie nam najmocniej pasował.

Wyprowadzka – jak szybko sprzedać mieszkanie?

 • Posted on: 6 April 2020
 • By: addmean
sprzedaż
Author: Freemind
Source: Freemind
Choć ludzie planują własną przyszłość na wiele lat w przód, szczególnie kiedy podejmują decyzję o zaciągnięciu kredytu na lokal mieszkalny bądź inną nieruchomość, zapuszczeniu korzeni i założeniu rodziny, losy czasami inaczej się splatają i niektórzy muszą zmienić w ich życiu bardzo wiele w czasie paru tygodni. Wtedy wiele wysiłku trzeba włożyć w to, żeby sprzedać dom, jak najszybciej znaleźć nowe miejsce i skutecznie uporządkować wszystkie związane z tym sprawy. Jest ich bardzo dużo – organizacja szkoły dzieciakom, pozałatwianie spraw urzędowych, rozliczenie mediów, organizacja przewodu mebli.

Drewniany dom to dynamiczny wkład w ochronę środowiska, jak również olbrzymia oszczędność dla jego mieszkańców.

 • Posted on: 6 April 2020
 • By: addmean
dom mieszkalny
Author: Schristia
Source: http://www.flickr.com
Zaciekawienie wielkimi posiadłościami spada. Ujawniła się moda na o niedużym metrażu domki w zabudowie liniowej ewentualnie bliźniaczej ze sporymi ogrodami. Klienci wybierają oszczędne wyjście – małe szeregówki wielkości około 100 metrów kw. Zamienia się to na oszczędności w trakcie nabywania jak i w codziennym zarządzaniu. Pomniejszenie metrażu nie oznacza spadku wygody.

Przydatne porady dla tych, którzy zamierzają zbudować własny dom

 • Posted on: 4 April 2020
 • By: addmean
dom z dachówkami
Author: Tegola Poland Ltd
Chyba każdy z nas marzy o swoim domu. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, że możesz sobie pozwolić na budowę własnego domu, chyba możesz powiedzieć, że jesteś ogromnym szczęściarzem. Jeżeli zabierasz się zatem za budowę swojego domu, na pewno powinieneś przeczytać nasz artykuł.

Domki przezaczone na sprzedaż wewnątrz Bielsku-Białej oraz jej okolicach - czyli, ryneczek wtórny, przeciwko ryneczek pierwotny

 • Posted on: 4 April 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Urban Explorer Hamburg
Source: http://www.flickr.com
Bielsko-Biała jest to, jak wielu z pewnością dobrze wie, nie zbyt spora, lecz również nie zbyt malutka miejscowość położona na górnym śląsku. Samiutkie województwo, w szczególności właśnie wewnątrz obszarach Bielska i jego obszarów, po dobrym przyjrzeniu się okazuje się wspaniałym miejscem do zamieszkania, nie tylko z powodu w ogóle nie tak dalekiej odległości od samych gór, lecz również dzięki kwotom za nieruchomości równocześnie z rynku pierwotnego, jak również wtórnego, które są bardzo konkurencyjne z pozostałością cen wewnątrz granicach naszego państwa.

Panie domu, w przeciwieństwie do panów, będą pamiętać o tym, żeby mieszkanie było ładnie i komfortowo urządzone

 • Posted on: 4 April 2020
 • By: addmean
poduszki
Author: Dekoria.pl
Source: Dekoria.pl
Mieszkanie nieżonatego mężczyzny bardzo łatwo rozpoznać, a w takich obserwacjach wiodą prym damy, bo to one zazwyczaj zajmują się aranżacją wnętrz. Dbają o to, aby wszystkie pomieszczenia były ładnie i przytulnie zaprojektowane, a domownicy czuli się tutaj naprawdę jak u siebie. Damska ręka jest w stanie czynić cuda, a czterdziestolatki wcale nie boją się dużych zmian i chętnie biorą na siebie dekoratorskie obowiązki.

W jaki sposób wybrać odpowiednie ogrodzenie dla naszej posesji? Panele, drewno czy może kute ogrodzenia?

 • Posted on: 3 April 2020
 • By: addmean
Budowa domu
Author: FRESH PR
Source: FRESH PR
Kiedy wybudujemy dom, żeby zakończyć prace na zewnątrz zostaje nam tylko wykonać ogrodzenie oraz podjazd. Nierzadko jednak można mieć kłopoty z wyborem odpowiedniego ogrodzenia tak, by dobrze spełniało swoje funkcje oraz dobrze wyglądało.

Budowa domu

 • Posted on: 2 April 2020
 • By: addmean
Dekoracja wnętrz
Author: Pat Strosahl
Source: http://www.flickr.com
W czasie coraz większego popytu na mieszkania coraz wyraźniejsze jest podwyższone zapotrzebowanie na domy, tym bardziej te zbudowane samemu. Zdecydowanie jednak stawianie domu to inwestycja, do której warto dobrze się przygotować. W czasie budowania mieszkania warto zatroszczyć się o niezwykle dużą ilość spraw powiązanych z zakupem solidnych materiałów budowlanych, takich jak choćby cegła we wnętrzach.

Czy trzeba zdecydować się na oświetlenie LED

 • Posted on: 2 April 2020
 • By: addmean
żarówka ledowa
Author: theilr
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zastanawiasz się, czy oświetlenie LED będzie właściwe do Twojego domu, można na początku zastanowić się nad faktem, czy tego rodzaju oświetlenie jest Ci koniecznie. Prawda jest bowiem taka, że obecnie świetlówki LED to stale bardzo kosztowny sposób oświetlania domu.

Czy widzieliśmy projekty które posiada architekt Ursynów?

 • Posted on: 2 April 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Nathan Hughes Hamilton
Source: http://www.flickr.com
Może się okazać, że przejrzane przez nas projekty budynków nieobudziły w nas zbyt wielkiego zaciekawienia, gdyż nie znaleźliśmy tego, co spełniłoby w stu procentach nasze oczekiwania. Z tego powodu warto wyszukać najlepszego architekta, który w takiej sprawie przyszykuje dla nas właściwy projekt, tak żebyśmy mieli pewność, że wszystko będzie się znajdowało na właściwym miejscu.

Wrocław, ogrodzenia

 • Posted on: 1 April 2020
 • By: addmean
płot
Author: Andrew Malone
Source: http://www.flickr.com
Mnóstwo osób marzy o swym domu z ogrodem. Własnej przestrzeni w której to jest możliwe sadzić kwiaty, wykopać basen, lub posadzić własne drzewo. Kiedy już zakupi się wymarzony dom dobrze będzie zatroszczyć się, żeby był odpowiednio ogrodzony. Obecnie istnieje mnóstwo rozmaitych typów ogrodzeń. Każde z nich ma swe plusy i minusy. Rozsądnie jest rozeznać się w ich rodzajach oraz cenach tak, ażeby dopasować swój wybór do osobistych potrzeb.

Wybierz odpowiedni wodomierz do własnego mieszkania, a będziesz zachwycony udogodnieniami które posiada

 • Posted on: 31 March 2020
 • By: addmean
wodomierz
Author: FreeMind
Source: FreeMind
Mogłoby się zdawać, że woda nie jest żadnym dostatkiem i każdy z nas ma do niej dojście. Niestety w państwach Afrykańskich multum osób ma z tym ogromny szkopuł, dlatego też musimy szanować to dobro i racjonalnie je wykorzystywać. W domach jednorodzinnych częstokroć się zdarza, że rodziciele denerwują się na dzieciaki, iż wykorzystują tak duże ilości wody. Oczywistym jest, że stanie pod natryskiem jest niesłychanie przyjemne, jednakże musimy wiedzieć, że oszczędzanie wody jest wymagane.

Czego potrzeba do wykończenia budynku mieszkalnego

 • Posted on: 30 March 2020
 • By: addmean
dom
Author: Don Graham
Source: http://www.flickr.com
Gdy mowa o elementach budowlanych najczęściej na myśl przychodzą te, które „budują” budowlę w sposób bezpośredni, czyli elementy konstrukcyjne. Należą do nich między innymi tego rodzaju elementy jak cegły, pustaki, elementy do pokrywania dachów i tak dalej. Tymczasem każdy specjalista od budownictwa ma świadomość, że oprócz nich istnieje także bardzo wiele innych, choć w ogóle nie mniej znaczących elementów
.

Montowanie klimatyzatora split, klimatyzacja domowa w stolicy

 • Posted on: 28 March 2020
 • By: addmean
Klimatyzatory
Author: David Hall
Source: http://www.flickr.com
Gdy zaczyna się robić gorąco, zaczynamy się zastanawiać, czemu wcześniej nie pomyśleliśmy o tym, by znaleźć klimatyzator. Jednak to, że rozmyślamy o tym, by zainwestować w klimatyzator nie doprowadzi di tego, że zrobi się zimniej u nas w domu. Powinniśmy raczej wziąć to pod uwagę przed upałami, by później nie czekać długo na firmę, która będzie mogła zainstalować nam instalację. Ale można kupić taki klimatyzator, który samodzielnie będziemy mogli zainstalować.

Pages