ściany

Jak właściwie wybrać gatunek tynku w przypadku przeprowadzania remontu zabytkowego mieszkania

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
nakładanie tynku
Author: Sto - ispo
Source: Sto - ispo
Mieszkanie w starym mieszkaniu związane bywa z różnorakimi niedogodnościami. Grzyb na murach, niechciani mieszkańcy, czyli szczury wyłażące spod podłogi lub sufitu, przeciekający dach i odpadający tynk. W przypadku tego wymienionego na końcu listy elementu sprawa bywa bardziej skomplikowana niż można byłoby sądzić.

Ile decyzji trzeba będzie podjąć podczas planów i stawiania swojego wymarzonego domu.

 • Posted on: 24 September 2020
 • By: addmean
Budowa domu
Source: pixabay
Podczas budowy domu jest do pojęcia wiele najróżniejszych decyzji. Wielu osobom może się wydawać, że przecież wystarczy znaleźć plan, zrobić fundamenty, wystawić budynek i kupić meble, żeby rozpocząć mieszkanie. Owszem, rzeczy, które zostały wymienione tak czy inaczej będzie trzeba zrobić, lecz nawet przy samym wyborze materiałów i technologii będzie dużo rozważań i przemyśleń.

Pięknie urządzone pokoje

 • Posted on: 5 September 2020
 • By: addmean
jasny salon
Author: Carissa Rogers
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie domy muszą być urządzone podług gustu osób, które będą w nim mieszkały. Inaczej domownicy będą się niekomfortowo czuć. Najważniejsze, by dom i wnętrz było też funkcjonalne. Czteroosobowa familia nie kupi kawalerki, a dwoje dorosłych ludzi pewnie nie kupi domu wolnostojacego. Trzeba wybierać z głową. Bez sensu płacić za nadmiar powierzchni.

Projekty domów Warszawa przedstawia nam niesamowicie różnorodne

 • Posted on: 2 September 2020
 • By: addmean
projekt domu
Przy wyborze projektu powinniśmy sporo przemyśleć

Jeśli podjęliśmy decyzję odnośnie tego, że pragniemy się budować, powinniśmy się na początku namyślić, jaki ten nasz dom ma być. Czy musi okazać się być duży, czy być może niewielki, czy powinien posiadać tylko najistotniejsze pomieszczenia, czy być może pragniemy mieć ewentualność goszczenia sporej grupy gości? Im lepiej wszystko przeanalizujemy, tym większa będzie nadzieja na to, że rezultat ostateczny będzie odpowiedni z naszymi marzeniami.

Sauna w domu - jakim sposobem ją zaplanować?

 • Posted on: 26 August 2020
 • By: addmean
Sauna parowa
Author: Hotel Arthur
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas nieraz zmaga się z przemęczeniem, napięciem bądź chandrą. Finowie posiadają na to wszystko jeden sposób - saunę. W jaki sposób zaprojektować w mieszkaniu saunę? Znaleźć lokalizację na kabinę, natrysk oraz kącik do wypoczynku. Wszystko to blisko siebie - najprawidłowiej specjalnie zaprojektowane w wyodrębnionym punkcie domu.

Budowanie ścian od wewnątrz i zewnętrznych - najlepsze materiały? Bloczki betonowe komórkowe oraz gipsowe!

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
Drewniana podłoga w salonie
Author: Shutterstock
Source: Shutterstock
Co to są konkretnie bloczki budowlane? Z jakich substancji są tworzone? Do jakiego typu zadań najczęściej się je używa? Jakie szczególnie mają możliwość mieć właściwości? W jakich konkretnie przedziałach cenowych wspomniane artykuły budowlane mniej więcej się pokazują, spoglądając na jedną sztukę? W jakim miejscu możemy je bez problemu wykupić? To wszystko oraz jeszcze więcej bez żadnego problemu odnajdziesz w środku naszego nowego - właśnie napisanego - felietonu!


Czym jest bloczek budowlany? - jest to typ materiału, przeznaczonego ponad wszystko do budowy ścian, tak samo tych na zewnątrz domu, jak również wewnątrz niego - choć często używa się ich także przy budowaniu fundamentów, jednak w tym konkretnym przypadku jego bloczki bywają o wiele bardziej solidne.

Bardzo dobry a także pewny architekt pomieszczeń odnowi nasze szare cztery kąty.

 • Posted on: 2 July 2020
 • By: addmean
Meble z europalet
Author: cdn.designrulz.com
Source: wnetrza-ze-smakiem.pl
Zmęczony desingiem swojego domu. Marzą Ci się zmiany? Jednak nie wiesz w jaki sposób się do tego wziąć. Potrzebujesz pomocy a w szczególności inspiracji. Zaglądasz do różnych czasopism, portali w necie, tak żeby znaleźć coś. Poszukujesz firm dekoracyjnych. Może sam posiadasz pomysł jednak nie wiesz jak go spełnić. Dlatego na rynku występują firmy zajmującesię zdobieniem, zmianami wystroju wnętrza.

Węglan wapnia wykorzystywany jest jako dodatek do żywności oraz surowiec budowlany, zakład obróbki kamienia też się nim absorbuje

 • Posted on: 26 June 2020
 • By: addmean
Styropapa - styropian na dach
Przemysł górniczy to nie jedynie kopalnie podziemne i węgiel kamienny. W naszym kraju działa wiele zakładów odkrywkowych, gdzie złoże wydobywane jest na nawierzchni tereny.

W którym miejscu kupić sprawdzone barwniki do malowania?

 • Posted on: 24 June 2020
 • By: addmean
malowanie
Author: JAM Project
Source: http://www.flickr.com
Wiele razy próbowaliśmy odnaleźć perfekcyjny kolor do własnego mieszkania. Jednak trudno nam było wśród stworzonych kolorów znaleźć ten właściwy. Tak, więc czasem lepiej skorzystać z białej farby, do której po prostu wleje się barwnik. Dzięki temu będziemy mogli uzyskać właściwy odcień farby. Ilość pigmentu jest określona na opakowaniu, w w której go kupujemy. Jest tam również informacja związana z tym, jaki kolor możemy uzyskać.

Jak wybrać najlepszą izolację termiczną? Co jest najważniejsze, na co trzeba zwrócić uwagę?

 • Posted on: 13 May 2020
 • By: addmean
termoizolacje
Author: Baumit
Najlepsza izolacja termiczna to najlepiej dopasowany materiał izolacyjny. Wielu mniema, iż to takim materiałem jest wełna mineralna i styropian. Naturalnie, to znane i cenione izolacje, jednak producenci, jak np. firma Velux, bezustannie poprawiają własną propozycję, umożliwiając dokonanie lepszego wyboru.

Fototapeta, jako udekorowanie czterech kątów

 • Posted on: 17 April 2020
 • By: addmean
fototapeta
Author: Zucker Kommunikation
Source: http://www.flickr.com
Kiedy rozmyślamy o aranżowaniu wnętrza, to należy wiedzieć coś o ciekawych dodatkach. Często nie potrzeba generalnego remontu, wystarczy odmienić trochę to, co jest. Możemy na przykład wziąć po uwagę to, żeby zamontować w swoim mieszkaniu fototapety.

Fototapeta – bądź kreatywnym rodzicem!

 • Posted on: 15 April 2020
 • By: addmean
Rodzice nie raz intensywnie zastanawiają się, jak najlepiej zaprojektować pokoje swoich dzieci. Każdy chciałby, by pomieszczenie takie było nie tylko funkcjonalne pod względem nauki i zabawy, lecz również żeby stanowiło dla naszego dziecka kącik dziecięcych marzeń. Rodzice więc starają się, jak mogą stworzyć wnętrze dziecięcego pokoju w sposób odpowiadający wymogom dziecięcej fantazji.

Wyprowadzka – jak szybko sprzedać mieszkanie?

 • Posted on: 6 April 2020
 • By: addmean
sprzedaż
Author: Freemind
Source: Freemind
Choć ludzie planują własną przyszłość na wiele lat w przód, szczególnie kiedy podejmują decyzję o zaciągnięciu kredytu na lokal mieszkalny bądź inną nieruchomość, zapuszczeniu korzeni i założeniu rodziny, losy czasami inaczej się splatają i niektórzy muszą zmienić w ich życiu bardzo wiele w czasie paru tygodni. Wtedy wiele wysiłku trzeba włożyć w to, żeby sprzedać dom, jak najszybciej znaleźć nowe miejsce i skutecznie uporządkować wszystkie związane z tym sprawy. Jest ich bardzo dużo – organizacja szkoły dzieciakom, pozałatwianie spraw urzędowych, rozliczenie mediów, organizacja przewodu mebli.

Nowe mieszkania radują się sporym powodzeniem

 • Posted on: 7 March 2020
 • By: addmean
mieszkanie od dewelopera
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Czy poszukujemy odpowiedniego miejsca dla swojej rodziny?
Nadchodzi taki czas, kiedy każdy pragnie już się usamodzielnić oraz wyfrunąć z rodzinnego gniazdka, by żyć całkowicie na swój rachunek. W takich momentach stajemy przed problemem, czy mamy coś najmować, czy jednak lepiej zadziałamy, jeżeli coś kupimy?

Dowiedz się wszystkiego odnośnie surowców budowlanych , a także ścian akustycznych od profesjonalistów!

 • Posted on: 2 February 2020
 • By: addmean
materiały budowalne
Author: Mosty Gdańsk Sp. z o.o.
Source: Mosty Gdańsk Sp. z o.o.
Jesteś w trakcie planowania budowy domku? W pierwszej kolejności pogadaj z osobą, jaka ostatnio absorbowała się tym tematem. Jeśli nie posiadasz nikogo zaufanego kto zdołałby Ci pomóc, to w takim razie wskazane jest, aby pójść do eksperta.

Wybór dekoracji oraz ozdób do rozmaitych wnętrz

 • Posted on: 22 January 2020
 • By: addmean
Author: Newmedia-Art.pl
Mnóstwo klientów marzy o ładnie ozdobionych ścianach w domu. W stolicy znaleźć można wspaniałe okazy, jakie są wykonywane przez specjalistów i amatorów – najmłodsze gwiazdy malarstwa. Dekoratorzy wnętrz prześcigają się w tworzeniu wciąż bardziej nowatorskich sposobów i oryginalnych technik ozdabiania wnętrz. Pod uwagę bierze się styl, w jakim utrzymane jest mieszkanie lub pewien dom, ale także gust domowników. Propozycje warszawskich ekspertów konsultowane są z zamawiającymi dekoracje i niezwykle szybko i niezwykle dokładnie dopracowywane.

Pages